Armatis Polska

Opinie o Armatis Polska

jaśka

Czy ktoś pracował jako lider na projekcie (usunięte przez administratora) i chciałby się wypowiedzieć (obowiązki, atmosfera, zarobki itp.)?

Funke direkt
@jaśka

Też chętnie dowiedziałabym się o stawce

Pracowałam tu dosłownie pare dni bo sie przeraziłam. Szkolenie musze przyznać, że fajne, dużo merytorycznej wiedzy, fajni ludzie mi się trafili, ogólnie spoko. Troche słabo ze za 8h szkolenia przez ponad tydzień dostaje sie 400zl brutto (po przepracowaniu 160h). Pierwsze pare dni po szkoleniu i zdaniu egzaminu mnie przeraziły. Siedzi na sali koleś i mówi ciagle coś w stylu 'X rób ten wynik bo sie pogniewamy', 'litości siedzisz tu 40minut i zrobiłeś jedną umowe', (delikatnie mówiąc) z żywą pretensją w głosie. Dziwie się, że za tą stawkę przy takim traktowaniu ktoś tam w ogóle pracuje. Bo atmosfera na samej sali jest naprawde ciężka i wręcz tragiczna. Dodatkowo dziwne komentarze o innych pracownikach, co myślę, że też jest średnio profesjonalne. 'Jak on chce iść na zdalne, zobacz jakie on ma k**** wyniki'. Byłam też świadkiem paru dziwnych rozmów telefonicznych liderów z pracownikami, też w mega nie miłym tonie. Naprawde szkoda mi tych ludzi. Uciekłam po paru dniach, bo to naprawde tragedia co się tam dzieje. Troche kultury. Pracują u was ludzie a nie woły robocze. Dodatkowo mega słabo, że na prace zdalna wymagają własnego komputera i słuchawek, pierwszy raz sie spotykam z czymś takim.

sama prawda niestety

Krystyna

Hejka :) Znalazłam ofertę dla konsultanta ds. przedłużeń umów abonenckich, dla Warszawy i miałabym kilka pytań. Przede wszystkim o najważniejsze - jakie zarobki przewidziane są dla osoby bez doświadczenia i czy taka w ogóle ma szansę? Z wymogów tak wynikałoby. Jak duży jest zespół w tym dziale, to raczej młode osoby czy starsze? No i wspomniane tam jest o stabilnej pracy, to znaczy że jest umowa o pracę, a na jaki okres? :)

Odpowiedź
@Krystyna

Umowa zlecenie, a o stawce niech wypowie się armatis, bo najważniejsza rzecz w pracy powinna być napisana w ogłoszeniu :)

Nicole Rekrutacja
@Krystyna

Pani Krystyno, Jeśli chodzi o zarobki naszych konsultantów mieszczą się one w przedziale 23-35zł za godzinę pracy, natomiast najlepsi z zespołu zarabiają około 45zł za godzinę. Doświadczenie nie gra zbyt wielkiej roli – ważniejsze jest to ile zaangażowania da od siebie nowy pracownik, oraz to ile wyciągnie dla siebie ze szkolenia. Zdarzają się przypadki osób które od pierwszego miesiąca pracy uzyskują taką samą premię jak osoby już od dawna będące na projekcie. Gwarantujemy każdemu pracownikowi podstawę na godzinę + premię sprzedażową. Każdy jest też odpowiednio zaopiekowany przez zespół liderów, których podstawowym zadaniem jest pomoc konsultantom. Nawet jeśli coś sprawia nam trudność to ich wiedza, oraz doświadczenie są czynnikami które mają znaczący wpływ na poprawienie wyników sprzedażowych. Zespół liczy około 60 osób, natomiast część z nich pracuje zdanie. Są to w większości osoby młode natomiast nie ma na to reguły – wybieramy pod kątem osoby a nie jej wieku. Najstarsza osoba w zespole jest dumną Babcią :) Dbamy o to by każdy z naszych pracowników czuł się komfortowo niezależnie od wieku, wyglądu czy pochodzenia. (usunięte przez administratora) W razie dalszych pytań pozostaję do dyspozycji :)

@Nicole Rekrutacja

Czyli 23 złote ci dadzą, co powinno być uznane za wielką łaskę z ich strony

Olin

Co to jest praca w korporacji? – To jest takie coś, co się zaczyna o ósmej, a jak po trzech godzinach popatrzysz na zegarek, jest ósma dwadzieścia.. Wstyd pracować dla nich.

