Opinie o Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk w Bedoń Wieś

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk w Bedoń Wieś

Koniec.taknjak mówiłam miesiąc temu.

Jak
@Kasia

Można by tak zrobić mu paczkę do więzienia. Na pewno się ucieszy od rolników. Od pracowników którzy nie dostali wypłaty i ekwiwalentu za niewykorzystany urlop. Czuje że z łzami w oczach by to przyjął. Bo na rodzinę nie ma co liczyć, chyba że jeszcze któryś zięć zlituje się nad biednym zuczkiem. Kiedyś wielkim panem i władcą swojego folwarku mającego wszystko rodzinę, pieniądze i przyjaciół. Dziś Zbigniew K. Może zięć da się otumanić, chyba nie już próbował gotować tyle razy wywieźć w pole ale trafiła kosa na kamień

Róża
@Jak

To razem jedzcie jeszcze mu boxa z kwiatuszków zawieźcie.

Nn
@Róża

No tak dobry pomysł...tylko dyrektor ma daleko K zadzwoń do niego umówicie się w Adrespolu jak za starych czasów.....

Kwiat lotosu
@Nn

Kto chce numer do dyrektorka brodatego?

Na rynku pracy nie brakuje miejsc, pracownicy Kruka którzy siedzą jeszcze w firmie są takimi samymi Oszustami jak ich szef!!!!!!im dłużej będziecie z nim współpracować tym dłużej firma będzie istnieć. Zostaliście tam bo większość z was jest dłużnikami z komornikiem na głowie a lewe pieniądze pomagają wam w miarę godnie żyć. Godzicie się na takie pomiatanie bo nie widzicie przyszłości dla siebie. Facet na was pluje a wy mówicie ze pada deszcz.

Pewny siebie
@Kasia

Ale brodaty wraca....co Ty na to....cieszysz się

@Pewny siebie

Serio? Jak wroci dyrektor brodaty to chyba kwiatuszek tez zrobi come back???? A co z rudym?

@Obserwator

Ten brodaty to zięć . Jego interesuje tylko ubój i rozbiór wołowiny. Ale ma dostać brzemię , w postaci sklepów firmy swego teścia. Nie jest tym zachwycony na dodatek ponoć ma rozbierać wiepszowine . Jak Pan Zbyszek miał w miarę młodą załogę . Tak zięćia zostawia z załogą 55 +, a bałagan będzie chciał wprowadzać akord . Ale wieżę w możliwości dyrektora z Korea . On ludzi którzy tam zostali tak ustawi ze mucha nie siada . A sam stanie pod ścianą i będzie mówił, Wszystko zrobiłem

@Obserwator

Kwiatuszek wróci dostanie 10 tysi na łapę nie będzie się w kancelarii męczyć...i dorabiać na kwiatuszkach. Rudy wróci jak brodaty zrobi porządek....i będzie jak w bajce

Róża
@Piotr

Nie ziec, ten taki ignorant, leń i klamca wszechwiedzący....i nic z tego nie wyszło. Ten co bajerował Kasilke ...a ona myślała ze złapała na swój uśmiech następnego.

@Piotr

Przecież Pan Kruk nie odda tego nikomu Może na chwilę a potem będzie(usunięte przez administratora) .Jak zawsze. Ludzie uciekajcie na co Wy czekacie

@Gaga

Cudne rzeczy ludzie piszą... chyba ze zieciunio kupi zakład a syndyk spłaci cześć długów...chyba taka kolej rzeczy zgonie z prawem po zakończeniu restrukturyzacji i braku zgody na układ

Jaroszka
@Lala

Ogłoszona jest upadłość ? Jest syndyk ? Daje głowę że znajdzie się luka albo ktoś kto da kopa w (usunięte przez administratora) Zenciusiowi po jakimś czasie ....

@Lala

Najpierw niech odda pieniądze Tym co jest winien. On może ma ale zostawił ludzi bez środków do życia(usunięte przez administratora) Powinni go z tego Bedonia wygnać bo takiego sąsiada to wstyd mieć

@Kasia

Teraz tak piszesz a co było wcześniej? Trzeba mieć w sobie trochę empatii. Jeśli wiesz o czym piszę?

@Gaga

Teraz wszystkim przeszkadza Zbyniu, ale jak przez lata całej wsi pomagał tego już nikt nie pamięta...

@Obserwator

Pomagał tak było ale więcej złego niż dobrego zrobił. Ludzie pracowali u niego po 14 godz pracowali zarejestrowani na najniższą. Tak naprawdę to oni pomagali bo to ich pieniądze które nie były wykazane miał w kieszeni i to niby on dawał innym.

fil454
@Obserwator

Czy to oznacza że zięć zaczyna z rozbiorem i ubiorem kto tam ma być majstrem . W razie zatrudnienia to z kim się kontaktować .

Dron
@Kasia

Kasak nie przejmuje się to jakąś stara gruba raszpla to pisze . Pewnie ci zazdrości że ty mogłaś a ona nie. Nie przejmuj się gadaniem innych to nic nie znaczy.....

Ivan
@Dron

A Ty się tak nie wlizuj...bo i tak ci nie da

Nn
@Ivan

Już dała

@fil454

Nie wiem z kim. Pewnie zięciu sam się zajmie rekrutacja... ale czy oni już ruszyli ubojnie? Jest chociaż plota kiedy start?

Lok
@Obserwator

Jaki ubój....chyba ze znowu wszystko na lewo...chociaż z tym zakładem to wszystko możliwe

@Lok

Nie wiem, nie znam się. Tylko pytam... może zięć jest najlepszym wyjściem s tej sytuacji bo z nim jest szansa na utrzymanie miejsc pracy... syndyk w 4 literach będzie miał ludzi niestety.

