Opinie o Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk w Bedoń Wieś

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk w Bedoń Wieś

Yochn

Jak Zbychu był wszyscy (usunięte przez administratora) lizali a tera plujecie na nego wstyd wróci i bedzie Zakład funkcjonował(usunięte przez administratora)

lola
@Yochn

Ciekawe jak będzie funkcjonował. Wszystkie pozwolenia ma cofnięte. Wszystko od zera musi zaczynać.

Basia
@Yochn

Zastanawia mnie skąd informacja ze wyjdzie ?

@Yochn

No będzie jak odkopie to co schował. Każdy pracownik miał na niego (usunięte przez administratora). każdy znosił jego darcie i nerwy do momentu kiedy płacił . W normalnej konfrontacji od każdego by w pałę za swoje zachowanie wyłapał... Niby taki twardy a jak przychodziło co do czego to na (usunięte przez administratora) siadał. Zwykły pozer , tłuk i jak widać (usunięte przez administratora). Nic sam nie zrobi już nigdy chyba że pod przykrywką młodego nieudacznika ...

Robert

Ty pajacu firma nie funkcjonuje od dobrych 6 miesięcy. A właściciel siedzi w pudle.

Leon
@Robert

Siedzi on kwasi klawiszem nosy ????

Ciekawski

Czy słyszał ktoś, że Alimen..... ma ponoć kupić całe Ranczo i ZM za śmieszną kasę 20 baksów? Wszystko w rodzinie zostanie a wierzyciele mogą się bujać. Niezły przekręt to by był, ciekawe co na, to prokurator?

LIKWIDATOR
@Ciekawski

A niby od kogo ma kupić? Majątek zabezpieczony

Doradca
@LIKWIDATOR

Od banku . Stary kraty pogryzie jak się tak stanie.

@Doradca

Ciekawe z moich informacji jakie posiadam to chca kupić 2 inne firmy ale całość-wszytstko . Anie jak aliment tylko nowy zakład

Cuekawski
@LIKWIDATOR

Jak to od kogo? A od kogo konie poszły? Komornik.. Zabezpieczone rzeczy, majątek ma w dyspozycji komornik. Sprzeda i spłaci instytucje publiczne. Tylko chłop w tylej dostanie, ech!

Ktoś
@Ciekawski

Jeśli to faktycznie prawda… to niezły przekręt. Zwłaszcza ze w zarządzie Ali jest córka pana K. Mam nadzieje ze nikt na to nie pozwoli

Ciekawski
@Ktoś

Nie tylko w zarządzie. Przecież Ali to firma nibyzięcia Pana K. I to jest właśnie ciekawe... Jeśli dojdzie do sprzedaży, to ktoś musi za to beknąć..

help4you
@Ciekawski

Masakra... brak kontaktu i problem z płatnościami. Zgłosiłem sprawę do profesjonalistów, którzy mi pomogli. Zostawiam kontakt do nich 603 244 912.

Kutno
@Ciekawski

A za bydło kiedy forsa będzie ?

Też jestem ciekawy
@Kutno

Cicho wszędzie , głucho wszędzie co to będzie co to będzie .... Młody wam kasę odda jak się dorobi.

andrzej

Zapraszam do kontaktu w sprawie płatności kom 533337440

Sprzedawca

Oklamali llodzi

Kiedy będzie moja wypłata za przepracowanych miesiąc wrzesień??

Janek

I co ty załatwisz ?

Olga .k
@Janek

Kiedy Zbyszka wypuszcza ? Wisi mi kasę jeszcze. Ciupa go nie uchroni przed płaceniem. Słoiki gdzieś schował na 100 procent ...

Loka
@Olga .k

Synalek prowadzi dwa sklepy za twoja kasę niech ci je odda. Raczej wątpliwe żeby sam zarobił na te sklepy. Rodzinny nieudacznik

Gosia
@Loka

Co to za sklepy? Gdzie? Zatrudnie sie tam?

Adolf
@Olga .k

Ta to dla Simensa może pracować . Testować rury od odkurzacza. Czy wytrzymają ciśnienie ssania....