M

Odradzam! Byłam na pewnym projekcie z j. Angielskim i Niemieckim. W Październiku ponad 20 osób dostało ofertę współpracy i zaczęło szkolenie. Szkolenie przebiegało było ok, mimo tego, że były duże problemy z organizacją go. Jeden wielki chaos. Tak czy siak, wszyscy zostali przeszkoleni z dużej ilości wiedzy (Z resztą zbyt dużej jak na czas szkolenia). Zaczęła sie praca. Nagle, z dnia na dzień mamy robić po 12 casów na dzień. Jest to bardzo duża ilość, bo nie są to łatwe sprawy. Trzeba wiele aspektów przeanalizować i do tego wypłacić odpowiednią kwote klientowi co było stresujące, ponieważ nie były to małe pieniądze. W pewnym momencie, zaczęło się robić coraz gorzej. Ciągłe sprawdzanie pulpitu zdalnego przez team leadera powodowało niemały stres (Btw team leaderzy, chcieliście być smooth ale nie wyszło, widać dokładnie kiedy patrzycie w nasz komputer;)) Team leaderzy gwarantowali nam swoje wsparcie i pomoc w rozwiązywaniu spraw, ale niestety tak nie było. Jeden team leader odsyłał do drugiego a kolejny nie odpisywał przez kolejne 2 dni bo nie potrafił odczytać wiadomości CO JEST ŚMIESZNE. Team leaderzy nie mają pojęcia co w tej pracy robią i nie mają żadnych kompetencji co do zarządzania zespołem. Aby być team leaderem wystarczy pracować u nich 6 mies. i znać dwa jezyki XDDDD Często zdarzało się tak, że team leader potrafił źle kogoś nakierować i powiedzieć, że sprawa jest rozwiązana dobrze, mimo tego, że nie była. Dopiero w rozmowach ze szkoleniowcem to wychodziło.. Niedorzeczne. Niektórzy wygrali team leadowanie w chrupkach cheetos chyba :) Niestety, nie możesz na 3 min iść do toalety bez włączenia sobie przerwy bo gdy tylko wygaśnie ci monitor (Wygasza sie dokładnie po 2,5min) to dostajesz passive agressive wiadomość na pulpicie, że status praca to nie jest przerwa. Aktualnie mamy styczeń i do dnia dzisiejszego nie było żadnej rozmowy nt. tego czy umowy zostaną przedłużone. Odpowiedź dopiero była, gdy połowa pracowników już skonczyła prace. Wiadomość, na którą wiele nie było przygotowanych: Klient już nie chce kontynuować tego projektu, rzucimy was gdzieś indziej. Tłumaczenie się tym, że miał być to projekt na 6 mies.mimo tego, że wiele osób w rekrutacji usłyszało, że jest to praca na stałe i można sie tam 'zadomowić'. Nieładnie tak kłamać, ale to nie wszystko. Kilku osob umowy nie zostały przedłużone, ponieważ mieli ciągłe problemy z komputerem. Dziwne, bo problemy leżały po stronie Armatis i pulpitu zdalnego, a nie komputera. Team leader mówi, że nie przedłużają umowy ze względu na to, że jest mało casów po czym od kolejnej osoby słyszysz, że nie podoba im się twoje podejście do pracy bo zostałeś przyłapany na bezczynności (AZ 3 MINUTY!). Jeden team leader mydli oczy drugiemu, że podał dwa powody wypowiedzenia, a nie jeden. Ah te kłamstewka! Naprawdę odradzam jakąkolwiek współprace z tą firmą. Jeżeli ktoś już jest tak zdesperowany, że chce tam pracować to przeczytajcie co pisze małym druczkiem na waszej umowie. Mają dostęp do waszych pulpitów I MIKROFONÓW! I to nie na projekcie na którym rozmawia się z klientem ;) Btw. mała wiadomość do team leaderów - Wasze passive agressive wiadomości do pracowników o tym, że buntują zespół i mogą już nie wracać do pracy nie są za mądre ;) Jeszcze raz odradzam.

