Trade-Group

nie p.k@trade-group.pl ale p.g@trade-group.pl
muminek 2012-07-10 18:27:54
wredna - 2012-07-10 14:27:34

nie p.k@trade-group.pl ale p.g@trade-group.pl
wredna znowu aktywna:) smutno już było i nudno...żadnych nowości:))
pipi 2012-07-10 19:01:27
wredna co tam ? dostalas kase ? :) opowiedz nam cos ciekawego
Łezka 2012-07-11 20:24:28
Ja juz złożyłam wniosek do sądu , czekam na wezwanie na sprawe
pracownik 2012-07-12 11:24:01
(usunięte przez moderatora) \\\\\\\"wredna\\\\\\\" pracowała i nie wie jak się prezes nazywa, pogratulować inteligencji, poza tym adres na umowie jest jakbyś nie umiała czytać. Podany przez Ciebie adres nie funkcjinuje od roku.

Ogólnie ludzie jesteście (usunięte przez moderatora) zastanówcie się co piszecie, bo wszystko może zostać wykorzystane przeciwko Wam, a uwierzcie, że dla policji zidentyfikowanie IP komputera to żaden problem. Poza tym obrażanie kogoś świadczy tylko o Waszym poziomie, gratuluję rodzicom, że mają za dzieci takich (usunięte przez moderatora) bez kultury.

A i widzę, że co niektórzy nie skończyli nawet podstawówki, żenada jak Wy piszecie, tego nawet nie można podpiąć pod j. polski, poziom przedszkolny, w sumie nawet nie bo tam dzieci lepiej umieją sklecić zdanie. Gratuluję !!!!!
Powodzenia przy łopacie (usunięte przez moderatora) bo na nic więcej Was nie stać.
wredna 2012-07-12 12:46:07
\"pracownik\" pokazał nam kulturę.
Dziękujemy!
wredna fun 2012-07-15 11:28:40
wredna - 2012-07-15 09:54:54

Wiem, że to forum odwiedzają również obecni pracownicy Trade-Team (byłe Trade-Group) ze Szczecina.

Może ktoś podzieli się z nami osiągnięciami swoich zwierzchników.:)
BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA wredna pisze ksiazke :D zyje na kazdym forum gdzie tylko znajdzie wpis dot trade group :DDDDD

wredna czy Ty nie masz zycia poza internetem ? :) wyjdz czasami z domu ! :) rozerwij sie :) pobaw sie z realnymi przyjacielami a nie tylko tymi virtualnymi :)

next fan of wredna 2012-07-15 17:16:21
wredna - 2012-07-15 09:54:54

Może ktoś podzieli się z nami osiągnięciami swoich zwierzchników.:)
wredna :DDDDD pochwal nam sie gdzie teraz pracujesz i co robisz :DDD
wredna 2012-07-16 13:36:43
Obecnie pracuję jako "Czyścicielka" ;)
Udzialowiec czasu 2012-07-19 22:46:51
I jak tam wasze sprawy sadowe , zgloszenia na policje i do prokuratury , nie mozecie nic i na dodatek w tym wszystkim jestescie tak zalosni , zgodziliscie sie na taka prace za taka place , przeczytajcie jeszcze raz te jedenascie stron gorzkich zali i moze w koncu zrozumiecie dlaczego ktos jezdzi szescseta lub Q7 a wy dalej bedziecie robic to co robicie , jak to powiedzial klasyk \"i tak do z..ebania\" pozdrawiam i wezcie sie w garsc

Przepraszam za brak polskich znakow
wredna@ 2012-07-20 12:15:37
Udzialowiec czasu - 2012-07-19 22:46:51

Przepraszam za brak polskich znakow
oj... zabolało !!!
ala 2012-07-22 02:19:49
a mnie ta praca tam zmotywowała do założenia swojego biznesu i teraz moi drodzy jeżdże Porsche Cayenne :) pozdrawiam!:)
byly pracownik 2011 2012-07-31 22:08:55
Witam,
Również pracowałam w tej wspaniałej firmie jako koordynator w 2011 r., i zajrzałam tu z ciekawości żeby się dowiedzieć czy rzeczywiście jest teraz lepiej i \\\\\\\"NORMALNIE\\\\\\\" jak to słyszałam od kilku osób. W rozmowach z tymi osobami, ciężko było uwierzyć, że jest tak \\\\\\\"super\\\\\\\" no i widzę, że się nie myliłam.