@Loka

Młody dostał po (usunięte przez administratora) przez ojca a Ty jeszcze po nim jeździsz? Co to za ojciec co dzieci z długami zostawia?! Młody akurat najmniej winny, (usunięte przez administratora) żeby ojcu pomoc a ten go jeszcze wyruchal. Zawsze miły, uprzejmy… charakterem na pewno się w starego nie wrodził! Szkoda dzieciaka!

@Koleżanka

Nic sam nie osiągnął a to co ma to tylko dzięki ojcu. Wiecznie w roli inwalidy uwalonego życiowo. Czym go stary wydymał ? Wydymał to rolników.

@Robert

Byłeś wiesz że sie wypowiadasz?

@Robert

Znasz go osobiście? Znasz cała sytuacje? Czy tylko słyszałeś od kogoś i gdzieś? Zakładam, ze chłopaka nawet nie znasz… ale najwiecej do powiedzenia.

Tak widziałem i znam.

Róża
@Robert

Wy wszyscy wszystkich znacie. Kurczę a gdzie pan Tomasz Dumkiewicz kogo on nie znał. Z kim ci załatwił. No kwiatuszka Kasię S znał na wskroś....a ona go zostawiła.... samego biedaka został sam jak palec. Kasiu czemu mu to zrobiłaś...on tak cierpiał tęsknił a Ty o nim zapomniałaś. On tyle dla Ciebie zrobił. Jesteś okropna. Ale zapomniał jest sbo tobie bo ku nie pozwoliła s na więcej a on tak chcial

Roza
@Kasia

A Ty co taka mądrala prawa się już nauczyłaś.

Orchidea
@Kasia

Rób kwiatki Twój intelekt to potrafi

Olga, zadzwoń do mnie. Mam info. o ZM Zbyszko. kom 533 337 440

@Robert

To powiedz młodemu to w twarz, a nie bzdury wypisujesz. Chyba, ze w realnym świecie nie masz tyle odwagi :-)

@Koleżanka

Nie chciałby dostać ode mnie w pape w realnym świecie. Jak go spotkam to mu to powiem.(usunięte przez administratora) ludzi a teraz wieki biznesmen z pieniędzmi tatusia. Sam nie ruszyłby nawet rowerem do przodu...

Matka

Muuuuu Waletto się i się produkujmy Heniek hahah

@Robert

Jakich(usunięte przez administratora) pieniedzy tatusia!!! Chłopie ty chyba nie wiesz o kim ty piszesz cos ci sie pomyliło

@Robert

Po wypowiedzi widać, że mało kulturalny z Ciebie człowiek, no cóż. Piszesz, ze znasz sytuacje i znasz osobiście… gdybys naprawdę sytuacje znał a nie słyszał o sytuacji wiedziałbyś, ze młody miał G do powiedzenia, haha

Robert

Sorry. Pieniądzach rolników które (usunięte przez administratora) tatuś i dał po ciuchy synkowi. Pełnoletni i nie mail nic do powiedzenia? (usunięte przez administratora)

Gośka
@Koleżanka

No dużo kultury miał Zbyszek i młody jak dymali rolników . Ja wiem że te dwie czarownice które obsiadły młodego będą go bronić. ale prawda jest okropna i prędzej czy później zostaną rozliczeni ze swojego cwaniactwa i złodziejstwa.

@Gośka

O! To jest ciekawe… jak stary przekręcił rolników to z nim zasiadała roboczo pisząc „Mama” (kto zna sytuacje będzie wiedział) a ona wszystkich z rodzinki starego się pozbyła… wiec o co pretensje do młodego ? Musicie mieć winnego czy co? Gdybyście naprawdę znali sytuacje to wiedzielibyście ze młody miał posłuch u starego taki jak krowa do chłopa… Czarownice obsiadły młodego? Kto to? Co to za panie?

Robert.
@Koleżanka

Oooo. (usunięte przez administratora) jak jego stary. Przejął dwa sklepy po tatusiu. Sam nie otworzyłby nawet butelki.(usunięte przez administratora) I nic więcej.

@Koleżanka

Która mama gróbą m czy latawiec O.k ? Znalazł dwie głupie a firmę położył sam.

@Robert

Oczywiście ze rolników wyr… z M. Ok przyszła go tylko dobić… sama bylam świadkiem nie raz jak M darła się na dzieci starego i jak starała się ich pozbyć… pracowałeś tam? Czy znasz firmę tylko „z zewnątrz”?