Ala
@M

Nawet jak macie super wyniki to was wywalą na zbity (usunięte przez administratora). Mój ostatni QC - 8,2/10 i wielkie chwalenie team leadera, jak mi to dobrze nie idzie XD A na sam koniec rozmowy 'ale nie przedluzamy juz z toba umowy' hihi

N
@M

Ciekawe, że to właśnie takie sfrustrowane osoby jak Ty wystawiają opinie. Nigdy w tej firmie nie zwrócono mi uwagi na czas bezczynności, a nie ukrywam że zdarzało się odejść na chwilę od komputera, dlatego nie wierzę w te „3 minuty”, no chyba że faktycznie nie masz sobie nic do zarzucenia ;)

Xx
@Ala

Ogólnie trochę dziwi mnie ta wypowiedź, bo liderzy robią co mogą i stają na głowie z tego co widzę, nigdy nie spotkałem się z brakiem pomocy od lidera na tym projekcie. Jestem z tego samego szkolenia i naprawdę liderzy jak i menadżer są złotymi ludźmi. Fakt faktem, jest czasem problem z pulpitem zdalnym, no ale problemy raczej wynikają z naszego niestabilnego łącza internetowego. Jeśli chodzi o same normy, myślę że też jest to w porządku przemyślane, bo nie kazał nam nikt wyrabiać od razu pełnej produktywności, a dwa że nie jest ona wcale wygórowana. PS. Pracą pracą, ale czekam na kolejnego str, które zawsze odbywają się punktualnie i bez problemów z komputerem czy łączem.

M
@N

Tak, jestem sfrustrowana, ponieważ w firmie są same duże jak i małe kłamstewka nawet w błahych sprawach. Ciekawe, że na tyle argumentów odpowiedziałaś tylko na jeden. Btw tak, jak nie ma Cie przy komputerze to 3 min i ekran ci sie wyłacza. Smialo, przetestuj.

Xx

Jesteśmy na tym samym projekcie :) Twoje wypowiedzi troszeczkę mijają się z prawdą, bo na początku od szkolenia mieliśmy 4 sprawy na 8 godzin a nie 12 na godzinę, nigdy tez nie miałem problemu gdy wygasł mi ekran, podejrzewam że jeśli przekraczalas przerwę albo nie było Cię dłużej jak 15-20 minut to już bardziej pachnie jak nie zastosowanie się do zawartej umowy więc się nie dziwię reakcji z góry :) Faktycznie materiał spory, ale od samego początku była duża pomoc od liderów i trenera i do tej pory jest tym bardziej, że normy produktywności są w porządku i optymalne, gdzie pracując normalnie da się ją wyrobić ;)

Ala
@Xx

Uwazasz ze odpisywanie trenera po 2 dniach jest okej? Jesli tak, to wspolczuje xd Brzmi jakby napisal to ktorys z leaderow, hmm dziwne

toruskrol

Czy praca na projekcie Canal+ jest zdalna? po okresie wdrożeniowym oczywiście.

@toruskrol

Dzień dobry,  Tak, na tym projekcie jest możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożeniowym.  Pozdrawiamy, Armatis Polska

Stawka za same maile i czaty na (usunięte przez administratora)to 22.80 brutto?

Małgorzata

no niby napisane, że za minimalną... Ale pytanie czy faktycznie tak jest? może premią podbijają, czasami tak robią.. to że biura stare to ok, bo może i nie remontowane ale skąd ten brud? czemu pracownicy po sobie porządku nie potrafią tu utrzymać?