Opowiem więc trochę jak to było za \\\\\\\"moich czasów\\\\\\\"
System wynagradzania- bez zmian...telemarketerzy w moim zespole zarabiali tak że: 80% dostawało 300 zł brutto a 20% od 600 do 1200 zl brutto - lecz te 1200 zl jak ktoś zarobił to tylko 2 razy zdarzyło się w ciągu jakiegoś pół roku. Zdecydowana większość zarabiała 300 zl brutto (za 5 godzin pracy 5 dni w tygodniu + 2 soboty). Jako były koordynator powiem tak: to nie była kwestia lenistwa tych ludzi ( choć były i takie przypadki, że rzeczywiście ktoś się opierniczał i nic nie zarabiał). większość przypadków to ludzie którzy normalnie pracowali, i normalnie sprzedawali, i nie oszukiwali innych,w ciagu pol roku zwolniłam jedną osobę za jawne oszustwa jakich się dopuszczała przez telefon.
Papieru w toalecie jak nie było tak nie ma. Rozbawiłam się do łez czytając komentarze w stylu, że jak był to po 5 min. ginął. Jakoś teraz jak pracuję w dużej firmie na NORMALNĄ umowę, a nie jakiś śmieć, który do niczego w życiu się nie przyda, to takich problemów nie ma. Jak można być aż tak skąpym, żeby nie było takich podstawowych rzeczy w toalecie.
Syf też była, ale chyba mniejszy
Prezes strasznie oszukiwał, obiecywał coś potem nie dotrzymywał słowa.

To tak w skrócie. Dodam jeszcze kilka ciekawostek na temat samego działania firmy i dlaczego rozmowy nie są nagrywane.

W każdej firmie gdzie występuje telemarketing powinny być systemy nagrywające. Tu tego nie ma, ponieważ jest to teoretycznie firma D2D (Door to Doo) czyli wg. teori i tego jak firma ORANGE podpisywała umowę z firmą TG, firma ta powinna sprzedawać umowy nie telefonicznie ale jak akwizytorzy- chodząc po domach.
Firma TG zatrudnia ludzi - koordynatorów, których rejestruje jako wlasnie takich agentów- czyli innymi słwy akwizytorów

Ci koordynatorzy ( ktorzy w Orange widnieją jako agenci ) zbierają sobie zespół Telemarketerów którzy dzwonią i wydzwaniają te umowy które teoretycznie powinny być podpisywane przez danego agenta osobiście.

Stawki w ORANGE są porobione w ten sposób, ze taki agent im więcej sprzeda usług, tym większa prowizja od jednego produktu. Przykładowo gdyby taki agent sprzedal jedna umowe to jego marza od srzedazy wynosilaby 10% jesli ten sam agent w danym miesiacu sprzeda 10 takich umow to od kazdej z nich dostanie juz nie 10% ale 30% ( te procenty ktore przedstawiam są przykładowe, aby nakreślić ogólny oraz i regułę)

Dodatkowo firma taka też dostaje jeszcze prowizje za takich sprzedawców. i im wieksza ich srzedaz, tym sama firma tez dostaje wieksze przychody.

Co dalej- zamowienia sa wypelniane przez panienki z administracji na zarejestrowanych agentow czyli waszych koordynatorow. co nie oznacza wcale ze koordynator taki czyli agent dostaje za to pieniadz- oczywiscie ze nie ;] pieniadze te trafiaja do firmy, ktora oczywiscie tego nie wyplaca

Jeszcze jedna ciekawa informacja: pani[usunięte przez administratora] z administracja ma wyrok sadawy w zawiasach za podrabianie podisow na umowach.
A to za taką sprawą, że gdy zwalniali sie koordynatorzy ktorrzy byli zarejestrowani w orange jako agenci, to firma ze chciwosci i aby miec na papierku wiecej agentow nie wyrejestrowywala ich z ORANGE i dochodzilo do tego, ze umowy dalej byly podpisywane w firmie. m.in przez pania [usunięte przez administratora] ( ktora swoja droga jest idiotka ze to robila)
Pewien byly pracownik dowiedzial sie o tym i zalozyl sprawe w sadzie. oczywiscie glownego winowajce - adasia prezesika nikt nie ukarał, ale pani ania ma wlasnie wyrok w zawiasach.

