Opinie o Centrum SPA Soleil w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Centrum SPA Soleil. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Centrum SPA Soleil o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obiekty sportowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum SPA Soleil w Wrocław

Zuzanka

Dostałam w prezencie groupon na oczyszczający peeling całego ciała, masaż relaksacyjny całego ciała (30 min), nawilżająca maska na całe ciało. Wszystko trwało zaledwie 45 minut, a miało 1,5 h. Pani owszem bardzo miła, ale wydaje mi się,że to lekka przesada ,zbyt krótki czas. Brak profesjonalizmu.Spodziewałam się tego, najpierw był problem z dodzwonieniem się,a potem z umówieniem. Ściany brudne, wymagające odświeżenia. Ręczniki w takim kolorze, że trudno stwierdzić, czy czyste.Po położeniu się na łóżku czułam sól z peelingu poprzedniego. Nigdy więcej się nie wybiorę do Centrum SPA Soleil we Wrocławiu. Zdecydowanie nie polecam

Pat

Myślę, że moja opinia będzie bardzo przydatna dla starających się tam o pracę.Pracowałam u tej Pani jakieś 3 miesiące, nie mogąc doprosić się o jakąkolwiek umowę. Właścicielka nie posiada kompletnie żadnej wiedzy,wykształcenia(nazywa się kosmetologiem...) higieny , cechuje się totalnym brakiem profesjonalizmu.Wciska klientom dodatkowe zabiegi nie zwracając uwagi na to czy są one dla nich bezpieczne i wogóle potrzebne. Zabieg elektokoagulacji( przedpotopowe zamykanie naczynek) wykonywała w butach na obcasach i skórzanych spodniach z narzuconym na siebie fartuchem, można rzec na kolanie....ilekroć widząc to delikatnie probowalam zasygnalizować, ze to niehigieniczne i nieprofesjonalne , pani właścicielka prowokowała kłótnie. Praca na akord. Kosmetyki słabej jakości, non stop groupon. Jako Pracodawca pani właścicielka jest toksyczna. Na własne uszy słyszałam jak obgaduje mnie za moimi plecami do nowo zatrudnionej osoby. Natomiast Pan Piotr- osoba od zabiegów medycyny estetycznej , świetny człowiek. Jestem kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem(praca tam to był krótki przerywnik) , odeszłam z dnia na dzień , bo nie mogłam już znieść jak traktowani są klienci i pracownicy przez Panią Katarzynę. Pozdrawiam serdecznie

Nika

Miałam mieć zabieg na 11 już jest 11/30 i dalej czekam masakra gabinet w podziemiu hotelu jak w jakimś lochu dramat atmosfera jak w podrzędne knajpie dostałam w prezencie grupon i chyba ucieknę nigdy więcej to jak spełnia a nie spa odradzam jak najbardziej

basiajuka

Nie zgadzam się z opiniami o brak profesjonalizmu.Właśnie dzisiaj byłam na masażu i innych zabiegach.Kupon z gruponu otrzymałam w prezencie.Bardzo miła obsługa.Pan ,który wykonywał masaż robił to profesjonalnie.Wszystko miało trwac 1.5 h a trwało ponad dwie.Ręczniki były czyste i nowe,to samo dotyczy łózek do masażu.Być może salon wymaga lekkiego odświeżenia, ale żeby było brudno to nie zauważyłam.Miła atmosfera.Na pewno tam jeszcze wrócę,bo ceny są bardzo przystępne.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Centrum SPA Soleil.

Podpowiedzcie kilka wskazówek czy warto aplikować, jak atmosfera?

Ola

Odradzam! Pakiet z groupona to zawód. Tylko kilka punktow z parunastu planowanych zostało wykonanych. Piwnica, srednia atmosfera i obsługa.

Ada

Czekałam na panią pół godziny. Dzwoniłam kilka razy, nie odbierała. Skandaliczne podejście do klienta!

Nikita

Byłam tam pierwszy raz i ostatni. Kolejka, brak recepcji - mój masaż był przerywany bo masażysta biegał do pań które przyszły. Całość zabiegu miała trwać półtora godziny a trwała 40 minut. Peeling całego ciała został wykonany w 5 minut, maska na ciało to zwykły balsam i do tego słabo wmasowany, a masaż trwał może z 20 minut łącznie z przerwami, miałam wrażenie że robiony od niechcenia. bardzo ciasno, trudno się zrelaksować. Miałam wrażenie, że przy przebieraniu jestem poganiana, klientki są obsługiwane taśmowo. Niestety ale się bardzo zawiodłam, odradzam

Natalia

Widzę, że wypowiadają się sami klienci. A może ktoś pracował lub pracuje obecnie w Centrum SPA Soleil i wypowiedziałby się na temat pracodawcy? Będą to istotne informacje dla osób poszukujących w tej firmie zatrudnienia.

AN

Ostatnio byłam pierwszy i ostatni raz w tym salonie na falach radiowych na twarz. Pani właścicielka spóźniła się 20 minut, nie usłyszałam ani przepraszam ani nic. Problem pojawił się już przy umawianiu wizyty, najpierw Pani nie może bo jest na zwolnieniu, później nie bo na urlopie i pierwszy wolny termin był za miesiąc. Gabinet wielkości 7 m2. Prześcieradło na łóżku do zabiegu było brudne, zabieg trwał maksymalnie 7 minut. Pani zapomniała mi zmyć po zabiegu żel i nałożyła maskę. Jak się upomniałam o zmycie żelu to zapytała ' a to nie zmyłam po zabiegu ? myślałam, że zmyłam'. Oszczędzają na kliencie. Pani zdążyła się też nagadać komu to nie powinnam oddać tego zabiegu bo to nie dla mnie. Nie chciała mnie też umówić od razu na następny zabieg tylko kazała umówić się telefonicznie. Moja ostatnia wizyta w tym 'salonie'. Nie polecam.

Maylin92

Nie polecam. Zabieg robiony jak na wyścigi niemiła atmosfeta Pani Szefowa też nie zbyt miła.... przed wejściem na zabieg wysłuchałam awantury pomiędzy pracownikami a szefową. Ponadto pomieszczenia nieprzystosowane do salonu spa brudno a Pani Kosmetyczka nie miała na sobie fartucha. Było to wysoko nieestetyczne. Zabieg ktory powinirn trwac godzinę trwał 30 min.

Oszukana przez soleil

Ten pseudo salon to totalna porazka. Brud i chamska obsluga. Oszukuja na wszystkim, kasmetyki no name, reczniki poplamione, lozko do masazu zdezelowane. Wlascicieka jak z filmu Bareji, opieprza klientki i oszukuje pracownice.

Asia

Miałam okazję odbyć zabiegi w salonie. Nie zgadzam się że jest brudno a personel niemiły. Jestem bardzo zadowolona i na pewno jeszcze tam wrócę.

monalisa

Widać, że obsługa na wysokim poziomie @regina ciekawe tylko na jakich zasadach są zatrudniani i czy muszą mieć duże doświadczenie?

regina

skoro klientów traktują wzorowo to można założyć że pracownice też :) zawsze jak tam przychodzę to cały staff jest uśmiechnięty :D super gabinet ogólnie :)

AnnaWoj

Chciałabym wyrazić jak najbardziej pozytywną opinię na temat działania Salonu jak i usług świadczonych przez SOLEIL. Jestem stałą klientką i niezmiennie jakość oferowanych usług jest na bardzo wysokim poziomie. Dziękuję.

adler

umówiłam się na wizytę w piątek po południu i obawiałam się sporych opóźnień bo gabinet nie jest duży ale okazało się że wszystko przebiegało sprawnie, weszłam terminowo a sam zabieg był wykonany baaaardzo starannie, miejsce jest rzetelne i niedrogie, a przecież chyba o to chodzi

adler

zapomniałam napisać, to właśnie na tym byłam ;) skusiła mnie promocja na twarz, jak już pisałam bardzo się przykładali więc zmarszczki wręcz wyparowały

madzia

za kawitacyjny płaciłam 70 zł i był warty każdej złotówki ;)

madzia

fajne miejsce, chodzę tam od jakiegoś czasu na peelingi bo są super wykonywane, podoba mi się atmosfera w gabinecie, jak skończę kosmetologię to będę szukała tam pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum SPA Soleil - Wrocław

• Jak się pracuje w Centrum SPA Soleil?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum SPA Soleil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum SPA Soleil?

Centrum SPA Soleil
3.4/5 Na podstawie 46 ocen.
  • Teatralna 10-12
    50-055 Wrocław