Byly pracownik

Witam, Projekt (usunięte przez administratora)jest najgorszym projektem, na którym pracowałem. Zaczynając od samego szkolenia, na którym niejaki (usunięte przez administratora)od pierwszego dnia obiecywał, że da nam notatki oraz materiały, to je otrzymaliśmy po 2 tygodniach pracy, gdzie praktycznie podstaw się już zdążyliśmy nauczyć. Szkolenie również było na żenującym poziomie, nauczanie przyszłych pracowników procedur, które w pracy po okresie wdrożeniowym w ogóle nie były praktykowane, bo były tymczasowo zawieszone, do tego wszystkiego przez cały okres szkolenia bez materiałów oraz bez obiecywanych szkoleń i zadań na programach pracowniczych. Szkolenie oceniam na 1+/10. Co do samej pracy, liderzy, szczególnie (usunięte przez administratora)- bez żadnego planu zarządzania, bez odpowiedniego przeszkolenia i minimalnej wiedzy na temat zarządzania zespołem, są to zwykłe pachołki z dłuższym stażem pracy. Jedyne, co się liczy, to wynik, ilość połączeń oraz czas rozmowy. Nie potrafią odpowiedzieć sensownie na niektóre trudne pytania związane z procedurami. Co więcej, pracując na umowie zlecenie, wymagają dyspozycyjności do połowy miesiąca na kolejny miesiąc, a nawet, jak się zgłosi nieobecność tydzień czy 2 tygodnie wcześniej, to wolnego sie nie uzyska, a jak sie nie przyjdzie, to “ścigają za to”, bo przecież oni już potwierdzili godziny (usunięte przez administratora). Po prostu trzeba miesiąc wcześniej wiedzieć, co się będzie działo w twoim życiu w przyszłym miesiącu. Podczas feedbacku z leaderem nawet nie usłyszymy zwrotu typu “jak ci minął dzień/jak ci się pracuje dziś/co słychać”, jedyne, co muszą zrobić, to przedstawić ci wyniki w trybie ekspresowym, bo oni czasu nie mają na nic, powiedzieć, że są niewystarczające i słabe, bo niestety, żeby normę wypracować, to trzeba być robotem i najlepiej bez przerwy pracować, albo podczas przerwy. Na umowie jest napisane, że system motywacyjny jest przedstawiany codziennie, eheeh zapomnijcie o tym, jest tak zrobiony, że nie będziecie w stanie go zrozumieć po to, żebyście go właśnie nie zrozumieli, wtedy będziecie tyrać jak woły jeszcze lepiej. Argumentem ich, żeby zmotywować pracownika do lepszych wyników jest to, “że sobie na marzenia nazbierasz”. Są w stanie ci wmówić coś, czego nie robiłeś w pracy, nie umiejąc podać żadnego przykładu, żeby, ich zdaniem, nie rzucać imionami innych pracowników. Jak się coś mówi nie na miejscu, powinno być to wyjaśnione, a nie zamiatane pod dywan. Mimo, że nie ma pracy, bo ucinają godziny, to zatrudniają nowych pracowników po to, żeby znaleźć tych (usunięte przez administratora) którzy będą pracować tak jak oni tego oczekują, codziennie odchodzi parę osób z tej pracy, bo ileż można wytrzymać tak patologiczny system, który tam panuje. Kolejny absurd, który cechuje ten projekt, to jest zarządzanie poprzez messengera, co sprawia ogromny dyskomfort, rozprasza w pracy przez konieczność sięgania co chwilę do telefonu, nie wspominając o tym, że jest to nieprofesjonalne w dzisiejszych czasach. Ogólnie nie polecam tego projektu, team leaderzy są zakłamani i zadufani w sobie, jedyne, co jest opłacalne, to przejść z innego projektu na (usunięte przez administratora), zgarnąć kasę za szkolenie, popracować trochę i uciekać jak najdalej. Nie polecam (usunięte przez administratora)

She
@Byly pracownik

Same glupoty opowiadasz xD szkolenie jest ok, moze troche malo praktyki i cwiczen ale materiały sa, liderzy i wszyscy zawsze pomocni, zawsze jak nie wiedzialam to pokazywali w procedurach co gdzie jest. Nie będą tego robic wiecznie tez. Trzeba sie ogarnac i nie zadawac w kolko tych samych pytan bo maja mase roboty. Jak w kazym korpo trzeba zapieprzac na target to normalne. Myslales ze będziesz sie obijal na zdalnym i brał hajsy?

Iryk
@She

Nie pracuje juz na (usunięte przez administratora)ale to co ty czytam to wtf. Armatis to nie najlepszy pracodawca, slabe sluchawki z łaską wysylaja a tak to nic ani kompa ani dofinansowanie do pradu. Ale projekt byl ok; robia co moga i pomagaja caly czas dla mnie to na plus ze mozna bo liderek na fb napisać bo odpisuja nawet poza pracą. Pozdrawiam wszystkich

@Byly pracownik

Dzień dobry,  W nawiązaniu do Pana komentarza zapewniamy, że każdy pracownik ma dostęp do materiałów ze szkoleń, bieżących wyników oraz systemu premiowania – jeśli jest inaczej należy zgłosić się do lidera lub trenera. Zgadzamy się, że są sytuacje na które czasem trudno jest udzielić szybkiej odpowiedzi, nie mniej jednak na każdym z naszych projektów jest stałe wsparcie merytoryczne od zespołów zarządzających oraz dostęp do szerokiej bazy materiałów, w których na pewno można znaleźć odpowiedź na nurtujące pytania. Na koniec chcemy podkreślić, że cała komunikacja wewnątrz wszystkich zespołów odbywa się poprzez nasze wewnętrzne kanały do tego dedykowane.  Pozdrawiamy, Zespół Armatis

Aktualność
Święta już za nami, a my jeszcze raz wracamy wspomnieniami do pysznych Spotkań Świątecznych, które odbywały się w naszych biurach od 20 do 22 grudnia.