@Koleżanka

Mógłbym książek o tym co się tam działo napisać. Nie zmienia faktu że młody ma sklepy dzięki staremu. Sam by móc nie zrobił za słaby i za miękki jest. Mógł powiedzieć nie ale gdzie on by poszedł i co by robił jak ma dwie lewe ręce do wszystkiego. Jak tatuś wyjdzie to dostanie w łeb i znów będzie tak jak było..... M robiła to co jest stary kazał. Firmę położył sam i dobrze wiedział że jest źle ....

@Robert

Robert, widzę że dobrze wiesz co się dzieje w firmie. Co twoim zdaniem musiałoby się zmienić, żeby pracowało się tu lepiej? Jestem też ciekaw co uważasz za plus pracy w Zakładzie Mięsnym Zbyszko, bo na pewno coś takiego się znajdzie. Daj znać! ;)

Mariusz
@Robert

Zbychu dalej siedzi ? Kasę mi wisi za byki . Ktoś coś wie ?

@Mariusz

Też się nad tym zastanawiałem dzisiaj. Minęły 3 miesiące od aresztowania, a ponoć na o tyle prokuratura wnioskowała. Ciekawe czy wyszedł bo i mnie wisi kasę.

Rolnik

Do września siedzi

Jacek
@Rolnik

Czyli już nie wyjdzie , coś konkretnego na niego chyba mają.

@Rolnik

No to o kasę coraz trudniej będzie. Zaraz z końcem roku długi mu się przedawnią i będzie po wszystkim. Śmiech z tego wszystkiego, rolnicy bez kasy a on na wczasach za kratą. Do tego siedzi na naszym utrzymaniu, bo podatki trzeba płacić.

Chuck Norris
@Rolnik

A skąd wiesz że tak jest? Byłeś? Widziałeś? Może tylko taką bujde rozpuścić kazał żebyście kasy nie wołali, i leży na majorce. Może robi was w wała jak z bydłem. Naiwniacy.

Lala
@Koleżanka

Młody mi wisi za 8 dni urlopu z firmy Duet i co nie poszedł w ojca?

@Lala

A co młody ma do firmy duet? Proszę sprawdzić w krs kto i kiedy pełnił tam jakie funkcje. Młody pani podpisał umowę o prace czy Zbysiu? Kto do tej pory pani płacił? Młody osobiście czy zbysiu ?

Jaro
@Koleżanka

Ha ha ha . Ciekawe czy jak potwierdzi to z 10 osób to młody będzie taki czysty. Zbyszko , duet, premium , dystrybucja to ta sama hołota utworzona na wypadek awarii.

@Jaro

Tu nic nie trzeba potwierdzać. 30.11.2018 roku jest zmiana w krs i młody jest wykreślony ze spółki Wiec nikomu nic nie musi oddawac… wtedy firma działała i problemy obecne niewystepowaly. Rozumiem, ze fajnie jest sobie powyśmiewac na forum, ale zweryfikować informacje jest za ciężko. Świat naprawdę schodzi na psy, ludzie coraz bardziej wygodni

MarekBeefPulawy

Kase za bydło odzyskałem dzięki pomocy tego Pana, zostawiam nr do niego 603-244-912 Dzwoncie, może wam też pomoże.

Natka

Słyszałam że warszawianka jako testerka fletów teraz pracuje.

Natasza
@Natka

Testerka ? To jest wara mocno ssąca . Tak jak jej tepy v.l.a.d zabłąkany w przestrzeni życia plemnik..

Szymek
@Natasza

Ponad przecież ma (usunięte przez administratora) jak wiadro..

Farmer

O jakie płatności chodzi? Długi wobec pracowników czy rolników?

Pracuje tam ktoś jeszcze?

@Andrzej

Ochrona

Tomasz

A warszawianka gdzie teraz jest?

@Tomasz

Jak gdzie komuś innemu "obrabia" majątek

Jej sprawa czym.

Fan
@Ola

No jak się zeigbo dowie to japuche pewnie jej o klepie.

Co to za nr?

@Gość

Jaki numer? Ktoś coś odzyskał?

Niech pan nie wprowadza w błąd. Rozmawiałam z tą firmą i zajmuje się odzyskiwaniem należności od Zbyszka ale z tamtego roku.

