Armatis Polska

Opinie o Armatis Polska

pawel

Witam, Warto aplikować na stanowisko Specjalista IT / Helpdesk. Jak wyglada praca na tym stanowisku + ew zarobki. Dziekuje za pomon

Urszula
@pawel

a gdzie ogloszenie o prace znalazleś? trzeba mieć doświadczenie czy szukają młodych do pracy? :)

puder

Jak wygląda szkolenie na zadalną pracę dla canal+? I czy trudno zaliczyć egzamin?

Karo
@puder

Ja byłam na szkoleniu które trwało 6 dni w 7 dzień był egzamin. Trzeba spełniac wymagania techniczne określone w ogłoszeniu. Wysyłany jest link mailem gdzie później się łączysz z trenerem i szkolenie jest prowadzone online. Ja uczestniczyłam w takim szkoleniu i nie miałam problemu ze zdaniem egzaminu, jak coś było dla mnie nie jasne dopytywałam trenera. Jak dla mnie szkolenie online spoko. Jak masz internet mobilny to nie przejdzie bo był jeden uczestnik z takim internetem i go rozłączało.

Irena
@Karo

Więc już jesteś on board? :) Chciałam zapytać o jedną rzecz z ogłoszenia - o premie. Piszą, że trzon zespołu generuje 2-2,5 tys. zł. Jak to rozumieć? Na jedną osobę, czy razem (ale ilu jest ludzi w tym trzonie), na miesiąc, na dzień? Trochę zbyt techniczny język, jak dla mnie. Help!

Pawełs

Karol

Pracowałem w wakacje nie polecam ,nikt mnie nie uprzedził przed rozpoczęciem pracy ,że będę pracował w call center i w dodatku pracodawca obiecywał dodatki ,których nie było na umówię i ich nigdy nie dostałem m.in 50 złotych za każda podpisana umowę z kanałami (usunięte przez administratora)Generalnie też strasznie (usunięte przez administratora) klientów (usunięte przez administratora) i wpychają im fatalne umowy i zmuszają do tego pracowników ,tak samo jak do wyrabiania godzin i mimo „elastycznego grafiku” mieszkając” 300m od biura Armatis nie mogłem wziąć nigdy krótszej zmiany niż 6h a będąc studentem to jest bardzo bardzo duży minus ,tak jak obowiązkowa praca w weekendy

Anka
@Karol

Jak moża nie wiedzieć, że się będzie pracowało w call center? Juz nawet na pierwszym dniu szkolenia mówią, że jest to obsługa telefoniczna. Również na rozmowie rekrutacyjnej jak byłam przyjmowana do pracy Pani mnie poinformowała o tym. Fakt, faktem są dodatki których nie było w umowie, ale to jest w formie konkursów, więc jak nie wygrałes nie dostałeś i nie ma co się dziwić. Ja jestem studentka zaoczną i czasami mam zajęcia w piątki i nikt nie robi mi problemów. Później w tygodniu sobie to odrabiam nawet zostając dłużej niż zagrafikowałam. Jak komuś zależy na pracy i przychodzi jak się zagrafikował to nie ma problemów :) a i nikt nic nie wciska albo umiesz sprzedaważ albo nie :)

A_nka

Pracuje na projekcie Canal+ od nie dawna i na prawde uważam, że praca jest spoko. Szkolenie prowadzone ok, liderzy w porzadku, wiadomo, że wymagają, ale można z nimi też pogadać podczas przerwy, także duzy plus za atmosferę ! Na prowizjach da się wyrobić sporą premie , więc jak wyrabiasz grafik i się nie obijasz to kasa przyzwoita. Polecam

Szymon

Jest to dla mnie zabawne, że firma nie przyjęła mnie ze względu na "niewystarczający poziom języka angielskiego". Codziennie koresponduje ze znajomymi, którzy są Anglikami zarówno przez portale społecznościowe jak i komunikacyjne takie jak discord. Nie mamy problemu z dogadywaniem się, ale jak widać Armatis wie lepiej o moim poziomie języka angielskiego niż ja. Ale patrząc na opinie tej korporacji to uważam, że w sumie bardzo dobrze, że mnie nie przyjęli.