W Warszawie czekały na nas takie pyszności!

Oczywiście na czas spożywania posiłku trzeba było się wylogować z systemu aby przypadkiem nie otrzymać należnych pieniędzy za czas przeznaczony na jedzenie, prawda? :)

Anka

Nic ciekawego się nie dzieje - źle; coś się dzieje - też źle. Nie dogodzisz ;))))) @Armatis było super! Sushi i te wszystkie małe przekąski obłędne <3 Zdjęcia z innych biur również cudowne. Miło było po pandemii znów wrócić do formy spotkania - szkoda tylko, że tak krótko ⁠:( oby więcej takich inicjatyw!

Armatisek
@Anka

Pytanie brzmi tylko czy to jedzenie sushi było wliczone w czas pracy xd a nie, że nie dzieje się źle, dzieje też źle

Krzysiek

Jakis kontakt do rekrutacji w celu zmienienia projektu?

@Krzysiek

Cześć Krzyśku, jeżeli chcesz zmienić projekt, musisz udać się do swojego bezpośredniego przełożonego, który skontaktuje się z Działem Rekrutacji. Natomiast jeśli potrzebujesz wsparcia lub chcesz omówić detale osobiście, możesz podejść do Działu Rekrutacji lub napisać na adres praca@armatis.com. Pozdrawiamy, Armatis

Jess

Dzień dobry, już kiedyś aplikowałam do Armatis, ale nie mogłam wziąć udziału w szkoleniu. Czy jest planowane szkolenie na początku lutego? A jeżeli nie, to czy będą takie szkolenia na początku lipca? Pozdrawiam, JP

@Jess

Dzień dobry, Szkolenia odbywają się regularnie. Planujemy szkolenia zarówno w lutym, jak i lipcu - w zależności jaki projekt Panią interesuje. Nasze wszystkie obecnie prowadzone rekrutacje można znaleźć tutaj: https://armatis.olx.pl/ Zapraszamy serdecznie do aplikowania :)

Kamila

Dzień dobry, Czy poszukujecie obecnie osób do pracy zdalnej z językiem angielskim ? Jeśli tak czy można prosić o link do oferty?

@Kamila

Dzień dobry Pani Kamilo, Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska zdalne z językiem angielskim. Zapewne pojawi się taka rekrutacja w ciągu najbliższych tygodni. Zapraszamy do śledzenia naszego ogólnego profilu z ogłoszeniami, gdzie znajdują się wszystkie aktualne informacje, na temat obecnie prowadzonych procesów rekrutacyjnych: armatis.olx.pl Zapraszamy do kontaktu w przyszłości :)

Aktualność
Wczoraj wszystkie zespoły HR brały udział w świątecznym spotkaniu.

Spotkanie miało charakter hybrydowy - była to świetna okazja, aby poznać nasze Koleżanki i Kolegów z biur we Francji,  Portugalii i Tunezji.

Na wszystkich czekały też słodkie niespodzianki!

To nie koniec świątecznych atrakcji w Armatis! O kolejnych - już wkrótce :)

Ta firma to jakiś żart. Zapraszają mnie na rozmowę rekrutacyjną po czym dosłownie przed rozmową dowiaduję się, że jednak odrzucili moją aplikację. Mam nadzieje, że zamkną ten ich (usunięte przez administratora)

@Kandydat

Dzień dobry, bardzo nam przykro za zaistniałą sytuację. W czasie procesu rekrutacji prowadzimy testy sprawdzające kluczowe umiejętności na danym stanowisku, gdzie pozytywny wynik jest jednym z wymagań, abyśmy mogli rozpocząć współpracę. Cenimy naszych kandydatów i szanujemy ich czas, dlatego staramy się informować o przebiegu rekrutacji na każdym etapie. Opisana sytuacja mogła wyniknąć z uzyskania niewystarczającej liczby punktów podczas testu.

John

Hello, I am interested in working remotely. I speak English. My nationality is Irish. I live in the Lubelskie region. I have two years experience based in Poland with sourcing and gaining clients in international sales. Plus other work experience outside of sales. Is there an opportunity with your company for me ?. I will appreciate your answer.

@John

Hi John, Thank you for your question. We are currently recruiting for a remote work position with English, but one of the requirements is good knowledge of Polish. Please visit the armatis.olx.pl website, where you will find our all current recruitments.

