Seargin Sp. z o.o.

Opinie o Seargin Sp. z o.o.

rekrutacja@suom.fi

Witam, Poszukujemy do pracy w krajach skandynawskich pracowników produkcyjnych jak również konstruktorów. Dyplomy, certyfikaty lub inne zaświadczenia nie są wymagane. Liczą się umiejętności oraz doświadczenie. Umiejętność podstawowe dla pracowników produkcyjnych: - podstawowe umiejętności czytania rysunku technicznego oraz dokumentacji produkcyjnej - obsługa maszyn CNC do metalu (prasy krawędziowe, tokarki, wycinarki laserowe) - umiejętności montażowe (rury, elektryka) - umiejętności spawalnicze - inne umiejętności produkcyjne (np. malowanie proszkowe) Umiejętności dla konstruktorów: - Doświadczenie z oprogramowaniem CAD 3D/PLM (Catia v5 + Enovia, Catia v6, Solid Edge, Solid Works, Autocad, Inventor, Microstation, ProE (CREO), Vertex, AVEVA, 3DMax itp. -Doświadczenie w tworzeniu modeli 3D i wizualizacji -Doświadczenie w tworzeniu szerokiej gamy dokumentacji konstrukcyjnej 2D. -Doświadczenie w PDM, VPM, ERP, -Doświadczenie w przemyśle ciężkim (przemysł okrętowy, maszyny do papieru) -Doświadczenie w przemyśle lekkim (meble i urządzenia nierdzewne dla gastronomii) -Podstawowa znajomość języka angielskiego -Prawo jazdy Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenia oraz pakiet socjalny. Zapewniamy zakwaterowanie, zwrot kosztów podróży, opiekę medyczna, szkolenia oraz pełną pomoc podczas pobytu za granicą.

Hubert

Witam, czy ktoś może powiedzieć coś o pracy na stanowisku NOC Junior Analyst? Jakie są średnie zarobki, z urządzeniami jakich firm ma się doczynienia itd?

Janusz

Nie polecam rekrutacji w tej firmie. (usunięte przez administratora) Zawracanie głowy

hela
@Janusz

a ja zdecydowanie polecam i jest nas tu wielu. pozdrawiam konkurencje.

alicja

czy ktoś może powiedzieć, na czym dokładnie polega praca na stanowisku asystentki ds. rekrutacji? i czy, znajomość angielskiego na poziomie mocnym b1 jest wystarczająca

hela
@alicja

wsparcie zespołow w poszukiwaniu i weryfikacji kandydatow na projekty realizowane przez firmę. kontakt / rozmowa ze programistami, nauka branzy. wprowadzanie danych do systemu. Twoj poziom angielskiego powinien wystarczyć. powiedzą wszystko na rozmowie rekrutacyjnej..

Account Manager

Spotkanie z szefową biura Panią Joanną. Rozmowa bardzo przyjemna, konkretna. Omówienie stanowiska pracy, funkcjonowania firmy, systemu wynagrodzeń, ścieżki rozwoju itp.

Prośba o omówienie pozycji względem szczegółowych wymagań technologicznych, na którą klient aktualnie ma zapotrzebowanie.

Parówa

Cześć, aplikowałam na Asystentkę działu administracji. Czy ktoś był na takiej rozmowie rekrutacyjnej, o co mogą zapytać, ile na start ofertują siana?

Dominika

@Janusz dlaczego tak uważasz? Twoja wypowiedź niewiele nam wyjaśnia, a z chęcią dowiemy się jak najwięcej na temat firmy Seargin. Komentujmy w sposób merytoryczny i obiektywny, bez względu na to, czy mamy negatywne, bądź pozytywne odczucia.

Alo
@Dominika

To firma która zdecydowanie daje możliwości rozwoju, a przy tym oferuje na prawdę fajne warunki pracy. Mozna sprawdzać się w różnych technologiach, uczestniczyć w szkoleniach ale tez przy tym mieć fajna atmosferę w firmie. Ale jest to firma, gdzie faktycznie ciężko się pracuje co pozniej „na szczęście” przynosi dużo pozytywnych efektów (benefity, wyższa pensja, ciekawe informacje o nowinkach z branży itp.). Jest to raczej praca dla osób które chcą się rozwijać a nie dla tych co chcą przesiedzieć 8h i udawać ze pracują. Zdecydowanie polecam osobom, które wiedza czego chca i będą dzięki temu osiągać sukces i będą doceniane. Kierownicy zespołów są wymagający ale tez bardzo wspierają i czasami jest ciężko przez projekty ale trzeba dawać radę, bo tak jest chyba wszędzie, czasami zdarzy się coś nad czym nie zawsze chcemy pracować. Mogliby tylko podnieść finanse, bo czasami z samej podstawy nie jest komfortowo się utrzymać.

