Opinie o Trade-Group w

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Trade-Group. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trade-Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trade-Group w

do Andrzeja

jeżeli przez kilka dni nic się nie sprzeda, wtedy robi się gorąca sytuacja, szefostwo goni do podpisywania umów, wyczuwa się napięcie, więc człowiek który się boi o pracę i jest zestresowany, kłamie aby móc zdobyć umowę - ciężko jest sprzedać cokolwiek mówiąc prawdę bo w orange nie jest najtaniej niestety, więc proszę zrozumieć nas

Mariusz555

Mi też wysłali ta radiowke zapewniali ze to stale lacze bez limitu, fakt ze u mnie chodzi dobrze bo mieszkam w miescie ale limit wykorzystam w kilka dni. Podobno nie da sie z tego zrezygnowac ale jak wiecej osob zostalo oszukanych to moze cos z tym zrobia. Nie dajcie sie naciagnac na oferty konsultantow tak poza tym co to za praca wydzwanianie do ludzi i wciskanie im tego co nie potrzebuja? To juz lepsze jest zebranie pod sklepem

pracujący przez 1 dzień w tym *****

Ja się na prawdę dziwie jak ludzie są na tyle głupi że tam w ogóle pracują. Jak to możliwe że pracuje się cały miesiąc, dostaje się wypłatę z poważnym opóźnieniem i jeszcze w kwocie 200 zł!!!! To jest nienormalne i jeszcze pracownicy tej firmy oszukują po to żeby utrzymać się na stanowisku? Jest wiele takich firm a Wy utrzymujecie wille szefów którzy mają tyle pieniędzy że głowa mała, a oni mają was w miejscu gdzie najciemniej. Nawet posprzątać tam nie ma komu, panuje takich syf, śmierdzi, wszystko lata, te kartony, nawet papieru toaletowego nie są wstanie zapewnić.

tadzik

a myslalem ze tylko mnie udalo sie im oszukac... jak widac pieniadz ponad wszystko liczy sie zwerbowany klient nie wazne czy zadowolony czy nie. Mam nadzieje ze orange rozpatrzy reklamacje

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Trade-Group? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

do trade - 2012-04-22 19:06:53 Piszecie o papierze toaletowym a nie napiszecie o tym jak wasi pracownicy oszukują klientów? Co to za firma która zarabia na ludzkiej krzywdzie, takich jak Wy powinni zamykać w więzieniach razem z najgorszymi. Niektórzy kradną bo nie mają na jedzenie a wy po co oszukujecie? Mam umowę na 3 lata na coś co mi nie działa a konsultant zapewniał że w ciągu 10dni można zwrócić. Jak widać w Polsce tylko (usunięte przez administratora) i oszuści mają się dobrze

witam mnie też naciągnęli na ten internet radiowy. Nie wiem co zrobi orange ale to co wygadują konsultanci a co otrzymujemy w rzeczywistości jest karygodne. Konsultant wmawia to co chcemy usłyszeć, oni dobrze wiedzą że chodzi nam o stałe łącze bo mają dojścia do numerów osób które z powodów technicznych nie mogą mieć neostrady opisują w samych superlatywach a w rzeczywistości wychodzi klapa. [usunięte przez moderatora] już nic nie zakupię u konsultanta a jeżeli orange nie rozwiąże tej sprawy to trzeba będzie założyć jakiś pozew zbiorowy bo z tego co czytam to konsultanci z tej "firmy" naciągli więcej osób. Mam nadzieję że konsultanci również zostaną pociągnięci do odpowiedzialności bo to co robią to zwykłe oszustwo i powinno być traktowane na równi z kradzieżą

trade

jak zaczynaliśmy, to papier toaletowy był zawsze w łazience. Potem jednak dochodziło do sytuacji że po 10 minutach od pozostawienia rolki papieru ona znikała, więc doszliśmy do wniosku że nie warto - nie będziemy nikomu finansować papieru toaletowego

były tl

A i w toalecie nie ma papieru toaletowego, zresztą nigdy go nie było no i każdy pracownik bierze sobie rolkę do pracy no bo jak inaczej! Firma oszczędza na wszystkim, tam jest wszędzie tak brudno, nie do opisania syf, wszędzie leżą tonami modemy do internetu radiowego, jakieś kartony. Wcale się nie dziwie że są popsute jeżeli one się walają po całej company. O tym papierze toaletowym to głośna sprawa, żeby na 30gr oszczędzać to tylko świadczy o firmie

były tl

Niektóre osoby na sali pozwalają sobie na takie wciskanie kitu że głowa mała - najlepsze jest to że rozmowy nie są nagrywane bo jak, jeżeli nie ma komputerów! i pracownicy pozwalają sobie na bardzo wiele - w podawaniu prędkości i transferu danych są mistrzami - czego się nie zrobi żeby zamiast 200 zł dostać 300 na koncie. Bo tu tyle się zarabia - w żadnej firmie tyle się nie zarabia w Olsztynie co tu - a przełożeni nie kwapią się gdy słyszą że pracownik wygaduje brednie, wręcz odwrotnie, a każdy z nas wie że większego [usunięte przez moderatora] jak internet radiowy nikt jeszcze nie wymyślił!

