Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"

Opinie o Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"

Beneficjent Wawa

Ja polecam współpracę z Twoim Startupem. Mam umowę od pół roku, warto, moi znajomi także dołączyli, na ten moment nie żałują. Koordynator pomaga mi systematycznie w kwestiach związanych z rozliczeniami. Duży plus za możliwość rozwoju (szkolenia z Startup Booster) oraz to, ze beneficjent może poznawać nowe osoby na przykład na wydarzeniach, które są organizowane, dobrze jest poznać innych przedsiębiorców i wymienić się doświadczeniami. :)

Twój StartUp

Niezmiernie miło nam poinformować, iż z dniem 01.03.2022 ulegnie zmienia adres głównego biura Fundacji w Warszawie, ponieważ tego dnia przenosimy się do nowej siedziby w budynku Atlas Tower przy Al. Jerozolimskich 123a, gdzie do dyspozycji pracowników Fundacji zostanie oddane ultra nowoczesne biuro na 18 piętrze o powierzchni ponad 1500 metrów. Biuro będzie wyposażone w wszystkie możliwe udogodnienie podnoszące komfort pracy takie jak: wielofunkcyjna przestrzeń wspólna o powierzchni ponad 120 metrów, chill zone, game room, rest room i wiele innych.

@Twój StartUp

Dacie jakieś fotki? Żeby można było zobaczyć to biuro?

@Twój Startup

Budynek spoko. Pełen wypas :)

Alicja
@Mariusz

A to byłeś już tam w środku? Która strefa Ci się najbardziej podoba tam i dlaczego? Game room? ;p

Jacek

Byłem widziałem.. Mega...

@Alicja

Dżungla :). Game room to ma każdy

@Twój Startup

Fajnie wygląda na zdjęciach.

Bardzo fajna firma. Naprawdę wiele można się nauczyć, a pracownicy bardzo profesjonalnie wprowadzają w meandry biznesu. Polecam!

Aleksandra

Polecam Firmę, współpracuje 3 lata, wszystko jest ok. Można się wiele nauczyć.

Rozmowa w firmie to jakiś żart, na pierwszą rozmowę ze mną wysłano dwie słabo rozgarnięte w temacie osoby, które bardziej były zainteresowany tym czym się zajmowałam w poprzedniej pracy, niż moimi motywacjami. Choć o swoich doświadczeniach opowiadałam już wcześniej szefowi. Naprawdę nic moja wizyta w tej fundacji nie wniosła. Można to było zrobić on line.

Banalne

Asia

Bardzo polecam. Super miejsce do pracy i rozwoju. Duża swoboda działania oraz bardzo dobre zarobki.

Grzesiek

Może dowiem się coś więcej o pracy ?

@Grzesiek

A jakie stanowisko Pana interesuje?

Jak można wysłać CV

@Ania

biuro@twojstartup.pl

Dziękuję

@Grzesiek

Lista aktualnych ogłoszeń dotyczących stanowisk na które trwają obecnie rekrutacje. https://pracodawcy.pracuj.pl/fundacja-rozwoju-przedsiebiorczosci-twoj-startup,363425

@Twój Startup

CV można wysłać na maila? Czy tylko przez formularz

@Paweł

Aktualna lista ofert (usunięte przez administratora)

@Twój Startup

Aktualna lista ofert https://pracodawcy.pracuj.pl/fundacja-rozwoju-przedsiebiorczosci-twoj-startup,363425

@Twój Startup

CV można wysłać jakiegoś maila? Czy tylko przez formularz?

@Ania

Biuro@twojstartup.pl

Aga

Niedawno zakończyłam współpracę z Fundacja, ponieważ moje plany poszły trochę w inna stronę, ale co mogę powiedzieć o pracy to, ze warto spróbować. Pracowałam 2 lata na stanowisko koordynatora, bardzo dużo się nauczyłam. Fajny zespół, dobre zarobki, firma cały czas się rozwija. Jak dla mnie najważniejsze aspekty.

@Aga

Dobre zarobki tzn jakie? Ile netto?

polecam pracę w tej firmie, można dużo się nauczyć

@Kasia

jesteteś nadal pracownikiem tej firmy? na jakim stanowisku? i czego dokładnie mozna się nauczyć? :)

@Kasia

Mam u nich startup od 2 lat i szczerze polecam usługi tego inkubatora. Jak dla mnie najlepszy na rynki :)

Szukam pracy i interesuje mnie zatrudnienie na Lektor języka angielskiego. Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp" szuka kogoś takiego. Możecie mi o nich coś więcej powiedzieć?