Tak więc, ta firma na prawde oszukuje i to nie tylko pracownikow i klientow, ale rowniez firme orange.

wszyscy sa wiec pokrzywdzeni.

Aha, polecam poszkodowanym klientom pisac listy i skargi do UKE. nadmieniac, o oszustwach firmy TG.

ktokolwiek kto pisze, ze w tej firmie jest OK, to na prawdę chyba tylko kadra zarządzająca stara się dodawać pozytywne komentarze.

Ludzie nie dajcie się oszukać i nie oszukujcie tez innych. sa inne firmy zajmujace sie telemarketingiem chocby transcom- tam wymagania maja wieksze, ale nikt nie pracuje za 300 zl brutto miesiecznie.

P.S. czy ktoś ma może szczegółowe info na temat rzekomych plotek, ze orange wycofalo sie ze wspolpracy z TG? jesli tak by bylo to znaczy ze doszly do nich skargi na temat nieuczciwosci tej firmy, ale to bylby chyba cud, bo ta firma krzak ma zbyt cfanego prezesika. Tacy oszuści zawsze sobie jakoś poradzą.
***** 2012-08-01 17:53:15
byly pracownik 2011 - 2012-07-31 22:08:55

Witam,

Opowiem więc trochę jak to było za \\\\\\\"moich czasów\\\\\\\"

Syf też była, ale chyba mniejszy

Prezes strasznie oszukiwał, obiecywał coś potem nie dotrzymywał słowa.

Jeszcze jedna ciekawa informacja: pani [usunięte przez administratora] z administracja ma wyrok sadawy w zawiasach za podrabianie podisow na umowach.

wszyscy sa wiec pokrzywdzeni.

P.S. czy ktoś ma może
xxx 2012-08-02 14:59:27
Prezesunio dostał kary, zus i oczywiście Orange. Z samochodami również się pożegnał (przecież musiał za coś opłacić długi). Ogólnie firma już nie istnieje została sprzedana. Oszukał tylu ludzi..a teraz uważa, że się od wszystkiego wymiga. Dziwię się, że taki człowiek chodzi jeszcze na wolności po takich przekrętach.
A p[usunięte przez administratora] z administracji uważała, że zrobi karierę w TG. Kłamała, kryła tyłek prezesowi i po co jej to było. Wszyscy są spaleni po pracy w takiej firmie, a prezes wali na to wszystko.
zadowolony 2012-08-02 21:39:29
Mi się wydaje jednak to jakoś mało prawdopodobne, aby firma tak skończyła ;] może prezes tej firmy jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] m, ale raczej nie jest taki głupi... chyba muszę poszukać bardziej wiarygodnego źródła informacji :)
a co do \\\"marnych\\\" etatów - to czasem lepiej sobie pracować spokojnie na takim \\\"marnym\\\" etacie niż oszukiwać ludzi :)
Poza tym, w życiu można mieć inne pasje, niż obsesję na punkcie posiadania wora pieniędzy do podcierania nimi sobie tyłka :P
wredna@ 2012-08-03 10:01:50
Jeśli Olsztyn padł to co z oddziałami w Polsce?
Czy zdążyły się usamodzielnić, czy poszły na dno wciągnięte przez tonącego prezesa?
Jeżeli się -usamodzielniły- to prezes nadal ma z nich kasę. ;)
udziałowiec czasu 2012-08-04 19:55:31
Wyluzuj - a później pomyśl skąd weźmiesz pieniądze na kolejną ratę kredytu , jeżeli myślisz że wyłudzisz na podstaie jakiś tam opowiastek to zapomnij .
ania 2012-08-06 21:55:49
Bylam tam na rozmowie i mialam szczescie natknac sie na osobe ktora przyszla poniewaz skonczyla prace i nie dostala wynagrodzenia. Moja noga więcej tam nie postanie. Samo miejsce też wygląda beznadziejnie. Wszędzie brudno, walają się jakieś śmieci.