Ktoś
@Obserwator

Ale niestety taka kolej rzeczy... chyba ze zięciu kupi zakład... na to wszytko był czas... bardzo dużo czasu... ale ktoś go zaprzepaścił...teraz zgodnie z prawem restrukturyzacyjnym nie ma możliwości od tak sobie wejść i przejąć zakład..za daleko to wszytko zaszło

@Nn

To do spowiedzi

@Ktoś

To prawda, ta sytuacja trwa już za długo... cierpią wszyscy tylko nie sam Zbynio i to jest przerażajace. A to ile osób się na tym (usunięte przez administratora)jeszcze dorobiło to dopiero szok!

Klient restauracji

Przyganiał kocioł garnkowi.

Grzegorz

Z. K ARESZTOWANY. w końcu jest sprawiedliwość.a gdzie teraz szczury które z nim pracowały?????? W końcu otworzyliście oczy. Ciężki będzie pracować u konkurencji. Normalne umowy, zero oszustw. Nie jesteście do tego przyzwyczajeni. Za wysoki poziom jak dla was.

@Grzegorz

Widać osoba zorientowana w temacie ???? czyli jeden ze szczurów wszystkowiedzących. Życzę powodzenia w pracy

@Grzegorz

Co? Kto? Z kim? Jak? Kiedy? Nie możliwe. Coś sie chyba komuś pomyliło. Pewnie o kogoś innego chodzi.

Zbych
@Gość

O gruby się odezwał proszę proszę

@Zbych

Mam nadzieje że to nieprawda co piszecie. Szkoda chłopa. Wporządku gość z niego.

Luk
@Gruby

Tak bardzo w porządku. To co teraz się stało, to już dawno stać się powinno...może mniej szkód by wyrządził... mniej osób skrzywdził i (usunięte przez administratora)

Jak
@Grzegorz

Do konkurencji oni nie nadają się bo tam trzeba będzie pracować. Oni są przyzwyczajone do opierania się o lade i wietrznie sklepu

Grzegorz

Siedzieliście bez pieniędzy. Czekaliście aż szef (usunięte przez administratora) następnych ludzi i da na wypłaty. Jesteście współwinni. Nie macie honoru. Puste lady, brak prądu a wy z uśmiechem na twarzy. Żenada. Teraz w końcu zobaczyliście kim jest ZK i Wy.

Sprzedawca

Oklamali llodzi

Kiedy będzie moja wypłata za przepracowanych miesiąc wrzesień??

Hans

I co dalej? Szef w areszcie, kasy nie ma. Plajta czy jakiś Phoenix z popiołu wyskoczy?

Adolf
@Hans

Warszawianka z torta wyskoczy ....

@Hans

a kto z nim na Smutnej?

Ciekawy

Co to znaczy że one niby dostały kasę. Wiadomo kto przy korycie ten ma żarcie..Słabo panie Małgorzaty.

Nono
@Ciekawy

Przecież one o swoje tyłki walczyły a nie o pracowników. Teraz same zostały w szarej (usunięte przez administratora)

@Ciekawy

Wcale nie słabo . Bardzo dobrze że dostały wypłatę , przecież teraz ty możesz iść do Zbyszka niech Ci wypłaci a nie chować się za kimś nie masz czasu czy odwagi . Mogliście już dużo czasu na znalezienie pracy Ale wolisz wolontariat twój wybór . Jesteś nie udacznik której bardzo pasowało stać w bezruchu niż poszukać czegoś innego Ale tam byś musiał pracować :-) !!!

Anonim4
@Jutro

Szkoda tylko ze te Panie tez czekaly do koñca z tymi nieudacznikami i ciagnely kase.A w pracy tez sie nie przemeczaly.

Anonim 2
@Anonim4

Wszyscy siedzieliście i efektem Waszej pracy jestescie,gdzie jesteście. Zamiast wypisywać głupot, zacznijcie szukać pracy.Nie było tajemnicą to, że przyjdzie taki miesiąc i nikt nie otrzyma pensji.Sami byliście i pracowaliście ,a teraz wymagania. Najlepiej szukać winnego waszych niepowodzeń!!!!!Troche godności miejcie ludzie....Wasz czas zakończył się w Zm Zbyszko.

Anonim 2
@Jutro

@ciekawy -Czy uważasz, że będę gdziekolwiek dzwonić, najlepiej siedziec na opiniach i opisywac swoje i czyjeś porażki. Od roku na opiniach było opisywane jak Z.K potraktował ludzi ,czy oni mysleli ze będę inaczej potraktowani- Żenada!!!!!!

@Anonim4

Zgadzam się z tobą . Ale one kasę odzyskałem przecież to dla pieniędzy tam były . Samochód firmowy jeździć możesz gdzie chcesz i za fri na ich miejscu też bym tam był do końca . Ale w końcu nawet studnia wysycha i trzeba sobie poszukać innej .

Jak abezrobotni pracownicy Kruka?????????? Miesiąc temu ktoś powiedział żebym się leczyła. (usunięte przez administratora) was bez masła.jestescie bez pracy, bez pieniędzy i bez honoru. Ana oszustwie nikt dobrze nie wyszedł. Łódź i okolice z was się śmieją.... Brawo za charytatywną walkę do końca.bez prądu, bez towaru ale dumni za ladą hahaha.prawie dwa lata łudziliscie się ze wstaniecie z kolan.................. I na kolanach zostaliście

Anonim3
@Kasia

Brawo.....Nic dodać,nic ująć......Sama prawda....

