IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.

Opinie o IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.

niezadowolony

Stawka godzinowa na początek w dziale zarządzaniem ryzyka - 15zł brutto za godzine na u.zleceniu. Możliwość awansu na analityka za 17złbrutto/h - Takie są stawki w tej firmie

analityk
@niezadowolony

Twoja informacja mija się z prawdą i to poważnie. Jakie masz doświadczenie w ryzyku i jakie były Twoje oczekiwania finansowe? Jako student możesz zarobić u nich naprawdę więcej.

Bart

Byłem tam na rozmowie rekrutacyjnej, jednak forma zatrudnienia (zlecenie)oraz stawka wynagrodzenia były śmieszne. Konkurencja zaproponowała mi przeszło dwukrotnie więcej na umowie o pracę. Dodam jeszcze że dyrektor z którym miałem rozmowę sprawiał wrażenie niemiłego i unikał jasnej odpowiedzi na pytania odnośnie możliwości rozwoju i szkoleń.

Jędrzej Skorupka
@Bart

Normalna sprawa, nie ma czegoś takiego jak szkolenia. Rozwój - tak, ale we własnym zakresie, nikt do tego nie dokłada ani $$ ani doświadczenia. Dużo działań w firmie opartych na kłamstwie. Kłamstwo goni kłamstwo, ale na szczęście ma krótkie nogi. Na jakie stanowisko aplikowałeś?

@Jędrzej Skorupka

Ja aplikowałam na stanowisko w administracji. Spotlanie z dwoma dyrekotrami, jeden sprawiał wrażenie jakby odgrywał jakieś swoje prywatne przedstawienie, drugi zaś przytakiwal i patrzył na tego komedianta. Na pytanie o zakres obowiazkow zaden z nich nie umiał odpowiedzieć z sensem - procz ze w trakcie pracy sie dowiem. Oraz stawka godzinowa, że bezdomny wiecej potrafi wyciągnąć. Nie polecam, w takim towarzystwie dyrektorow komediantow nie warto raczje podejmowac pracy.

Byly pracownik

Pracowałem, 5lat. Żadnej umowy o pracy. Tylko zlecenie. I ciagle tylko opowieści, i obiecanki. Jak potrzebowałem pomocy,nigdy nie bylo dyrektora. Niby na spotkaniach- jakby ta firma była wielka korporacją i potrzeboeala tylu spotkań. Żałosne.

Paulina

@Kandydat, dziękuję za odpowiedź. Mógłbyś przybliżyć jak bardzo stawka zaoferowana przez firmę Impuls-leasing Polska w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej odbiegała od Twoich wymagań? Pracodawca nie próbował negocjować tej kwestii z Tobą? @Sebastian, fajnie, że podzieliłeś się z nami opinią na temat pracy w firmie Impuls-leasing Polska. Możesz coś więcej napisać na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy? Jak ogólnie ocenisz relację pomiędzy pracownikami? Zachęcam do dalszej dyskusji. @Byly pracownik, możesz w sposób bardziej szczegółowy wyrazić swoją opinię? Uargumentuj swoją wypowiedź, będzie ona wtedy bardziej kompetentna i wiarygodna dla osób, które szukają informacji na temat pracy w firmie Impuls-leasing Polska. @Waldek, dziękuję za wyrażenie swojej opinii na temat pracy w firmie Impuls-leasing Polska. W swojej wypowiedzi podkreśliłeś, iż pracowałeś w trzech działach tej firmy. Możesz przybliżyć co dokładnie należało do Twoich obowiązków na poszczególnych stanowiskach? Jak ocenisz atmosferę pracy w tej firmie?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. na stanowisko Sprzątaczka Gubin - orzeczenie? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Waldek

Mam szersze spektrum, ponieważ pracowałem tam w trzech działach: kontroling, ryzyko i wsparcie sprzedaży przez prawie 4 lata. Jedyna niedogodność dla mnie to był dojazd, który zabierał mi z Targówka godzinę. Ale były też pozytywy kasa na czas, bonusy, szkolenia. Firma stawia też na samodzielność pracownika - możesz zarządzać małym teamem jeśli masz już jakieś doświadczenie. Stawki są niezłe z tego co pamiętam i płacą za nadgodziny jeśli ktoś chce dorobić - ja akurat na kasę nie narzekałem. Ktoś we wcześniejszych wpisach mówił o głodowych stawkach ale jeśli praca miała polegać np. na skanowaniu kwitów to nie można spodziewać się kokosów. Plusy - możliwość uczestnictwa w projektach - też można tam zarobić dodatkowo, - kasa na czas i bonusy w ciągu roku, - szybki rozwój - jest tam duża dynamika, - ludzie - miła atmosfera - zwłaszcza w ryzyku :-) Minusy - lokalizacja - słabo z miejscami do parkowania,

