Invent Sp. z o.o.

Opinie o Invent Sp. z o.o.

XQWE

Napisali mi z reklamacji, że wysłali wczoraj. Tylko, że przed chwilą znowu sprawdziłem i pieniędzy nie ma a powinny już być.

misio

I jak wypłata za luty była?

misio

Ja tam pracowałam pierwszy raz wiec nie wiem jak to tam je. Może przyjdą w poniedziałek a jak nie to będzie źle

XQWE

Ale to pracowaliście w Lutym?, ogólnie dzisiaj jest 21, więc dzisiaj powinno dojść, ale nie dojdzie. A pracowaliście wcześniej tam?, jak tak to jak wyglądało przekazanie wypłaty?

misio

No właśnie ja czekam i nie mam do dzis

misio

Juz 20 marca a kasy na kącie jak nie było tak nie ma. Może orientuje się ktoś bardziej kiedy oni dokładnie ta kasa wysyłają?

XQWE

Dostał ktoś już wypłatę za Luty?

Edyta06
@XQWE

Byłam raz na inwentaryzacji w Niemczech, wiele można zarzucić firmie w moim przypadku jak i w innych o których słyszałam w rozmowach ze znajomymi. Ale nie to , że nie płacą. Termin wypłaty zgodnie z umową ok 20 następnego m-ca dostałam przed terminem, zwrot za bilety jeszcze szybciej. Szukanie opinii o kimś, gdzie samemu przedstawia swój poziom na takim poziom, makabra. i niestety to właśnie chamstwo ludzi wyjeżdżających i w teamach chyba jest najgorszy w tych inventach.

elcia
@Edyta06

Witam, bardzo interesuje mnie praca właśnie w Niemczech, moąe mogłabyś opisać wszystko dokładnie?

@Edyta06

Witamy, cieszymy się, że wszystko zgadzało się u Pani. Dziękujemy za pozytywny komentarz i liczymy na dalszą współpracę. Pozdrawiamy INVENT sp.z o.o.

Raptor

pracuję już około 2 lata w tej firmie i jestem zadowolony nie miałem problemów z wypłatą i osoby które pracowały ze mną też nie miały problemów tak więc albo podaliście zły nr konta albo wasz bank sobie leci w ........ . Jak dla mnie jest super coś się pozwiedza kogoś się pozna i jeszcze można dobrze zarobić

@Raptor

Witamy, dziękujemy i prosimy o więcej. Każdy konstruktywny komentarz poprawi jakość oferowanych przez nas usług oraz komunikacji z pracownikami. Liczymy na dalszą, owocną współpracę. Pozdrawiamy INVENT sp.z o.o.

fg
@Raptor

Ciekawe kiedy się pozwiedza, jak po porannej inwentaryzacji trzeba odsypiać...Można się przejechać po mieście co najwyżej, na zwiedzanie nie ma czasu.

INVENT

Witamy, jeżeli pojawiły się niejasności w realizacji warunków umowy oraz pracy naszych koordynatorów, prosimy o kontakt pod adres e-mail: inwent.reklamacja@issp.pl . Pozdrawiamy INVENT sp.z o.o.

INVENT

Witamy, jeżeli są jakiekolwiek zastrzeżenia dotyczące współpracy z naszą firmą, prosimy o informacja na nasz adres e-mail: inwent.reklamacja@issp.pl . Pozdrawiamy INVENT sp.z o.o.

uli

Witam. Mam pytanie co do pracy w firmie Invent.ag,czy ktoś ze świętokrzyskiego już wyjeżdżał z nimi do Niemiec? Mam zamiar jechac ale trochę się obawiam po przeczytaniu tylu złych opinii .

INVENT

Witamy, w razie merytorycznych zastrzeżeń dotyczących wyjazdu, w którym brało się udział, prosimy o informacje na adres e-mail: inwent.reklamacja@issp.pl . Pozdrawiamy INVENT sp.z o.o.

INVENT

Witamy, prosimy o informacje gdzie, kiedy i kto prowadziła opisane spotkanie. Proszę nie zapomnieć podpisać się. Czekamy na wiadomość pod adresem: inwent.reklamacja@issp.pl . Pozdrawiamy INVENT sp.z o.o.

marcin

jakie są realne zarobki w tej firmie ?

Kristof

A gdzie moja wyplata jest 22 grudnia od 18 grudnia juz ludzie maja a ja ni

KGB

Witam Co do wyjazdu Włochy a potem kto był w Niemczech było extra. Może tylko drugim razem kierownictwo nie było dobre ale kto robił swoje tak jak należy nie mieli do niego ale. Za to kolegę że się kłócił z nimi wywalili. Jedzenie w Włoszech bomba ale w Niemczech już różnie było tak jak i zamieszkaniem bo niemiecki zamek okazał się na wysokiej górze bez możliwości podjazdu dużego autokaru gdzie byliśmy zmuszeni schodzić i wchodzić 1,5 kilometra. Że nikt tak w firmie nie pomyślał o tym. A co do organizacji i zachowania jednego z kierowców autokaru nie wypowiadam się. Siedzą tam pracownice w firmie i ja sam nie wiem za co im płacą skoro nie umią ludzią na czas wypłacić wypłaty jeszcze trzeba się o nią prosić. Ogólnie z fimą można jeździć do pracy bo sami ludzie są w porządku.

SS

Hej, ja póki co z inventem jeździłam tylko na krajowe inwentaryzacje.. było fajnie:) Koordynatorzy spoko, zawsze miła atmosfera:D Niemniej teraz w wakacje chciałabym pojechać za granicę... no ale najpierw właśnie widzę, że teraz w lutym jest jakiś turnus ale tylko 4-dniowy? NIe wiem do jakiego kraju, a nie chce mi się dzwonić.. No i to się liczy z dojazdem? (Dwa dni na dojazd to wyjdą tylko 2 dni pracy)..?

alaala

Praca nie jest ciezka. Wyjazd do wloch wspominam wspaniale. Wiadomo raz gorzej raz lepiej.. A jak czytam teksty o tym ze zarabia sie 45zl po odjeciu podatkow itp masakra. Jako osoba uczaca moja dniowka po wyplacie wyniosla 127zl. A pracowalismy 6-7 godzin. Raz tylko bylismy 10godzin bo dojechal saport i narobili balaganu a do tego sklep byl naprawde duzy. Hostele rozne od super do gorszych ale warunki godne. Pozdrawiam ludzi z florencji i vincenzy ;)

tergin

JA NIE narzekam -firma solidna nieraz faktycznie zle z organizacja ale mozna przezyc tam sie jezdzi do pracy a nie jak inni mysla ze na wczasy --jeszcze nie zdaza dobrze usiasc a autokarze juz chleja i sie wulgarnie zachowuja a tych co jada zeby sie nachlac to bym odrazu wywalila i tak im poblazaja..polecam

hanys

Witam wlasnie wrucilem po dwoch miesiacach pracy w inwencie i bylem zadowolony z warunkow pracy pobytow w jungenach i hotelach na wyzywienie nie narzekalem kase dostalem i zamiezam po mownie wyjechac czytam komentaze i w invencie sie pracuje a jak chcecie jechac na wczasy to z biura podruzy i moim zdaniem krzywdzicie ta firma i kuraw nie ktorzy pisza glupoty i pierdoly.

adam

A mógłby ktoś wstawić zdjęcie umowy wraz z aneksem? Chciałbym rozwiać swoje wątpliwości, co do tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Invent Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Invent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Invent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invent Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Invent Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invent Sp. z o.o.