@Kasia

Dobry sprzedawca to i na pustyni piasek sprzeda

To koniec.Zostaliśmy wydymani na maksa.Nawet nasze panie koordynatorki nas oszukały.Jak smakuje Wam wynagrodzenie za luty?.(usunięte przez administratora)

Anonim 3

A do kogo macie pretensje ?Każdy jest sobie winien.Czekaliscie na co? Przecie było wszystko do przewidzenia, co lada sie stanie z firmą.Ja potrafiłem odejsc juz w listopadzie....(usunięte przez administratora)

Pani I..

A czy wiadomo co z pieniążkami za luty? Ps. No koordynatorki dały popis.. Zwłaszcza ta jedna Pani, która po prostu kłamała na każdym kroku. Ja w poniedziałek jadę do PIPu i prawnika.

Anonim3
@Pani I..

Na pewno Z.K.strasznie sie wystraszył..... Strach sie bac ,inne instytucje nie mają i nie mialy takich mocy ,ale twoj prawnik da radę..... nic dziwnego ze ta firma pada ,mając tak inteligetnych pracowników...

Śmieszą mnie wpisy jednego Pana . Udaje że nic nie wie. Ośmiesza i obraża inne osoby. Udaje najważniejsza osoba oraz najmądrzejsza na zakładzie. Wiem dokładnie że to czytasz zamiast ukrywać się i pokazywać jaki to nie jestem . Moze wreszcie podpisz sie z swojego imienia i nazwiska .

Prac@wnik

Oj to chyba mowa o sąsiedzie???

@Prac@wnik

Napewno obecny pracownik

Nadzieja

Dajcie spokój to tylko przejsciowe kłopoty pana Zbyszka styczeń i luty. W marcu zaczniemy zarabiać pieniądze i wszystko będzie ok. Proszę o wyrozumiałość w tych trudnych chwilach...... ha ha. Żenada. PANI M.W.

@Nadzieja

A żebyś wiedział , przejściowe . Gdyby nie ta banda nieudaczników która tam jest od dwóch lat to ta firmę dałoby się uratować .... Upadek nic nie da . Same straty dla każdego ...

Szach
@Orwel

Dziwne... jakoś nie ratuje firmy tylko cały czas (usunięte przez administratora) wszystkich dookoła i nikomu nawet złotówki nie oddaje. Już nikt na te bajki się nie nabierze

@Orwel

Rozumiem rozgoryczenie pracowników i lęk przed poszukiwaniem nowej pracy, bo czas nie jest teraz dobry na takie zmiany. Uważam jednak, że właściciel nie ma woli współpracy, zaprzepaścił swoje szanse na ratowanie firmy min. swoją pasywną postawą w kontaktach z ludźmi, którzy z nim współpracowali wiele lat. To zepsuło jego opinię i dziś już nikt nie chce zaufać i współpracować z tą firmą. Sam jest odpowiedzialny za taki stan. Żaden rolnik świadomie nie sprzeda bydła bo ludzie zostali (usunięte przez administratora) i co gorsze, potraktowani przez właściciela jak śmieci. Na dobre imię pracuje się wiele lat a takie zostało bezpowrotnie przez tą firmę utracone, niestety.

@Jaan

Bardzo dobrze powiedziane, ale czego oczekiwać od człowieka który nigdy nikogo nie szanował i myślał i nadal tak uważa za za pieniądze można wszytko

@Szach

Nie ma surowca , nie ma obrotu . Nie ma obrotu nie ma możliwości spłaty . Mury zabiorą banki , co z resztą geniusze ? Ja bym wolał odzyskać kasę za trzy cztery lata niż nie dostać nic. Jaki by ten właściciel nie był . Jeśli byłby układ pieniądze musiałby spłacać , chronił by to sąd.

Ktoś
@Bez strony.

Tego Pana nawet Sąd do niczego nie zmusi...już była pierwsza restrukturyzacja i obietnice spłat.. i z hukiem ja sąd zakończył

@Bez strony.

Nic bardziej mylnego. Żaden układ nie jest w stanie zagwarantować, że właściciel będzie spłacał dług. Żaden Sąd też tego nie zagwarantuje. Wystarczy, że dłużnik spłaci jedną góra dwie raty długu i nie musi nic więcej. Stwierdzi, że ma dobrą wolę, ale nie ma z czego... W ten sposób zyska kolejne lata na działalność zgodnie z prawem. Ludzie pieniędzy nie odzyskają a wszystko rozciąganie się w czasie, oczywiście z korzyścią dla niego. Może spłacać po 5 zł miesięcznie, bo na tyle go będzie stać.... A ludziom będzie śmiał się w twarz, tak jak do tej pory. Banki również nie zgodziły się na ten układ, bo który z nich dąży do strat zamiast do zysku? Nie łudźmy się, że firma, która ciągle generuje długi, nagle zacznie przynosić zyski i to takiego rzędu by wystarczyło na bieżącą działalność i spłatę zadłużenia. Przecież pomimo tego, że przez ponad rok miał czystą kartę i nie oddał ludziom grosza, firma ponownie zadłużyła się w ZUS-ie, skarbówce, elektrowni czy lokalach. O wypłatach i ekwiwalentach za urlopy nie wspomnę. Naprawdę szkoda ludzkich nerw..

@Jan

Ja nie wiem kto jest jeszcze w stanie zaufać tej firmie

@Jan

Z prawnego punktu widzenia to mylisz się ty . Przeczytaj sobie kilka ustawa z zakresu restrukturyzacji i upadłości. I nie mył pojęć sanacji , postępowania układowego z samym pojęciem układu.

@Bez strony.

Właśnie się nie myli. Ustawy trzeba czytać ze zrozumieniem. Ale chyba ktoś na sile próbuje bronić oszusta.

