HELTON

Opinie o HELTON

Szymon

Pracowałem jako agent nieruchomości w firmie HELTON przez ponad dwa lata. Na wstępie otrzymałem szczegółowe, indywidualne szkolenie, w stu procentach przygotowujące do przyszłych obowiązków. Zarabiać można już na etapie szkoleń, w dużej mierze praktycznych. Wynagrodzenie jest wypłacane zawsze na czas, w przejrzystym systemie prowizyjnym, a jego wysokość zależy od zaangażowania, doświadczenia i umiejętności budowania pozytywnych relacji z klientami, bez górnych limitów. Ustalenia dotyczące warunków współpracy na poziomie Pracodawca - pracownik zawsze były przestrzegane i nigdy nie poczułem się (usunięte przez administratora) Życzliwe podejście Właściciela oraz Współpracowników buduje wyjątkowo zgrany zespół. Wszyscy dbają o to, by każdy czuł się w pracy jak najlepiej. W firmie HELTON nie ma mowy o rywalizacji, każdy pracuje na wspólny sukces. Zawsze można liczyć na dobre słowo i wsparcie, zarówno ze strony Pracowników, jak i Właściciela. Polecam tego Pracodawcę każdemu, kto nie boi się kontaktu z ludźmi i potrafi dobrze organizować swój czas pracy. Zawsze będę ciepło wspominał cały Zespół HELTONa i życzę każdemu tak dobrych Ludzi na swojej drodze zawodowej.

Czarek

Profesjonaliści w każdym calu, bardzo dobry pracodawca lecz wymagający i pewnie nie każdy potrafi im sprostać.

Agnieszka

Pracę w firmie HELTON zaczęłam w styczniu bieżącego roku, na stanowisku specjalista ds. nieruchomości. Od samego początku, czyli od rozmowy kwalifikacyjnej, Właściciel firmy zrobił bardzo dobre wrażenie. Jasno i przejrzyście określił warunki współpracy, zaangażował się w szkolenie, rzetelnie przekazał wiedzę. Pracownicy tworzą wspierający się zespół, który pracuje na wyniki firmy, a nie tylko na swój indywidualny. Pan Paweł jako pracodawca jest świadom znaczenia działań integrujących pracowników i budowania między nimi relacji. Raz w miesiącu wychodzimy na wspólne śniadanie, a także często spotykamy się po pracy, co jest bezpośrednim dowodem na to, że zespół jest zgrany. Wstępne, indywidualne szkolenie doskonale przygotowuje do obowiązków, które należą do specjalisty ds. nieruchomości. Każdy dzień w firmie jest inny, pozyskiwane ofert, obsługa klientów, negocjacje są dużym wyzwaniem, ale dają dużą satysfakcję. Wynagrodzenie wypłacane jest w systemie prowizyjnym, a nasze zarobki uwarunkowane są od naszych ambicji i wytrwałości w działaniu. Zawsze mogłam liczyć na wsparcie zarówno ze strony współpracowników, jak i szefa, który mnie motywował i zgłębiał moją wiedzę z zakresu nieruchomości. Życzę wszystkim tak pozytywnych doświadczeń zawodowych.

Dzień dobry. Nie wiem czy widzieliście ale od jakiegoś tygodnia już widnieje oferta dla specjalisty ds. sprzedaży i najmu nieruchomości. Gdy tak spoglądam na oferowane warunki, zwłaszcza zarobki to zastanawiam się czy nie stoją one nieco w miejscu? chodzi o to, że widełki od 5 do 25 tys były wpisane w ofercie sprzed dwóch lat i teraz też takie są. ten górny próg trudno się osiąga?

Marian Nowy wpis

HELTON to bardzo dobra agencja nieruchomości. Paweł Wałaszek był uprzejmy i bardzo pomocny w zakresie obsługi, jaką świadczył podczas wynajmu. Bardzo polecam HELTON.

Olka Nowy wpis

Czy nabory w pierwszym kwartale są planowane? Obserwuje pewien portal, na którym firma ma swoje konto i jak na razie nie widzę tam żadnych ofert. kiedy jakieś ostatnie mogły być publikowane? i czy warunki współpracy jakkolwiek zmieniają się w czasie? Ciekawi mnie kolejny rok

Mykola Nowy wpis

HELTON is very good real estate agency. Katarzyna Flak found great apartment before even it was publicly published at any website. Also Katarzyna knows English so if you are foreigner it will be easy to communicate with her. I highly recommend HELTON.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w HELTON się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Witam, jakie są perspektywy odnośnie rozwoju? Mam na myśli nabory na kolejny rok. Widziałam ze jedna Pani także odkopała już ofertę z ubiegłego roku. jak sadzicie, jaka będzie podstawa skoro wcześniej wynosiła 5,000 zł? i czy trudno dostać angaż?

