Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk

Bedoń Wieś

Opinie o Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk

.... 2016-02-10 20:05
ZM Zbyszko to już nie ta sama firma co 10 lat temu, jakość mięsa jak i jego cena to jeden wielki żart. No ale cóż tak to jest jak się zatrudnia byle jakich dyrektorów, którzy są mądrzejsi jeden od drugiego, jeszcze trochę a Pan Zbyszko będzie sam zajadał się jego rarytasami, mytymi, klejącymi, a później będzie przepijał woda która płynie w pętkach jego kiełbasy. Proszę zapamiętać jedno,,ryba zawsze psuje się od głowy¨, tak samo jest z pana biznesem, to nie wina ekspedientek ze źle handlują to wina Pana pazi czyt.dyrekcji, kierowników oraz produkcji. Proszę zapamiętać ze ludzie to nie świnie i nie będą zajadali się Pana pasza. To już nie te czasy kiedy to ZM Zbyszko było liderem na rynku wędliniarskim. Nikomu nie polecam zakupów, a ty bardziej pracy, chyba ze ktoś lubi jak wypłatę dostaje w 5 częściach, bądź lubi pracować na 2 kontrakty jeden umowa o prace druga o dzieło. Za te same pieniądze można pracować 8 godzin nie 12. Jeżeli ktoś przeżył w tej firmie ponad 10 lat to chciałbym pogratulować, wytrwałości, zdrowia, i mam nadzieje ze dożyjecie w jednej całości do emerytury. A dla wszystkich SRYREKTOROW I KIEROWNIKÓW z zakładu pamiętajcie karma wraca jak bumerang, i to ze zniszczycie pracowników to nie świadczy o waszej wyższości lecz o waszym wykształceniu i dyplomacji, bo na 30 dyrektorów 29 pominęło się z powołaniem.
ja 2016-02-14 19:25
Teraz Pan Kruk będzie miał dyrektora z prawdziwego zdarzenia.Zobaczycie.Niesamowity fachowiec.Wiem coś o tym.
Misio 2016-02-16 11:43
Tego co się orientuję w tej firmie były w kilku a nawet chyba kilkunastu dyrektorów To i temu życzę powodzenia i dużo zdrówka A poza tym ty pod nickiem ja chyba wysoko siedzisz Skoro masz tak pewne informacje co do następnego nowego dyrektora Tobie też życzę powodzenia i dużo zdrówka Pozdrawiam
Nowy 2016-02-28 15:01
Powie mi ktoś jakie sawki są za ubój ?? ile za sztuke i ile czego schodzi dziennie ??
Rudy 2016-03-01 20:20
Hahahahahahaha;-) ubawiłeś mnie...;-)
Nowy 2016-03-03 16:27
widze nic prawdy sie tu nie dowiem ...
była klientka 2016-03-07 12:24
"GALERIA MIĘS i WĘDLIN"????? O różnych galeriach słyszałam, ale o mięsnych nie słyszałam. Na stoisku z mięsem Pan Marek - Super sprzedawca. Stoisko z wędlinami, Pani Iwona sprzedaje tłustą kiełbasę żywiecką i kiełbasę parówkową w sztucznym flaku. Pozdrawiam sprzedających. Czekam z niecierpliwością na poprawę wyrobów wędliniarskich.
.... 2016-03-07 16:44
a w czym bys kobito chciała parówke ?? we flaku zwyklym ?? zastanów sie kobito o czym Ty mówisz a jak o Galerii mies nie słyszałaś to poczytaj na ten temat na internecie .. i nie wypisuj głupot na kogos ..
oooo 2016-03-07 21:11
Chodziło o parówkową.Parówkowa powinna być w jelicie naturalnym.
ciekawy 2016-03-16 16:25
A jakie przepisy?
stary 2016-03-20 09:14
A może im chodzi o receptury tylko mylą pojęcia.Hi Hi.
stary 2016-03-24 08:39
Ledwo co dyszą Krzychu.
kierowca tira 2016-03-28 21:52
nie wierze że jest aż tak źle jak piszesz stary
za mocny jest
miki 2016-04-01 13:32
W sklepie na Placu Barlickiego w Łodzi po raz kolejny "pomylili" schab z karczkiem. Kupiłam karczek - ponad 2 kg po 13,80 zł za kilogram a mam policzony schab po 14,80 zł za kilogram. Niestety zobaczyłam dopiero w domu i nie wracałam. W grudniu też miałam pomyłkę w asortymencie wołowiny. Sprzedawcy dorabiają w ten sposób do pensji? To były moje ostatnie zakupy na tym stoisku.
psiara 2016-04-20 22:27
od jakiegoś czasu zakłady te specjalizują się w produkcji karmy dla psów..... wiecie dlaczego ???
