Invent Sp. z o.o.

Opinie o Invent Sp. z o.o.

Sławek

Kuba, nie przesadzaj z tym brakiem doświadczenia - ja byłem pierwszy raz na jakiejkolwiek tego typu inwentaryzacji i uważam, że wcale nie radziłem sobie gorzej od starych wyjadaczy - wystarczyła jedna, dwie inwentaryzacje, żeby załapać o co chodzi. Jeśli ktoś chce, to bez względu na doświadczenie (lub jego brak) da sobie radę. :-) Osobiście uważam, że to były ciekawe 2 tygodnie i jeśli będzie mi pasował termin (a ten słoweński niestety za bardzo mi nie pasuje), to pewnie jeszcze się na taki wyjazd wybiorę. Pozdrowienia dla wszystkich z ekipy (usunięte przez administratora) . :-)

Zadowolona ;)

tak ja jade ;) i szczerze wrocilam teraz z Włoch i polecam ;)

ona

jedzie ktoś 27,11 do niemiec z wrocławia ?

Jakub89

jak ktoś myślal, że jedzie tam na wczasy a nie do pracy to potem takie brednie wypisuje jak 90% ludzi tutaj. Właśnie wrócilem z 2 tygodniowego turnusu we Włoszech. Było świetnie . Ja na miejscu kierownika dużo wcześniej u dużo większą ekipę zawrócił do Polski. Większości ludzi wydaje, ze to lekka praca, która daje szybkie pieniądze. Owszem jest taka dla kogoś kto ma już doświadczenie w takiej pracy. Niestety na Naszym turnusie było pełno osób którzy pierwszy raz w życiu pracowały przy inweturze i od razy na zagranicę wyjechały. Totalna pomyłka z ich strony. Takie osoby szybko wróciły do kraju, a na ich miejsce przyjechały nowe. Fakt pierwsze dnia to praca prawie po 12h, ale wynika to z faktu, że trzeba ludzi przestawić na pracę na trochę inny sposób niż w Polsce, oraz dać im czas na odnalezienie sie. Z każdym dnie to wszystko lepiej wyglądało. Mieliśmy nawet czas aby pozwiedzać miasta w których byliśmy oraz ich atrakcje m.in. stadion Juventusu Turyn. Ten kto narzeka i pisze takie pierdoły niech najpierw uderzy się w piersi i szczerze zrobi sobie rachunek sumienia czy aby na pewno cięzko pracował czy tyko udawał że pracuje. Jeśli wydaje Ci się że pojedziesz na wczasy i przy okazji sobie dorobisz to odpuść sobie, bo TY na tym stracisz a poza tym stracą przede wszystkim Ci którzy uczciwie pracują i potem muszą pracować dodatkowo za takie obiboki

ew.

hej powiedzcie mi, czy majac umowe z inventem do konca roku , a będąc tylko na turnusie w listopadzie, mozna zapisac sie do urzedu pracy jako bezrobotny po tym turnusie zaraz (jego data w koncu jest w anseksie)? bo rozumiem ze ubezpieczenia zdrowotnego w polsce (ani tez do konca roku) juz nie mamy?

Bunia

Na początku bałam sie jechac wruciłam wczoraj z turnusu i nie narzekam osoby które dały za przeproszeniem [usunięte przez moderatora] i nawalały w pracy wyleciałay ale ogólnie jak sie dobrze pracuje i nabierze sie wprawy to jest super :) a tym bardziej jak ma sie zgrana ekipe i [usunięte przez moderatora] kordynatora :) Jesli ktos ma obawy tylko dlatego że ktoś pisze jakies dziwne posty niech jedzie i sie przekona ja najprawdopodobniej jade na kolejny turnus 27,11 do niemiec chcecie sie czegos dowiedziec jak było piszcie na nikola_szojda@o2.pl Pozdrawiam BUNIA :*:*

Mikii

Lepiej takie cos niz cos bardziej meczacego;p pojedziemy zobaczymy jak to bedzie ;)

?

To jakaś bzdura,coś namieszałaś,15 godzin na sklepie? Pierwsze 3 dni,a co dalej? Ile osób zakończyło pracę,bo nie wierzę,że trzyma się cała grupa.Praca jest ok. ,ale tylko praca.

turysta

Nie ma co sugerować się opiniami,warto pojechać.Warunek ,o ile nie padniesz ofiarą kretyńskiego koordynatora, a mają ci mają oni swoje humorki. Jak stwierdzą,że mają za dużo ludzi,bo towarzystwo z czasem nabiera wprawy to nie ma bata,żeby nie znalezli kozłów ofiarnych.Ludzie tam zawsze popijają po pracy z tym,że jednych się widzi,a drugich nie chce widzieć.Generalnie śpi się 4-5 godz. i to jest max,a naprawdę za każdy dzień pracy wychodzi 109zł na czysto.

Adi

Witam ja wraz z dziewczyną tez mam wyjazd 27.11.2013 z Katowic Kolega jest w niemczech i chwali sobie lecz przez pierwsze 3 dni robily po 15h bo cza bylo inwentaryzacje robic. pokoje 2-4 os. do tego lazienki na korytarzach bo to jest budynek jak na koloniach xd

Mikii

Moi znajomi od kilku dni sa na takim wyjezdzie i sobie chwala,dlatego tez sprubuje...

anonimka

Ja mam jechać teraz 27.11 ale się zastanawiam po tych komentarzach co tu widzę... naprawdę jest tam aż tak źle???

Jedzie ktos 27.11 ?

JUSTI

a jedzie ktos z podkarpacia?

niki - Dzięki Ci wielkie ;))

Ja nie mogę wiem że miałem to wszystko na mailu ale tego teraz nie mam więc pytam tylko o głupi adres EMAIL czy to tak wiele??!!

blazej

no ja też odstępuje z tym że wysyłam im L4

blazej

a za co masz dostać kare?

niki

Ludzie - może i oni są niesolidni ale jak chcesz pracować to będziesz. ( nie wiem jak jest na wyjazdach ale ponoć nie ciekawie). Dlaczego nie wziąłeś ze sobą na szkolenie lub już do pracy potrzebnych dokumentów? Przecież było w mailu co należy ze sobą zabrać. Nie jestem niczyim pieskiem,pracowałam tam po raz pierwszy przez 4 dni,czytając Wasze opinie miałam ochotę przed pracą nawiać i byłam gotowa płacić karę,pojechałam,sprawdziłam,zgadzam się z faktem że bardzo dużo zależy do kogo się trafi ja trafiłam świetnie nie będę tutaj wymieniać imion ale jest to bardzo ważne.Byłam świadkiem jak wypadło kilka osób,bo jeśli niektórym się wydaje że przyjdą pościemniać na 11-12 h to się grubo mylą. Kasa wpłynęła 3 dni przed terminem pewnie wszystkim tym co dostarczyli wszystkie dokumenty. Pozdrawiam obi :)

Ludzie pomóżcie mi i podjcie mi jakiś mail gdzie mam wysłać kopie dowodu i legitymacji studenckiej żebym kase dostał! :/

Zostaw merytoryczną opinię o Invent Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Invent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Invent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invent Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Invent Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invent Sp. z o.o.