HELTON

Opinie o HELTON

Szymon

Pracowałem jako agent nieruchomości w firmie HELTON przez ponad dwa lata. Na wstępie otrzymałem szczegółowe, indywidualne szkolenie, w stu procentach przygotowujące do przyszłych obowiązków. Zarabiać można już na etapie szkoleń, w dużej mierze praktycznych. Wynagrodzenie jest wypłacane zawsze na czas, w przejrzystym systemie prowizyjnym, a jego wysokość zależy od zaangażowania, doświadczenia i umiejętności budowania pozytywnych relacji z klientami, bez górnych limitów. Ustalenia dotyczące warunków współpracy na poziomie Pracodawca - pracownik zawsze były przestrzegane i nigdy nie poczułem się (usunięte przez administratora) Życzliwe podejście Właściciela oraz Współpracowników buduje wyjątkowo zgrany zespół. Wszyscy dbają o to, by każdy czuł się w pracy jak najlepiej. W firmie HELTON nie ma mowy o rywalizacji, każdy pracuje na wspólny sukces. Zawsze można liczyć na dobre słowo i wsparcie, zarówno ze strony Pracowników, jak i Właściciela. Polecam tego Pracodawcę każdemu, kto nie boi się kontaktu z ludźmi i potrafi dobrze organizować swój czas pracy. Zawsze będę ciepło wspominał cały Zespół HELTONa i życzę każdemu tak dobrych Ludzi na swojej drodze zawodowej.

Agent

Dzień dobry, z agencji w której pracowałem zwalniali osoby przez obecną sytuację. Czy mogę liczyć na jakieś informacje dot. wolnych stanowisk w tej firmie? Może jest możliwość rekrutacji zdalnej? :]

Radosław

@gundoll Mając wyniki zarabia się od samego początku dobre pieniądze. Poza tym zawsze można zmienić pracę.

Czarek

Profesjonaliści w każdym calu, bardzo dobry pracodawca lecz wymagający i pewnie nie każdy potrafi im sprostać.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w HELTON się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Dobra firma ale pod warunkiem , że ma dobrego pracownika któremu chce się pracować!!

Agnieszka

Pracę w firmie HELTON zaczęłam w styczniu bieżącego roku, na stanowisku specjalista ds. nieruchomości. Od samego początku, czyli od rozmowy kwalifikacyjnej, Właściciel firmy zrobił bardzo dobre wrażenie. Jasno i przejrzyście określił warunki współpracy, zaangażował się w szkolenie, rzetelnie przekazał wiedzę. Pracownicy tworzą wspierający się zespół, który pracuje na wyniki firmy, a nie tylko na swój indywidualny. Pan Paweł jako pracodawca jest świadom znaczenia działań integrujących pracowników i budowania między nimi relacji. Raz w miesiącu wychodzimy na wspólne śniadanie, a także często spotykamy się po pracy, co jest bezpośrednim dowodem na to, że zespół jest zgrany. Wstępne, indywidualne szkolenie doskonale przygotowuje do obowiązków, które należą do specjalisty ds. nieruchomości. Każdy dzień w firmie jest inny, pozyskiwane ofert, obsługa klientów, negocjacje są dużym wyzwaniem, ale dają dużą satysfakcję. Wynagrodzenie wypłacane jest w systemie prowizyjnym, a nasze zarobki uwarunkowane są od naszych ambicji i wytrwałości w działaniu. Zawsze mogłam liczyć na wsparcie zarówno ze strony współpracowników, jak i szefa, który mnie motywował i zgłębiał moją wiedzę z zakresu nieruchomości. Życzę wszystkim tak pozytywnych doświadczeń zawodowych.

klientka M...

Nie byłam zadowolona z obsługi... Jeśli miałabym coś szukać w przyszłości przez nich to zwrócę się do innej agencji.

Agnieszka
@klientka M...

Chyba ktoś tu pomylił Helton z Galton :) Firma jest świetna , pozdrawiam cały team !

Klient
@Agnieszka

No chyba raczej nie...

Nikodem

Nie rozumiem tego hejtu pod adresem własciciela firmy. Jest ogloszenie, ze przyjmuje do pracy bez doswiadczenia, na rozmowie jasno mowi,ze nie ma podstawy a mimo to ludzie jakims cudem wierzą,ze nie mając pojecia o branzy nieruchomosci, bez doswiadczenia w pracy z klientem będą zarabic 7 tys netto/mc i to kazdego mca. Trzeba isc po rozum do głowy.Nie ma takiej branzy gdzie bez wiedzy, doswiadczenia mozna osiągac takie dochody regularnie. To wasza wina,że w to wierzycie,ze zatrudniacie się w tej czy innnej firmie. Ale plus jest taki,ze w sieci ludzie figuruja jako spece ds nieruchomsci i niektorzy wykorzystują to idac do innych firm tzw.lepszych wiec powinni byc wdzieczni panu P.,ze zrobił z nich specjalistów i utorował drogę do kariery. Nie rozumiem tez toku myslenia poniektorych, którzy mysla,ze mlody czlowiek, ktory prowadzi jednoosobową działalnosc gospodarczą będzie wypłacał 10 osobom podstawę jeszcze najlepiej w oparciu o umowę o pracę, płacił za urlopy, chorobowe i jeszcze moze multisporty i inne benefity- skąd niby on ma miec na to srodki? Cała ta frustracja i hejt bierze się stąd,ze wy wszyscy sie mylicie juz na początku.

