SEDICO International

Opinie o SEDICO International

Dorota Nowy wpis

Kierowca Międzynarodowy C+ E tu był kiedyś poszukiwany? Wiem że to było stare ogłoszenie ale potrzebuje jakiegoś punktu zaczepienia. Niestety treści nie ma już w tej ofercie bo ma dużo lat już. A ktoś przybliży dzisiejsze oczekiwania, jeśli nadal można tam znaleźć coś?

Oliwka Nowy wpis

Czemu na kierowce akutalnie brak ofert pracy na stronie ? :( Ktoś w innym komencie napisał że dużo osób z ukrainy co nie jest problemem ale to był jakiś nabór ostatnio dlatego jest tak długo stały skład i zero nowych propozycji?

Jaka atmosfera jest między działami w SEDICO International?

Czesio

Znalazłem ofertę: https://www.gowork.pl/sedico-international,962487/zostan_kierowca Szukają kierowcy, może ktoś podać proponowane zarobki na początek, bo niestety takiej informacji nie znalazłem? Widzę, że trasy są zagraniczne, co jaki czas powrót do Polski? Da ktoś znać?

FBI Nowy wpis
@Czesio

To jest chyba stare i nieaktualne ogłoszenie,ale najlepiej to zadzwoń do firmy i tam wszystkiego się dowiesz

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SEDICO International? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.

Dniówka tyle wynosi w tej firmie, dobrze rozumiem? Ta stawka to netto czy brutto? I od czego zależy jej wysokość? Bo ja jestem ambitny i chciałbym zarobić tę górną granicę, którą podałeś, a będę tu aplikować :D

Ivan

Zatrudniaja ukraine, polscy kierowcy nie maja pracy, placa 340 do 410 zlotowek. Umowa zlecenie Biedna firma , szefy bez rozumnie gadaja przez telefon.

@Ivan

Od czego zależy wysokość wynagrodzenia? Ja chętnie przytuliłaby 410 złotych. Trzeba spełniać, jakieś konkretne warunki?

Oleksandr
@Gość

Musisz spelnic jeden warunek ,zapomniec o rodzinie i domu ,no i najlepiej zebys o nic nie pytal i nic nie chcial tak na zawsze.

Pani

Myślałam przez moment, że to „o nic nie pytać” odnosi się do tego, żeby tu na forum się nie udzielać w tych kwestiach. A to wspomniane zadanie do wykonania wchodzi bezpośrednio w zakres obowiązków? chodzi mi o te przyklepane na umowie? Jak one są sporządzane, macie możliwość na zachowanie jakiejś elastyczności?

Czym w SEDICO International zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Gamonie

Nastepny gamon,zadzwon do firmy ,najlepiej z ojcem dyrektorem rozmawiaj ,On odpowie na twoje wszyskie pytania i rozwieje rozterki i watpliwosci

Tobi
@Gamonie

A ty nie możesz pomóc? Pewnie że można zadzwonić do firmy ale zawsze na forum od pracowników można dowiedzieć się jakie są realne warunki pracy. A ty co jesteś tak negatywnie nastawiony? Coś ci nie pasuje w robocie?

Justyna

Hej. Czy wiecie jak wygląda rekrutacja na stanowisko KIEROWCA MIĘDZYNARODOWY C+E. Znalazłam ogłoszenie w internecie. Ile czasu trwa taka rekrutacja? Kto ją prowadzi? Pytam dla brata

Konrad

Taka solucja dla Ciebie. Pauza w Calais, obowiązkowo Poley, voucher na piwo idzie, wpisowe u chlopaków i jest przyjęty do elity. Żadnej filozofii nie ma. Ma chłop klepać pauzy po 20h, najlepiej walczyć ze spedycją , obgadywać innych kierowców, szefa , mechaników, polewać menisk wypukły, gotować i nikt nie będzie krzywo patrzyć. Na serio - siadasz, robisz robote, zarabiasz pieniądze - odpoczywasz w domu i wszystko. Proza życia kierowcy. PS. Czy będą podwyżki jak w innych firmach od stycznia czy zostajemy 360-390-410-430 ?? Kilometry klamoty kręcą, robota jest. Pozdrawiam ekipe starych wyjadaczy i całe biuro. Przyjemnie się z Wami pracuje dlatego nie szukam innej firmy.