Vv

Wypłata nigdy nie jest na czas

@Vv

Jako osoba pracująca w Armatis ponad rok, nigdy nie miałam opóźnionego lub źle wypłaconego wynagrodzenia. W padzierniku przyszło nawet przed czasem.

Ona
@Vv

Pracuje od ponad 3 lat i wypłata zawsze jest na czas. Co więcej zazwyczaj jest 1-2 wcześniej.

Inflacja w Polsce wynosi już prawie 6% czy w związku z tym firma przewiduje podwyżki dla pracowników w najbliższym czasie? Zarabiamy co raz mniej za takie same obowiązki które wykonujemy.

Ona

Pretensje do Państwa, nie do pracodawców. Czy pracodawcy zarabiają więcej i maja z czego więcej płacić?

Obecny pracownik

Czytając niektóre opinie zastanawiam się czy niektóre osoby przyszły do pracy czy do przedszkola. Praca to jest praca i wiadomo ze trzeba też dać coś od siebie aby zarobić. Jest stawka godzinowa za każdą godzinę pracy wiec ile wypracujesz tyle masz. Nawet można dobierać sobie godziny. Pracując tu od pół roku nigdy nie spotkałem się z tym aby za brak wyniku odsyłano do domu. Jeśli komuś na początku nie idzie liderzy biorą na dodatkowy odsłuch, spotkanie gdzie wszystko jest omawiane. Ja pracując cały etat i naprawdę sumiennie przychodząc do pracy, (a nie tak jak niektórzy wiecznie kombinują) jestem zadowolony ze swojej wypłaty. Poza stawka godzinową i premią często zgarniam dodatki w konkursach więc sumując można zarobić. Dla chcącego nic trudnego, polecam.

Kkk266

Widziałam wpis o projekcie niemieckojęzycznym odpisywanie na maile, że poszukują pracowników. Czy ktoś pracował na tym i projekcie i jest mi wstanie powiedzieć jaka jest tam stawka godzinowa? W ogłoszeniu jest napisana stawka 18 czyli najniższa krajowa ale jest wzmianka ze średnio konsultanci wyciągają 25 zł brutto. Od czego to zależy? I czy to możliwe, że na projekcie obcojęzycznym zarabia się najniższa krajowa? I jaki poziom języka jest wymagany? Tylko pisany czy rozmowę kwalifikacyjną odbywa się w języku niemieckim?

heh

37 brutto

Stawka to 18.30 brutto plus premia, ale trzeba się nieźle na nią napracować

Otto
@Kkk266

Za 20 brutto to nawet na kasę ciężko chętnych znaleźć. Z językami to minimum ok. 45 powinno być. Poniżej tego bardziej opłaca się kombinowanie na własną rękę. Warto się szanować, naprawdę.

@Anonim

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią, spieszymy z wyjaśnieniem: w projektach realizowanych z wykorzystaniem języka niemieckiego stawka zależy od wymaganego poziomu znajomości języka, trudności zadań i dostępności deklarowej przez kandydata. W projektach o najniższych wymaganiach i poziomie trudności (prosta obsługa mailowa i back office) może się zdarzyć, że podstawowa stawka akordowa wyniesie 18,30 zł. Jest ona powiększana o premię po zrealizowaniu celów przez agenta. Aktualnie realizujemy tylko jeden projekt w j. niemieckim z taką stawką. Z poważniem. Zespół Armatis

Dzień dobry! Planuję zaaplikować na stanowiska w projektach niemieckojęzycznych na tych stanowiskach: - mailowa obsługa klienta, - obsługa posprzedżowa, - obsługa pasażerów. Przede wszystkim chodzi mi o: - zarobki - piszą tutaj państwo o podstawowej stawce na poziomie minimalnej krajowej, a inni o wyższej kwocie. Jak jest naprawdę? - od czego jest uzależniona wysokość stawki, skoro jest taka rozbieżność w komentarzach? Czy jest tu system prowizyjny? - Czy można liczyć na pracę zdalną w dłuższym okresie? Dziękuję za info!

she

Jak wygląda praca zdalna na canal +?