@Waldek

Waldek, jak sa platne nadgodziny w tygodniu? 150%? Na jakiej umowie zatrudnienia byles? Bylam na rozmowie jakis czas temu, nie twierdze ze jestem jakas super kandydatka z doswiadczeniem, ale na rozmowie wypadlam dosyc dobrze. Zastanawiam sie tylko czym sie kieruja w tej firmie jesli chodzi, o wybor pracownika. Obserwuje portal ogloszeniowy I ogloszen zamiast ubywac to przybywa (na przekroju 2-3 miesiecy). Czy jest na forum ktos aktuanie pracujacy w zespole ryzyka kredytowego? Dlaczego ludzie odchodza?

Byly pracownik

Porazka... idziesz do fimry gdzie wynagrodzenie to jak jałmużna!!!! Idziesz tam... a poziom wiedzy , kpmpetencji oraz zachowania tych dyrektorów graniczy z cudem...bezdomny ma wieksza klase...tu mega wielka sciema...i kłamstwo kłamstwo, kłamstwo...

Sebastian

Pracowalem tam 3 lata, moja ocena raczej na plus. Jeżeli ktoś chce się czegoś nauczyć to jest to bardzo dobre miejsce na początek. Poza zwykłą powtarzalną pracą jest sporo projektów, w których mogą brać udział zwykli pracownicy. Co do wynagrodzenia to rośnie w miarę doświadczenia to znaczy im więcej możesz dać dla firmy tym lepiej jesteś wynagradzany.

@Sebastian

Sebastian, w jakim dziale firmy pracowales? Na jakiej umowie byles? Dlaczego jednak zmieniles prace, skoro oceniles ja na plus? Jakich zarobkow moge spodziewac sie jako student? To nie jest czasem tak ze szukaja studnetow zeby zatrudniac ich na zlecenie za grosze? Co jesli skoncze studia w trakcie pracy?

Sebastian
@Sebastian

W centrali w Ryzyku

Paulina

@Kandydat, dziękuje za podzielenie się swoją opinią na temat rekrutacji do pracy w firmie Impuls-leasing Polska Sp. z o.o. W swoim wpisie napisałeś, że wynagrodzenie jakie zaproponowała firma Impuls-leasing Polska Sp. z o.o. zdecydowanie odbiegało od Twoich wstępnych wymagań. Czy mimo to zdecydowałeś się podjąć pracę u tego pracodawcy? Pamiętasz może jakie dokładnie pytania były zadawane Tobie w trakcie rozmowy rekrutacyjnej?

@Paulina

Pytania o to co znajduje się w rachunku zysków i strat, znajomość rozliczania podatków, stawki itp. znajomość firm motoryzacyjnych - ceny poszczególnych modeli samochodów, kilka słów co wiem o firmie, angielski finansowy. Pracy nie podjąłem, ponieważ zaoferowana kwota nie starczyłaby mi nawet na opłacenie czesnego na studiach...

Paulina

@Robert Czy Twoja koleżanka nadal pracuje dla firmy Impuls-leasing Polska? Czy możesz napisać, że praca w tej firmie, umożliwiła Twojej koleżance dalszy rozwój kariery? Jakie jeszcze inne działy tej firmy możesz polecić? Aktualnie młodzi kandydaci poszukują określonej ścieżki kariery oraz równowagi pomiędzy życiem zawodowym, a osobistym.

Pankracy

Nie wiem jak jest teraz, ale za moich czasów to było dobre miejsce dla studentów z niewielkim doświadczeniem. Po latach przyznaję, że lokalizacja to też plus, bo jadąc z centrum albo ochoty można uniknąć korków jak wszyscy jadą w odwrotnym kierunku. Lepsze to niż całkiem rozkopany mordor z wiecznymi remontami...

Janusz

Dobra firma musi trzymać na odpowiednim poziomie . Obniżą standardy i będzie kiepsko!

