Invent Sp. z o.o.

Opinie o Invent Sp. z o.o.

beata67

nie narzekajcie pieniadze sa na czas robota tez ok

miiii

Dawid - 2013-12-02 18:02:07. tak ten turnus z 27 co jechalam;p jechalismy w srode a wracalismy w sobote;p w pracy na obi bylismy dwa dni;p bylo nas za duzo i jeden autokar plus bus wyslali do Polski;/

Dawid

Piszesz o tym turnusie,który wyjechał 27.11 ? Ja miałem jechać,ale w ostatniej chwili zadzwonili i nawet przeprosili,że niestety nie jadę.W sumie to byliście w pracy czy tylko przejechaliście się tam i z powrotem ?

isak

2osoby poleciały za alkohol, jedna za papierosa w czasie pracy a jedna za złe liczenie. A po tyłku dostaliśmy za to, że się stawialiśmy. Jak dla Ciebie wywalienie 5-ciu osóby pod koniec poździernika na ulice to normalka to gratuluje. Pomijam też to że kordynatorzy palą kiedy im się podoba a od alkoholu również nie stronią. Na pytanie dlaczego kordynatorzy palą i dlaej pracuję - "bo mogą" i koniec gadki. A to, że skontakowaliśmy się z policją i konsulatem za takie zachowanie to chyba nic dziwnego. Sorry ale jeżeli chodzi o pijaństwo to powinnien polecieć prawie cały turnus.

lili

Tak to niestety działa.Te ich swojaki to dopiero mają najechanych błędów.Te inwentaryzacje to jedno wielkie nieporozumienie.Skanery to przecież największa porażka jaka może być.Powiem tak,nie ma co wymyślać,bo niestety to tak działa,a to nie o turnus się rozbija.

miiii

piszecie ze to jest praca nie dla obibokow zgadzam sie z tym;p to dlaczego wiekszosc tam jest takich ludzi ? i dlaczego jak wysylaja do Polski to nie dawaja szanse nowym tylko zostawiaja swoich ludzi...?;/ trafilam na zly turnus i tyle ...mam nadzieje ze nastepnym razem nie beda mieli balaganu i beda miec lepsza organizacje...

panilato

Mam pytanie do was wszystkich ktorzy jezdza do pracy przez Invent.Jakie sa zarobki miesieczne czy to jest max kwota 2 tys jakie mozna zarobic ? gdyby kogos wyrzucili z pracy czy transport do Polski jest zapewniony?

ol

Ha,ha,ha i ty pewnie uważasz,że należysz do tych normalnych ludzi?

FIGHTER

Siemasz Janusz - tu Seba z deko. Pozdro. Praca super i ludzie mega. Jechałbym znowu jak najszybciej.

januszvip3

Napisałem wyraźnie "w większości",zapewne część ludzi tzw. oburzonych ma swoje powody do narzekań na firmę Invent, to ich i wyłącznie ich sprawa.Dziwne jest tylko to,że na normalnych ludzi nic nie popada.

!!!

Szanowny panie proszę nie obrażać sponiewieranych i zupełnie niewinnych,których potraktowano nie koniecznie za w/w według pana czyny ludzi.Spośród tych zadowolonych i dumnych wielu jest też zwanych [usunięte przez moderatora] .Ja też jestem zadowolona z pracy na inwencie,ale widzę co wyprawia się z ludźmi,których nie znają i nie chcą poznać.Gdyby tak to popadło na pana to zmieniłby pan stanowisko,a że widzi się tylko czubek własnego nosa i ocenia ludzi po pozorach to jest jak jest.

wczoraj

nick87

Mógłbyś powiedzieć kiedy dostałeś meila?? Zapewne skoro dotychczas nic nie dostałam to oznacza,że nie jadę...!? :(

januszvip3

Dostałem zaproszenie.Potwierdziłem i jadę!!!

nick87

Skąd wiesz, że jedziesz Do Słowenii?????? Podobno nie wiadomo jeszcze kto dokładnie jedzie... Meile rzekomo mają być dopiero rozsyłane?!

januszvip3

Pracuję dla Inventu i jestem bardzo zadowolony.Kasa wpływa regularnie.Piszący tu negatywy (w większości), przypuszczam, że to obiboki i pijaki, których się pozbywa na początku inwentaryzacji.Ostatni invent to rewelacja, zarówno organizacyjna jak i finansowa.Jadę na Słowenię i jestem z tego dumny.Pozdrawiam team "deko".

lola

Spać proszę,a nie dziękować. Niebawem do pracy.

rubik21

dziękuje :P

lola

Jesteś niesamowity chłopaku.

laura

i jeszcze pytałeś czy wpłynie kasa - o ile dobrze pamiętam ,to poczytaj umowę,tam było,że w wypadku brakujących dokumentów po ich dostarczeniu kasa wpłynie następnego miesiąca czyli w grudniu,tak my się wydaje. !9.11 niki podawała tutaj maile do kogo wysyłać brakujące dokumenty

Zostaw merytoryczną opinię o Invent Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Invent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Invent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invent Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Invent Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invent Sp. z o.o.