PPUH „BUDOMAR”

Brzeg

Opinie o PPUH „BUDOMAR”

kocur 2010-02-24 18:23:12
Njagorsza firma na terenie brzegu. Odradzam jak tu ując szefa KROWA CO DUZO RYCZY MALO MLEKA DAJE !!
Były pracownik 2012-02-27 09:27:42
Śmieszne jest to że [usunięte przez moderatora]który zapewne zapił [usunięte przez moderatora] i został zwolniony może wejść i [usunięte przez moderatora] komuś w papiery. Pracowałem u Marcina długi czas i i nie mam sie do czego przyczepic. To jakie jest tempo pracy i wymagania zalezy na jakiego sie trafi kierownika. Wypłata zawsze na czas- jeśli zdarzyło sie opoznienie to moze ze dwa razy i to jedno lub dwudniowe. Pozdrawiam
rysiek 2012-10-29 11:43:37
Zgadzam sie z kolegami. Praca tam to istna katorga jeszcze gdy Szef zwleka z wyplata 3 miesiace wymigiwujac sie ze nie ma czasu jest teraz zajety a Swieto jest wtedy gdy odbierze od Ciebie telefon.
Mak 2016-04-21 10:58:53
Wiesz co, to już jest sromotna przeszłość dla BUDOMARU i oczywiście nikt nikomu w niczym nie zalega, o czym najlepiej chyba świadczy brak negatywnych opinii, przynajmniej mi się tak wydaje, ale każdy wierzy w co chce wierzyć i na co ma ochotę, ja szanuje
Zostaw swoją opinię o PPUH „BUDOMAR” - Brzeg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH „BUDOMAR”