Prawdę Ci powiem :)

Mogę wypowiedzieć się i przestrzec innych ludzi tylko przed projektem językowym (usunięte przez administratora)na którym pracowałem. Zarobki były całkiem satysfakcjonujące, ale firma nie dba o pracownika. Gdy zaczęła się pandemia dopiero po dwóch tygodniach pracowaliśmy zdalnie (dobrze że wogóle) a teraz, choć nadal zachorowań jest dużo, a nawet więcej niż gdy pracowaliśmy zdalnie, firma każe pracownikom wracać do zatłoczonego biura! Co pokazuje, niestety, że nie zależy jej na zdrowiu swoich pracowników a jedynie na własnym zysku. Z dnia na dzień ludzie zostali bez pracy (i to nie dlatego że jej nie ma). Projekt (usunięte przez administratora)nie jest projektem wiarygodnym gdyż nie szanuje się tam pracownika. Dodatkowo, są tam również niekompetentni team liderzy. Pracowałem tam kilka ładnych miesięcy i można by napisać książkę o absurdach pracy na projekcie. Nie wypowiadam się na temat innych projektów gdyż pracowałem tylko tam. Nie pakujcie się w to kochani.

@Prawdę Ci powiem :)

Dziękujemy za opinię, ale chcemy podkreślić: w naszych biurach cały czas obowiązują zasady dotyczące dystansu społecznego i wdrożone są wszystkie inne środki bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas priorytetem.

@Armatis Polska

macie gdzieś pracowników i tyle

Samaprawda

Na „sali operacyjnej” gdzie obsługują agenci nikt nie ma masek. Aby podjąć pracę zdalną „trzeba na to zasłużyć”.

@Samaprawda

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Bezpieczeństwo naszych pracowników jest naszym priorytetem. Nasza polityka dot. przeciwdziałaniu zagrożeniom związanym z Covid-19 pokrywa się z aktualnymi rozporządzeniami rządowymi. Ponadto stworzyliśmy Plan Ciągłości Działania, który wpisuje się w ramy polityki zarządzania ryzykiem firmy Armatis. Opisuje on rozporządzenia dot. organizacji pracy podjęte przez przedsiębiorstwo w razie zaistnienia kryzysu pandemicznego. Plan został opracowany po to, aby ubiec konsekwencje wpływające na zdrowie współpracowników oraz na działalność ekonomiczną firm z grupy Armatis. Plan ciągłości działania ma zastosowanie do całości usług wpływających na działanie umów i służy za punkt odniesienia dla całego personelu w tym co się tyczy Polityki Bezpieczeństwa Armatis. Jeśli idzie o pracę zdalną, to jest ona dostępna na wniosek dla wszystkich zainteresowanych. Wszystkie informacje dotyczące kwalifikacji do pracy zdalnej są ujęte w Polityce Pracy z domu, która jest dostępna u Liderów. Jedynym wyjątkiem są projekty, które wymagają obecności w biurach i Agenci są jednak informowani o tym fakcie z wyprzedzeniem. Nasze zespoły HR i Kadra są zawsze otwarte na informację zwrotną od pracowników na temat usprawnień w wybranych obszarach naszej działalności, gorąco zachęcamy do kontaktu osobistego. Pozdrawiamy!

wyzysk i brak rzetelności :) uciekać

@były pracownik

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Staramy się, aby system wynagrodzeń w Armatis był konkurencyjny w stosunku do rynku. Wynagrodzenie jest określone przez tabelę wynagrodzeń z premiami za wyniki odpowiadającymi celom ustalonym na danym projekcie. Rzetelność w relacjach z klientami i pracownikami to z kolei jeden z fundamentów naszych działań – a przynajmniej staramy się, żeby ta wartość przyswoił sobie każdy nasz pracownik. Nasze zespoły HR i Kadra są zawsze otwarte na informację zwrotną od pracowników. Z poważaniem Zespół Armatis

Pik8

Czy to prawda że na początku pracownik dostaje 12 zł do łapy, znam francuski,włoski!?!