FBI
@Justyna

Witaj Justyna, mam dla Ciebie przykra wiadomosc ,ale twoj brat prawdopodopnie nie nadaje sie na stanowisko Kierowcy w Transporcie Miedzynarodowym skoro sam nie potrafi zadzwonic i zadac kilka prostych pytan ,potrzebuje do tego siostry? mam wrazenie ze to zart

Alex
@Konrad

Konrad , Ty jestes szczery chlop a ja dopiero zaczynam ,napisz na jakiej umowie pracujesz, czy masz swoje auto i kak dlugo czekasz na wyplate

Janek
@Konrad

Nie szukasz bo nigdzie sobie nie poradzisz

@Alex

Więc tak ,umowa zlecenie ,wypłata oczekiwanie po zjeździe 15 dni roboczych (3 tyg) auta na stanie nie masz .

Alex
@Też Konrad

Umowa zlecenie,auto za kazdy raz inne, wyplata za ok 25 dni ?! Oj to nie jest dobre

@Alex

Dokładnie tak jest i nie ma w tym żadnej szydery

@Konrad

Za co podwyżki ? Chyba nie za to że 1200 km kierowca w Sedico robi 5 dni .

Maksym
@Konrad

Podwyszka bedzie, 450 stawka dla tych co jezdzo wienc 25 dni 500 zloty , takie firme to szanuje i kolegi sa chetne do pracy

@Maksym

450/500? czyli warto? a co z takimi warunkami fizycznymi? tu też byłoby bez zastrzeżeń? po ile średnio tu kierowcy jeżdżą?

Edyta
@Też Konrad

Nie ma szans na późniejsze przejście na umowę o pracę? A zarobki jak? Auta są, chociaż w dobrym stanie? Duża jest rotacja kierowców, czy raczej stali pracownicy?

Aneta

Ale w jakim sensie bzdury? Możesz rozwinąć? Bo opinia Konrada wydaje się mocno sarkastyczna i nie wiem jak mam Twoją opinię odbierać, jest całkiem spoko? Pytam, bo mój mąż myślał o pracy u nich jako kierowca.

Gamon
@Maksym

Co za bzdury, ha ha właśnie sa "podwyzki"

Irena

Nie śmiej się ze mnie, ale co to są przerzuty i bilateralny? Mężu mój jeździł kiedyś na międzynarodowych trasach, teraz znów szuka roboty. Takich słów nigdy nie wspominał, a to ważne, skoro na składkę zusowską ma wpływ.

AGMAZ
@Irena

"We wspomnianym Grafehausen w Niemczech sytuacja jest zdecydowanie bardziej napięta. Kierowcy, którzy się tam znajdują twierdzą, że są wykorzystywani i pozbawieni podstawowych praw, a ponadto, że zostali (usunięte przez administratora) przy podpisywaniu umowy z firmą. Wskazują, że podpisali umowy zlecenie, które nie nakładają na pracodawców obowiązku przyznawania urlopów i dni wolnych, zasiłków chorobowych, czy zabezpieczeń w wypadku jednostronnego rozwiązania umowy." Cytat o proteście w AGMAZ i LUKMAZ.

@AGMAZ

Kierowcy to analfabeci? Nie umieja czytac? Nie, tylko jakos to bedzie ,zadzialal syndrom stada jeden (usunięte przez administratora)podpisal to reszta stada tez a teraz beczenie beee ,beee ,baranki trzeba strzyc a to zawsze troche boli .A tak na marginesie, Umowa Zlecenie w Tansporcie Drogowym powinna byc ZAKAZANA , to nie jest roznoszenie ulotek po osiedlu tylko CIEZKA I ODPOWIEDZIALNA PRACA.

Duży fiat

A żem poszet na kontenery ale było cieszko i żem wrucil do Sediko.polecam

JPRD
@Duży fiat

Dokładnie wiadomo do kogo ta aluzja i kto to napisał. Cienki jesteś a ja i tak robię swoję .

Pan kierowca

Czas na nowe Actrosy !!! to co zostało nadaje sie na kraj gnoój wozić i tyle w temacie. Jeśli Prezes tego nie rozumie to niech zamknie firme i nie męczy ludzi tymi gniotami !!

Prezes
@Pan kierowca

Pracujesz na umowę zlecenie a martwisz się o samochody w firmie, śmieszny jesteś.

Szczery
@Prezes

W końcu szczera odpowiedz.

Szczerszy
@Pan kierowca

Otrzymales odpowiedz od Prezesa, dla niego Jestes trzymaczem i juz samo to ze zgodziles sie pracowac na Umowe Zlecenie dyskfalifikuje Cie do powaznej dyskuji o tym czym bedziesz jezdzil.WNIOSEK - jak sie sam nie szanujesz nie wymagaj aby Cie ktos szanowal ...Panie Kierofco

ABC
@Prezes

Smieszny jest bo podpisał taka smiszna umowę czy dlatego że upomina sie o godne warunki pracy.