@Lala

Ile takich spraw w życiu przeprowadziłeś ? Możliwe że facet jest oszustem. Nie bronie go ale z praktyki wiem że stracą wszyscy.

@Bez strony.

Mógł nie oszukiwać ludzi, instytucji, firm to by nikt nie stracił. Ale najważniejszy był szybki pieniądz a nie człowiek i tak było od zawsze. Teraz to nie można pozwolić żeby to trwało następne kilkanaście lat, aby dług się podwajał albo potrajał. Trzeba to jak najszybciej zakończyć

@Lala

Oj widzę że bardzo dobrze znasz tego pana. Ja myślę że było trochę inaczej. Myślę że to była kwestia kompleksu Edypa i mocnego przeinwestowania.

@Bez strony.

Nie mylę się. Mam merytoryczną wiedzę na ten temat. Poza tym każdy człowiek dysponujący dostępem do różnych mediów może taką wiedzę zdobyć. Tak działa wiele firm na polskim rynku, mamy na to przyzwolenie źle skonstruowanego prawa niestety. Dlatego banki jako najwięksi gracze w tym przypadku, nie są zainteresowane układem. Tak jak pisałem wcześniej, układ nie gwarantuje nikomu odzyskania swoich pieniędzy a jest jedynie zielonym światłem dla Pana K na dalszą drogę do upadku.

@Bez strony.

Powiedz to tym ludziom którym wisi ogromne pieniądze którzy nie maja za co żyć bo zaufali niewłaściwej osobie.... a on ma ich w .......... Unika ich od bardzo dawna a przeciąganie agonii tej firmy nic nie zmień w ich sytuacji.

@Bez strony.

Myśle ze nie trzeba znać tego Pana jedynie obserwować sytuacje i umieć analizować to co się dzieje od dłuższego czasu. Takich przypadków jak ten to nie wyjątek w naszym Państwie. Tylko nasze chore prawo pozwala na takie postępowania.

@Jan

Nie zgadzam się . Prawo jest polemika. Natomiast banki zmuszone będą do sprzedaży tego za grosze . Stracą wszyscy , rolnicy nigdy nic nie odzyskają... A przy układzie jest szansa. Błędna jest twoja interpretacja no chyba że w interesie twoim jest to żeby układu nie było ....

@Bez strony

Cóż, każdy może mieć swoje zdanie na ten temat. Niektórzy chyba że szklanej kuli wróżą cudowne uzdrowienie finansów tej firmy. Może gdyby nie to, że firma ciągle generuje nowe długi, ktoś by w to uwierzył, jednak podchodzę do tego sceptycznie. Należy kierować się logiką a nie mrzonkami.

@Jan

Zakład jest do uratowania przy obopólnej współpracy .... Zdania nie zmienię i jest w 100 procentach neutralne .

@Bez strony.

Śmiechu warte... chyba pisze to ktoś z rodziny... jaka współpraca.... był na to czas... bardzo bardzo dużo czasu tylko ktoś go zmarnował, dajce już spokój tym biednym ludziom

@Los

Ha ha ha. Wszyscy pójdą z torbami!!! Faktycznie warte śmiechu. Myślę że masz w tym jakiś interesik żeby zakład padł .... Jakiś niedoszły zawidziony zięć czy co ?

?
@Bez strony.

Współpraca? Uratowanie zakładu? Proszę, nie rozśmieszaj ludzi! Nikt z nim już żadnej współpracy nie podejmie! Niech się lepiej przebranżowi, może na szewstwo... Od ojca mógł się uczyć biznesu a nie ludzi okradać! Wstyd i bezczelność! Wielki sponsor łódzkich prominentów i kościoła... Żałosny człowiek,

Juto
@Bez strony.

Szymon ty to umiesz wytłumaczyć . Po ojcu to masz.:-)

@Juto

Akurat chłopak nic złego nie zrobił. Wierzył w ojca i chciał dobrze... nie jego wina, ze ma starego co woli (usunięte przez administratora)zza wschodniej granicy niż rodzine. Szkoda, miły dzieciak był z niego!

Zbyszek

Halo wszystkie mądre głowy my do nowej pracy to pójdziemy tylko świadectwa pracy dobierzemy. Haaaa

Kiero. Możesz w czynie społecznym lodówki że sklepów wywozić bo to już koniec Pana Zbyszka. Ha ha

Kiero

Chciałbym zatrudnic sie tam jako kierowca dostawczaka. Ile można zarobić? Ile godzin?

Bonanza

Regularnie robię zakupy w sklepach "Zbyszko" w Andrespolu.. nie mam żadnych zastrzeżeń co do jakości i obsługi :)

Sobota
@Bonanza

(usunięte przez administratora). rozwalilas firmę z tym pokurczem z brzezin i teraz będziemy pracy przez was szukać . Specjaliści do rozkładania firm na łopatki, ciekawe kiedy stary po rozum pójdzie do głowy i was kopnie w (usunięte przez administratora)

Miła
@Sobota

Niby ta pani ostatnio śpi w samochodzie bo tam ma prąd . Albo ja z domu już wywalił....

Ha ha ha
@Miła

Odwrotność kopciuszka . Od królowej do pucybuta ... Chyba że komuś znów połknie to może ktoś ją przyjmie ale latka lecą a i tapeta zaraz nie zakryje zmarszczek ...

A kto to ten drugi ???

Wwww

Jemu to pruli nawet jak w domu był. Nawet prosił bo sam (usunięte przez administratora) się zna . Tak jak i na zarządzaniu . Ostatni z likwidatorów . Ale jak Zbychu się ogarnie to rudy z brodatym do bramy nie zdążą dobiec . Już kupiłem popkorn czekam na tą akcję.....

