Invent Sp. z o.o.

Opinie o Invent Sp. z o.o.

barrrrrrrrttt

Też byłem na Kauflandach (nie pierwszy raz) za pracę we Wrześniu płacą do 21 października. Tak jest w umowie. Ale zazwyczaj 18 jest już kasa na koncie :)

agda

Trzeba przeczytać umowe ze zrozumieniem. Jest napisane, że po zakończeniu miesiąca w którym są inwentaryzacje trzeba czekać 21 dni. Trzeba czytać ze zrozumieniem, co do wypłat nigdy nie miałam problemów były zawsze 2-3 dni wczesniej.

indianajones

moge zrezygnowac jak już mam podpisaną umowe?

Jajagłowy

MArek z Katowic!!! Facet co Ty za bzdury piszesz, posiłki to 2 razy dziennie masz w umowie+transport+spanie, płacimy moi drodzy z własnej kieszeni, no...potrącaja z wynagrodzenia ok.77zl. dziennie- może zarobicie po 108zl/netto-za Niemcy-pod warunkiem, że wam Firma Invet, kar nie przyładuje-a tego nikt wam nie zagwarantuje.

zalopek

Kochani!!! Czytajcie dokładnie dokumenty przed podpisaniem!!! Najważniejszy jest "A N E K S" nie :umowa: tam są kwoty za inwentaryzacje-inne niż w umowie, kary za zerwanie umowy :od 14dni do wyjazdu płacisz 500zł.jeśli chcesz zrezygnować w trakcie wyjazdu to 1.ooozł. Ci dowalą, i nie patyczkują się z tobą, nie płacisz to najpierw straszą cię monitem, potem to czekaj na wizytę komornika!!! Każdy jest dorosły---jeśli podpiszesz wyrok na siebie, miej pretensje TYLKO do siebie!!!!!!!!!

Zespół ISSP

Szanowna Pani. Rezygnację można złożyć z dowolnego turnusu 14 dni przed rozpoczęciem danego turnusu.

Zespół ISSP

Szanowny Panie, Jeśli ma Pan jakieś zastrzeżenia do współpracy z Nami prosimy pisać na e-maila : inwent.reklamacja@issp.pl. Uwagi pracowników są dla Nas bardzo cenne i mamy nadzieję przyczynią się do ulepszenia współpracy.

MArek Katowice

Ja byłem z tą firmą na turnusach w tamtym roku na obi i nie narzeka, praca jak praca nikt nikomu nie da kasy za darmo. W miesiąc wyciągałem po 2000 zł noclegi i wyżywienie mnie nie interesowały bo już wszystko było razem ze spaniem. Warunki różne to fakt ale pamiętajmy nie jedziemy na wczasy do 4 gwiazdowego hotelu, posiłki 3 dziennie. W tym roku tez się z nimi wybieram. A co do co niektórych powyżej jak chcą zarabiać miliony to niech szukają pracy jako prezesi hahaha !

hania
@MArek Katowice

Jak to jest z umownym posiadaniem i spożywaniem zakazem picia i jedzenia w busie, na terenie hotelu, w którym nota bene, nie gwarantują napojów. Z rewizjami w hotelu? Ta umowa przypomina umowę na survival, ale nie do pracy. Niech mi ktoś opisze, proszę, co z tymi kwiatkami, bo mam jechać w październiku. Dziękuję

julka

co to znaczy, ze " począwszy od pierwszego dnia wykonywania zlecenia podczas drugiego turnusu, wskazanego w niniejszym oświadczeniu, termin złożenia zawiadomienia o odstąpieniu od umowy wynosi 30 dni kalendarzowych przed rozpoczęciem turnusu, którego dotyczy rezygnacja"?

julka

Mam pytanie. Podpisałam umowe na 2 turnusy za granice i chciałam zapytać, czy można z drugiego zrezygnować, czy trzeba z obu? I jaki termin odstąpienia od umowy będzie obowiązywał?

SS

A po ilu mniej więcej dniach uzupełniają dane o inwentaryzacjach, żebym mogła sprawdzić na ich stronie "składowe wynagrodzenia"?

