Invent Sp. z o.o.

Opinie o Invent Sp. z o.o.

Dawid

L4 mogę im wysłać na jaki adres?

Magda

A może to nowa firma?Na kauflandach jest tragedia z kordynatorami (usunięte przez administratora)

onr

nowy numer jest do firmy. Maja nowa siedziaba. Dobrze mi sie pracuje znimi trafiam na spoko kierownictwo. (usunięte przez administratora)

Prawda cię tak poruszyła?(usunięte przez administratora)

do max

Gdyby było mozna doczekac sie odp na reklamacje uzywaj mózgu sam bo widze ze koordynacja ci nie pasuje musisz sie nachapac na godz ludzi kup sobie cos moze cos na łzy bo sprowadzicie hamskim postepowaniem firme na (usunięte przez administratora)ze takich zatrudniaja

max

(usunięte przez administratora) telefon do firmy który zawsze ktoś obierze choć nie odrazu

max

w czym ty masz problem tu możesz sprawdzić ile zarobiłeś (usunięte przez administratora) a tu napisać reklamacje jak ci coś się nie zgadza (usunięte przez administratora) tylko jeszcze trzeba używać mózgu, to nie boli !!!

gość

Jeśli zagladną tu pracownicy,ktorzy pracowali na Almach w Gdyni i Tesco w Koscierzynie sprawdzcie zarobki bo masa ludzi jest (usunięte przez administratora)

janek

Również potrzebuje jakiś nr telefonu na który można się dodzwonić.. Dzwonie już 3 dni i cisza telefony nie działają, a naprawdę mam pilną sprawę.

koko

Potrzebuje nr telefonu (na który sie da dodzwonić) do inventu, najlepiej do któregoś z kierowników. Ma ktoś?

Firma wypłaci ci kasę do 21.02 bo tak zawsze wypłacają

Kiedy mogę spodziewać się wypłaty jak pracę zacząłem 9.01.2014 ? Nie mogę znaleźć umowy,a z racji nowego miesiąca jestem bardzo ciekawy?

lukasz

jak w 2 strony jak ja żadnego pożytku z niej nie mam 2 raz słysze juz że wyjazd przesunięty a tak na prawde to bajka bo ludzie normalnie 2.02 jadą

zadowolona

wyjazd jest tylko przesuniety a umowa dziala w dwie strony

lukasz

w pracy jest spoko ja byłem w tamtym roku na obi wy Włoszech i było super ale pewnego wyjazdu to nie ma ja juz 2 raz czekam bo chciałem jechać i uj 0 kontaktu z firmy to niee licz w 100% na wyjazd tylko gdzieś 15% maxx

Ciekawski

Pytanie: po kiego wacka im mój PESEL przy wysyłaniu zgłoszenia?

karolina

Cześć, chciałabym się dowiedzieć od kogoś, kto już pracował w tej firmie czy trudno jest w tej pracy? i gdzie należy się udać zeby podpisać umowę i mieć pewny wyjazd ?

anonomowo

na stronie invent.ag wchodzisz w zakładke pracownicy

wynagrodzenie

gdzie i jak mozna zobaczyc swoje wynagrodzenie za prace?

adr

praca zorganizowana,koordynatorzy bardzo pomocni,dobra wspolpraca pomiedzy pracownikami

Zostaw merytoryczną opinię o Invent Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Invent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Invent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invent Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Invent Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invent Sp. z o.o.