@Wwww

GDZIE JEST BRODATY UCIEKŁ DO DOMU TAM TEZ CIE ZNAJDĄ!!!

Drań
@Jack

Było przewidzenia że wyrzuci krętacza w końcu . Ha ha ha . O ciepło ma brodaty ... A podpisy na papierkach są ????

Stowka
@Jack

do rodziny dzwońcie czy w domu siedzi

@Drań

E ci petkj i będzie miał brodaty bransoletki . Ha ha ha .

@Drań

Brodaty Pan D, ten ignorant? Czy jeszcze jakiś inny? To kto teraz będzie u władzy i kasę będzie trzymał?

Skarbnik
@Jan

Ja mogę kasę trzymać . Zgłaszam się na ochotnika ja ja ja i tyko ja . Wyślę jutro CV .

@Skarbnik

To ślij CV!????. Musisz mieć szerokie bary i dobre referencje żeby się dostać do tej kasy! A jak już się załapiesz na to stanowisko, pamiętaj od kogo cynk dostałeś! Liczę na profity... Brodaty chyba wszystkiego nie zgarnął ????

Stowka

tak D

Miła

Co tu tak pusto ?

@Miła

W środę pełen ruch na galerii w Andrespolu a w Zbyszko pusto jakiś Uzbdek na telefonie siedział,koszmar tam kiedyś były mega kolejki.

@Miła

Bo nie miał za co kupić wołowinę to nie zapłacił obcokrajowcom . Belgia też na kredyt nie daje . Pracownicy firmy bez presji paczki i premii świątecznej .Kierownik Hiszpan nic nie muwi swoim ludziom czy mają szukać pracy bo sam nic nie wie .

@Gaga

chcesz kupić stare tygodniowe mięso z Belgii . A świeże mięso wyłożone na lade w sklepie to było wiele lat temu . Jak Pan Zbyszek miał swój ubój to było tak w poniedziałek zabił w nocy rozebrano a we wtorek rano było świeże mięso wyłożone na lade .Dzisiaj jest to historia. Sam kierownik Hiszpan kupię karkówka z biedronki i wiele innych osób z firmy

Czarek
@Jack

Dyrektor Hiszpan !!! (usunięte przez administratora) nie myty co stanowisk w firmie nie znasz ???? A karczek to może na próbę kupił żeby porównać z firmowym jaki brzydki w marketach jest!!!! Pipo jedna .

Mateusz ten Mateusz.

Po co używasz pseudonimów , ksyw i tp. Przez takie pipy jak ty bez honoru i odwagi wiele ludzi ma problemy . Jakas (usunięte przez administratora) coś napiszę i za to nie odpowiada... Tak prawdę mówiąc co cię to obchodzi gdzie chłopak kupuje i co? To chyba nie fer. Co on jest od tego żeby wiedział kiedy firma padnie j czy wogole padnie ? Masz coś do niego podejdź i mu to w oczy powiedz . A nie piszesz bzdury na forum. Wyprzedzam fakty nie , nie jestem Hiszpanem ...

@Jack

Masz dowodu na to że tak jest ? Że towar jest tygodniowy ?Wiesz jakie grożą kary za wprowadzanie w błąd albo świadczenie nie prawdy ? W Polsce jest wolny rynek a towar każdy przedsiębiorca kupuje z kad chce.Polacy też wysyłają swoje produkty za granicę . Wołowinę ,drób a nawet majtki. Chcą kupować z Belgii kupują z Belgii będą chcieli ściągać z chin to będą to robić. Oczernianie przedsiębiorców polskich powoduje to że na rynku pracy jest jak jest. Wiesz wogole jakie jest pogłowie świń w Polsce i jakie było w ostatnich 10 latach ? Ciekawy jestem czy jak otworzysz swoją firmę to czy też taki łatwy bediesz , czy nastawiony na zysk ?

@Mateusz ten Mateusz.

To jak mi to wyjasnisz ze kupiłem kiełbasę we wtorek a wczoraj cała była śliska. Świeże mięso to chyba nie było. A może się mylę i to tak ma być. Czym najlepiej kiełbasę się myje ???

@Mateusz ten Mateusz.

Czy ten zakład jest nastawiony na zysk ??? To zobacz ile nie potrzebnych osób jest w biurze siedzą i pierdzą w fotele , grą w pacjasa ić po zaświadczenie to oni nie umieją wypełnić formularz .A na gurze to całkiem przesada tamtym zapłać to co najmniej 50 tysięcy . Nie wystarczy 3-4 kierowników na cały zakład . Którzy by odpowiadali bezpośrednio przed szefem . A nie 10 dyrektorów .

@Jack

Trzeba było ją do lodówki wsadzić. To ile osób i gdzie pracuje to sprawa właściciela firmy. Idź do niego i powiedz że zrobisz mu porządek. Albo otwórz swoją firmę i zrób to lepiej . A jak tam bedzisz to przeproś Hiszpana że go na forum jechałeś.

@Mateusz ten Mateusz.

On nie ma tyle odwagi żeby powiedzieć co go boli oraz jaka według niego jest prawda .

@Szok

Jaka odwaga . Jechać na każdego pod przykrywką. Też tak miałem jak tam pracowałem . popsuc komuś opinie jest łatwo ... (usunięte przez administratora) głupoty pisało a nie wiedziało o co chodzi ... Geniusze biznesu .... Bez własnego biznesu , bez możliwości zarządzania bo byli by gorsi niz ci ktorych sami piszą ....

@Mateusz ten Mateusz.

Nie będę nikomu przepraszać . nie ublirzyłem mu

@Bonanza

Pójć po świętach kupisz świeżo umyte w ciepłej wodzie wędliny

@Jack

Podałeś jako przykład i użyłeś pseudonimu artystycznego. Jak najbardziej przyjdę to sklepu w którym pracujesz i kupię od ciebie te twoje myte w ciepłej wodzie wędliny . Jak ta sieć się nazywa ? Józefy czy jak ?

Nie oszukać
@Bonanza

Kiedy będziesz miał towar w sklepie . Czy dobry handel nie polega na tym żeby kupić tanio i sprzedać drożej .Czy jest teraz nowa wersja handlu, wietrznie sklepu . Uzbekom to pasuje oni tym bezruchem nie napieszczą . Napieszczą się tym bezruchem później otworzą okno .

Bardzo fajna obsługa.

Można tylko współczuć Szefowi, że ma takich wspaniałych pracowników, którzy srają we własne gniazdo i piszą te wszystkie beznadziejne komentarze. Jak wam nie odpowiada praca i sytuacja to po co tu siedzicie jeszcze??????? Widać, że niektórzy naprawdę mają zbyt wiele wolnego czasu i chyba nie mają swojego życia tylko ich życie to ZM Zbyszko. To jest prawdziwa Żenada, wy którzy udajecie dobrych pracowników po czym wchodzicie tutaj i wypisujecie te bzdury. Macie z tego radochę? Ulży wam kiedy tutaj się wyżalicie? Prawdziwa dziecinada i fałsz tyle sobą reprezentujecie. Właśnie przez takich pracowników jak wy zakład ma taką opinie. Tylko nasuwa się pytanie.... Po co tutaj siedzicie

Zakład na swoją zła opinie pracował latami...A cóż ryba psuje się od głowy...takie a nie inne postępowanie właściciela również wpłynęło na opinie o zakładzie.

Grzegorz

Współczuć??? Wyzysk i (usunięte przez administratora) to logo firmy. Facet (usunięte przez administratora) ludzi na miliony. Wiele rodzin zostaje bez pieniedzy, (usunięte przez administratora) rolnicy szukają sprawiedliwości... Zostaje garstka pracowników którzy pracują za psie pieniądze po 12 godzin. Towar woła o pomstę do nieba. Klient jest oszukiwani na wiele sposobów

@Grzegorz

To tam ktoś jeszcze pracuje? Chyba Uzbecy którzy niedawno przyjechali i na bilet powrotny nie mają.

Jan

Dokładnie tak, zakład na złą opinię zapracował sobie min. przez postępowanie właściciela. Nie dość że nie płaci rolnikom to wyzywa ich od najgorszych i leci do nich z łapami... Poza tym jak o nim świadczy, gdy mówi, że woli Ukraińców w (usunięte przez administratora) pocałować niż Polakowi rękę podać? Zapracował sobie na opinie a jego ukraińskie przyjaciółki roztrwoniły to co najlepsze było w firmie.... To już się nie zmieni i czasu nic nie cofnie. Firma straciła wszystko, bo dobre imię to rzecz najcenniejsze a ona tego już nie ma.

@Grzegorz

Idź z tym do tvn może Cię wysłuchają. Skoro za takie psie pieniądze to po co pracują? Może w markecie zarobią więcej? Nikt na siłę nikogo tu nie trzyma. Ewidentnie widać, że większość wpisów negatywnych to osoby pracujące dalej w firmie i to jest niezrozumiałe jak można być tak obłudnym.

@Jan

Chyba nie do końca zrozumieliście moj wpis. Dotyczy on obecnych pracowników, którzy wylewają tutaj swoje żale, ale mimo wszystko pracują - a przecież jest tutaj tak źle! Za błędy właściciela nikt z nas nie odpowiada. Jak firma upadnie wtedy rolnicy nie dostaną na pewno nic, więc powinno zależeć wszystkim aby firma mogła istnieć, żeby móc spłacić wierzycieli. Tymi opiniami, tym błotem którym oblewacie firmę przyczyniacie się do tego, że nie będzie lepiej. Gratulacje i życzę więcej rozsądku tym którzy szerzą tyle nienawiści do drugiego człowieka.

Jan

Rolnicy są na samym końcu tej układanki, więc na pewno nie dostaną nic, zwłaszcza że nikt poważnie do tej pory Ich nie potraktował w rozmowach. Pieniędzy braknie, bo już są wprowadzone... Po to był ten czas na restrukturyzację układową czy sanację... Teraz to już pozamiatane..

Grzegorz

Dlaczego zakład działa na agregatach, dlaczego sklepy nie mają prądu, dlaczego ludzie z duetu czekają na swoje wypłaty, dlaczego rolnicy nie dostali pieniędzy, dlaczego nie można w sklepie płacić kartą, dlaczego komornik zabiera pieniądze z kas dlaczego nasz szef boi się wyjść na ulicę bez ochrony. Bankructwo firmy to kwestia czasu. Ja też szukam pracy i spadam

Gaga

Zasługuje na najgorsze. Ten człowiek nie szanuje własnej rodziny . Nikogo nie będzie szanował. Smutne ale prawdziwe.

Gaga

Pracowników to on już nie ma. Tak naprawdę to Sylwiai Darek najlepszych wzięli ze sobą. I dobrze tutaj przyszłości nie mieli .Za ich czasów jeszcze jakoś było teraz lipa.

Tom

A ty jeszcze tam siedzisz i roznosisz ploty a może jesteś kabelkiem

Dorota

Kiedy ogłoszą upadłość firmy?

Janko
@Dorota

A miałem kiedyś pracować u tego (usunięte przez administratora)ale się nie udało, i odradzano mi, gońcie hama

@Dorota

Nie ogłoszą ... Jak tak się stanie to wygrają tylko banki nikt więcej nic nie odzyska , ludzie stracą pracę i taki będzie finał ....

