Opinie o ICON RE 15 SP. Z O. O. (Firma zamknięta) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ICON RE 15 SP. Z O. O. (Firma zamknięta). Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ICON RE 15 SP. Z O. O. (Firma zamknięta) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości
Agencje nieruchomości Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICON RE 15 SP. Z O. O. (Firma zamknięta) w Warszawa

podwykonawca Nowy wpis

firma nie płaci podwykonawcom. Na przełomie 2019/2020r. pracowaliśmy przy zmianie aranżacji dla najemcy na Poznańskiej 37. Do tej pory nie zapłacili nam całego zobowiązania wynikającego z podpisanych zleceń. Zdecydowanie nie polecam wchodzić w jakiekolwiek układy z tą firmą.

były pracownik Nowy wpis

NIe polecam żadnej współpracy z firmą i szefami firmy - Krzysztofem Perłowskim i Emanuelem Grykin. Rok już prawie czekam na wypłatę dwóch wynagrodzeń, wedle umowy o pracę. Niestety nie szanują ludzi i dlatego pracownicy wiecznie odchodzą i mało kto zostaje. Szczerze nie polecam!

Adrian Nowy wpis

@miz możecie powiedzieć coś bardziej konkretnie ? bo tak w sumie nie wiadomo co jest nie tak jak tak piszecie?

Czarek

Czy firma prowadzi może rekrutacje? Podpowiedzcie jak się pracuje?

krzysiek Nowy wpis
@Czarek

ja mam pozytywne doświadczenie, ale też ciągle chce się rozwijać, niektórzy idą do pracy i chcieliby wszystko nie wysilając się. Jeśli masz ambicje i lubisz pracę w nieruchomościach to będziesz zadowolony

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie ICON RE 15 SP. Z O. O. (Firma zamknięta)? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
łukasz

fajne warunki i widzę szansę na rozwój

andrzej

Wydaje się, że normalna firma, w sumie takie mniejsze korpo. Zobaczymy jak będzie z benefitami :)

Powiem tak nastawienie do pracownika mają dobre, to na plus, duży plus. Miałam trochę problemów zdrowotnych, ale nie miałam poczucia że przez nieobecność moje stanowisko jest zagrożone, a nie ukrywam to istotne, bo nigdy nie wiadomo co się może wydarzyć. Na minus jak to w środku centrum średnio można zaparkować, czasami traci się na tym sporo czasu. Kolejny pozytywny aspekt to też na pewno nie jest miejsce gdzie masz postępować na sztywno wg reguł i na tym poprzestać. Cenią sobie Twoje zdanie i nowe podejście do obowiązków co jest naprawdę fajne, choć byli też tacy którym to nie odpowiadało, bo po co dawać coś od siebie...

oszukany

Panie Marcinie wstyd i hańba, za grosz szacunku dla czyjejś pracy!

miz
@oszukany

Podzielam zdanie, dyrektorek sprzedaży Marcin ma moralność handlarza bazaru Różyckiego, nie ubliżając wszystkim tamtejszym pracownikom. Jaka firma taki pracownik. Te powyższe komentarze jak to jest super to chyba ktoś na zlecenie pisze.

tom.ek

trochę korpo, ale przynajmniej z normalnym podejściem do pracownika no i dobre warunki

bocian

Można dobrze zarobić, jeśli się jest dobrym, ciągle trzeba się rozwijać. Atmosfera w pracy ok, ogólnie na plus

ciekawy

Póki co dobre i konkretne warunki. Zobaczymy czy utrzymają ten poziom.

Nika

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM JAKIEJKOLWIEK WSPÓŁPRACY Z FIRMĄ, zwłaszcza z dyrektorem sprzedaży MM

adam
@Nika

To on jeszcze pracuje po tym wszystkim co "popełnił"?!

gosc

Uwaga - spółka developerska Icon Real Estate Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jest niesolidnym płatnikiem. Nie realizuje swoich zobowiązań finansowych

pigwa

Popieram wypowiedź Milosza, widać pokrzywdzonych jest dużo więcej. Skłaniałabym się do określenia "nieuczciwa"!

Milosz

UWAGA ! Firma nie realizuje swoich zobowiązań finansowych. Jest nieuczciwa lub ma kłopoty z płynnością.

zainteresowany

A czy ktoś mógłby rozwinąć wątek dotyczący tej "firm" w stylu południowo-włoskim?

Małgorzata

Firma krzak o wątpliwej reputacji.

Deweloper to głównie buduje budynki. A u tej firmy, to budowanie jest finalną usługą, ale to co się dzieje w całym procesie przed, to już raczej nie wchodzi w kanony działań dewelopera, ale raczej "firm" w stylu południowo-włoskim.

Malwina

Dziwna firma developerska

• Jak się pracuje w ICON RE 15 SP. Z O. O. (Firma zamknięta)?

Zobacz opinie na temat firmy ICON RE 15 SP. Z O. O. (Firma zamknięta) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ICON RE 15 SP. Z O. O. (Firma zamknięta)
3.3/5 Na podstawie 29 ocen.

ICON RE 15 SP. Z O. O. (Firma zamknięta)