@Gość

Tylko z ubiegłego roku, czy te wcześniejsze z 2019 też?

@Też gość

Dzwoniąc pod ten nr usłyszałam od Pana że on akurat nie zajmuje się sprawą Zbyszka tylko ktoś inny. Więc po co podawać ten nr telefonu. To jest firma windykacyjna, która w obecnej sytuacji nie może nic zrobić. Majątek jest zabezpieczony przez sąd. Zbędny szum

@Gość

To co ten Tomasz farmazony pisze. Też czekam na kasę od firmy Zbyszko, ale chyba pozamiatane. Jak komornik rozsprzeda mają wszyscy nie dostaną. Może wybrańcy jedynie

Karolek

To myślicie, że ta firma jeszcze ruszy? Sklepy zamknięte ale lokale nie są pod wynajem, to może jest coś na rzeczy...

ciekawski
@Karolek

A co z centrum sportowo rekreacyjnym Zbyszko? Tez jest zamknięte ?

@ciekawski

Tez zamknięte

Antek emigrant

Pusto wszędzie,ciemno wszędzie,co to będzie?

@Antek emigrant

Koniec będzie...

Ola

O widzę że główny informator zakładu juz sie nie ukrywa...

Farmer

Jest tu jakiś rolnik, co mu Kruk z kasą wisi? Jakiś kontakt potrzebuje

603244912 Proszę dzwonić.

Jak

Areszt śledczy

Xyx

Pilnie potrzebuje skontaktować się z pracownikiem oczyszczaln, miał na imię Tohar czy ma może ktoś fo niego numer prywatny?? Sprawa na prawdę pilna.

Hans

Firma ludziom nie płaci ale na kaucję forsa się znalazła! To może i długi zacznie spłacać i odrodzi się jak Phoenix

Adolf

Za kogo ta kaucja ?

Lol
@Adolf

Pewnie za syna i ta dwójkę.

Xxxxx

To prawdę że wyszedl

@Xxxxx

Ale kto wyszedł Zbychu czy Synalek?

Gaga
@Hans

Dajcie sobie spokój już klamka zapadła. Szkoda tylko tych co jeszcze tam zostali. Dla Was szacun i politowanie .

@Lol

A co to za dwojka?

Polecam Pan Tomasz zawsze mi pomaga i nie owija w bawełne.

Baleroniq

Profesjonalne doradztwo i odpowiednio dobrana droga działania. Dziękuję Panie Tomaszu.

@Baleroniq

Śmiało dzwonić pod nr 6--0--3--2--4--4--9--1--2

anitka
@Tomasz

Dziękuję za informacje, jest nadzieja na odzyskanie wynagrodzenia.

?

Czy ktoś w biurze jeszcze pracuje? Jakiś dyrektor, księgowa czy tp. Telefon milczy i zupełny brak kontaktu. Macie Państwo jakąś wiedzę w tym temacie?

@?

Większość osób na zwolnieniach

Ford
@123

Na co czekać kto mądry odszedł

@?

Zostały osoby wierne Zbyszkowi dostaną od niego dyplom oraz medal

Zdegustowany
@123

Jak to na zwolnieniu? covid czy co?no tak a całe społeczeństwo za to płaci skandal

Znajomy

Do pana Kruka . Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała wykonywanie swoich obowiązków. Produkowała dużo, a to co robiła dawało jej satysfakcję. Szef lew był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał więc, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?! Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów. Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Potrzebował także sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty oraz pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie dodatkowych wykresów, w celu opisania tempa produkcji i przeanalizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać w prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnić muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu. Lew doszedł zatem do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dał więc cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Nowy kierownik cykada, również potrzebowała komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomógł jej przygotować Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu. Dział w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się już nie śmiał, za to wszyscy byli nerwowi. W tym samym czasie cykada przekonała szefa lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania środowiska pracy. Po przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki lew stwierdził, że efektywność uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem: “W dziale jest przerost zatrudnienia”. Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę, gdyż wykazywała „brak motywacji i negatywną postawę”. Więcej osób rządzących w biurze panie Zbyszku . Jeśli Pan to przeczyta niech się zastanowi na tym.

