Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"

Opinie o Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"

Jestem kilka lat w TS i bardzo polecam. Nie płacisz ZUS masz wszystko w pakiecie tj. księgowość, prawników, szkolenia itp., a do tego stałą opiekę koordynatora. Z czystym sumieniem polecam wszystko sprawie i bezproblemowo.

Jak na razie to ZUS to 1500 zł więc 300 zł to nie połowa, cos kiepsko z matematyka.

Beneficjent
@Adam

Nie masz prawników. To znaczy reklamują się, że jest opieka prawna, ale to ściema, bo jak jest problem, to i tak za tę pomoc musisz płacić, więc to to samo jak pójście do prawnika na własną rękę. Zasadniczo FTS nie jest aż taka zła, pomimo kilku wad, taka jak na przykład powyżej. Najgorszą jest zdecydowanie mentalność firmy. Bardziej wschodnia niż zachodnia. Na wszelką krytykę mają uczulenie i jak tylko mogą to cenzurują i blokują zamiast problem wyjaśnić i rozwiązać. To w mojej opinii neutralizuje chęć korzystania z ich usług.

Romek

Szanowni Państwo, czy może ktoś z Państwa wypowiedzieć się o rzeczywistym podejściu firmy do obsługi klienta? Czy faktycznie za 250 pln mamy wszystko potrzebne do prowadzenia działalności, czy jednak pojawiają się po drodze inne "oczywiste" wydatki? Zależy mi na informacji od prawdziwych klientów ww firmy. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam, Romek

Romek
@Romek

Zapomniałem dopytać: jak wygąda proces przejścia z formy inkubatora na własną działalność - czy "TS" robi z tym jakieś problemy? Pozdrawiam, Romek

Twój Startup

W jakim sensie nie da się uniknąć? Oczywiście że się da. Pani Angeliko wielokrotnie było to Pani wyjaśniane są różne modele i różne warianty.

Mariusz
@Romek

A Ja bardzo polecam. Jestem 2 lata i na nic nie narzekam. Koszty niskie, koordynatorka ok zawsze pomoże, księgowością nie musze się zajmować tylko skupiam się na zarabianiu.

Babcia

Wiec pracuj tak cię dziura czeka wcześniej niż wiek emerytalny

Fundacja wlasnie po cichu podniosła opłatę z 250 na 300 netto miesięcznie. Jak się komuś nie podoba to jest info ze może wypowiedzieć umowę. Brawo..... Czas poszukać innego inkubatora bo w obecnym widzę że prezesowi zaczyna woda sodowa uderzać do głowy.

@Piotr

Dzień dobry Po pierwsze nie po ciuchu tylko wysyłając oficjalnego maila do ponad 4 tyś osób z 14 dniowym wyprzedzeniem. Po drugie TS jest ostatnim Inkubatorem gdzie opłata była 250 zł. Inne już dawno poniosły ją do 300 zł niektóre 5 lat temu. Po trzecie w porównaniu z innymi oferta TS jest zdecydowanie najbogatsza i oferujemy zdecydowanie najwięcej usług w ramach pakietu. Po czwarte opłata podstawa nie była zmieniana od początku funkcjonowania TS czyli od 2012 roku. Niestety wszystkie koszty związane z pracą fundacji bardzo wzrosły w tym czasie (np. czynsz, energia, media, koszty wynagrodzeń), w niektórych przypadkach nawet kilkukrotnie, co w konsekwencji zmusiło nas do podniesienia ww. opłat. Po piąte dziękuję za troskę mam się bardzo dobrze. Woda sodowa nie uczyniła zbyt duży strat w mojej głowie, pomimo tak gwałtownego uderzenia. Pozdrawiam Michał Jeziorski

@Michał Jeziorski

Ponad (usunięte przez administratora)tys miesięcznie więcej, kosztem beneficjentów którzy i tak nie mają wyjścia ponieważ cała konkurencja też ma takie same ceny... Lekką ręką bez konsekwencji z nastawieniem na zysk przestaliście być atrakcyjni względem reszty inkubatorów. Brawo :)

Mariusz

Dzień Dobry, jak wygląda proces rekrutacji w Fundacji?

@Mariusz

Kin
@Mariusz

dzwonisz, oni odpowiadają, potem elektronicznie przesyłasz im dokumenty. Wszystko idzie ok

Rozmowa w firmie to jakiś żart, na pierwszą rozmowę ze mną wysłano dwie słabo rozgarnięte w temacie osoby, które bardziej były zainteresowany tym czym się zajmowałam w poprzedniej pracy, niż moimi motywacjami. Choć o swoich doświadczeniach opowiadałam już wcześniej szefowi. Naprawdę nic moja wizyta w tej fundacji nie wniosła. Można to było zrobić on line.

Banalne

Michał Jeziorski

Mamy w biurze trzy gekony i nie jestem pewien który się skarży? Można prosić o szczegółowe info? I czy reklamacja dotyczy karmy czy warunków w terrarium ?

Twój Startup

Pani Angeliko, Pani chyba źle zrozumiała wyrok sądu. Pani ma umieści przeprosiny na portalu, a nie dalej publicznie oczerniać inne osoby. Może się Pani ten wyrok nie podobać ale od tego są sądy, aby ustalać czy Pani działania są bezprawne czy nie. W tym przypadku wyrok było jednoznaczny tj. Pani działania zostały uznane ze bezprawne i sąd nakazał Pani opublikować przeprosiny.