SS

Czytam te komentarze i jestem trochę przerażona:) bo byłam kilka dni temu na pierwszej inwentaryzacji z nimi w Kauflandzie... i podpisałam jeszcze umowę na 2 kauflandy (u nas w PL) - stawka studencka w godz. 12zł/h brutto, a po 8h pracy za każdą następną godzinę 15zł/h brutto lub 22zł/h brutto.. a więc za 12,5h pracy wychodzi mi 186zł brutto, więc raczej ok. Zobaczymy, czy mi tę kasę wypłacą:D Jeżeli chodzi o samą inwentaryzację - mnie tam się podobało.. koordynatorzy byli bardzo spoko, atmosfera niezwykle sympatyczna:) Można było mieć swoje picie, można było wychodzić do wc. Jak dla mnie wszystko na +, ale potwierdzę swoją opinię dopiero jak dostanę kasę na konto, czyli za miesiąc :)

lilla

ja nie wiem z jakimi koordynatorami pracowałeś bo ja ja tam pracowałam to spokojnie można było mieć własne picie na sklepie i nie czepiali się, jak się chciało iść do ubikacji też nie robili żadnych problemów. ale płacić powinni więcej bo w innej firmie za inwentaryzacje płacą po 10zł/brutto

@lilla

O ktorej jest wyjazd 11 pazdziernika do obi z torunia???

xyz

Dokładnie jak pisze niżej, też pracowałam jako TL, tłumaczysz i liczysz, nie ma taryfy ulgowej, musisz swoje zrobić. A z tłumaczeniami jest tak jak ktoś niżej napisał, jak się zepsuje samochód i trzeba jechać z kierowcą do salonu nie masz wyjść trzeba wstać rano i jechać, jeśli w nocy tzn nad ranem ktoś potrzebuje pomocy bo np. zgubił klucz też trzeba wstać ... Generalnie już bym z nimi nie pojechała bo o ile praca na Rossmannach fajna i ją naprawdę lubiłam o tyle bardzo słabo płacą tłumaczom. Na papierze masz 200zł brutto a do ręki dostajesz 145zł z groszami gdy to TY musisz wykazać się wiedzą i znajomością języka, pełnisz podwójną rolę i zarabiasz o 55zł mniej niż jakiś mało inteligentny często gęsto po gimnazjach koordynator lub kierownik. NIE POLECAM ZE WZGLĘDÓW FINANSOWYCH! TŁUMACZ POWINIEN MIEĆ DO RĘKI 200ZŁ NETTO!!!!!!!!

xxxx

jak chcesz wrócić bez, to ZABIERAJ.

szkoda

biorą po 10 euro za godzinę od osoby a wypłacają po 7 zl, polska specjalność

ala

no błagam czepiac się o to że trzeba pracować? dla waszej informacji jak idzie się do pracy to trzeba pracować a nie się opierd.alać, ale tak to jest jak się nigdy nie pracowało to nagle szok w pracy trzeba pracować, co za ludzie ..

Justyna

Ja mam szkolenie niby jutro, ale jak widzę, średnio sie opłaca....

agg

jak się najlepiej spakować na wyjazd zagraniczy do Niemiec na inwentaryzacje? Warto zabrać laptopa? Poradźcie ci którzy byli

aga

nie jest źle, ja byłam kilka razy i bardzo sobie cenie prace, mogli by stawki godzinne zmienić ale ogólnie jest dobrze, praca jak praca, trzeba liczyć i tyle, pieniądze u mnie zawsze były w terminie, wiadomo że mogą zdarzyć się jakieś niuanse bo przecież dużo mają pracowników i pomyłki się zdarzają ale ja ze swojej strony polecam tą firmę i uważam że to jest dobra praca na dorobienie sobie pieniędzy może dużo się nie zarobić ale zawsze trochę kasy będzie

1994

do mnie też dziś zadzwoniono o wyjazd 17.08, jutro ma się odbyć spotkanie organizacyje o 16:00 ktoś idzie?:)

Zostaw merytoryczną opinię o Invent Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Invent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Invent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invent Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Invent Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invent Sp. z o.o.