Frank Sinatra
@Znajomy

No nie przesadzaj z tą mrówką-to był raczej truteń. Pamiętam czasy gdy nie było odpowiedniego nadzoru,kamer,ochrony-i nie dziwie się że to wszystko zostało wprowadzone. Pracownik musi być krótko trzymany, bo mu się w czterech literach przewraca-może nie każdy,ale większość. Wyrazy uznania dla Pani Doroty G.-najlepsza zarządzająca w firmie.

@Znajomy

P. Doroto zawsze wiedziałem ze ta firma padnie jak Pani braknie tylko Pani trzymała to w rydzach pozdrawiam i zyczę zdrowia

Dariusz
@zniesmaczony

Dorota ty to sama piszesz o sobie?

@Dariusz

ona to ma na to wyrąbane koleś

Zenus
@zniesmaczony

Koleś to twoja stara pompował . Ona i całe te sklepy to tylko to w dół ciągnęła... Ogólnie nie dyrektor, nie kierownik. Widziałem jak z płaczem odchodziła ...

@Zenus

Zaraz będziesz sam dawał się pompować bo nie dostaniesz grosza za styczeń i luty Teraz wiadomo czemu to padło jak tacy prostacy pracują

Ktoś tam
@zniesmaczony

Ha ha ha . Mnie tam nie ma od dawna . Patrzę jak nie poradni jesteście. I jak się (usunięte przez administratora) dalej mi dajecie . Ha ha ha .

Gaga
@zniesmaczony

To prawda ludzie którzy tam jeszcze pracują muszą być nie spelna rozumu. Pracować charytatywnie trzeba być bogatym.

Sam
@Gaga

Pewnie liczą ze ktoś kupi firmę w całości i da im pracę

Asior
@Sam

Nie kupi.Projekt zakładu jest technologicznie spier..... No chyba że za psie pieniądze.

Maniek

Tzw filantropia

Jutro
@Gaga

To muszą być albo chorzy na umyśle . Albo nie widzą nic poza Zbyszko. Albo miłośnicy pracy charytatywnej noi bogaci bo kogoś stać żeby pracować 2 miesiące za darmo . Dzisiaj byłem na zakupach Ale mają porządek na ladzie z mięsem tak pusto . Tylko kosci wołowe ponoć dostał za darmo myślisz że na tym zrobi interes

Nn
@Gaga

A Ci co chcą wrócić to dopiero są niesplena rozumu.....nadchodzą

Nn1
@Asior

Nie kupi wydzierzawi....

Robi
@Znajomy

Zbyszko już jest skończony ja nawet jak go spotkam to mu nogi nie podam, fałszywy drań

Karaluch
@Znajomy

Ta bajka jest mądra tylko wtedy kiedy jesteś mrówką, która nie zna innych mrówek. Takich, które chodzą na dłuższe przerwy czy na fajkę co 10 minut. Takich, które nie kradną i nie niszczą dla zabawy. Mrówki muszą być kontrolowane i to jest logiczne dla wszystkich, którzy przy mrowkach pracowali. Też spoko, że mrówka chciałaby bez komputera wszystko robić, najlepiej niech spis towaru ma na kartce, a sprawy załatwia wysyłając gołębia...

Hans

Wieści niosą, że wstrzymał słońce ruszył ziemię... A precyzyjniej, to wyszedł ponoć za kaucją i maczał palce w niedoszłej licytacji. Ale kto to wie ile w tym prawdy.

Agua
@Hans

Syn wyszedł... a Pan Zbyszek nad siedzi... ????

@Hans

Też tak myślę. Coś ten sanepid za szybko zadziałał

@Gość

Szczerze mówiąc, to lepiej dla wszystkich że s3ta licytacja nie odbyła. Trochę śmieszne oszacowania tych koni, a dług przecież duży. Może gdy sam właściciel upłynni te to każdy na tym skorzysta. Komornik to by go boso puścił, a trochę szkoda bo to w końcu jego praca

Los
@Hans

Właściciel sam ich już sprzedać nie może... a dług to faktycznie ma spory... parędziesiąt milionów... wiec ze sprzedaży koni to tylko kropla w morzu potrzeb na zaspokojenie długów.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk - Bedoń Wieś

• Jak się pracuje w Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 78, z czego 13 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk?

Kandydaci do pracy w Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Mięsny Zbyszko Zbigniew Kruk