Lektor

czy chodzi Pani/Panu o podpisanie umowy z fundacją jako lektor j.angielskiego?

Halina
@Lektor

a macie teraz może wolne takie stannowisko ? z chęcią bym sobie dorobiła, pracowałam +5 lat jako lektor j.angielskiego w szkole :)

Magda

Nie polecam. Zarobki słabe. Sama rekrutacja jest niepojęta. Pytania Hr wyczytane z poradnika o psychologii. Szkoda czasu.

@Magda

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp" prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko Koordynator. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających pracę w firmie.

Ja aplikowałem na social media, oferta ciekawa. Dużo projektów, co jest dużym plusem. Myślę, że można tam poznać sporo ciekawych osób z każdej branży. Rekrutacja dość typowa, pierwsza rozmowa z dwiema kobietami. Dużo pytań o doświadczenie, widać, ze w tym przypadku szukają kogoś, kto działał już w temacie mediów społecznościowych. Skreśliły mnie zajęcia w 3 dni w tygodniu od 10-19, kto wie może spróbuje za rok

Jestem beneficjentem i jak dla mnie korzystanie z inkubatora jest bardzo opłacalne, szczególnie w tych czasach . Polecam!! :)

@Adam

Ja też jestem klientem i potwierdzam że to bardzo fajna opcja. Zwłaszcza teraz kiedy ma wejść nowy ład.

@Adam

Dziękujemy

Jacek

Cały czas rekrutują na te same stanowiska, po rozmowie rekrutacyjnej nie oddzwaniają.

Iza
@Jacek

A zdążyliście może na Twojej rozmowie ustalić warunki finansowe? Sam prezes w 2018 podał tu 2,600 brutto. Ciekawam, jak po tych kilku latach...

Rafał
@Iza

Ja pracuje w Fundacji od kilku miesięcy i jeśli chodzi o zarobki jest ok, nie narzekam. Sam fakt, że kwoty są podawane w ogłoszeniu od razu było dla mnie plusem. Nie ma pózniej zaskoczenia.

Iza
@Rafał

Powiem Ci, że nie we wszystkich ogłoszeniach są podane kwoty, bo na części juniorskich nie ma. I ciekawe, dlaczego, żeby nie odstraszały niskim poziomem?

@Iza

We wszystkich są podane kwoty i zawsze są to kwoty netto. Od 3500 do 10 000 zł w zależności od stanowiska: (usunięte przez administratora)

@Iza

Prezes nigdy nie podawał informacji, że jakieś wynagrodzenie wynosi 2600 brutto, ponieważ wynagrodzenie zawsze podajemy w kwotach netto i w każdy ogłoszeniu jest ono jasno i wprost podane. Więc z samego założenia ta informacja jest nieprawdziwa. Tak więc nie ma tez kwestii ustalania warunków finansowych, ponieważ są ona jasno wskazane w każdym ogłoszeniu. Obecnie w zależności od stanowiska wahają się one od 3500 netto do 10 000 netto. Jest to kwota wyjściowa nie uwzględniająca dodatkowego wynagrodzenia prowizyjnego. Aktualna lista ogłoszeń znajduje się tutaj (usunięte przez administratora)

Łukasz

Bardzo polecam zwłaszcza w obecnych czasach. Minimum formalności i kosztów. Super opcja dla każdego kto chce prowadzić swój biznes

@Łukasz

Bardzo dziękujemy :)

Tak od przyszłego roku sama składka zdrowotna to 9 % czyli podatek w działalności to min 28 %. Więc Inkubator to jeszcze lepsze rozwiązanie :)

@Paweł

Tak od stycznia pełna drama dla tych co są na JDG na szczęście zawsze można działać w ramach inkubatora :)

Radek
@Monika

Jaka drama! Dowalasz do ceny 20% i po sprawie. Jak ciemnogród wybrał władzę to niech teraz płacą. Jak zaczniesz zarabiać na JDG 15000 na rękę to masz gdzieś jakieś startupy i inne kombinacje.

wkurzona

Widac, ze kombinuja tam jak zarobic na benificjentach jaknajwiecej. Ja tez długo czekałam na te dostepy BRE itp przez co nie mogłam od razu zaczać działac jak chciałam, a umowa juz była spisana wczesniej z nimi o współpracy.

Lolek

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Dramat!!! Oferowane zarobki to jest jakiś, żart. Pytania w trakcie rekrutacji i forma przeprowadzania rozmowy to kolejny żar XD. Lokalizacja na duży plus, ale w środku to gorzej niż w PRL. Brudne ściany, meble stare i zniszczone. Nie bez przyczyny ten pracodawca Ciągle kogoś szuka do pracy ............