NIE IDŹCIE TAM
udziałowiec czasu 2012-08-08 16:15:24
jak sprawy w sądach ? odzyskaliście coś ?
Males 2012-08-08 23:13:55
Byłam na szkoleniu i nie było nawet papieru toaletowego żeby tyłek podetrzeć! Koszmar! I jak w takiej firmie pracować? papier toaletowy zabierać ze sobą do pracy ?
imi 2012-08-09 22:33:11
beznadziejna, zalosna firma- wiekszosc z opinii ktora jest na forum jest prawdziwa.
wredna@ 2012-08-11 16:18:41
OK! OK.....
Już wiemy gdzie i przy pomocy kogo działa NASZ UKOCHANY [usunięte przez moderatora].
Ale cóż możemy zrobić w przypadku kiedy prawo w Polsce jest takie jakie jest.
Może jest dobre, ale nie jest konsekwentne!
Przykład - prezes Amber Gold.
Może ktoś z forumowiczów ma jakiś pomysł?
xxx 2012-08-11 16:45:38
Czy ktoś może zna dokładny adres [usunięte przez moderatora]( usunięte przez administratora ) Wiem, że napewno jest to Różnowo.
Pani Ania 2012-08-13 18:59:54
Do \\\"byly pracownik 2011\\\", a co Cie to [usunięte przez moderatora] obchodzi nie wiesz jak było to się nie wypowiadaj pisz sobie o ( usunięte przez administratora )co chcesz, ale ode mnie[usunięte przez moderatora]
***** 2012-08-14 19:26:16
Jakby ktoś chciał dzwonić do ( usunięte przez administratora )to niech sobie odpuści- zmienił numer. Ale od płacenia się nie wywinie. Dziś został złożony pozew do sądu:)
***** 2012-08-15 16:18:47
Tel zmieniony od dawna? To dziwne, bo w poniedziałek jeszcze nie był zmieniony:) MZ nie wiem czy wiesz jaki jest czas oczekiwania na rozprawę? Skoro wniosek jest złożony we wtorek to trudno, żeby rozprawa już się odbyła.
MZ 2012-08-15 17:42:35
Czytając te wypowiedzi przynajmniej na każdej ze stron jest wzmianka o sprawie, a zaczęło się już dawno temu. I co póki co tylko jedna sprawa? Chodzi mi o to, że ludzie więcej piszą i gadają niż robią. Jeżeli w końcu ktoś się znalazł kto szuka sprawiedliwości gdzie indziej to naprawdę super
Byly pracownik 2011 2012-08-18 23:32:34
do Pani Ania - jesteś tak samo żałosna jak [usunięte przez moderatora], a możesz jeszcze bardziej. Jarasz się, że pracujesz dla [usunięte przez moderatora], i oszukujesz ludzi, chociaż dobrze wiesz, co się dzieje. Do tego ta sprawa z podrabianiem przez Ciebie podpisów na umowach... żal...ale przeciez prezesunio jest taki cudowny, że chętnie dałabyś mu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y, prawdy? Albo poszłabyś do więzienia za niego?
Nie martw się, on na pewno docenia to poświęcenie, i tylko dlatego trzyma takiego nieroba. Zawsze przyda się taki [usunięte przez moderatora] na którego można wszystko zwalić, a się będzie cieszył że dostanie 100 zł brutto podwyżki.

Zastanów się nad swoim żałosnym życiem.

Każdy wie, jak to było z tym podrabianiem przez Ciebie umów. Jeszcze wszystkim o tym opowiadałaś.

