Opinie o Smak Regionu Restauracja w Pawłowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Smak Regionu Restauracja. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Smak Regionu Restauracja o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smak Regionu Restauracja w Pawłowice

SPS

Co za bzdury! Manipulantem to jest pan – panie „były szczęśliwy pracowniku” wypisując tutaj taką nieprawdę. Szef nikogo nie poniża i nie robi nikomu krzywdy i nie każe nikomu tak pracować! I nikt nam tego nie każe pisać i nam za to nie płaci – wręcz sami szefa informujemy o zaistniałej sytuacji „tutaj”, bo on „o ile znasz szefa” nawet by o tym nie wiedział. Zmyślasz i oszukujesz! Drogi panie „były szczęśliwy pracowniku”. Dziwnym zbiegiem okoliczności odważył się pan tu zamieścić swoją opinię już dzień po udanym spotkaniu pracowniczym w swojej dawnej pracy. A skąd pan o nim wie? Czyżby pana byli współpracownicy pochwalili się, jak było fajnie!? No cóż sugeruje to jedno – skoro jest pan byłym pracownikiem to chyba panu strasznie żal, że na tym spotkaniu pana nie było i nie może pan już korzystać… Skoro wie pan na bieżąco co dzieje się w pana „byłej pracy” i śledzi pan jej poczynania to musi to pana chyba strasznie boleć. Nie przystoi wylewać swoje frustracje tutaj w tak niekulturalny sposób. Dobrze, że już pan z nami nie pracuje, bo MY obecni pracownicy dbamy o kulturę i poziom w tej restauracji! A na dodatek dbamy o dobrą opinię bo ona świadczy również o nas!

Kkk

Nie płaci i nie każe, sami dbamy o dobrą opinię naszego zakładu pracy. Tak robią lojalni pracownicy. Nie wiesz o tym? Acha tobie pewnie trzeba za wszystko płacić :) !!! bo inaczej bluzgasz na lewo i prawo. A ile tobie płaci nowy hojny szef za bluzganie po starym???

Pracownica

Ja tam pracuję i sobie chwalę i widzę że inni też są zadowoleni, a ty kelnerkaa bzdury wypisujesz. No to pokaż co ty potrafisz! Każdy z nas ma takie same szanse. Tylko nieliczni potrafią dobrze prowadzić swój biznes a do tych właśnie zalicza się szefostwo tej restauracji. Dlatego oni mają mnóstwo zadowolonych klientów i pozytywnych komentarzy na różnych portalach, a wy pod pseudonimem w komentarzach Mądrale potraficie tylko wylewać swoją zawiść. Żenada.

K
@Pracownica

Brawo! Zgadzam się w 100%!

Obserwator

Szef jak najbardziej w porządku ????????

Zadowoleni pracownicy

No tak, mentalność byłych pracowników. Dowalić tym co są lepsi ode mnie ... Szefowo i Szefie! Róbcie dalej swoje i nie zwracajcie uwagi na zrzędów, bo oni i tak nic sensownego do życia publicznego nie wnoszą. Pozdrawiamy i życzymy dalszych sukcesów. Do odważnych świat należy.

AM

Kamery tam są nie po to żeby podglądać, tylko kontrolować, jak w każdej innej restauracji, knajpie, pubie, stacji benzynowej czy sklepie. Po prostu norma - nie rozumiem o co chodzi, ktoś ewidentnie chce zaszkodzić temu panu i tej restauracji! Ludzie w jakim świecie Wy żyjecie! Dorośnijcie, bo widać tu, w tych komentarzach brak doświadczenia i pozjadane rozumy!

Brałeś udział w rekrutacji do Smak Regionu Restauracja. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Elektromonter pod ziemią
Pawłowice
Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A.
Kelnerka

Opinia jak najbardziej pozytywna z mojej strony dla tego pracodawcy i zakładu pracy. Szef jasno określa wymagania na początku, wypłata zawszw w terminie, napiwki które sobie sama wypracuję są tylko dla mnie, a jest ich SPORO, bo klientów, zadowolonych klientów w tej restauracji jest od groma. Złego słowa bym nie powiedziała ani o restauracji ani o szefach. I zupełnie nie zgadzam się z negatywnymi opiniami tutaj. Wg mnie ktoś z tymi docinkami zamieszcza je tu celowo.

Zostaw merytoryczną opinię o Smak Regionu Restauracja - Pawłowice

• Jak się pracuje w Smak Regionu Restauracja?

Zobacz opinie na temat firmy Smak Regionu Restauracja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Smak Regionu Restauracja