Invent Sp. z o.o.

Opinie o Invent Sp. z o.o.

Mieszacie tu strasznie jak sie Was czyta to horror nie praca....byłam dwa razy po Waszych opiniach dusze na ramieniu miałam a tu prosze załoga super 8 godzin pracy nikt nade mną nie stał jak kat mili koordynatorzy pokazywali co i jak co do wypłaty czytamy umowe i jeżeli pracowałam w pazdzierniku wiec dostane w listopadzie do tego opiekunka dzwoniła czy jest juz transport potem czy jestesmy juz na miejscu ...ja uważam ze było bardzo ok pozdrawiam

ela

jeździłam do pracy na Rossmannach mieliśmy super ekipę wiec wspominam pracę z tą firma pozytywnie

po mojemu wszystko było wporzadku, nie bylo problemow z wyplata a praca znosna, tafili sie spoko ludzie. nie wiem jak jest za granica ale w kraju ok

Ksjsj

A zależy może do soboty. A jak masz PR że Przeprowadzki w niedzielę to masz ch.j a nie wolne. Szczególnie jak po 200 km trzeba jechać do nie których jungenow

ania

ja jestem zapisana na inwentaryzację wyjazd jutro ale niestety nie mogę jechać... czy ktoś kiedyś zapłacił karę 200zł za niestawienie się na inwentaryzację bo nie wiem co mam robić...

jan
@ania

najlepiej bedzie jak zadzwonisz do biuro i zglosisz to, ze nie mozesz uczestniczyc. najlepiej isc do zrodla bo tu ile ludzi tyle odpowiedzi i w sumie zadnej konkretnej pomocy.

ola

Ja jade 5,11 do włoch

karo

byłam i fajna ekipa, spoko koordynator, wyplata sie zgadzala i byla w terminie. jestem zadowolona

michal

pracowalem z ta firma i nie narzekam, dla mnie bylo w porzadku- kasa zgadzala sie z transportem nie bylo specjalnego problemu. polecam

magda

wyjazd włochy, do mnie sie odezwali we wtorek, obiecali że przesla od razu umowe, jest czwartek cisza, stawka 109 zł bardzo mało, jakby było 150-170 zł to godniej

Airlines
@magda

ale gdzie ?

Ligia

witam chciałam zapytać czy ktos z Was jedzie na inwentaryzacje do Włoch w dniu 04.11.2015 jesli tak prosze o odzew :)

INVENT

Witamy, jeżeli są jakiekolwiek zastrzeżenia dotyczące współpracy z naszą firmą, prosimy o informacja na nasz adres e-mail: inwent.reklamacja@issp.pl . Pozdrawiamy INVENT sp.z o.o.

kobita

Czy był ktoś na OBI w Polsce? Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek info, np. jak długo trwa?, czy b. ciężko, itp.

gulczas25

chciałbym skasować z tad konto jak to zrobic?

lkilki

witam czy ktos jutro wybiera sie do warszawy na rozmowe szkolenie dot wyjazdu na inwentaryzacje do niemiec

INVENT

Witamy, w razie merytorycznych zastrzeżeń dotyczących wyjazdu, w którym brało się udział, prosimy o informacje na adres e-mail: inwent.reklamacja@issp.pl . Pozdrawiamy INVENT sp.z o.o.

intrepideee

wiadomo już w jakie miejsce jest wyjazd 30.08?

wlkp

Witam, pytanie do osób którzy już pracowali z INVENT. W ogłoszeniu piszą ze stawka to 109,30€ za inwentaryzację. Jak rozumiem jedną w jeden dzień. Ale czy co dzień jedną, pięć w tygodniu, itd? Jak to wychodzi miesięcznie lub tygodniowo? Na jaki okres jest umowa? Pozdrawiam i proszę o info.

limanowy
@wlkp

Ale stawka jest w złotych i to jest 126 netto w niemczech za inwentaryzacje, tyle dostawalem Są codziennie do soboty, a ile to wychodzi to sobie policz bo turnusy trwaja okolo 3 tygodni.

wlkp
@limanowy

120zł dziennie to ja mam w Polsce i to jest śmiech na sali jak na niemieckie warunki. Ogłoszenie na które aplikowałem mówi o 109€ za inwentaryzację, sprawdź sobie na infopraca(usunięte przez administratora)

limanowy
@wlkp

ale nie ma napisane w akiej walucie to jest wiec skad wiesz ze to w euro? wyplaty zawsze byly w zł

reth

Był ktoś jako kierowca liczący ? Jak to wygląda, jaki stan busa, spokojna jazda czy trzeba gonić jak w kurierce ? Dzwoniono do mnie właśnie w sprawie kierowcy, już dawno się zgłaszałem ale wówczas nie moogłem jechać, a teraz widocznie mają mnie w jakiejś bazie. Pozdrawiam

xxxxdx

Ktoś już dostał telefon w sprawie wyjazdu w niedziele?

chętny

aplikowałem na wyjazd 09.08 i jak dotąd żadnego odzewu sprawie podpisania umowy czy ktoś nie orientuje się ile dni przed wyjazdem teraz są podpisywane umowy

Zostaw merytoryczną opinię o Invent Sp. z o.o. - Tychy

• Jak się pracuje w Invent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Invent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invent Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 20 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Invent Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Invent Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Invent Sp. z o.o.