SEDICO International

Opinie o SEDICO International

Bandit

Witam czy ktoś może polecić Sedico z Piaseczna czy warto się u nich zatrudnić i czy tabor jest nowy

Renata
@Bandit

Obiło mi się o uszy, że SEDICO International stale doskonali umiejętności swoich pracowników, co jest już sporym plusem. Firma w chwili obecnej poszukuje właśnie kierowców międzynarodowych: http://www.sedico.pl/praca Ale mam nadzieję, iż ktoś szybko poda Ci więcej informacji. Daj koniecznie znać, jak już coś postanowisz!

Michal
@Bandit

Tabor to Mercedes euro 5 i 6 te pierwsze to masakra zlomy te nowsze conajmniej 700000 tys i pozostawiają wiele do życzenia możesz być pewny że ich serwis to porażka o zamrażarce możesz zapomnieć, opony trupy uszczelek nawet od węży nie ma kto zmienić samochody takie same jak wypłata do noczego

Oskar
@Renata

Z tym doskonaleniem to jaka ś bzdura. Tu po zatrudnieniu nikt o Ciebie nie dba. Nawet na święta zero jakiś życzeń. Ja spierniczam. To jakaś porażka.

chełm
@Bandit

Jasne polecam firmę jest super 45 E jak na nasze okolice to dobra stawka warszawiaki płacza ze mało ale dla mnie to i tak w (usunięte przez administratora)kasy

Wojtek
@Bandit

Tabor spoko Mercedesy zadbane 45 EUR dieta zagraniczna w kraju jak w innych firmach ok 79 zł, premie za ekonomiczna jazdę ogólnie warunki bardzo dobre.

Czy jest możliwość w SEDICO International pracy na część etatu?

Szczery

Oczywiście że jest mozliwość! Od 1 maja kierowcy mają nie pełny etat a wynagrodzenie za podróże służbowe poniżej minimalnych stawek zagranicznych. Także jak ktoś potrzebuje pracy dla idei to może się starać o zatrudnienie.

@Szczery

Mnie poinformowali o tym jak bylem juz w trasie cios ponizej wracam i sie zwalniam nie bede sie zniżał do ich poziomu nie polecam

@Krzys

I oto chodzi zebys sie zwolnil, na twoje miejsce beda mogli przyjac nastepnego,dofam ze oczekiwanie na pienisxki za podroz zagr.to 21 dni robovzych czyli miesiac .Zapraszamy strzyzemy gratis

Espero
@Krzys

i jak kolego po trasie ? zwolniłeś się ? jak sytuacja ?

@Espero

Zwolnilem sie i taki kryzys ze we wtorek jade na anglie z nowej firmy za lepsza stawke niz w sedico bylo przed kryzysem wyszlo na lepsze

Śruba.
@Krzys

Dasz namiar na tą lepszą firmę?Szukam pracy.

@Krzys

Krzysiu to jaka to firma moze i ja bym zmienil

@FBI

Krakow jutro lece przecierac szlaki

Sasha

Informuje, że obniżyli wynagrodzenie i kierowcy pracują na 0.9 etatu za 1700 podstawy. Stawka zagraniczna spadła na 45eur płatne 21dni roboczych od zjazdu. Stawka na kraju 30zł i jeśli nocujesz w kabinie to dodatek 45zł. Polecam pracę . Firma marzenie...

Gmbh

Ostatni gasi światło pamietajcie sedico

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SEDICO International? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Kamil

Czy firma dalej prowadzi nabór? Na otomoto znalazłem ogłoszenie sprzedaży Actrosa. Z (usunięte przez administratora)zniknęło ogłoszenie o pracy. Jak wyglądają wyjazdy w obecnej sytuacji? Proszę o informacje o orientacyjnych zarobkach. Pozdrawiam

@Kamil

Kamil zadzwon do firmy i bedziesz mial jasnosc .P.dyr Artur udzieli ci wyczrepujacych informacji .Nie opieraj sie na opiniach kierowcow bo sa one czasem bardzo malo wiarygodne i wyssane z brudnego palucha.Dzwon i pytaj .

@Kamil

Chyba niema przyjec a raczej beda zwalniac ...?.