Wynajmująca

Nie do końca jestem zadowolona z obsługi.. Wystawiają mieszkanie które maja promować w internecie i pomoc w obsłudze, a przecież za to biorą pieniądze, a mieszkanie stoi i stoi....zerowy marketing firmy, bo w innej agencji znaleźli szybciej klienta na moje mieszkanie. Mieszkanie może nie było super nowe ale zadbane...inna agencja zajęła się sprawa dużo szybciej i wzięli mniejsza prowizje. Na takie strony co oni wystawili to sobie sama mogłam wystawić. :(((( Ale ogólnie Pani obsługująca mnie była miła.

Paweł Wałaszek

Cześć N., spodziewałem się takiego komentarza (zgodnie z Twoją zapowiedzią). Nie zgadzam się z tym co napisałaś: * warunki współpracy - przedstawiłem jak wyglądają na rozmowie kwalifikacyjnej - wszystko było jasno i przejrzyście przedstawione. Podpisywaliśmy też umowę, na której warunki były zgodne z tym co ustaliliśmy. Prowizja, którą otrzymałaś za zrealizowane transakcje została Ci wypłacona. Nie miałaś braku sprzedaży w tych miesiącach, w których pracowałaś. * jeśli chodzi o szkolenia, przez 1,5 miesiąca nawet nie zdążyliśmy wdrożyć części tego co było na szkoleniach m.in. ze sprzedaży nieruchomości. * ''Z całym szacunkiem nie będę się wypowiadał/wypowiadała'' - a jednak wyrażę swoje zdanie. Masz do niego prawo. Ja pozostanę tylko przy powyższym. Życzę powodzenia w dalszej pracy zawodowej, Wałaszek Paweł

Tymon

Super pracodawca a żeby zdobyć takie wyróżnienie to trzeba sobie zapracować, polecam!!

Alicja

@Tygrysek Fajnie, iż jesteś tak zadowolony z tego pracodawcy. A co właściwie sprawia, że aż tak bardzo nam go polecasz? Ma to związek z wysokością zarobków, premiami, benefitami, atmosferą, czy ogólne chodzi o całokształt? Bardzo proszę, abyś wzbagacił swoja poprzednią wypowiedź o te kwestie.

meduza

Chyba najlepsza agencja nieruchomości w Krakowie. Gratuluje właścicielowi rozwoju firmy oraz dobrej pozycji na rynku.

Tygrysek

W 100% polecam pracę w tej firmie.

Alicja

@Agnieszka, czy możesz coś więcej napisać na temat warunków pracy w firmie HELTON? Jak długo i na jakim stanowisku jesteś zatrudniona w tej firmie? Możesz napisać coś na temat atmosfery panującej pomiędzy pracownikami zatrudnionymi w tej firmie? Twoja opinia będzie pomocna dla osób poszukujących informacji na temat tego pracodawcy.

Alicja

@pierniczek, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie HELTON. Czy możesz w sposób bardziej dokładny opisać warunki pracy oferowane przez pracodawcę? Uargumentuj swoją wypowiedź, będzie ona bardziej merytoryczna i wiarygodna dla osób, które poszukują cennych i sprawdzonych informacji na temat pracy u tego pracodawcy.

pierniczek

Fajna firma, fajni ludzie. W sumie firma to ludzie :). Nawet jak mam gorszy dzień i nie chce mi się nic robić to chce mi się iść do pracy spędzić tam 8 godzin.

Alicja

@anonymous, jak zakończył się dla Ciebie proces rekrutacyjny w firmie HELTON? Na jakie stanowisko aplikowałeś? Czy dostałeś pracę? Mógłbyś coś więcej powiedzieć na ten temat? Firma w dalszym ciągu poszukuje osób na stanowisko specjalista ds. wsparcia sprzedaży, specjalista ds. nieruchomości oraz manager zespołu dlatego Twoja opinia jest ważna dla potencjalnych kandydatów na powyższe stanowiska.

Byłam na rozmowie o pracę.Szef bardzo fajny człowiek:) otwarty,szczery i bardzo sympatyczny co rzadko się zdarza:) Polecam próbować!

Alicja

http://helton.pl/firma/kariera/ wchodząc pod ten link, zapoznacie się z aktualnymi wakatami w firmie. HELTON poszukuje obecnie brokera nieruchomości, managera zespołu i specjalisty ds. nieruchomości. Co osoby pracujące aktualnie w tej firmie lub byli pracownicy mogą powiedzieć o pracy na tych stanowiskach? Pracodawca zapewnia swoich podwładnych o ciągłym zdobywaniu kwalifikacji. Jak to wygląda w praktyce?

Zostaw merytoryczną opinię o HELTON - Kraków

• Jak się pracuje w HELTON?

Zobacz opinie na temat firmy HELTON tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

HELTON