Kierowca 2016-04-28 21:00
bo zamiast utylizować to nie lepiej przetwarzać i mieć z tego zysk ??
Ciekawy 2016-05-11 20:53
A co sądzicie o nowym dyrektorze produkcji Panu Maćku?Dla mnie ok.Chyba o takiego człowieka nam chodziło.
Abc 2016-05-20 21:24
Żeczywiście.Najlepszy z dotychczasowych.Tylko żeby się utrzymał to będzie dobrze.Fachura jest niezły.
tytus 2016-05-30 19:40
To śpiewałem Ja-Jarząbek.:)
RM II 2016-07-15 11:55
Mało tego. Kupowałem w Zbyszko Żyrardów kilka pętek kiełbas. A z innego pętka chciałem 10dkg.
Nie można ! Tylko całe pętko. Inaczej nie ma ! Paszoł won ! Bo podobno się nie sprzeda ?! Jak powiedziałem, że forma handlu tej firmy była dobra ale za głębokiego socjalizmu to dopiero mi się dostało. Co najmniej jakbym ukradł im pół sklepu. Troszkę mnie to zbulwersowało, tym bardziej, że
klientem byłem od lat. Muszę to puścić w net gdzie tylko się da z serią mailową w Polskę.
nina 2016-07-28 10:23
Praca ok szef ok ale atmosfera stworzona przez ludzi do tyłka najgorsi ludzie to te młode szczury co nie mają pojęcia o robocie a się wywyższają np. na magazynie pan Kubuś wszyscy dla niego to debile włącznie z szefem tylko on dobrze robi szczuje jednego na drugiego a sam robi przekręty nawet swoją przełożoną wykończył podkładając jej świnie tylko chodzi i opowiada co się dzieje na zebraniach jak szef wyzywa kierowniczki jak się popluł takiego czegoś się nie wynosi jeżeli jest się na poziomie a nie cukruje szefowi a za plecami [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obrabia już nawet ukraińcy niechcą z nim pracować reszta kierowników w miare przyzwoita jeszcze pani Justyna ma stany przedmiesiączkowe
nina 2016-07-28 10:24
nina 2016-07-28 14:45
Co wiem to około 2.500 zł na ręke
nina 2016-07-28 14:46
Co wiem to około 2.500 zł na ręke
nina 2016-07-29 09:01
Jeżeli za tyle pracujesz to jesteś dobry fachowiec i zajebisty pracownik albo nisko się cenisz
Myk 2016-08-10 05:51
Ostatnimi czasy coraz częściej trafia się mięso z knura. Kiedyś zdarzało się to bardzo rzadko teraz bardzo często. Sprawa dotyczy sklepu w Łodzi przy ulicy Skrzetuskiego obok Biedronki. Moja cierpliwość się skończyła. Sprawę zgłaszam do sanepidu i nadzoru weterynarii. Jeśli to nie pomoże zainteresuje tym media. Cholerni oszuści!
??? 2016-08-24 00:17
ile sie zarabia jako kierowca wożący knury i byki ? podobajom mi sie wasze auta
Igor 2016-10-08 18:28
Ale numer.Dareczek odszedł.Szkoda człowieka.A taki był dobry milusi.Ciekawe dlaczego.Ludzie różnie gadają.Ja go tam nie żałuję.
Obcy 2016-10-08 19:36
Ciekawe gdzie teraz poszedł do pracy?
3 2016-10-08 19:52
@mo że ja wiesz co obawiam się ze na chwilę obecną oni po prostu nie mają żadnych ofert pracy niestety
klient 2016-11-04 16:25
jak tak to przestaje tam kupować
natasza:) 2016-11-04 19:32
Zbyszko zamiast zająć sie poprawa jakości swoich wędlin to woli zajmować się sprzedażą produktów z innych firm które odbiegaja od ich wyrobów i nie maja nic wspólnego .a ich własne wyroby są coraz gorszej jakosci a ceny sa po prostu wzięte z kosmosu.
Xyz 2016-11-10 21:50
A ja tam widzę ogromną poprawę jakości wędlin.Mnie smakują i nie pisz głupot.