@Orwel

Już nie maja innego wyjścia... już wykorzystali wszystkie inne możliwości

@Los

Czyżby ?

Klient

I jak będzie mięso czy nie będzie mięsa w sklepach ????

@Klient

Tak jest mięso i konkurencji . W biedronce w pasmo u Grota , Lipiński , Piekarskiego jest świeże mięso . U Pana Zbigniewa jest dużo miejsca na mięsie , ale zapraszamy na kośći wołowe . Pan Zbyszek dostał za rozbiur wołowiny

@Jutro

A co się dzieje ? Dlaczego nic nie ma? To teraz kościami płacą ? Pracownicy też w kościach wypłatę dostaną ???

@Klient

Pracownicy dostają wypłatę w dobrym słowem od prezesa, i jego uśmiechem na twarzy I sobie myśli na pieniądzach im nie zależy , na zegarku się nie znają , jeszcze jedno żeby jeść nie wolali.

Wlad
@Jutro

O to za jakiś czas pracownicy będą płacić prezesowi że dla niego pracują ....

Wlad
@Jutro

Ciekawe kiedy za tego pana się prokurator weźmie ...

@Wlad

Czas najwyższy chyba?

@Wlad

Na tą chwilę on jest nikim Wszyscy co pracowali u niego zarejestrowani na najniższą mają teraz rodzinę dom, mają rodzinę. On już niestety nie ma

@Gaga

Ciekawe kiedy ten cyrk się skończy...(usunięte przez administratora) wszystkich dookoła. Układ nie przeszedł, oczekiwanie na ogłoszenie upadłości a Pan robi co mu się podoba...

Jaan

Ma ktoś informacje, vo dalej? Roozmowy z leasingowcami coś wniosły? Firma będzie działać czy likwidacja?

Tego chyba nikt nie wie

@Kasia

Dyrektor wie najlepiej..on wszystko zawsze wiedział prawda. Zadzwon do niego a się dowiesz.

@Ranczo

Pod warunkiem że odbiera telefon

Dlaczego nikt nie informuje pracowników o sytuacji w firmie nic nie wiemy co dalej będzie układ nie aktualny. Zięć nie aktualny. Fatel i ķłyk zagineli. Co z nami .sklepy zamykane hurtowni też nie ma . Może ktoś jest poinformowany i mógłby się podzielić informacjami. Z góry dziękuję...

Klient

Tzn nie będzie mięsa jutro ? Po 12 latach muszę kupować gdzie indziej ?

Swojak

Czy wiadomo czego ma dotyczyć układ? Ktoś zna może treść i podzieli się tą wiedzą? Wierzyciele zgodzą się na to?

wydymany
@Swojak

Zbychu to jest (usunięte przez administratora) z poprzedniego układu sie wycofał kombinując na różne sposoby nie spłacił wierzycielom grosza,ale jak wszystko zaczyna się (usunięte przez administratora) znalazł firemke która załatwi mu dogodny układ ,zktórego i tak się nie wywiąże . przez 2 lata nie spłacił zeta , a chce spłacać swoje zaległości przez 6 lat, bzdura .Trupa się nie reanimuje,lepiej wykopać dół i zakopać to (usunięte przez administratora) . Mam nadzieje że wierzyciele nie zgodzą sie na ten niby układ by Zbysiu jeszcze nie utonął

@wydymany

Ludzie ile to już trwa. Trzeba w końcu przyznać się do porażki. No tak ale to nie ten Pan, on nie potrafi . Ale innych poniżać? To tak Tylko Ci co tam zostali w pracy to desperaci czy raczej idioci. Bo czekać na wypłatę i nie wiesz kiedy dostaniesz, to prawie tak jak kiedyś murzyn. Ale on miał chociaż spanie i jedzenie. Teraz człowiek rachunki musi zapłacić.

@wydymany

Mnie zastanawia skąd macie takie informacje? Czyżby pracownik który jest wkurwiony na Zbycha?

Lar
@Gaga

Bardzo zastanawiające jest jak to jest możliwe...koszmarne długi... kilkanaście postępowań przeciwko przedsiębiorcy...nie wywiązywanie się z postanowień restrukturyzacyjnych...a zakład dalej pracuje i pogłębia długi. Komuś gdzieś poza samym właścicielem musi bardzo zależeć aby tak to dalej ciągnąć... na granicy prawa albo już dawno poza prawem tylko jak zwykle bywa cierpią na tym ludzie którzy zostali (usunięte przez administratora)

Wierzyciel
@Gaga

Podobno Zimmerman Filipiak Restrukturyzacje S.A. Ul. Wspólna 70 (piętro IX) 00-687 Warszawa, zajmuje się sprawą spłacenia wierzycieli Zakładu "Kruk" i rozsyła karty do głosowania wierzycielom, którym firma Kruk nie zapłaciła. Głosowanie ma się odbyć 02.02.2021r godz; 11.00. w Wiączyń Dolny 58/A. Ale z uwagi na COVID głosowanie ma się odbyć korespondencyjnie. Są 2 opcje podczas głosowania: 1) Zgoda na spłatę wierzyciela w 60-ciu równych ratach bez odsetek lub 2) Brak zgody-i nie wiadomo co dalej.... Czy ktokolwiek wie coś na ten temat.???

wierzyciel
@Wierzyciel

Jeśli dojdzie do układu wszelkie postępowania sądowe zostaną wstrzymane Zbychu nie wywiąże się z postanowień układu ,ale i tak kupi sobie dużo czasu bezkarności.Raz już zrobił ten manewr i przez 2 lata nie odzyskali ludzie grosza.Kwestia następna, czy można zaufać człowiekowi który już 2 razy (usunięte przez administratora) i nie potrafi spotkać się twarzą w twarz z wierzycielami?