Ryanair

Pracuje obecnie na projekcie(usunięte przez administratora) i jest naprawdę super lepszej pracy nie można sobie wyobrazić, nie wiem skąd tyle nienawiści w ludziach. Praca jest miejscem w którym wypełniamy swoje obowiązki, a nie przychodzimy na ploteczki, a zazwyczaj najwiecej nienawiści jest w leniwych osobach które nic nie chcą robić ale pieniądze dostawiać chcą. Firma oferuje bardzo dobre stawki więc ma prawo wymagać od pracownika minimalnego chociaż zaangażowania. Z Całym sercem polecam pracę, liderzy się tobą opiekują i pomagają w każdy możliwy sposób.

mw
@Ryanair

zgadzam się! zazwyczaj znajdzie się taka osoba co chciałaby górę kasy za nic i robi gównoburze, a praca jest serio spoko, jeśli masz pozytywne podejście. Ja też nie narzekam, poleciłem już kilka moich znajomych do pracy, pracujemy paczką znajomych ze studiów i dobrze nam tu jak na razie.

Małgorzata
@mw

o to akurat fajnie macie skoro mogliście w swojej grupce się zebrać. I za jakie wynagrodzenie u was taka praca wychodzi w takiej atmosferze?

Jak długo trwa proces awansu w Armatis Polska?

Dzień dobry, W Armatis Polska możesz awansować w strukturze organizacji lub projektu, biorąc udział w rekrutacjach wewnętrznych, które są prowadzone kilkanaście razy w roku. Aby wziąć udział w rekrutacji wewnętrznej należy być z nami przynajmniej 3 miesiące (lub dłużej - w zależności od stanowiska, którego dotyczy rekrutacja). W tym roku awansowało blisko 30 osób!

20 lat

Aktualność
Wczoraj Dział Rekrutacji miał okazję poprowadzić szkolenie Rekrutacja bez tajemnic w ramach wydarzenia Spotkanie z rynkiem pracy na KUL w Lublinie.

Na uczestników czekało sporo merytorycznej wiedzy, ciekawy konkurs oraz możliwość wzięcia udziału w speed recruitingu.

Dziękujemy za zaproszenie!

Przyszły pracownik

Hej! Niebawem zaczynam szkolenie na projekcie C+. Może mi ktoś rozjaśnić, jaka panuje tam atmosfera? Na co zwrócić szczególną uwagę? Czy praca sama w sobie jest bardzo trudna? Oczywiście proszę o merytoryczne opinie, a nie wylewanie jadu. :D

@Przyszły pracownik

Sprzedaż to trudna praca, dzwonisz do ludzi i wciskasz im różne usługi telefony itp. Na projekcie atmosfera jest niezbyta fajna, liderki młode też średnio ogarniają.

Zadowolona
@Ania

@Ania - a w którym biurze pracujesz? Ja w Krakowie nie narzekam. Faktycznie to specyficzna praca, ale byłam tego świadoma od rekrutacji. Jeśli liczysz na dodatkowy pieniądz za sprzedaż, to musisz być przygotowana na dużo rozmów, które nie zawsze są milutkie, ale taki to własnie charakter pracy. Mamy spoko konkursy, np. kto pierwszy uzyska dany wynik w dniu, coś wygrywa. Ja lubię pogadać z klientem, więc mi to pasuje, za sprzedaż dostaję spoko kasę. U nas na szkoleniu utworzyła się fajna ekipa, teraz wspólnie się trzymamy, więc jak dla mnie atmosfera też jest okej. Co prawka, po szkoleniu nie czułam się aż tak pewnie jak myślałam, że będę, ale po kilku rozmowach się to uspokoiło. Ja jestem ogólnie zadowolona.

girarda

Ocena 1,8 jest zgodna z warunkami panującymi w firmie.

Izabela
@girarda

jakie warunki masz dokładnie na myśli? Widzę że mają oferty na stronie i chciałam aplikować. Wiesz coś może na temat działu gdzie pracują specjaliści od przedłużania umów? Czy jakiś inny dział masz na myśli?

Angelina
@girarda

I to o wiele za dużo xd

Krzysiek

Ja też jestem ciekawy o jakie warunki chodzi i ciekawy skąd wiesz, że ktoś jest bądź nie jest pracownikiem? :D

Zostaw merytoryczną opinię o Armatis Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Armatis Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Armatis Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 143.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Armatis Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 20 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Armatis Polska?

Kandydaci do pracy w Armatis Polska napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Armatis Polska