F&T Logistics sp z o. o.

dolnośląskie

Opinie o F&T Logistics sp z o. o.

admin 2015-08-21 15:19:47
Byłeś na rozmowie w firmie F&T Logistics sp z o. o.? Jakie są Twoje odczucia po pierwszym spotkaniu? Czekamy na Twój komentarz!
Pampers 2016-07-02 00:31:44
Panowie nie napalajcie się tak na tą firmę tylko dlatego że mają świeży nabór aut, kroją za paliwo kierowców i to równo pensja na krajówce 3tyś max, rozmawiałem z kierowcami i nie tylko, nie polecam, jednym słowem [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mówię szczerze
Pampers 2016-10-23 11:39:36
Żadnych premii nie ma, nie było i nie będzie, ważne że jest nowy Mercedes S63 AMG dla szefa, bo tamten z zeszłego roku już stary jest przecież, masz 0,38 gr.z kilometra, jak zrobisz 10tyś to będzie dobrze, więc sobie policz ile wychodzi na miesiąc, od tego jeszcze ci pewnie wezmą za przepał i wynik prosty, co ci mam więcej pisać
Pampers 2016-10-23 11:40:21
Zostaw swoją opinię o F&T Logistics sp z o. o. - dolnośląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F&T Logistics sp z o. o.