Tommm

Kamil tylko traktuj bajki i opowiesci pana artura na pół gwizdka poniewaz jak na dziada przystalo bedzie opowiadal o premiach i szybkim wyjezdzie zkraju co mija sie z prawda

@Tommm

a możesz napisać konkretniej ? dzwoniłem i nikt nie odbiera. Ile tam jest dniówki bo piszesz o wyjazdach z kraju czyli na kraju kilometrówka czy o co chodzi ? Kim jest ten Pan A. ?? wszyscy o nim piszą jakby był jakimś corleone ...

Tomm
@Kamil

Na wyjezdzie z kraju masz polska diete ok80zl ale z wyjazdem moze ci zejsc ze 3 dni biora auchan biedronki itd za granica 50euro diety i na powrocie pani ania spedytorka byla nauczycielka niemieckiego nie do konca rozgarnieta moze cie przeciagnac po kraju ze dwa dni i juz masz 5 dni za 400zl i 6dni diety i rece opadaja daj sobie pokoj zwolnilem sie z tamtad

@Tomm

a możesz podrzucić jakąś wypłacalną firmę co jeździ 2/1 i płaci 50eur od włożenia kluczyka ? skoro Sedico na kraju daje 80 zł za dobę pracy to jakiś cyrk.. niecałe 4 zł na godzinę. Kiedyś kierowca na parkingu mówił że tak miętowo tam jest. Płatne parkingi itd ale co z tego jak za damski się siedzi w kabinie. Paczka fajek i jedzenie to na kraju zostanie Ci może jakimś cudem 40-50 zł za dzień pracy na zestawie. Gdzie my żyjemy !!??

@Kamil

Ha ha nie 80zlotych tylko 70 zlotych za dobe ,a jeszcze musisz wiedziec ze mozesz jechac pol doby i wtedy bedziesz jechal za 30 zlotych (usunięte przez administratora)tak niestety tu jest ,jedno co mozesz to , albo to akceptujesz albo nie

Tomm
@Kamil

Racja nie jest kolorowo a te parkingowe opowiesci dziadkow sedikowych smiechu warte prawda placa za parkingi tylko bron boze wziasc z jedzeniem bo nie zwracaja ksiegowi tego nie ogarniaja

Zadowolony

Za luty zarobiłem 7.700 za 25 dni roboczych oczywiście z premią. Jest super firma

Tony halk
@Zadowolony

Swietnie jestes pierwszy ktory dostal premie za 30 dni dostaniesz 8000 mozesz byc z siebie dumny

Szybki Bil

Ja się zwolniłem z Sedico i poszedłem na krajówkę bo liczyłem że będzie lżej a władowałem się w takie (usunięte przez administratora) że teraz z łezką w oczach wspominam SEDICO a jakbym miał taką możliwość to bym tam wrócił od razu.

Gall anonim
@Szybki Bil

Szybki bil to chiba jakis biurowy trool ty niezalewaj sie lzami tylko przykleknij przed art. ucaluj dlon okaz skruche to moooze cie przyjmie ......durniu

Firma spoko jak ktos lubi spokojna prace . Mi sie umowa skonczyla i nie przedłużyli chyba przez ten koronawirus .

Gall anonim
@Adam

Lepij napisz jak bylo naprawde,chiba cos przeskrobales

Leszek

Ja uwazam ze w Sedico jest dobrze moglo by byc lepiej inni placa wiecej ale i tak 50 eur to dobra stawka robota spokojna bez gonitwy mozna pospac pauzy dlugie jedziesz ile chcesz .

GAL ANONIM

PISZ TAK DALEJ ZARAZ CI PAUZY SKROCIMY I POGONIMY

Kierowca/nie/niewolnik
@Leszek

Pracujesz u dziada zarabiasz jak dziad, proste:-))

Hhh
@Leszek

Leszek dobrze pisze spokojna robota picie spanie picie spanie 100 km i znowu spanie potem pobudka i znów picie i spanie znowu 100 km i dalej picie hehehe

Irek
@Leszek

Racja pauzy po 15 godzin nikt nie goni spedytorzy spoko płacą za spanie hehe i dobrze dobra firma

Gal
@Leszek

Pauzy dlugie jefziesz ile chcesz .....takigo (usunięte przez administratora) to ja dawno nie slyszalem ,Leszek orzestan pisac takie bzdury bo jwszvze ktos uwierxy

@Gal

Może piszmy kulturalnie, to w końcu forum publiczne. Napiszesz coś o tym, jak Ci się pracuje w SEDICO International? Jesteś zadowolony z warunków umowy?