Prezes
@ABC

Niech sobie kupi nowego Actrosa i założy firmę, stworzy sobie godne warunki, na łańcuchu nie jest uwiązany jest po prostu niezaradny i dlatego płacze na forum.

Jerry

o co Ci chodzi ?

Tadek

Za umowy cywilno prawne żeby ty powodzie chodził i pić prosił

@Tadek

Tadziu co tymi umowami jest nie tak ze tak blogoslawisz

Zbyszek

Nie ma przelewu za czerwiec !

Małgorzata
@Zbyszek

O kurczę to długo czekasz. Pytałeś kogoś w biurze kiedy moze przyjśc ten przelew?

@Zbyszek

Co tam piniedze,Ty sie ciesz i dziekuj ze prace masz,

@Zbyszek

Dostałeś w końcu pieniądze? Czy jak ta sprawa się rozwiązała z tym brakiem przelewu za czerwiec?

Zbyszek
@Anna

Tak dostałem tylko żona wypłaciła i poszła na balety.

@Zbyszek

Haha to pięknie. ;) Czyli ile to całe opóźnienie ostatecznie trwało?

@Zbyszek

Maz do budy zona na balety,tylko czym tu sie chealic?

Kierowca

Proszę o wasze przemyślenia na temat dalszego funkcjonowania firmy. Szef zapewnia, że nie ma w planach zamykania działalności transportowej natomiast w dalszym ciągu sprzedaje ciągniki i nie zastępuje ich następnymi. O co chodzi? Wszyscy na placu zapewniają, że planów zamknięcia nie ma. Pozdrawiam załogę Sedico Logistics

@Kierowca

Jesli beda ograniczac lub likwidowac dzialalnosc to Ty dowiesz sie ostatni.

Ggg
@Kierowca

Hahaha rozbawiłeś mnie do łez, już widzę jak szef w Sedico tłumaczy się kierowcom jak bym nie znał szefa może bym Ci uwierzył.

@Kierowca

Wszyscy na placu, czyli kto Cie zapewnia ,chlopie wlacz myslenie to nie boli.

Edek

A Chiba się chwali że jeździ na starych zasadach.

Krzysztof

Tak się zastanawiam po co wy tam jeszcze pracujecie jest tyle lepszej pracy a co by Artur nie wymyślił to i tak dalej jeździcie tymi złomami nie długo da wam umowę o dzieło a i tak będziecie tam dalej pracować dla mnie firma bardzo dobra jak otworze swoją też będę szukał bandy (usunięte przez administratora)kierowców co będą pracować za jałmużnę

Szczerszy
@Krzysztof

Krzysiu, Bog stworzyl baranki i owieczki by je strzyc

Ciekawy
@Krzysztof

Krzysztof i jaka kwota to dla ciebie jałmużna?

Ile jest zmian w SEDICO International?

Sedico Internatinal na Sedico Logistic

@Odpowiedz

W sensie, że nazwę zmienili?

O losie

A jaka umowa a co się zmieniło ludzie czemu z was takie gamonie??? Jest telefon do firmy proszę dzwonić i pytać.To takie proste, ale dla myślacych.

@O losie

Albo jest normalna umowa o prace i jasne zasady wynagrodzenia albo nie, to takie proste ,ale dla myslacych ,prawda?

Rrrrrr

Chiba nic z tego nie bedzie

Sławomir
@Rrrrrr

Do czego się odnosisz? Bo nie znam kontekstu

FBI
@Rrrrrr

A ossochodzi z tymi umowami? Drivery piszta

Rrrr
@Sławomir

Ja też nie znam Kontekstu chiba już nie pracuje u nas

Justyna

To ktoś odpowie na te umowy co spytał?

Jolero
@Justyna

Zaproś na kawę to Ci opowiem Prezes kiedy ten skansen wymienisz bo ni ma czym szokolady wozić

@Jolero

A macie tu normalnie kawę, żeby nie trzeba było gdziekolwiek wychodzić? ;p I myślisz, że tu Ci odpowie? ;p

Zostaw merytoryczną opinię o SEDICO International - Piaseczno

• Jak się pracuje w SEDICO International?

Zobacz opinie na temat firmy SEDICO International tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEDICO International?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 9 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SEDICO International