Inga

Jak wygląda socjal dla pracowników?

Inga z gowork
@Inga

Znaczenie lepiej niż socjal dla pracowników Gowrok zadających sztuczne pytanie by podnieść statystyki :)

Anastasia

Bardzo polecam TS, przede wszystkim koordynatora w Krakowie Wladyslawa Danilewskiego - bardzo profesionalne wsparcia i szybkie rozwiazanie wszystkich wynikajacych sytuacij, zwiazanych z dokumentacja i legalizacja. Bardzo dziekuje za wspolprace!

Niedoszły Współpracownik

Trudno dogadać się z koordynatorami i z konsultantami.(usunięte przez administratora)

Stella

Słyszalem, że fundacja ma opinię dobrego pracodawcy. Czy w ogóle potrzebuje pracowników?

@Stella

Ponieważ TS cały czas rozwija nowe projekty oraz otwiera nowa oddziały, to cały czas poszukujemy pracowników którzy mogliby wzmocnić nasza kadrę.

@Stella

Lista aktualnych ogłoszeń dotyczących stanowisk na które trwają obecnie rekrutacje. https://pracodawcy.pracuj.pl/fundacja-rozwoju-przedsiebiorczosci-twoj-startup,363425

Martyna

Hej, jestem ciekawa rotacji pracowników w tej firmie?

@Martyna

Rotacja jest nieduża, zwłaszcza jeżeli uwzględni się obecną sytuację na rynku. Pracownicy są częściej przydzielani (awansowani) do nowych projektów, która uruchamia Twój Startup :)

Dmytro

Fundacja „Twój StartUP” to dobre rozwiązanie dla osób, które dopiero uczą się prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Organizacja weźmie na siebie formalności związane z umowami cywilno-prawnymi, opłatami PIT-u i ZUS-u oraz podatku VAT, rachunków wydatków i usług, a także kalkulacji kosztów produkcji, lub wyjaśni, jak wypełnić i rozliczyć dokumenty finansowe, a następnie ponownie wszystko sprawdzi. W większości przypadków Fundacja pomoże ci z radą, a to jest bardzo cenne, szczególnie jeśli nie możesz sobie pozwolić na dobrych prawników lub księgowych. Od roku współpracuję z daną firmą i serdecznie polecam ich usługi dla przyszłych przedsiębiorców.

Wojtek

Super komunikacja na linii beneficjent - dział IT, nieodzowna pomoc przy tworzeniu strony, szybko i konkretnie! Polecam Pana(usunięte przez administratora) z działu IT!

Twój Startup

Dzień dobry, fundacja jest inkubatorem przedsiębiorczości, co oznacza że korzystała Pani ze sklepu jednego z naszych podopiecznych i prawdopodobnie rozmawiała Pani z właścicielem owego startupu, nie z naszym pracownikiem. Prosimy o przesłanie szczegółów i danych sklepu na adres: reklamacje@twojstartup.pl, abyśmy mogli wyjaśnić zaistniałą sytuację oraz monitorować poprawność działania startupów rozwijających się pod naszymi skrzydłami.

Twój Startup

Fundacja jest inkubatorem przedsiębiorczości, co oznacza że korzystał Pan ze sklepu jednego z naszych podopiecznych i prawdopodobnie rozmawiał Pan z właścicielem owego startupu, nie z naszym pracownikiem. Prosimy o przesłanie szczegółów i danych sklepu na adres: (usunięte przez administratora)abyśmy mogli wyjaśnić zaistniałą sytuację oraz monitorować poprawność działania startupów rozwijających się pod naszymi skrzydłami.

Bartek

Firma z dobrą opinią pracodawcy więc pewnie warto aplikować?

Katarzyna
@Bartek

Zdecydowanie nie warto, umowa śmieciowa dzieło + zlecenie, sądząc po rozmowie kwalifikacyjnej atmosfera raczej kiepska.

@Stella, Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp" prowadzi aktualnie rekrutacje. Więcej informacji na temat poszczególnych ofert można znaleźć na jednym z wiodących serwisów z ogłoszeniami o pracę. Jesteś zainteresowana podjęciem zatrudnienia w tej firmie? Na jakie stanowisko chciałabyś aplikować?

Jak można przesłać CV od Państwa?

Koordynatorzy co chwile się zmieniają, w ciągu pół roku miałem ich 4! Przepływ informacji fatalny, jedną sprawę załatwia kilka osób każdej od początku trzeba wszystko tłumaczyć. Przeciągają się wypłaty a (usunięte przez administratora) przy rozmowach telefonicznych wzrasta. Lepiej już płacić zus niż sie z nimi użerać.

Gabriela

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Fundacją.

Twój Startup

Fundacja jest inkubatorem przedsiębiorczości, co oznacza że korzystał Pan ze sklepu jednego z naszych podopiecznych i prawdopodobnie rozmawiał Pan z właścicielem owego startupu, nie z naszym pracownikiem. Prosimy o przesłanie szczegółów i danych sklepu na adres: reklamacje@twojstartup.pl, abyśmy mogli wyjaśnić zaistniałą sytuację oraz monitorować poprawność działania startupów rozwijających się pod naszymi skrzydłami.

Admin

z forum usuwane są komentarze naruszające regulamin (Link - https://www.gowork.pl/regulamin)

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp" - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 10 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"?

Kandydaci do pracy w Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp" napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"