Opinie o Centrum SPA Soleil w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Centrum SPA Soleil. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Centrum SPA Soleil o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obiekty sportowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum SPA Soleil w Wrocław

Beata

bardzo czysto i schludnie i do tego w centrum, masaż wykonany ok, bardzo fajna cena

wrocławianka

przy tak niskich cenach jak za zabiegi na twarz (kawitacja w moim przypadku) to wszystko jest lepiej niż dobrze :) gabinet jest niewielki i bardzo kameralny, pani przeprowadzająca zabieg bardzo się do niego przykładała i poświęciła mi naprawdę dużo czasu by osiągnąć zadowalające nas obie rezultaty :)

Profesjonalnie i tanio. Polecam.

ola66

Dzien dobry,mialam ,,przyjemnosc ,,pobytu na 2,5 godzinnym zabiegu-ktory trwal 1,5 godziny.Okazalo sie ,ze pakiet ktory kupilam zawieral zabiegi wykluczajace sie nawzajem-masaz z pelingiem i opalanie natryskowe,ktore po takim zabiegu nie powinno byc wykonane.A to informacja od Pani ktora peling wykonala.Wiec po co sprzedany zostal w jednym pakiecie?Szefowa oburzona ,ze zwrocilam uwage,niesympatyczna.Jedym slowem naciaganie klienta !!!Nie polecam!!!!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Centrum SPA Soleil.
ALA

Nie polecam, nigdy w życiu się tak nie zawiodłam na grouponie. Zabieg za 129 zł, wykonany niedokładnie, pospiesznie, "masaż" był jakimś głaskaniem, miał trwać godzinę, było może pół godziny. Peeling całego ciała? No góra połowy jakby się uprzeć. Nie wykonano manicuru który był w cenie. Pani upomniana, stwierdziła, że jej się zapomniało... Brud i brak profesjonalizmu. Teraz nauczę się sprawdzać opinie przed wykupieniem pakietu i wam też to radzę! Ocena powinna być taka jak poziom, na którym znajduje się to "cudowne spa:, czyli -1...

Koka

Hej odbywałam kiedyś praktyki w tym żenującym miejscu brud,brak higieny,a właścicielka nie posiada żadnej wiedzy

isis

Kursy masażu prowadzone na żenująco niskim poziomie. Pani nie ma ze sobą skryptów, mało patrzy co się robi, odwraca się, rozmawia przez telefon, opowiada o swoim życiu prywatnym. Za certyfikat trzeba zapłacić 50 zł. Nie polecam.

Ala

Hej miałam okazję ostatnio zawitać w tym"spa" potwierdzam ,że właściciel lokalu powinien zainteresować się odświeżeniem ścian,pokrycia stołów do masaży (ukradkiem dojżałam też ten drugi) co do samej usługi to mogę powiedzieć,że masażysta tam pracujący wykonał masaż profesjonalnie i rzetelnie.

odradzam

Zasady higieny nie są tam przestrzegane. poczynając od brudnej toalety, poprzez niedezynfekowane łóżka do masażu, na brudnych ręcznikach kończąc.

sylwia

........o proszę takie samo mam odczucie co do Soleil. WIELKA POMYŁKA SPA SOLEIL scisk,zabiegi które mają trwac 3 godz.trwaja max godzine!na 100% nie pracują tam kosmetyczki po szkołach. Wszyscy tam pracują w stresie,w scisku ,nikt nic nie wiem .Miałam odczucie ze tam nawet nikt się z nikim nie zna!Pani włascicielka wygląda jakby wyleciała z domu wariatów na chwile,odbierajaca w trakcie zabiegów telefony.Nie polecamtego miejsca.Zgadzam się z przedmówczynią ze pozytywy to chyba sama sobie pisze na portalach -POCZYTAJCIE O TYM SKANDALICZNYM MIEJSCU

ANDRZ

Wielki Negatyw skandal! kolejka mimo umówionych godzin,osoba tam pracujaca chyba jest tam przez przypadek-czas urlopów. Niechlujie wykonywane zabiegi wręcz taśmowo -za mna już były 2 Panie. Co do nazwy SPA- śmiech na sali -klitka w ścisku bez intymności wykonywanych zabiegów.Podczas zadawania pytan o dalsza pielegnacje zbywkowe odpowiedzi-następni czekają! Nie polecam tego miejsca -typowy handel ilością na pewno brak jakości-KOSZMAR! opinie pozytywne to chyba sam właściciel sobie wystawia bo w komentarzach negatywnych powtarza się to samo. Żenada

Ostrzezenie

Witam, chcialabym ostrzec potencjalne pracownice tego "salonu". Pani wlaścicelka sama opowiedziała mi jakie praktyki stosuje wobec swoich pracowni: otóz, jeśli masazystka wykona klientce (np. z Gruponu) masaż, nie żądając od niej tzw. karnetu, włascicielka potrąca koszt usługi z pensji masażyski, pomimo wykonanej przez nią usługi!!! Tak więc masażystka pracuje przez godzine za darmo, pomimo, że masaż został opłacony z góry przez klientkę :-S Fee Pani Psycholog-Właścicielko, to jest wysoce nieetyczne postępowanie!!!

joanna

Mega słabo, brudno, ciasne pomieszczenia, marketowe kosmetyki, ceny zawyżowe w stosunku do jakości zabiegu, nie polecam i więcej tam nie pódę

mea

Wszystko super, na pewno jeszcze nie raz tam zajrzę!

Krysiaczek

Perfekcyjna obsługa, zabieg wykonany bardzo dokładnie.

na 6-tke

Polecam i to bardzo! Właścielka bardzo miła, zabieg wykonany profesjonalnie, sam lokal bardzo przyjemny i ceny atrakcyjne!

jest ok

dobre umiejscowienie, obsluga mila, jakosc bardzo dobra.

jola

zabieg zrobiony poprawnie, obsługa bardzo miła:)

zadowolona

Ja oceniam pozytywnie działanie salonu Spa Soleil. Jakoś zawsze wszystko było idealnie wykonywane, bez większych problemów, w przyzwoitej cenie. Polecam!

Anna M.
@zadowolona

porażka... te pozytywne komentarze to chyba pozostawia właścicielka albo pracownicy. Sanepid powinien się zainteresować tym śmiesznym i brudnym miejscem. Ludzie tam pracujący nie mają odpowiednich kompetencji. Wiadomo, dlaczego tak często ogłaszają się na groupon.... ODRADZAM!

Ola
@Anna M.

nie zgadzam się z tym, chodzę tam regularnie na peelingi i nigdy nie mogłam narzekać na brud, panie są bardzo miłe i pamiętają mnie z imienia zawsze jak tam przychodzę :) nie jest to najbardziej ekskluzywne miejsce, ale schludne, dla mnie niestety ważna jest cena, a tam jest bardzo przystępnie

ela88
@Ola

Też się nigdy nie nacięłam w spa soleil. Zawsze chodzę tam na opalanie natryskowe i za każdym razem wychodzę zadowolona, gabinet jak się patrzy.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum SPA Soleil - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrum SPA Soleil?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum SPA Soleil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum SPA Soleil?

Centrum SPA Soleil
3.4/5 Na podstawie 46 ocen.
  • Teatralna 10-12
    50-055 Wrocław