@Pik8

17 - nie 12...

@Pik8

Jak znasz francuski i włoski to zatrudnij się w branży TSL. Zarobki są tam więcej niż ludzkie.

Zły

Byliśmy miesiącami przyzwyczajani do faktu, że pensja była dzień po 10. Ale dziś jest 12, konto przygotowane w pełni na zasilenie, rachunki czekają, lodówka pusta i oficjalne tłumaczenie umowy ze strony firmy nie poprawia mojej sytuacji. Jeżeli Armatis traci płynność finansową i nie stać ich na opłacenie pracowników w dotychczasowych terminach, to może lepiej wiedzieć o tym wcześniej. Więc informuję koleżanki i kolegów. I proszę mi nie pisać, że to nie jest miejsce...itd, bo właśnie jest to jedyne miejsce. Jakikolwiek najmniejszy protest, merytoryczne pytanie, domaganie się na piśmie ustnych obietnic, realizację tychże - powoduje u przełożonych histerię i stan wymagający egzorcyzmów

Ogarnięty
@Zły

Na pewno w niedzielę byś dostał przelew z banku :D Trochę myślenie trzeba włączyć czasami i zainteresować się tym co jest w umowie, ale wiadomo że najłatwiej jest zaraz tworzyć wybujałe historie i oskarżać świat o swoje własne nieszczęscie. Musisz być strasznie sfrustrowany :)

Zły
@Ogarnięty

12.01 to był wtorek. Trzeba nauczyć się posługiwania kalendarzem Panie Wazeliniarzu Pracodowcowy. Masz dywanik do bicia pokłonów, czy kleczysz na grochu?

Ogarnięty
@Zły

10 był w niedzielę :) Ale zioniesz jadem, na pewno czujesz się lepiej po takim agresywnym komentarzu :)

@Zły

Właśnie zobaczyłem na pracuj ofertę pracy, ale po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy stwierdzam jedno. Nie warto się pakować w takie (usunięte przez administratora) nawet, jeśli można w każdej chwili zrezygnować! Człowiek powinien szanować swoją godność i nie powinien pozwalać nikomu jej deptać! Może jak nikt nie będzie chciał tam pracować, to ktoś z menadżerów przyjdzie po rozum do głowy i zacznie się zastanawiać, dlaczego tak się dzieje. Gdyby jedna osoba napisała negatywny komentarz, można byłoby uważać, że nie jest to prawda, ale tutaj są ich dziesiątki i nie wydają się być fejkami z konkurencji.

@Ogarnięty

Chamski komentarz. Poza tym, każdy szanujący pracowników pracodawca wiedząc, że dzień wypłaty przypada na niedzielę, dokonałby przelewów dzień , dwa wcześniej. A jeśli nie jest to możliwe, to wystarczyłby zbiorczy e-mail z informacją.

dziadu
@Zły

Pan pracuje na podstawie przyzwyczajenia czy na podstawie umowy? Może trzeba zacząć myśleć i planować z głową ? Może to kwestia czytania umowy że zrozumieniem? Jak sam Pan zaznaczył wypłata zawsze była w tych dniach czyli na czas, a nagle została opóźniona o 1-2dni i jest wielka tragedia i wylewać fale hejtu na wszystkich. Może trzeba się ogarnąć i lepiej planować życie. Nie pozdrawiam.

Rozpylacz
@Tomek

I takie opinie, gdy nawet nie złożyłeś CV ale już sączysz jad - ach, jakbym widział 80% osób, które godzą się na los bycia w swoim zakładzie pracy parobasem, przede wszystkim dlatego, że sami sobie szykują grunt pod "właśnie to i nic więcej" :) Musiz wiedzieć, że to czytają także inni ludzie, więc warto zastanowić się zanim cokolwiek się napisze.