Zbyszek wąs
@Monika

Wliczaja premie do podstawy bylem teraz u księgowej i powiedziala ze to lipa odprowadzaja podatkow tyle co nic umowa gorsza od smiecia chyba ich trzeba do sadu podac za godziny nocne itd to sie (usunięte przez administratora) nauczy rozumu i jak tu byc kuturalnym monika kolejne cwanianczki za polska diete daj sobie z nimi spokój pozdrawiam

Lukasz

Dziady malo placa nie polecam ładnie tylko pan arturek opowiada o wyjazdach z Wrocławia a tu na poczatek krajowka auchan pozniej dwa dni czekania w bielanach i na start 3dniowki za 70zl kazda od kierowcow w dover uslyszalem ze premi nie ma.dziad i to z gornej półki sedico nie polecam

Gall
@Lukasz

Taka jest prawda ale nikt nikogo ns sile nie trzyma

Jaka atmosfera jest między działami w SEDICO International?

Andriej

Super

Tommm

Nie polecam sedico kiepski platnik 5000 tys na miesiac za anglie porazka samochody smierdzace rzadko ktory w pelni sprawny o wynalazkach na gaz szkoda gadac polskie diety smiech omijac ta firme szerokim lukiem

@Tommm

5000 i to na raty, po kolku 14 dni roboczych co w praktyce oznacza ok3 tyg.Auta rzeczywiscie w kiepskim stanie bo rotacja tzw.kierowcow duza ale to wina samych kiermanow jak i braku nadzoru ze strony firmy ,ale podejrzewam gdyby byl wiekszy nadzor to ciezko by bylo o kierowce ,bo kto chce jechac zz krajowa diete ???ale wybor nalezy do kazdego z nas........

Gal anonim

Taka jest prawda, ale to Ty sie na to godzisz lub nie, chyba nikt na sile cie tam nie trzyma

Eh

Ale ty obwiniasz świat za swoją nieudolność ??? Jak to rozumieć źle ale pracujesz , znaczy nigdzie sobie więcej nie poradzisz ??

Oh
@Eh

Ja za chwile ide na emeryturę szkoda mlodych zeby sie tu zmarnowali

Gal anonim

Oczywiście wszystko jest zgodne z prawem , ale czy sprawiedliwe ?czy kierowca za granicą jedzie inaczej niż w PL ?

Mam pytanie ile tak naprawde zarabiacie?chwalicie sie ze placa za leżenie a z tego co czytam to zarobki sa marne

Gggggg

Najlepsza firma a 5 tys. za 3 tyg to standart w innych firmach tez tak placa ja wrocilem do Sedico ponownie i nic nie szukam .

@Gggggg

5 tyś za 3 tyg. to standard ???!!! Chłopie oszalałeś??? 6,5 tyś to minimum !!!!!!

Gmbh

Co to sa spoko pieniadze bolo?ile sie zarabia?

Bolo
@Gmbh

Takie które mi odpowiadają ,jak będę potrzebował więcej zmienię pracę i pójdę do Niemca .

Bolo

Super się pracuje pieniądze na czas szef spoko,atmosfera w pracy super .Polecam firmę wszystkim którzy szukają spokojnej roboty za przyzwoite pieniądze.

Kkkk

Ja tez wrocilem do Sedico z Petro Color i dziekuje ze mnie przyjęli ponownie najlepsza firma w jakiej peacowalem .

Aaaa
@Kkkk

Żal mi ciebie znaczy ze do pracy jako kierowca sie nie nadajesz lub tez jestes zwyklym nierobem heheh

Zostaw merytoryczną opinię o SEDICO International - Piaseczno

• Jak się pracuje w SEDICO International?

Zobacz opinie na temat firmy SEDICO International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEDICO International?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 9 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SEDICO International