mati

Widzę że oszukują na wypłatach, ale pracownicy też nie gorsi. Ich konsultanci są w stanie skłamać żeby wcisnąć komuś usługę. Pani zaproponowała mi internet radiowy bez limitu danych 6MB za 100zł z możliwością oddania do 10 dni w każdym salonie a okazuje się że otrzymałem jakieś [usunięte przez moderatora] które nie ma zasięgu u mnie (transfery 0.1mb) z limitem odbierania danych 25gb. Jak mam rozwiązać umowę? W salonie orange powiedzieli że nie przyjmą tego, jedyna możliwość to odesłanie do tej firmy ale czy to coś da skoro to banda złodzieji i oszustów? Proszę o kontakt wszystkie osoby które zostały naciągnięte na ten internet, jak sobie z nimi poradziliście?mail [usunięte przez moderatora] I pytanie do pracowników tej firmy: naciągacie ludzi i płaczecie że wam nie chcą kasy wypłacić? [usunięte przez moderatora], jesteście siebie warci.

praca

akurat trade group igrol natrol to jedno i to samo [usunięte przez moderatora] ten sam prezes....

inspekcja

informuje że został złożony wniosek do Inspekcji pracy i poinformowano mnie że wizyta kontrolna odbędzie się niebawem - [usunięte przez moderatora], zaczynajcie szukać pracy w innym (usunięte przez administratora) u, ciężko będzie wam znaleźć pracę podobną do tej bo nigdzie nie ma takich przekrętów jak tutaj. Jedno jest pewne - wystarczy tylko tu wejść, widok tego syfu, tych boksów - tak jak traktujecie ludzi tak macie przy biurkach i na całej sali.

ht

uwaga! teraz ogłaszają się jako teleforce - nie dajcie się namówić bo wypłata w wysokości 211 zł za 120 h w miesiącu powala na kolana ;)

Edyta

Do telewizji TRWAM tam będziemy sławni hahahaha

olcia

Może zgłosimy się do Polsatu \'\'dla czego ja\'\' albo \'\'pamietnik z wakacji\'\' w tym wypadki \'\'pamietnik z Trade Group\'\'dobry program co myslicie?

odp.

Ja niczego nie czaje w tych firmach raczej podfirmach.Każdy (usunięte przez administratora) i to co ludzie chcą usłyszeć.W sumie żadnych realnych informacji nie usłyszałam.Za każdym razem bedzie dobrze i takie odwlekanie sprawy, a kasy jak nie ma tak nie ma.Ciężka sprawa, ale cóż daliśmy wyjebać się bez mydła.Nigdy w życiu nie dam się już tak oszukać,Jest mi bardzo przykro, że tak się stało, czuję się oszukana.

cichociemna123452

[usunięte przez moderatora] a w tym przypadku [usunięte przez moderatora] nie jaka [usunięte przez moderatora] kierowniczka ,która robi największe przekręty na pieniądze wypłaty są po 200 złoty za cały msc to chyba coś nie tak?umowy się doprosic nie można jestem ciekawa czy jej przełożony o tym wie co się dzieje w firmie którą zatrudnił a jak nie wiem to się dowie bo z tego co się orientuje pozew już jest pisany więc ta Pani dyscyplinarnie wyleci z pracy tak szybko jak się szybko w niej znalazła.

baś

trade-group jest chyba najlepszym pracodawcą jężeli chodzi o call center - miła, otwarta atmosfera, dobry kontakt z przełożonymi, bardzo dobre pieniądze ;) a nie tam jakieś transcomy, callcomy, natrole, marga, igrole itp

były koordynator

no wybaczcie ale chyba macie jakieś gratyfikacje za wypisywanie takich głupstw! jestem byłym koordynatorem i wiem, ze owszem jest znikoma liczba osob calkiem niezle tam zarabiajaca ale ogolnie jest MASAKRA! ale pomijajac to bo racja ze nie ma nic nigdzie za darmo ale tu chodzi o traktowanie pracownikow nie samo wynagrodzenie! wyplaty sa po ternminie grubo! juz ponad miesiac czekam na swoja ostatnia na szczescie wyplate i co wiecej w umowie nie ma zapisu o 50 dniach w wypadku odejscia z firmy szef zapytany gdzie takowy zapis istnieje poinformowal cytuje "to wewnetrzne ustalenia firmy"!!! no comment... i dam reke ze w umowie agentow takze takiego zapisu nie ma. zwykle [usunięte przez moderatora]!!!!!

mloda

zgadzam sie, ja pracuje od 3 m-cy, nie wiem jak bylo wczesniej, ale teraz naprawde da rade zarobic fajna kase, wystarczy tylko plany wyrobic. Nie rozumiem osob, ktore narzekaja, ze nic nie zarobily, skoro sie obijaly. Sama obserwuje takie zachowania i faktycznie przeklada sie potem na kase. przeciez w zyciu nie ma nic za darmo!!!! Troche zaangazowania trzeba w to wlozyc, ale warto. I naprawde nie piszcie jak zle i w ogole, bo takie opinie sie slyszy tez w UP, a tam same nieroby.

Zostaw merytoryczną opinię o Trade-Group

Trade-Group