Alo

@Alo

dobrze
@Alo

dobrze

Tragedia

Tragedia. Nikomu nie polecam. Pieniądze jak na rodzaj branży są tragiczne. Częste nadgodziny, stres. Brak organizacji pracy i związanych z nią procedur. Firma tragedia, chcąca być wielką korporacją. Rynek jest ogromny, warto szukać gdzieś indziej.. Brak szacunku do pracownika - najważniejsze jest wyrobienie targetu. Ogromna rotacja.

Aha
@Tragedia

Chyba konkurencja

Gordon
@Aha

Samouwielbienie bardzo dużo mówi o człowieku i jego pracy :) Kolega/koleżanka napisał dużo prawdy o firmie.

Janusz

Mało poważna firma nie polecam.

Igor

Może ktoś słyszał czy aktualnie potrzebują kogoś? Jakieś dodatki do podstawy macie?

Dominika

@JO udało Ci się uzyskać w jakiś sposób wiedzę na temat, o który pytałaś, czyli na jaki temat jest rozmowa po angielsku? Może wiesz, czy w tej chwili szukają ludzi na jakieś stanowiska? Wielu użytkowników się zastanawia, jakie są warunki pracy, czy może jakieś dodatkowe benefity pozapłacowe również gwarantują?

Dominika

@Roma, dziękuję za odniesienie się do mojego pytania. Widzisz, ile użytkowników, to tyle też opinii. Możesz napisać coś o Searginie więcej, skoro znasz sytuację i konkrety to może mogłabyś pomóc poszukującym tutaj pracy?

Misiunia
@Dominika

Normalna praca w rekrutacji.. od 8-16:30 lub 9-17:30, w tym długa przerwa - ale są zwolennicy szybszego wyjścia. potwierdzam, może i by szefostwo chciało :), ale pracy po godzinach nie widziałam.. może dlatego, że ja nie zostałam. Każdy ma do wyrobienia swoje cele, ale ma do pomocy swojego kierownika i dyrektorkę Aśkę. Wiadomo, nie zawsze jest łatwo z celami... ale ogólnie luz. Wynagrodzenie do ręki zawsze mogłoby być lepsze, co awans to więcej, ale prowizje nadrabiają, a po awansie i posiadaniu własnego zespołu to bardzo duża kasa. Atmosfera większość czasu jest spoko, dzięki ludziom w zespołach. Dodatki to angielski bezpłatnie i multisport i opieka medyczna (wraz z awansami więcej..). Muzyka na open space w dziale rekrutacji - to ważne jak ktoś lubi ciszęęęę! Owoce, pączki, kawy, miody, drożdżówki, kanapki, pizze - czasem zamiana na inne jedzonko - pamiętają o weganach;), wyjścia integracyjne też są grube - więc benefity ok.

JO

O CZYM JEST ROZMOWA PO ANGIELSKU :)?

Dominika

@Maskara, post był dodany już jakiś czas temu, ale były w nim podane zarówno plusy jak i minusy pracy w Searginie. Powiedz ilu osobom w firmie udaje się wyrobić wyniki co miesiąc i na jaką dokładnie premie ze strony firmy mogą wtedy liczyć?

Roma
@Dominika

Nikt nigdy nie siedzi tam po godzinach. Co jak co, ale to akurat kompletna bzdura.

Reklama

Gorąco polecam zawód kosmetyczki, super praca, bardzo przyjemna, można dobrze zarobić. Otworzyłam własny gabinet kosmetyczny w Śródmieściu – zapotrzebowanie jest ogromne i biznes idzie nieźle. Zawodu nauczyłam się w szkole policealnej www.szkoly.gowork.pl. Gowork miał ciekawą ofertę, poza tym bardzo tanio, pracownie też w pełni wyposażone, jest na czym się uczyć. Ciekawe zajęcia dodatkowe, konkursy kosmetyczne, targi kosmetyczne. Polecam ponieważ podchodzą do tego profesjonalnie. Gorąco polecam!

Masakra

"Firmę tworzą ludzie i atmosfera" - O tym niestety kierownictwo nie wie i nie przywiązuje do tego większej uwagi, bo podobnie jak w poprzednich opiniach - najważniejsze są cyferki. Wpierw tworzy się wokół nowych pracowników sztuczną bańkę samych pozytywów jaka to super firma i jakie wspaniałe daje możliwości ale uwaga, ta bańka z czasem pęknie i to z potężnym hukiem. - firma dobra na "początek" przygody z rekrutacją. Po pół roku ( o ile nie zwariujesz) warto szukać czegoś innego. - wszechobecny chaos i zero jakichkolwiek norm pracy to standard. - generalnie kiedy jesteś dobry i wyrabiasz normy (co udaje się 20% pracowników gdyż normy te są nieosiągalne, jedyne co pozwoli Ci je osiągnąć to szczęście bo na wiele rzeczy nie masz wpływu o czym też się w firmie zapomina i z czasem będzie się z tego rozliczonym) to jesteś super i nikt na dywanik Cię nie weźmie, ale mimo tego wystarczy, że raz noga Ci się podwinie i nagle już przestaniesz być tą fajną kurką od złotych jajek, a staniesz się zwykłym pospolitym gołąbkiem ;) - open space nie sprzyja skupieniu więc warto zainwestować w zatyczki do uszu. - jeśli nie wyrabiasz się w określonym czasie, miej świadomość tego iż zostanie Ci uświadomione iż warto zostać po godzinach. Nikogo nie będzie obchodziło, że masz np. lekarza i wizyty tej nie możesz przełożyć czy też masz inne dodatkowe zajęcia (korki, lekcje języka, własne pasje). Nie zostaniesz - czyli Ci nie zależy. - Firma jak każda inna ma pewne miesięczne cele, które powinna osiągnąć w danym miesiącu. Jeśli w połowie miesiąca juz wiadomo, że to się nie uda - przygotuj się na atmosferę gdzie spokojnie można siekierę zawiesić. Atmosfera trwa od tygodnia do dwóch. (pracowałam tam ponad dwa lata, może raz zdarzył się "spokojny" miesiąc) - Bezstresowa praca? zapomnij o czymś takim. Nawet po pracy. - Z czasem dojdzie bardzo wiele innych obowiązków, które normalnie nie powinny do Ciebie należeć. Więcej obowiązków to więcej braku czasu na Twoje główne zadanie co w konsekwencji daje opóźnienia w pracy i dalej idąc - wychodzi na to, że się nie starasz i nagle nikt nie weźmie pod uwagę tego, że to przez nawał innych obowiązków zupełnie nie z działki którą powinieneś się zajmować. Przywykniesz. - O zarobkach się nie wypowiem. Każdy ma inne oczekiwania i potrzeby więc to kwestia indywidualna. - O osobach kierujących całą firmą również się nie wypowiem. Poczytajcie poprzednie opinie. - Dodatki do pracy są ok (owoce, pączki, pizza, multisport, opieka medyczna + premie za wyniki) - Ścieżka kariery - jedna z najbardziej absurdalnych jakie w życiu widziałam. O wiele łatwiej będzie Wam dojść boso z Gdańska na Mont Everest i z powrotem, ale jeśli znajdziesz się w gronie tych osób które mają szczęście w życiu to zapewne jakimś cudem Ci się uda wspiąć trochę wyżej po szczeblach, ale jakim kosztem to również przemilczę. - imprezy integracyjne- 3-4 razy w roku. Firma nie żałuje na tego typu imprezy więc to może być plus. Podsumowując: takie mocne 2/5. Dobre na start jeśli masz mocną psychikę, lecz pamiętaj że firm tego typu jest więcej. Warto zastanowić się nad inną ;)

Dominika

@icek bardzo dziękuję za odpowiedź. Niestety, pomimo iż znajomość języków obcych jest teraz dość typowym wymaganiem, to jednak jest to element rozmowy rekrutacyjnej, który nadal bardzo stresuje wiele osób. Właśnie dlatego to właśnie on jest decydującym czynnikiem, który wpływa na jej rezultaty.

Dominika

@icek czyli na rozmowie rekrutacyjnej jest sprawdzana Twoja znajomość języka obcego? To jest test pisemny, czy też rozmowa w pewnym momencie odbywa się w tym języku?

Icek
@Dominika

@Dominiko, przeprowadzana jest rozmowa rekrutacyjna w języku angielskim. Testów nie było - przynajmniej w moim przypadku.

Asystentka nadal pracuje tam, po prostu sama nie wyrabia się ze swoimi obowiązkami, więc szuka kogoś do pomocy. Choć ma niewiele do roboty, lubi wyręczać się kimkolwiek ze swojego zespołu. Atmosfera w pracy z jednej strony luźna, sympatyczna, choć głośna muzyka może niektórym przeszkadzać. Szef rzadko kiedy bywa w firmie, często jest w poznańskim oddziale lub w Warszawie. Sprawia wrażenie jakby sam nie wiedział, co dokładnie dzieje się w jego firmie, jakie są w niej problemy. Skupia się tylko na tym, żeby rekruterzy wyrobili target. Nie mogą nawet w spokoju do toalety pójść. Nabór na stanowisko rekrutera trwa na okrągło w związku z wielką rotacją, chyba na stałe są tylko osoby, które pracują tam od samego początku istnienia firmy i mają już swoje zespoły. Praca w "administracji" jak to Urząd Pracy podawał polega na zabawie tekstem w MS Word. Żmudna robota, bardziej dla uczniów lub młodych studentów, żeby sobie dorobić niż dla kogoś po studiach, bo po prostu nie ma w tym miejsca na rozwój osobisty. Plusem jest karta benefit, która w zasadzie jest już wszędzie standardem, owoce co poniedziałek, czwartkowe pączki oraz sporadyczna pizza.

Dodatkowym minusem są też wymuszone nieodpłatne 45 minutowe przerwy. Fajnie, że można chociaż wybrać, czy od 13 czy od 14. Praca w godzinach 8-16:30 lub 9-17:30

Zostaw merytoryczną opinię o Seargin Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Seargin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Seargin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Seargin Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 9 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Seargin Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Seargin Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Seargin Sp. z o.o.