Ptys
@wierzyciel

Tu chyba głowie o to chodzi o czas.... żeby wydłużyć sobie czas na robienie kasy .... a ludzie mało istotni. Chyba nie można komuś takiemu ufać.

@wierzyciel

Ha ha ha . Mistrz świata , mistrz nad mistrze. I nic nikt nie jest w stanie zrobić . Szacun dla tego który wymyślił głosowanie korespondencyjne!

Luk
@Bez strony

Logicznie myślący nie zgodzą się na taki układ....przecież to śmierdzi na odległość

@Luk

Mam taką nadzieję wierzyciele pójdą po rozum do głowy.

@Szok

A myślisz że co ? Okradacie pracowników . Ty i twój tata .Dajecie wodne w pracy zapłać postojowe. Ja czekam na upadłość zakładu. Bo wtedy pójdą na wcześniejszą emeryturę, a tak nie dajesz zarobić to poddaj się i nie męcz łudzi i siebie. Ostatnio coś słabo staruszek wygląda czy to jest zwiedzanie z sytuacją w firmie , czy te romanse to tak wyłączają . Za urlop nie można się doprosic to są nasze pieniądze . A ten sam co go pies to nosi pod brzuchem .Czyli szef. Twierdzi że ma czas na oddanie pieniędzy . A na złoto żeby upieknic te swoje spermojatki kasę znajdziesz .

Piotrków
@wierzyciel

(usunięte przez administratora) Ma wam się tłumaczyć że wam wypłaci w 60 ratach . Zbigniew jest dobrym katolikiem ojcem i mężem. Bżydzi się kłamstwem . A jeżeli kogoś (usunięte przez administratora) to napewno nie z premedytacją

@Piotr

Szkoda że jesteście niewdzięczni za tyle lat lekkiej pracy

Swojak
@Wierzyciel

Przez prawie 2 lata nie splacił nikogo, nie oddał nawek złotówki rolnikom za bydło! Nawet się z nimi nie spotkał, a jeśli komuś udało się go złapać, to śmiał się ludziom w twarz! Czy zatem ktokolwiek może być tak naiwny, że liczy na ten układ? To tylko przeciąganie nieuniknionej likwidacji zakładu. A ten czas, który sobie chce wypracować przez układ, pewnie ma posłużyć do większego przekręt... Skoro w Łodzi nic nie zadziałał i nie naprawił, to Warszawa też nie pomoże... Przestańmy się łudzić że ta restrukturyzacja zmieni sytuację wierzycieli.. Ona zmieni tylko sytuację dłużnika na lepszą, bo nadal nic nie musi nikomu oddać.

@Swojak

Dokładnie. Prawda w 100%. Oby tylko wszyscy to rozumieli i nie pozwolili na dalsza bezkarność tego Pana. On wszystkim śmieje się w twarz i robi swoje.

Neutralny

Tego powinni uczyć na ekonomii. Współczuję rolnika i pracownika. Ale na to pozwala polski system prawny niestety.

Olga
@Neutralny

I co i co odda wam kase ???

....!

A co mnie to obchodzi że dałeś się wydymać to twój problem .

@Neutralny

Dzięki Szymon za wyrozumiałość. Nie daleko spada jabłko od jabłoni

Chyba pomyiłeś osoby.

Sweet
@Piotr

(usunięte przez administratora)...czas pokaże ci bedzue dalej. Ale karma wróci do każdego!!! Taki (usunięte przez administratora)Święty jesteś....wejdź w swije sumienie...i bądź mężczyzna i przyznaj się do błędu. To jest najwyższej cecha prawdziwego mężczyzny!!! Oczywiście że sytuacja taka każdego człowieka powali....w koncu to jego dorobek życia....z którego korzystałeś zapewne. Trochę szacunku, pomimo wszystko.

@Swojak

Podobno to propozycja spłaty długów.

@Obserwator

To super propozycja! Rozpoczęcie spłaty za rok, umorzenie wszelkich odsetek a przy wyższych kwotach długu, umorzenie 40%z niego.... Kpina i obraza ludzi pracy! A pewnie jak dojdzie co do czego, to spłaci 10 zł i więcej nic.. No ale wykaże wolę oddania dlugu, tylko nie będzie w stanie sprostać temu... Czyli wykiwa wszystkich kolejny raz

Lok
@Jaan

Kpina...oby ludzie nie dali się nabrać na kolejne kłamstwa..jak tak można (usunięte przez administratora)ludzi.

@Szok

Ciekawe kiedy Ukraińcy dadzą dzide . Mamy 28 stycznia a za grudzień pieniędzy ani widu ani słychu . Brawo panie Zbyszku następne barany do wydymania. W sobotę wam wypłaci tylko nie wie w którą moja propozycja w wielką sobotę

@Sweet

Karma wraca mówili że w święta nikt się nie dorobił. Teraz Panie Zbigniewie widzisz jak pracowałem w Boże ciało, Ty zamiast zapłać uczciwie to często kazałeś przyjechać do pracy w święta lub niedzielę. A tym swoim (usunięte przez administratora) kazałeś dopisać po 50 zł. Czy korzystałam ??? Tak bardzo dużo jeśli uważasz że 60 godzin tygodniowo to bez zaplaconych nadgodzin to jest moja korzyść???

Weronika
@666

Sami daliście się (usunięte przez administratora) A teraz do kogo macie pretensje ? Trzeba było nie pracować u zbycha tylko gdzie indziej , ktoś was zmuszał do pracy po 60 godzin ?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk - Bedoń Wieś

• Jak się pracuje w Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 13 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk?

Kandydaci do pracy w Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk