Duijndam Works

Opinie o Duijndam Works

Krzysiek

Cześć, chciałbym zapytać czy warto jechać na sortowanie cebulek do firmy Moolenaar. Są tam w ogóle godziny i czy atmosfera pracy jest w porządku? Jeśli ktoś byłby tak miły pomóc to proszę o kontakt polityk10@poczta.fm

szparag
@Krzysiek

a czy dostales juz tam prace? od kiedy i na ile chcesz jechac?

Krzysiek
@szparag

Jeszcze nie dostałem informacji od kiedy, bo pracodawca nie dał jeszcze informacji. Co do długości pobytu to wakacje

szparag
@szparag

to pewnie bedzie jak rok temu. Oni najpierw zgarniaja ekipe, mimo że nawet jeszcze nie pojawia sie oferta. Masa ludzi czeka na prace ktorej nie ma.

Ciekawa

Czy ktoś wie kiedy startuje w tym roku sezon jeżeli chodzi o pracę na cebulkach?

mariolka

Czy był ktos na cebulkach z tą firmą? Jest duzo godzin pracy? Jak z warunkami mieszkaniowymi? Ile mozna zarobic tygodniowo 'na czysto'?

Wiec przemysl to
@mariolka

Od 7 do 17:30 od pn do pt i zobaczysz max 300€

Iza

@Hue Z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że jesteś pracownikiem w Duijndam international. Może w związku z tym powiedziałbyś nam coś więcej o tym pracodawcy? Jak z Twojej perspektywy układa się współpraca z wyżej wymienioną firmą? Bardzo serdecznie zachęcam Cię do aktywnego uczestnictwa w dyskusji.

Pracownik Fizyczny

Patologi na mieszkaniach pala maryche a pozniej jest problem jak wracasz do polski w niemczech bo masz kontrole i kare. z d(usunięte przez administratora)sie nie mieszka .a duijndam to szma ty!

Szparag

Czy był ktoś na cebulkach z duijndam I może powiedzieć coś więcej o warunkach, pracy, godzinach?

Justa

Praca wakacyjna! Czy można z duijndam zjechać wcześniej niż 8 tygodni na umowie?

Hue
@Justa

Pewnie ze tak ale nie koniecznie musisz ich o tym informowac. Zaczynasz na fazie A obustronnie zrywalnej w dowolnym momencie w dodatku dostaniesz umowe ktora jest na tydzien i z kazdym nowym tygodniem odnawia sie na kolejny tydzien. Podsumowujac: Mozesz, wystarczy napisac wypowiedzenie (bodajze 2 tygodniowe ale Duijndam pomaga i zwalnia ludzi w okresie wypowiedzenia...bo moze).

Iza

@Anglea Bardzo serdecznie dziękuję Ci za to, że postanowiłaś wziąć udział w dyskusji i podzielić się z nami swoją opinią o Duijndam international. Myślę, że pomożesz wielu osobom szczególnie zainteresowanym tym pracodawcą. Opisałaś bardzo dokładnie, jak wygląda specyfika pracy tam, nie wspomniałaś jednak nic o kwestii ubezpieczenia - oferują je?

Czy jest ktoś chętny na wakacyjny wyjazd? Jeśli tak to zapraszam samwinchester123@interia.pl

Mario
@anonymous

Ja chcialbym wyjechac mail mario19867@o2.pl

Iza

@Czemu nie Rozumiem, ale myślę, że skoro współpracowałeś już z firmą Duijndam international, to już masz pewien obraz tego pracodawcy. Na jakie stanowisko teraz aplikowałeś? W jakiej atmosferze jak do tej pory przebiegała rekrutacja?

Iza

@Czemu nie Po Twoim wpisie wnioskuję, że jesteś bardzo zainteresowany pracą w firmie Duijndam international. Czy w związku z tym już do nich aplikowałeś? Zachęcam, byś na bieżąco informował użytkowników forum o swoich poczynaniach.

Czemu nie
@Iza

@Iza aplikowałem :D Nie jestem pewien na czym stanęły nasze rozmowy (buiro Wateringen, Koordynator, Rozmowa na skype). Życie jest na tyle przewrotne, że już współpracowałem z Duijndam przez 1,5 roku. Byłoby super, gdyby ktoś z osób pracujących w niżej wymienionym miejscu napisał kilka słów o pracy :)

Czemu nie

Czesc wszystkim. Mozna prosic o opis, ewentualnie opinie o pracy "obrobka metalu w zakladzie produkujacym aluminiowe elementy szklarni"? Pozdrawiam

Iza

@Ala Dlaczego nie polecasz? Pracowałaś albo pracujesz w Duijndam international? Jeśli tak, to może wzbogaciłabyś swoją wypowiedź o jakieś szczegóły dotyczące tego pracodawcy? Jestem pewna, że to w jakiś sposób pomogłoby osobom, które są najbardziej zainteresowane.

Miki

jak wygląda praca u nich w rejonie Tinte/Brielle chyba?to pomidory chyba sa i jak tam dom?to prawda ze codziennie trzeba smsa wyczekiwac czy sie idzie do pracy czy nie?

Ala
@Miki

Nie polecam tam pracy .

Iza

@Czy już zdecydowałaś się na podjęcie pracy poprzez agencję Duijndam international? Swoje wszelkie wątpliwości możesz rozwiać, pisząc do nich bezpośrednio http://www.duijndaminternational.pl/kontakt/ Daj nam znać, co postanowiłaś i powodzenia! @Piotr Z Twojego wpisu domyślam się, iż chciałbyś rozpocząć pracę poprzez agencję Duijndam international. Czy już zdecydowałeś się do nich aplikować?

Może ktoś coś powiedzieć o pracy przy cukiniach ? Dziekuje

Cześć, jest na stronie tej agencji oferta pracy przy bukietach bandowych w mieście AALSMEER. Może jest ktoś kto pracował w tej firmie na takim stanowisku i jest w stanie powiedzieć coś więcej o tym? Zastanawiam się nad wyjazdem i myślałam o tej ofercie ale obawiam się, że będzie mało godzin do przerobienia. Jeżeli jest ktoś w stanie powiedzieć coś więcej z góry bardzo dziękuję! Miłego dnia :)

Wiki

Podpowiedzcie jak się pracuje z tą agencją? Co ze znajomością języka?

Mery

Witam ,czy wybiera się ktoś 22.04 na bukiety bankowe?

Paulinapaula
@Mery

Już wyjechałaś ? :)

Kxx

Witam,czy długo czeka się na wyjazd po rozmowie weryfikacyjnej przez Skype?jak długo trwa proces rekrutacji?

Karo
@Kxx

to chyba zalezy, do mnie dzwonilli nastepnego dnia, ale bylodla mnie za szybko, wiec dostalam opcję poxniejszegowyjazdu.. jade w kwietniu na bukiety

Kara_g
@Karo

Również jadę na bukiety w drugiej połowie kwietnia. Jest to mój pierwszy wyjazd...

Xzy
@Karo

Również jadę na bukiety w drugiej połowie kwietnia...

Aga
@Xzy

dziewczyny pracujecie na tych bukietach? Jak wygląda praca? jest w miarę spoko? jak atmosfera? Po ile godz pracujecie?

Odnośnie okresu wakacyjnego, jest praca czy jej nie ma? Zamierzam wyjechać z chłopakiem na wakacje i zastanawiam się czy da się zarobić. Pozdrawiam :)

Zostaw merytoryczną opinię o Duijndam Works - Opole

• Jak się pracuje w Duijndam Works?

Zobacz opinie na temat firmy Duijndam Works tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duijndam Works?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 14 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Duijndam Works?

Kandydaci do pracy w Duijndam Works napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Duijndam Works