Iza

Nie polecam. Nie jestem pracownikiem - jestem kandydatka. Cyrk na kolkach. Prace mozna dostac od zaraz - owszem. Problem w tym ze szukaja taniej sily roboczej, stawki jak dla wschodnich imigrantow, na umowe zlecenie - bo na normalnej umowie "firma musi wiecej za Ciebie zaplacic“. A i jeszcze najlepiej byc studentem bo obowiazek oplacenia skladek ubezpieczeniowych odpada. Kontynuujac polowa wyplaty odpada na dojazd samochodem - firma miesci sie w przyslowiowym lesie. Mowie o centrali. Ode mnie to tyle.

Cezary

Podpowiedzcie proszę jak się teraz pracuje? Dawno nikt nie pisał a chciałbym aplikować.

Czerwona spódnica
@Cezary

Unikać na kilometr. Nie traktują pracownic poważnie, jedna z koleżanek była na śmieciówce, zaszła w ciążę i jej nie przedłużyli umowy. Zasada jaka tam panuje, moim zdaniem, to "wycisnąć ile się da z pracownika, przy jak najmniejszym koszcie" - stąd gdy ktoś odchodził z firmy, reszta ma nadganiać pracę tej osoby i własną, byle żeby nikogo więcej nie zatrudniać i nie wydawać kasy na dodatkowe wynagrodzenie. Pracując tam odniosłam wrażenie, że wszędzie jest jeden wielki (usunięte przez administratora) np. ludzie odchodzą i nie ma komu przyuczać nowych, mnożą się błędy. Nie polecam z własnego doświadczenia.

Paulina

Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć użytkownikom forum wyżej? Aktualnie firma Impuls-leasing Polska Sp. z o.o. poszukuje Starszego Specjalisty ds. Leasingu samochodów do 3,5 t. W ofercie pracy napisali, że zapewniają pracę w dynamicznym zespole, wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników sprzedażowych, możliwość rozwoju zawodowego, w tym pakiet szkoleń. Czy ktoś jest zainteresowany aplikowaniem?

Warszawa Praga

Czy możecie coś powiedzieć o stanowisku Koordynatora biura ?

Felek

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć mi kilka informacji w temacie pracy dla młodszego specjalisty ds. monitoringu należności? Jak się teraz pracuje w firmie w jakiej atmosferze?

Paulina

@Remik czy naprawdę uważasz, że granie w zespole muzycznym było powodem, dla którego dany pracownik został zwolniony z firmy?

Remik

Zanim zrezygnowałem było kilka takich przypadków, jeden z nich to pracownik firmy ktory hobbistycznie gral w zepole muzycznym co nie spodobalo sie w firmie.

Paulina

@Remik piszesz, że firma potrafi wyrzucić pracownika z dnia na dzień z błahego powodu. O jakich powodach konkretnie piszesz? Czy możesz przytoczyć tutaj jakąś sytuację?

Remik

Pracowałem tam przeszło 4 lata i odejście było najlepszą decyzją jaką podjąłem w życiu. Zaczynając od umowy oferują głównie śmieciówki albo działalność. Z byle powodu potrafią wyrzucić dobrego pracownika z dnia na dzień. Termin wypowiedzenia to 7 dni. Natomiast gdy sam chcesz odejść i skorzystać z 7 dniowego okresu wypowiedzenia zaczynają kręcić i prosić byś został dłużej. Gdy nie zgadzasz się potrafią pojawić się niemiłe epitety świadczącę o kulturze kadry zarządzającej. Z podwyżkami to jest ciężko dostać sensowną kwotę, zazwyczaj kręcą że zarząd nie wyraża zgody na więcej, dopiero gdy przystawi się ich pod ścianą że nie zgadza się na proponowaną kwotę są ulegli. Jeśli nie masz w sobie żyłki negocjatora dadzą Ci ledwo na przetrwanie. Natomiast sobie potrafią wypłacać niebotyczne premie. Wyniki i dynamiczny rozwój którym się chwalą można włożyć między bajki. Wyniki mówią same za siebie. Obecnie odpływa wiele osób z firmy, rotacja godna wstawienia drzwi obrotowych. Są też plusy, elastyczne godziny pracy oraz możliwość wyrobienia sobie dystansu do wielu rzeczy oraz odporności na stres. Po roku przestajesz się przejmować czymkolwiek, im większy dystans tym lepiej Ci się pracuje. Premie marne, socjal którym się chwalą na bardzo słabym poziomie, im niższe stanowisko tym niższe wynagrodzenie i więcej pracy, Multisport drogi. Dopiero po odejściu do konkurencji zobaczyłem jak może wyglądać normalna firma.

Zostaw merytoryczną opinię o IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.?

IMPULS-LEASING Polska Sp. z o.o.