F&T Logistics sp z o. o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o F&T Logistics sp z o. o.

Maryska

Firma która wydawała się spoko z dnia na dzień wywala cie z roboty . I wysyła ci świadectwo pracy ze to Twoja wina. Szczerze mówiąc warto się zastanowić w ostatnim tygodniu poleciało 3 bądź 4 kierowców.

Krystyna
@Maryska

podobne praktyki były już wczęsniej stosowane, jak równiez to że będzie ktoś odpowiadać finansowo za obciążenia klientów np za zniszczone opakowania lub brak dokonania wymiany palet . Szukają kozła ofiarnego a nie widzą że "Ryba zawsze psuje się od głowy "....

@Krystyna

Witam Czy danej dyskusji są jakieś szczegóły odnośnie zwolnienia przez firmę kierowców , z jakiego powodu zostali zwolnieni ?

Irena Nowy wpis
@Maryska

Kilka osób na raz zwolniono? Może to jakaś redukcja etatów i oszczędność, bo w firmie gorzej z finansami? Te inne osoby tez miały taką sytuację z tym świadectwem?

Kierowca Nowy wpis
@Irena

Z tego co pamiętam podziękowano trzem kierowcą którym nie zależało na pracy , z którymi najprościej nie dało się dogadać ...

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w F&T Logistics sp z o. o.? Chętnie zatrudniają?

Nowy wpis

Witam Jest taka opcja współpracy tylko zależy na czym miała by ona polegać

Jak długo czekaliście na odzew z F&T Logistics sp z o. o.? Oddzwaniają zawsze?

Kaasiarz

Słabo to wygląda byłem na rozmowie z uwagi wirusa wypłata obniżona o 395pln na start. Kolega pracuje kombinacje z wypłatą co miesiąc mu się nie zgadza nie tylko jemu. Wydzwanianie ustalanie dlaczego itp. Słabe to trochę bo roboty mówi że nic mniej.

@Kaasiarz

A co koledze się zgadza , dalej tam pracuje ?

Mikołaj
@Odpowiedz

Cześć. Trafiłem do tego wątku bez jakiejkolwiek wiedzy na temat tego pracodawcy i nie ukrywam, że chciałbym ustalić czego po nim właśnie można się spodziewać. Czy napiszecie mi chociaż na dobry początek jaka atmosfera tam panuje?

@Kaasiarz

Witam Proszę o jakąś konkretną informację co koledze się nie zgadza ponieważ problemy tej natury są rozwiązywane na bieżąco

Co jeszcze warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV do F&T Logistics sp z o. o.?

Wuwunio

Na przykład to że jak ktoś zgłasza kandydaturę na spedytora to warto by było aby potencjalny kandydat posiadał podstawowe przymioty wymagane w pracy na tym stanowisku... Wiem że to trywialne ale jak ktoś do tej pory zawodowo kręcił placki w pizzerii czy był kierowcą ciężarówki to zwyczajnie nie nadaje się do tej roboty

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie F&T Logistics sp z o. o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. kadrowo-płacowych?
Dotrich

Jeśli chodzi o wypłatę to się zgadza zapłacą z kilometra (usunięte przez administratora) ogólnie warunki nie są tam złe samochody nowe (usunięte przez administratora)

@Kaasiarz a chociaż po tych wyjaśnieniach to dopłacają tyle ile powinno być?

Michalina

To prawda ze przez wirusa wypłata została obniżona ?

Słuchajcie, dowiedziałam się, że F&T Logistics obecnie prowadzi rekrutację na stanowiska: spedytor frachtu morskiego, agent celny pracownik administracyjny oraz stażysta. Tutaj jest więcej informacji: http://ftlogistics.pl/kariera/ Orientujecie się może, na jakie, oczywiście w przybliżeniu wynagrodzenie można tam liczyć na samym początku?

Antek

Myślę, że inspirowane przez konkurencję są niektóre wpisy, praca jest dobra dla pracowitych ludzi.

Weronika

(usunięte przez administratora) Warunki zatrudnienia, które są zapisane na podpisanej umowie o pracę są warunkami wiążącymi obie strony umowy. Czy te warunki nie są w Driver realizowane w praktyce?

admin

Byłeś na rozmowie w firmie F&T Logistics sp z o. o.? Jakie są Twoje odczucia po pierwszym spotkaniu? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw merytoryczną opinię o F&T Logistics sp z o. o. - Gdynia

• Jak się pracuje w F&T Logistics sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy F&T Logistics sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F&T Logistics sp z o. o.?

F&T Logistics sp z o. o.