Up1
@Ogarnięty

No to jak 1o był w nd to każda normalna firma płaci w takim przypadku w pt. Najpóźniej

@Up1

pracowałam tam rok, pamiętam jak często były nerwy jeśli chodzi o wypłatę... odbierałam to jako brak szacunku. Każą pracować jak robot, a jak przychodzi do wypłaty to już się tak nie śpieszą...

Po wymianie korespondencji z działem HR nie byli w stanie zapienić mi 1 wypłaty w miesiącu. (rozstrzał wypłat od 25 do 10 następnego miesiąca w moim wypadku jest nieakceptowalny). Do tego, zgodnie z umową miałem otrzymywać wypłatę do 10 dnia miesiąca (umowa o pracę). Czyli zgodnie z KP psim obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie, że wypłata będzie na koncie pracownika 10 dnia miesiąca nawet, jeśli to niedziela. Jeśli pracowałeś na umowę o pracę to spóźnienie z wypłatą jest podstawą do zerwania umowy z winy pracodawcy, bez zachowania okresu wypowiedzenia.

Shadow
@Ogarnięty

Witam, Skupiając się na konkretach: - firma wystawiła mi świadectwo pracy 3 miesiące licząc od ustania stosunku pracy. - utrudniała złożenie wypowiedzenia - przełożony stwierdził,że jeszcze pożałuję. Wyznacznikiem legalności zapisów w umowie są przepisy prawa a nie tyle same zapisy w umowie.

nie polecam, liderzy wykonują swoje zadanie tylko przez kilka początkowych dni a potem są tam tylko żeby ewentualnie opieprzyć pod koniec dnia zamiast merytorycznie pomóc, na początku nie rozumiałem skąd tak negatywne opinie, ale teraz już wiem, z dostaniem rozliczenia też ciągłe problemy

Cześć, na stronie internetowej Armatisu czytałam o etapach rekrutacji. Ile trwa cały proces od momentu skontaktowania się z kandydatem do momentu ewentualnego zatrudnienia? Ile trzeba czasu wygospodarować na poszczególne etapy? :) Jak wyglądają testy kompetencyjne/językowe?

@Monika

Zwykle trwa on do 2 tygodni, ale to też zależy od zapotrzebowania na projekcie. Jest 1 rozmowa przez telefon 20-30 min, spotkanie w biurze/ lub tez online z kamerką i dłuższa rozmowa/lub test co zajmuje około godziny. Następnie w kolejnym tygodniu odpowiedź i początek 2-tygodniowego szkolenia. Co do wymagań językowych to C1 lub bardzo mocne B2 ale najważniejsza jest płynność w rozmowie a nie znanie zasad gramatycznych.

Hej a na czym polegał test z języka niemieckiego ?

Ciekawski

Jaka jest stawka na projekcie Flixbus z językiem angielskim?

Stawki to jawna dyskryminacja. Dlaczego agenci na języku włoskim zarabiają więcej niż agenci na języku hiszpańskim? Wszystkim szczerze odradzam prace tam

Logika

To raczej dosyć logiczne. Armatis zarabia na projektach zlecanych przez inne firmy. To te firmy ustalają ile są w stanie zapłacić za poszczególne języki, jakie mają zapotrzebowanie itp. Jeśli firma X oceniła że język hiszpański jest dla nich mniej warty niż język włoski i płaci mniej Armatisowi za znalezienie pracownika w tym jeżyku to logiczne, że po odciągnięciu swojej marży Armatis zapłaci mnie pracownikowi, który generuje mniej przychodu.

Zostaw merytoryczną opinię o Armatis Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Armatis Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Armatis Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 143.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Armatis Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 20 to opinie pozytywne, 58 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Armatis Polska?

Kandydaci do pracy w Armatis Polska napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Armatis Polska