ALFA POLAND SP. Z O.O.

Opinie o ALFA POLAND SP. Z O.O.

DarthVader

Nie ma tam ciepłych posadek, za solidną pracę można dobrze zarobić, ale niestety trzeba być bardzo dyspozycyjnym.

aras350

miałem jakiś czas temu okazję pracować w/w firmie.moja opinia:(usunięte przez administratora).jest brak organizacji,zamieszanie,stawki niesą wysokie,a nadgodziny i weekendy trzeba robić i nikt cię nie pyta,czy możesz zostać dlużej lub czy np.niemasz już planów na niedzielę.atmosfera jest nie fajna i raczej nikt nie słyszy słów w stylu dobra robota.....nieplecam

Ziomek

Firma dość ciekawa, co do atmosfery tworzą ją przede wszystkim pracownicy. Jak wszędzie są i solidni i obiboki, stąd kwasy. Jeśli stanowisko nie wymaga wielu umiejętności trudno o kokosy. Co do zarobków, na początku rzadko gdzie dostaje człowiek godziwy pieniądz, ale kto jest solidnym pracownikiem i się wykazuje jest doceniany.

baśka

czy są tam jakieś przyjęcia, jeśli tak to jak starać się o pracę? (usunięte przez administratora)

Firma ALFA POLAND SP. Z O.O. prowadziła rekrutację na stanowisko Elektryk. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
xxx

A jak wygląda tam praca kierowcy w zaopatrzeniu ?

Mirek
@xxx

Kierowca, ma prawa szeryfa drogowego.

Hellcat

Generalnie firma jest stabilna, polecam ja glownie młodym osoba które dopiero zaczynają karierę zawodowa. Można się wiele nauczyć niemniej jednak na duże zarobki bez dużych nadgodzin niema co liczyc. W firmie niegdyś panowala atmosfera rodzinna jednak ostatnimi czasy probuje się tam wykazac nowy kierownik dlatego atmosfera nie jest zbyt ciekawa... Polecam firme ambitnym osobom ponieważ tak jak wspominałem wczesnej można zdobyc doświadczenie które w dzisiejszych czasach jest brane pod uwagę jako pierwsze.Dodatkowym celem jaki można zdobyc jest nauka jezyka wloskiego który akurat w tej firmie się przydaje. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o ALFA POLAND SP. Z O.O. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w ALFA POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy ALFA POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALFA POLAND SP. Z O.O.?

ALFA POLAND SP. Z O.O.