Opinie o Trade-Group w

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Trade-Group. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trade-Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trade-Group w

masz racje, ja za ostatni miesiąc dostałem prawie 2000 zł, a wcale nie mam najwyższej sprzedaży - polecam z całego serca :) Tutaj na prawdę da się zarobić, a że spóźniają się z wypłatami dzień czy dwa - o to pretensji nie mam, ważne że płacą dobrze. Z tego co wiem poszukują cały czas ludzi, jeżeli ktoś szuka praca, myślę że lepiej mu na pewno nigdzie nie będzie ;)

cyc

ludzie, o czym wy gadacie? pracuje tu od tygodnia, jest mega świetnie, ludzie są fajni, atmosfera spoko i mam zarabiać 2000 zł miesięcznie. Bywałem w innych callcenter w olsztynie, ale tutaj atmosfera jest najlepsza

Przestań bredzić!!! Jaki zus? w umowie o dzieło składki zusowskie? chyba jesteś niewykształcony,albo nieoczytany !!! Jutro napisze wam jak odzyskać pieniądze bo mi się udało.Podam wam artykuły i ustawy oraz krok po kroku jak założyć sprawę ile to kosztuje i jak wyegzekwować pieniądze.(jak napisac pismo do komornika) ale to jutro bo dziś lecę z koszyczkiem :)

ewa

ostrzegam przed ta firma tak jak tez natrol igrol to to samo [usunięte przez moderatora]

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Trade-Group? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

oszuści jakich mało. A prezesa tego cyrku to powinni dawno zamknąć w więzieniu. Jak to w ogóle możliwe, że firma tak żerująca na ludziach jeszcze istnieje?

pracownik-telemarketer

a ja pracuje tam od dawna i uważam ,że można tam i pracować i zarobić-wszędzie oszukują trzeba pilnować swego i trafić dobrego koordynatora oraz dzwonić!!!!bo niektórym się wydaje ,że powinni za darmo kase dostawać.w trade da się żyć nie przesadzajcie!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Trade-Group

Trade-Group