Masza 2016-11-22 11:30
Mój brat teraz tam pracuje. I za 16 godzin pracy dostaw 80 złotych.
wladymir 2016-11-23 21:31
eto mnogo diengow , haroszyj pan , mogu diełat u niewo ?
klientka z Pabianic........... 2016-12-09 16:22
Dzisiaj kupiłam schab bez kości. Przyszlam do domu i patrzę, że mięso jest jakieś dziwne. Nie było czuć mięsa. Wyglądało na myte. Podczas krojenia, widać było, że jest czymś naszprycowane. W środku jasne po bokach sine. Podczas smażenia nie czuć ze to mięso się smaży. Podobnie było z mielonym. Wtedy myślałam ,że to przypadek, bo coś białego się sączyło. To był mój ostatni zakup w tym sklepie./rynek główny/.
Obecna 2016-12-11 12:42
A dyrektorzy padają jeden za drugim. ...
zawiedziona 2016-12-11 17:22
Najgorszy sklep z bezczelną obsługą jest w Płocku na Przemysłowej bardzo ubogi asortyment natomiast sklep na Królewieckiej to całkowita odwrotnośc miła obsługa i wszystko do wyboru ktoś tam wie jak robic zamówienia
Magda 2016-12-23 11:53
Dziś kupiłam wołowinę na Górniaku w sklepie firmowym Zbyszko w domu wyjmuję ją z reklamówki a ona potwornie śmierdzi. Żenujące że w tych czasach sprzedawcy sprzedają taki towar. Już nic więcej tam nie kupię. Teraz już wiem dlaczego do Lipińscy była kolejka a do Zbyszko nie.
Zzzz 2017-01-02 20:52
Coraz to więcej ludzi odchodzi z firmy.Nie wiem co o tym myśleć.Ale daje to dużo do zastanowienia.
bbb 2017-01-07 19:14
Ci co powinni nie odchodzą , najgorsze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zostają i kłaniają się w pas i włazą w tyłek .
Xxx 2017-01-08 18:42
Ciekawe czy firma długo pociągnie na tych którzy zostają.A z drugiej strony dlaczego odchodzą dobrzy ludzie i fachowcy?
Stach 2017-01-11 18:04
Ludzie zawsze odchodzili,i przychodzili nowi na ich miejsce.To normalna rotacja przy tak dużej ilości osób tam pracujących. A firma dlaczego ma nie pociągnąć??? Wyroby mają bardzo dobre,a to że kilka osób odejdzie nie ma żadnego znaczenia-przyjdą inni-może nawet lepsi. Ciekawe jest to,jak długo pociągną ci którzy odchodzą -pewnie wrócą z płaczem na kolanach prosząc o ponowne przyjęcie do pracy- niejeden już tak zrobił.
Pozdrowienia dla pani Doroty-świetna kierowniczka.
Gosia 2017-01-11 21:42
No...Takich bredni to jeszcze nie słyszałam.
Stach 2017-01-12 19:00
Zbyszko to potężna,dobrze prosperująca firma,a ludzie tam pracujący to tylko malutkie cząstki,które się wymienia na nowe bez straty dla zakładu,jak śrubkę w luksusowym samochodzie.
Maniek 2017-01-12 19:25
No tak.Prawidłowe i trafne określenie.Z tym że ludzie to nie śrubki a ten luksusowy samochód jedzie tylko na jednym kole i to na wstecznym biegu.Potwierdzam z całą stanowczością wpis Gosi.
Stach 2017-01-12 20:26
Może i na zapasowym jechać,a i tak będzie przynosił wielokrotnie większe zyski niż wypłata pracownika.
Ale nie o tym mowa-zaznaczyłem tylko że odejście kilku osób nie ma znaczenia dla takiego kolosa.
A jeśli ktoś uważa się za człowieka nie do zastąpienia ,to gratuluję optymizmu.
Maniek 2017-01-14 22:22
Pożyjemy,zobaczymy.Odnośnie zysków to ta firma chyba dawno zapomniała co to jest.Życzę serdecznie aby dobre czasy wróciły jak najszybciej....
kierofca 2017-01-15 18:10
kolos na glinianych nogach ? to ten kolos ?
Sklep 2017-01-15 20:17
Chyba już nawet bez nóg.....
Zostaw swoją opinię o Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk - Bedoń Wieś
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk