IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.

Opinie o IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.

Remik

Pracowałem tam przeszło 4 lata i odejście było najlepszą decyzją jaką podjąłem w życiu. Zaczynając od umowy oferują głównie śmieciówki albo działalność. Z byle powodu potrafią wyrzucić dobrego pracownika z dnia na dzień. Termin wypowiedzenia to 7 dni. Natomiast gdy sam chcesz odejść i skorzystać z 7 dniowego okresu wypowiedzenia zaczynają kręcić i prosić byś został dłużej. Gdy nie zgadzasz się potrafią pojawić się niemiłe epitety świadczącę o kulturze kadry zarządzającej. Z podwyżkami to jest ciężko dostać sensowną kwotę, zazwyczaj kręcą że zarząd nie wyraża zgody na więcej, dopiero gdy przystawi się ich pod ścianą że nie zgadza się na proponowaną kwotę są ulegli. Jeśli nie masz w sobie żyłki negocjatora dadzą Ci ledwo na przetrwanie. Natomiast sobie potrafią wypłacać niebotyczne premie. Wyniki i dynamiczny rozwój którym się chwalą można włożyć między bajki. Wyniki mówią same za siebie. Obecnie odpływa wiele osób z firmy, rotacja godna wstawienia drzwi obrotowych. Są też plusy, elastyczne godziny pracy oraz możliwość wyrobienia sobie dystansu do wielu rzeczy oraz odporności na stres. Po roku przestajesz się przejmować czymkolwiek, im większy dystans tym lepiej Ci się pracuje. Premie marne, socjal którym się chwalą na bardzo słabym poziomie, im niższe stanowisko tym niższe wynagrodzenie i więcej pracy, Multisport drogi. Dopiero po odejściu do konkurencji zobaczyłem jak może wyglądać normalna firma.

Iza

Czy Impuls-leasing Polska nie w chwili obecnej zapotrzebowania na nowych pracowników? Może ktoś ma jakieś tajemne informacje i mógłby podzielić sie nimi? To fajna firma i chciałabym koniecznie dostać się tu do pracy. Jakie warunki są wymagane na początku?

Ewelina

Jakie sa warunki wynagradzania i system motywacyjny????

Paulina

@Ewelina, jakie stanowisko Cię interesuje?

@Paulina

specjalista ds. sprzedazy

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. na stanowisko Sprzątaczka Gubin - orzeczenie? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Ewelina

Dostałam zaproszenie na rozmowę. Proszę powiedzcie jak tam jest teraz. Możliwa jest umowa o pracę???

Paulina

@kamilooos, a Ty jesteś pracownikiem Impuls-leasing Polska Sp. z o.o.? Może powiesz nam o swoich doświadczeniach z firmą?

kamilooos

Śmieszne, jak pod KAŻDYM zapytaniem o pracę w danej firmie na forach zawsze swoje żele wylewa banda nieudaczników, którym po prostu nie wyszło :) I to niezależnie o branży!

kamilooos

Paulina

@Przyjemniaczek w takim razie trzymam kciuki! Oferty pracy Impuls-leasing Polska Sp. z o.o. możecie znaleźć na portalu GoWork.pl http://www.gowork.pl/praca/impuls-leasing-polska-sp.-z-o.o.;pr

Natalia

Impuls-leasing Polska ma sporo ofert pracy. Złożyłem w firmie swoje cv i czekam czy będę wezwany na rozmowę? Jak przebiega rekrutacja to jeden czy więcej etapów?

Przyjemniaczek

Jeszcze nie wiem, dowiem się w ciągu dwóch tygodni, ale ciągle sprawdzam telefon, na pewno dam znać!

Paulina

@Przyjemniaczek dobrze to słyszeć. Udało Ci się dostać pracę?

Przyjemniaczek

Byłem tam na rozmowie, bardzo miła atmosfera, profesjonalna Pani zastępca dyrektora ds. HR. Wszystko jasno wyjaśnione. Kolejną zaleta to że jest na co popatrzeć.. Mam nadzieję że mnie zatrudnią!

Przyjemniaczek

Byłem tam na rozmowie, przebiegła w bardzo przyjaznej atmosferze, bardzo profesjonalna Pani zastępca dyrektora ds. HR, liczę że mnie zatrudnią ponieważ bardzo mi się spodobało! Jest też na co popatrzeć, więc kolejna zaleta..

Paulina

@AdiDragon, a co podoba Ci się w Impuls-leasing Polska Sp. z o.o. najbardziej?

AdiDragon

Ogółem jest ok. Mimo, iż faktycznie zarząd jest jaki jest to ludzie są w porządku i da się bezproblemowo zdobyć cenne doświadczenie. Elastyczny czas pracy, zarobki jak na początek/wczesny etap kariery są akceptowalne.

Paulina

@Felek, oczywiście! Firma ciągle zamieszcza nowe oferty pracy. Czy któraś z nich Was zainteresowała?

Felek

Czy są jakieś nowe ogłoszenia o pracy? Ostatnie były z listopada i nie wiem czy są aktualne? Może ktoś ma wiedzę o zarobkach i ewentualnych dodatkach?

Am

W tym momencie sa ogłoszenia, najnowsze mają 4 dni na Specjalista ds. Leasingu samochodów do 3,5t i to jest dobrze płatne, wiadomo chyba jak jest tam

anna anna

Pracowałam Kilka lat. Najgorsze w tej firmie to podejście Zarządu do pracowników, co też przelewa się na podejście dyrektorów na swoich ludzi. Zarząd składa się z mało inteligentnych Panów, którzy próbują robić pranie mózgu na przedziwnych spotkaniach pod tyt. "Racje mamy My, A jak ty masz racie to i tak nie masz racji, bo jesteś nikim" Ludzie uciekają z tej firmy, zresztą chyba im to na rękę bo najchętniej zatrudniali by na umowę zlecenie ....., nam osoby które pracują tam na zleceniu po ponad 5 lat i co roku jest im obiecywana umowa o pracę.....

obserwator
@anna anna

Potwierdzam, Zarząd składa się z mało inteligentnych Panów. Teatr tragikomedii w wykonaniu aktora z nastawieniem na komedie. Motto firmy : Duże zyski mała płaca.

Zostaw merytoryczną opinię o IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.?

IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.