SEDICO International

Opinie o SEDICO International

Kadry

Podaj imie i nazwisko przygotujemy wypowiedzenie za porozumieniem stron.

Wojtek
@Kadry

Juz u was nie pracuje a pisze po to żeby byla jasnosc jakie są warunki pracy i zarobki pozdrawiam

Byly kierowca Sedico

Płaczki Sedicowe biadolenia sezon V pewnie bedzie i szósty jest tyle firm na rynku mozna zmienić trzeba tylko chcieć, ale w innych firmach trzeba zap.......... a w Sedico do Angli dziadki jadą 6 dni z Polski co 6 h jazdy pauza 14 h a spedytor przeklada rozladunek co drugi dzien bo kierowca ruszyl z Wroclawia i w Berlinie juz sie zmeczyl potem z Berlina do Hanoweru i kolejna pauza 13h zanim djedzie do portu w Calais cykl tygodniwy sie konczy nie chce mi sie juz wiecej pisac ale szkoda normalnych kierowcow ktorzy w Sedico dymaja za trzech bo po jakims czasie to zauwazaja i odchodzą do innych firm .Pozdrawiam

Lukasz
@Byly kierowca Sedico

Dobrze napisane praca dla emeryta za grosze

Henry

Firma ma dobre opinie również jako pracodawca więc zupełnie nie rozumiem tego oczerniania!!

Wojtek
@Henry

Nikt nikogo nie oczernia piszą prawdę dlaczego sedico nie pisze ile kierowcy zarabiają? Polska dietę w kraju i ile czasu zajmuje wyjazd? Serwis też jest uchowaj boże, beduini może zarabiają 6tys jak spędza 24 dni za granicą bo inaczej się nie da spedycja spoko spokój w pracy jest dlatego że pracujesz za gowniane pieniądze chyba że jesteś emerytem i ci to pasuje pozdrawiam

Co wchodzi w socjal SEDICO International?

Lukasz

Jaki socjal? Który? Już nie długo brexit emeryty odchodzą bo za te grosze nie chcą jeździć młodzi po paru lotach odchodzą jak nic nie zmienia to sami będą jeździć a o socjal zapomnij! Jak lubisz bajki to porozmawiaj z Panem Arturem z sedico to opowie ci świetna bajkę pt. Jak cudownie jest w sedico:)

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SEDICO International? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Krzys

Zapomniałem dodać że diety płatne są po 14 dniach roboczych od zjazdu na bazę w rezultacie po zjeździe na przelew trzeba czekać 3 tygodnie także wypłata może być podzielona na trzy przelewy pieniądze w wysokości 500zl otrzymane od firmy na parkingi i inne opłaty zostają zwrócone też po 14 dniach roboczych!!! Wymieniać na Euro i funty też trzeba samemu a zwrot jest w złotówkach też sprytnie że strony firmy a niekoniecznie uczciwie zależy od kursu ale jak zwykle po (usunięte przez administratora) dostaje kierowca pozdrawiam

Krzyś

Firma wypłacana ale jak zdążą się 3 dni na wyjeździe z pl i dwa na powrocie okaże się że wypłata może nie przekroczyć 5tys żeby w tej firmie zarobić 6500tys trzeba w trasie spędzić conajmniej 25 dni i to jest porażka, można oczywiście zjeżdżać co kółko do pl, ale może się okazać że wypłata będzie na poziomie 4tys zł. Pracuje tu i widzę że firma zarabia rotacyjne na kierowcach jak już się połapiesz ile trzeba jeździć żeby zarobić to dajesz sobie z nimi spokój a firma zatrudnia kolejna osobę mało płacą do momentu aż skończy się rotacja kierowców także warto się zastanowić robota lekka ale za grosze

Rafał

Zdarzają się sytuacje, że auta z uwagi na spory już przebieg po prostu psują się w trakcie pracy? Zastanawia mnie, jak wtedy do sytuacji podchodzi pracodawca? Podejrzewam, że takie sytuacje mogą mieć miejsce, więc zaciekawiło mnie to, jak reaguje na to firma SEDICO International.

Marco

Nie przesadzajmy z marudzeniem. Fajnie się pracuje tylko trzeba chcieć.

Lysy

Kto tu pracuje ten wie ze placa na czas i nie ma problemow. jak zawsze najwieksze ale maja zoltodzioby, co doswiadczenie maja 3 miesiace na miedzynarodowce

Justyna
@Lysy

A więc to dobrze, że firma SEDICO International jest wypłacalna - to absolutna podstawa. Udzielałeś się na tym wątku już dosyć dawno temu, ale może w dalszym ciągu czasami tu zaglądasz. Czy tego typu przedsiębiorstwo oferuje swoim pracownikom dostęp do pełnego pakietu socjalnego?

look

szef jest bardzo w porządku osobą i to należy tutaj napisać na pierwszym miejscu :) ponadto faktycznie szukają osób do pracy, doceniają doświadczenie i na to też patrzą

Pawel

Ktoś cośmoże o tej firmie powiedzieć - pojawiło się ogłoszenie na Etransport...Warto się zwolnić z niezłej roboty (szef wku..wia) ?

A co takiego slyszales dobrego i zlego?

prosto

to ciekawe z tym "castingiem" bo mi się żadne oferty od nich w oko nie wrzuciły, a żałuję, bo słyszałem o Sedico sporo i chciałem znaleźć u nich zatrudnienie jako kierowca C+E.

gfdsgf

casting całyczas

admin

Macie może nowe informacje? Temat ucichł, a na pewno dzieje się coś nowego w firmie Sedico sp. z o.o., pomóż nam poznać jej prawdziwe oblicze. Zostaw anonimową opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o SEDICO International - Piaseczno

• Jak się pracuje w SEDICO International?

Zobacz opinie na temat firmy SEDICO International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEDICO International?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 9 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SEDICO International