@Lolek

Ale zarobki netto są zawsze podawane w każdy ogłoszeniu więc nie bardzo rozumiem gdzie jest problem. Co do biura wiadomo zawsze może być lepsze, ale bez przesady poza tym z tego co wiem to od lutego przenosimy się do nowego biura ponad 1500 metrów :) więc bez dram.

Grzesiek

Ja współpracuje z oddziałem w Krakowie i bardzo polecam. Super sprawa zawsze pomocni we wszystkich sprawach. Dla mnie 5/5 :)

Grzesiek

A co niby szło nie tak? Nie płacisz ZUS wszystko masz w pakiecie, niczym się nie martwisz.... Więc co niby nie tak?

Dziękujemy

Zbyszek Sz

Extra sprawa, załatwiają wszystko szybko i sprawnie, zawsze pomocni Polecam

@Zbyszek Sz

Potwierdzam w 100 % super sprawa. Sam korzystam już ponad dwa lat :)

@Zbyszek Sz

Wypowiedzi w tym wątku są od osób, które weszły we współpracę z Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp". Mnie natomiast ciekawi, czy są może jakieś osoby, które mają informację o pracy w tym miejscu? Jak w ogóle można dostać się do pracy w tym miejscu? Jest to w ogóle możliwe? Proszę o informację na ten temat.

Dziękujemy :)

@Andrzej

@Paweł

Ja też polecam. Super sprawa dla osób które nie chcą na razie otwierać własnej JDG

@Mariusz

Także polecam, współpracuje już 3 lata i wszyscy działa bezproblemowo.

Twój Startup

A która z tych ofert to jest ta oferta za grosze? (usunięte przez administratora)

Teraz to już 5 i kończyć nie zmierzam :)

Ale ty w ogóle ogarniasz jak działa Fundacja? Bo z tego co piszesz to zero bazy... Od razu widać że nie masz pojęcia i nigdy nie byłeś w Fundacji, jesteś tylko zwykłem hejterem co pisze fakowe komentarze. Do pracy byś się człowieku wziął

Twój Startup

Fundacja nie zataja żadnych informacji wszystko jest opisane jasne i szczegółowo w umowie. Albo był Pan pracownikiem albo beneficjentem więc wypadałoby się zdecydować. Skoro Pan było w Fundacji to znaczy że nie mógł Pan płacić 300 zł. I skoro w Fundacji było tak źle i skoro lepsza się działalność to czemu był Pan w Fundacji kilka lat? Coś ta wersja słabo się trzyma prawdy. Pozdrawiamy wszystkich trolli którzy nie mają nic lepszego do robienia niż pisać fakowe komentarze :). Ps. A rząd to akurat wprowadza nowa proporcjonalną składkę której nie można odliczyć od dochodu więc działalność będzie jeszcze mniej atrakcyjna :)

Twój Startup

To znowu pytanie: Czy w końcu pracownik? Czy też beneficjent? I skoro jest tak źle to czemu był Pan tam kilka lat, skoro było tak tragicznie to można było wypowiedzieć umowę od razu :), a nie cierpieć męki kilka lat. I ładny ten kolega jak na takie męki namówił. Ps. Nie nowa składka nie obejmie :) o to się proszę nie martwić. Wystarczy dokładnie przeczytać projekt rozporządzenia :) i wtedy będzie jasne. Na przyszłość mniej hejtu więcej czytania ze zrozumienie i pogody ducha ;). Pozdrawiamy Panią Angelikę i Pana Andrzeja :)

Ja też jestem kilka lat i bardzo polecam i nie wiem o czym piszesz. Nic nie było zatajone zresztą wszystko jest wprost w umowie wpisane. Nie płacisz ZUS masz wszystko w pakiecie i do tego stałą opiekę koordynatora. Z czystym sumieniem polecam wszystko sprawie i bezproblemowo.

No tak lepiej płacić w działalności ZUS 1500 zł, a od 2022 jeszcze 28 % podatku. Ta..... a i śmieszna wiara że za 40 lat będzie emerytura. Człowieku weź się ogarnij i głupot nie pisz :)

Mateusz

Jarek? W sensie Kaczyński? Pan tutaj? Od razu poznałem :) . Ps Nie nie będą ktoś chyba ma problem z czytaniem ze zrozumieniem :)

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp" - Warszawa

• Jak się pracuje w Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 10 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"?

Kandydaci do pracy w Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp" napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"