Invent Sp. z o.o.

Opinie o Invent Sp. z o.o.

Paula

hej :P był kto juz na takim wyjeździe ? jak tam jest z internetem ? Ja wraz ze znajomymi jedziemy 3.11 z Wrocławia :)))))) Ktoś też jedzie juz jutro z Wrocławia ???????

seba

witam, czy jest ktoś kto miał jechać 3.11 do Włoch ? Do dziś nie mam żadnej informacji o tym gdzie kiedy jest zbiórka.

obecna

Nie mam. Nawet nie wiem, kto z koordynatorów jutro jedzie.

zlatanovsky

masz moze kontakt do ktorego z kordynatorow ktorzy jutro wyjezdzaja do Niemiec o 2:30?

Persona grata

Regularnie biorę udział w takich wyjazdach i też mogę się pochwalić wieloma ciekawostkami;)

obecna

Wszystkim, którzy naprawdę chcą pracować i mają zamiar wyjechać do pracy za granicę z firmą INVENT, proponuję dokładne przeczytanie ze zrozumieniem UMOWY oraz REGULAMINU zanim je podpiszą. Pozwoli to uniknąć wielu nieporozumień i wszelkich nieuzasadnionych pretensji. Czytam te posty i odnoszę wrażenie, że rozpoznaję autora/-kę niemal każdego z nich. Tak się składa, że najwięcej skarg i zarzutów mają osoby, które zwyczajnie nie popisały się w pracy. Nie wnikam w to, czy ta nieskomplikowana praca ich przerosła, czy zwyczajnie im się nie chciało nawet postarać wykonywać ją choćby poprawnie. Zidentyfikować i policzyć 30 artykułów znajdujących się w jednej strefie tj. na powierzchni ok.6 m2, to dla niektórych "okazja" do popełnienia wielu błędów: wpisanie niewłaściwej ilości, pominięcie artykułu i tzw.podbicie (wydaje mi się, że dotyczy to właśnie autora tego postu, który w podobnej sytuacji popełnił 13 błędów). Nieprawdą jest jakoby był wielki nacisk na tempo liczenia, bo liczy się jego poprawność. Prawdą jest natomiast, iż stosuje się staranny nadzór nad pracownikami, bo sami do tego doprowadzają swoim niezdyscyplinowaniem. Mówią np. że idą do toalety, a wychodzą na papierosa. Była też osoba, która nagminnie "musiała" skorzystać z WC, a w rzeczywistości chodziła tam, by sobie odpocząć (do czego sama się przyznała). Wspomniany i bezpodstawnie skrytykowany koordynator jest osobą, z którą mam przyjemność współpracować od dłuższego czasu. Zawsze chętny do pomocy z uwagą słucha pytań i szczegółowo wszystko wyjaśnia i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Według mnie jest jedną z nielicznych osób naprawdę kulturalnych, grzecznych i uprzejmych, a przede wszystkim zawsze uśmiechniętych. Jest to ostatnia osoba, która zasługuje na te słowa pełne goryczy zapewne spowodowanej ogólnym niezadowoleniem.

zlatanovsky

Wybieram sie na wyjazd do Niemiec jutro(3.11) o 2:30 z Krakowa, jest ktos taki jeszcze? Co z najpotrzebniejszych rzeczy zabrac?

trzeźwa

Z hotelu ( a przede wszystkim z pracy) wyrzucane są osoby, które nagminnie łamią zasady regulaminu, a w szczególności nadużywają alkoholu. O ile pamiętam, z tego właśnie powodu zostaliście wyeliminowani. Tak więc uroki bezdomności zafundowaliście sobie na własne życzenie,a wstydem za wasze zachowanie obciążeni zostaliśmy wszyscy, niestety.

DiAMentowA

Wynagrodzenie wpływa naprawdę terminowo, przeważnie już 17 dnia następnego miesiąca. Jeśli podałaś/-łeś numer rachunku bankowego, to oczekuj przelewu bez spełnienia dodatkowych formalności.

sejdu

wie ktos jak sie z nimi skontaktowac poza tym numerem stacjonarnym?

zlatanovsky

Witam, ja sie wybieram ale jestem z podkarpacia, moge jakis kontakt do Ciebie?

Persona_non_grata

byłem na takim wyjeździe w Niemczech i mogę się pochwalić kilkoma ciekawostkami:) w razie pytań proszę o kontakt(usunięte przez administratora)Persona

xyz

tez jestem ciekawa- ile sie spi, ile pracuje,ile godzin dojazdy? kto byl?

45529674 to moje gg w grupie zawsze razniej

om

ja sie przejde i zobacze, ktos jeszcze dzis w legnicy bedzie podpisywal

wanders

ja niby miałem dzisiaj w legnicy podpisywać ale chyba rezygnuje.

om

jak ktos dzisiaj podpisuje umowe w lenicy prosze o kontakt w rupie razniej

wanders

Powie ktoś co był niedawno jak to wygląda? Znaczy się : Ile jest za jeden dzień na rękę ? W ile osób się śpi i ile godzin się pracuje ? Jak wyglądają te obiecane przez nich śniadanie i obiady ? Pytam bo nie wiem czy jutro o 15 iść podpisać umowę ;/ Pozdrawiam !

ewelka

Jedzie ktos z Lublina na wyjazd do Niemiec 3.11 ? Zbiorka jest w Krakowie i chetnie sie zabiore, doloze na paliwo.

wanders

Właśnie ile netto ? Dzisiaj dzwoniła babka do mnie i umówiła na spotkanie jutro na 18 - stą . Wyjazd do Niemiec od 6 do 11 listopada. Ale sam nie wiem co tu jest grane ;/

Zostaw merytoryczną opinię o Invent Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Invent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Invent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invent Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Invent Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invent Sp. z o.o.