Seargin Sp. z o.o.

Opinie o Seargin Sp. z o.o.

Dominika

@nie pozdrawiam o rotacji na jakich stanowiskach mówisz? W tej chwili w sieci opublikowane są oferty pracy dla asystentki biura. Poza tym nie widać możliwości innego zatrudnienia. Czy o tym stanowisku była mowa?

serwus

Dlaczego Seargin - Torun?? firma ma siedzibe w gdansku. seargin to jedna z wielu firm zatrudniajaca rakruterow do poszukiwania specjalistow it. chwilami praca przypomina call-center. wydaje mi sie, ze firma stawia na ilosc wykonanych polaczen, ilosc rekruterow a nie na jakosc pracy. taka łopatologiczna praca... zatrudniaja w szczegolnosci osoby bez doswiadczenia, ale ogarniete. jest bardzo duzo fajnych benefitow, ale firma ma w mojej opinii jeden duzy problem - osoby zarzadzajace firmą bardzo ignorują potrzeby pracownikow a nawet samej fimry. praca jest dosc chaotyczna, czesto wdrazane sa nowe pomysly oderwane od rzeczywistosci. osoby zarzadzajace firma podejmuja wiele pochopnych decyzji bez przemyslenia ich konsekwencji. jesli szefowi wpadnie do glowy, ze zwieksza target z 10 polaczen dziennie na 20 to jest to wdrazane natychmiast i bez dyskusji. jest przez to nerwowo. sporo osob przez to odchodzi. trzeba powiedziec ze szefostwo jest bardzo zaangazowane w rozwoj firmy, wiec przykre jest to ze tyle poswiecają czasu na rozwój seargin a sa tak zapatrzeni we własne pomysły i ignorują opiniie innych ze az sie dziwie ze ta firma jeszcze funkcjonuje. Seargin oceniam jako firme w ktorej stosunkow łatow zdobyc prace (wystarczy dobrze sie zaprezentowac i znac angielski), ale warto po pol roku szukac sobie czegos w dojrzalszej organizacji.

Gestam

Polecam produkcje. Planowanie i nadzorowanie pracy podległego zespołu produkcyjnego, kontrola realizacji zleceń produkcyjnych, bieżące rozwiązywanie problemów operacyjnych, dbanie o zachowanie standardów jakości dla linii produkcyjnej , przygotowywanie raportów i rozliczeń z bieżącej produkcji, dbanie o przestrzeganie przepisów BHP i Ppoż.

Dominika

@tragedia jak długo pracujesz, bądź też pracowałeś w tej firmie? Na jakim poziomie utrzymywały się Twoje zarobki? To bardzo ważne informacje dla każdej zainteresowanej pracą osoby. Prosimy więc o więcej szczegółów.

Account Manager

Spotkanie z szefową biura Panią Joanną. Rozmowa bardzo przyjemna, konkretna. Omówienie stanowiska pracy, funkcjonowania firmy, systemu wynagrodzeń, ścieżki rozwoju itp.

Prośba o omówienie pozycji względem szczegółowych wymagań technologicznych, na którą klient aktualnie ma zapotrzebowanie.

Reklama

Gorąco polecam zawód kosmetyczki, super praca, bardzo przyjemna, można dobrze zarobić. Otworzyłam własny gabinet kosmetyczny w Śródmieściu – zapotrzebowanie jest ogromne i biznes idzie nieźle. Zawodu nauczyłam się w szkole policealnej www.szkoly.gowork.pl. Gowork miał ciekawą ofertę, poza tym bardzo tanio, pracownie też w pełni wyposażone, jest na czym się uczyć. Ciekawe zajęcia dodatkowe, konkursy kosmetyczne, targi kosmetyczne. Polecam ponieważ podchodzą do tego profesjonalnie. Gorąco polecam!

werf

@ali no to przeciez najczesniej tak wlasnie jest..kazdy ma swoje zdanie i kazdy chce je wyrazic..ciezko wszystkim dogodzic a mozna przeciez samemu sprobowac sie do nich dostac i zobaczyc jak tam jest..

ali

Cały czas czekam na uruchomienie kolejnej rekrutacji w Warszawie. Wiem, że w ubiegłym roku poszukiwali specjalisty ds. rekrutacji IT. Ciekawe jakie zarobki są na tym stanowisku.

nick

firma krzak jakich malo

Kate

Będziesz pewnie miała rozmowę po angielsku, później o doświadczeniu i firmie. Na początku miałam umowę na 3 miesiące próbne. Kasa dobra. Praca od pon do piątku, 9-17:30 w tym 45min na lunch. Pierwszy tydzień to szkolenia, później praca w zespole. Możliwości awansu.

WW

zależy jak się dogadasz... na okres próbny zlecenie lub umowa o pracę.. bez weekendów. stawka miedzy 1,8-2,2tys na ręke + premie..

Reklama

Ostatnio podjęłam pracę po ukończeniu szkoły policealnej www.szkoly.gowork.pl. Zdałam egzamin państwowy z asystentki stomatologicznej i po ok. miesiącu miałam zatrudnieniu na tym stanowisku, zarabiam 2.000 zł. Jak dla mnie to naprawdę ok, zwłaszcza że nauka trwała rok. Cały czas myślę o tym, żeby pójść na studia,wcześniej było to dość trudne, m.in dlatego zdecydowałam się na gowork.

anny

dostalam zaproszenie na rozmowe na stanowisko specjalisty ds. rekrutacji w Gdansku.Wie ktos moz jakie tam warunki? umowa o pracę?praca w weekendy? jak z wynagrodzeniem na takim stanowisku??

wow

Podobno mają najlepsze komputery w całym trójmieście!

Sznuje siebie

Pewnie dlatego Seargin stracił wszystkich starych pracowników a nowi i tak po miesiącu rezygnują. Napewno bylo by inaczej gdyby kierownictwo ich sznowało.

Rite

Wypowiedzi długie, bo każdy z pracowników może dużo ciekawych informacji przyblizyć. :) Raczej niepochlebnych gdyż polityka "firmy" pozostawia wiele do życzenia. Sama też odradzam współpracy niestety.

zadowolony

Zalicza się do nich w szczególności osoby prowadzące działalność na własny rachunek oraz przedsiębiorstwa rodzinne zajmujące się rzemiosłem lub inną działalnością, a także spółki lub konsorcja prowadzące regularną działalność gospodarczą[1]. Potocznie przedsiębiorstwo określa się również jako „firmę”, jednak słowo to ma inne znaczenie prawne.

Poważny

W GD pracy nie brakuuje?! HA ha ha...A gdzie macie jeszcze siedzibe poza centralną Gdańska?

Nigdy nie pracował tutaj żaden John, Austen itp. a te negatywne opinie dot. złego traktowania itp. to jakieś bzdury... Nie dajcie się nabrać. Gdyby tak było to nikt by tutaj nie pracował... w GD pracy nie brakuje. Pracuję tutaj od 6 miesięcy i polecam, szczególnie młodym... Dobra atmosfera i super pomocni ludzie..

Blablab

Nie trzeba sie tlumaczyc gdy jest sie niewinnym.

Załamany

Porażka.

Zostaw merytoryczną opinię o Seargin Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Seargin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Seargin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seargin Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 9 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seargin Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Seargin Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seargin Sp. z o.o.