Tadeusz

Współpraca z firmą HELTON ułożyła się bardzo dobrze , zlecenie znalezienia mieszkania zostało zrealizowane błyskawicznie ,a sama transakcja odbyła się szybko, sprawnie ,i w miłej atmosferze. Pani Anna Jaroń jest profesjonalistką wysokiej klasy , ponadto jest mila , uprzejma i pomocna na każdym etapie załatwiania transakcji , której bardzo dziękuję i która bardzo polecam . Tadeusz

Gosia

Powierzyłam Pani Annie Jaroń mieszkanie do wynajmu. W ciągu dwóch dni znalazła najemców. Profesjonalna obsługa. Pani Ania jest serdeczna, zawsze pomocna, odpowiada szybko na telefony i wiadomości. Polecam z całego serca współpracę w nią.

Róża

Jakie są tegoroczne zarobki specjalistów od sprzedaży oraz wynajmu? W wielu opiniach widzę nawiązanie do pracowników, lecz mnie to by bardziej sama praca teraz interesowała, zwłaszcza ze znalazłam dawniejsza ofertę z treści której wynikało, że wynagrodzenie do 25 tys chyba było osiągalne? W tym roku jest identycznie?

Maciek

Powierzyłem Pani Annie Jaroń mieszkanie do wynajmu w trakcie gdy jeszcze było malowane. Było to z myślą, żeby dać sobie wzajemnie więcej czasu na znalezienie potencjalnych nowych najemców, spełniających moje kryteria. Pani Anna jeszcze tego samego dnia znalazła 2 chętne pary. Dziś właśnie przekazałem nowym najemcom klucze i wszyscy są zadowoleni.

Czy w HELTON zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Przyjemna współpraca, chybkie załatwienie formalności - polecam w szczwgólności Panią Kasię Flak

Maryna Hulieva

Polecam agencję! Dziękuję serdecznie Panię Ewelinie, która zrobiła wszystko dla nas i naszej koleżanki z innego państwa! Organizację wszelkich formalności przy zawieraniu umowy najmu były dla nas zdecydowanie proste! Dzięki Pani udało się wszystko bez żadnego stresu. Dziękujęmy!

MK

Chciałbym podziękować za współpracę. Wszystko od początku do końca zostało przeprowadzone profesjonalnie. Zarówno ja jak i najemca mieszkania jesteśmy bardzo zadowoleni.

Pavel

Great job! I want to thank specialist Ewelina, who took care of organizing all the formalities when concluding a lease agreement, and also helped with the search for an insurance company and an Internet provider. I can recommend this agency!

Aleksander

Polecam te agencje, a w szczegolnosci Pania Katarzyne. Wynajem mieszkania przebiegl bardzo sprawnie i profesjonalnie. Pracownice zadbaly o najmniejszy szczegol. Nie musialem niczym sie przejmowac, zrobily zdjecia mieszkania, nagraly film, daly ogloszenie, a nawet przygotowaly umowe. Ja tylko przyjechalem ja podpisac i nic poza tym. Z pelnym przekonaniem moge polecic. Swietna robota!!!

Współpracuję z firmą Helton od kilku lat dokładnie z agentką P. Eweliną Łabno-Bieniek i cała współpraca do tej pory jest absolutnie profesjonana , bardzo podoba mi się jej profesjonalizm, szybkość działania i skuteczność, liczę na dalsza współpracę . Pozdrawiam Tomek.

Lask

Kontakt z agencja Helton, konkretnie z Pania Katarzyna Dobosz, nawiazalam przy okazji wynajmu mojego mieszkania. Dzieki profesjonalnemu podejściu Pani Katarzyny caly proces przebiegł nadzwyczaj “bezboleśnie”- szybko, sprawnie, terminowo. Polecam! Anna Laskowska

Profesjonalizm,szybkość działania i skuteczność.Tak mogę śmiało napisać o współpracy z Panią Katarzyna Dobosz!Polecam wszystkim firme Helton????

Paolo

Super service, I am very happy with both of the agents I had, Katarzyna and Faustyna. Very professional

Tomek C.

Bardzo profesionalna obsługa klienta. Dzięki zaangażowaniu Pani Karoliny Szymury wynajęcie mieszkania zajeło raptem kilka dni.

Zostaw merytoryczną opinię o HELTON - Kraków

• Jak się pracuje w HELTON?

Zobacz opinie na temat firmy HELTON tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

HELTON