Fajnie jest mieć na swoim koncie wyrok, co? Ciesz się [usunięte przez moderatora], ciesz....
MT 2012-08-26 17:42:26
no to udziałowiec czasu masz plecy 10X9160zł = [usunięte przez moderatora] 91600-tyle mi wisisz.W świetle prawa umowa jest umową,dlatego wygrałem.Płać bo jak nie to do sądu trafisz i jak [usunięte przez moderatora] będzie miał komornika.Trzeba myśleć co się pisze :D
Pani Ania 2012-09-10 17:10:24
Do były pracownik 2011 jeżeli masz mi coś do powiedzenia to bardzo proszę o kontakt, a nie wypisujesz na mnie jakieś [usunięte przez moderatora] na tym beznadziejnym forum, skoro mnie tak dobrze znasz to pewnie masz do mnie nr więc trochę odwagi i powiedz mi to osobiście.

A odnośnie mojej pracy w Sochaczewie czy gdziekolwiek indziej z Panem( usunięte przez administratora ) to bardzo mi przykro jeżeli kogoś zawiodłam, ale z tym Panem zakończyłam współpracę z dniem 1 sierpnia.

[usunięte przez moderatora]
)))) 2012-09-11 11:24:47
czy możesz napisać gdzie, kiedy i o której będzie sprawa w sądzie. Chętnie spotkam się z panem[usunięte przez moderatora]
***** 2012-09-28 23:24:51
Pisma z ZUSu odnośnie zmiany umów o dzieło powinny już dotrzeć do wszystkich pracowników. Zaległe składki można już chyba liczyć w setkach tysięcy :)
washka 2012-10-08 07:48:21
mam pytanie czy ktos wie gdzie aktualnie znajduje sie firma trade group lub ta sama firma ktora zmienila nazwe
washka 2012-10-08 07:49:42
a zapomnialam dodac ze chodzi mi o olsztyn
NAWIGATOR 2012-10-11 17:36:43
Witam,
Drodzy Forumowicze czy ktoś zna obecne miejsce przebywania tej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez moderatora]?
chomini 2012-10-12 23:25:46
co mam zrobic, jezeli po zwolnieniu sie z trade-group nie dostalam zadnego dokumentu potwierdzajacego to? a teraz czegos takiego potrzebuje, bo staram sie o stypendium i zupelnie nie wiem skad mam takie poswiadczenie wziac...
gumis 2012-10-18 09:46:37
Kto ma telefon do firmy tradegrup?
Namiar 2012-10-18 18:48:27
Namiar - 2012-10-18 15:10:52

Kto ma namiar na( usunięte przez administratora )Numer,adres...cokolwiek. Gdzie ta [usunięte przez moderatora] jest? Najwyższa pora się z nim rozliczyć.....
Na ( usunięte przez administratora )
nnnnnnnnnnnnnn 2013-01-31 23:51:44
sluchajcie w szczecinie tt zmienilo sie na vendo ostrzegam zatrudniaj kogo poadnie a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] plaaca
frankez 2013-02-26 15:16:32
Ludzie którzy pracowali w trade group , dostaliście pit za rok 2012 ? Firma nie istnieje już a rozliczyć się trzeba
była, 2013-02-27 14:33:26
Ja też nie dostałam jeszcze PITu11 za 2012. Chyba pójdę do Urzędu skarbowego i spytam co robić.
była, 2013-03-10 12:47:29
Pytałam w skarbówce, kazała wysłać list za potwierdzeniem odbioru z żądaniem Pita na adres Trade-Group, jeśli list wróci, to znaczy, że firmy nie ma. Jeśli ma się rachunki z trade to samemu wyliczyć.
monia 2013-10-11 13:35:49
Do: ytrewq
Masz jeszcze namiary na trade group? Jeśli tak, to bardzo będę wdzięczna: zuosuki@gmail.com
Do reszty forumowiczów:
JEŚLI KTOKOLWIEK MA JAKIKOLWIEK NAMIAR NA TRADE GROUP, [usunięte przez moderatora] DAJCIE CYNK: zuosuki@gmail.com
12345 2014-04-30 22:43:35
ta firma jeszcze w ogóle gdziekolwiek działa? pracowałam jeszcze za czasów justyny a. w olsztynie. dajcei znac, wyplaty nie bylo na czas. zawsze sciemynianie i odkładanie na pozniej.
ana 2014-09-04 16:50:51
a gdzie można się zatrudnić w tej firmie mozna namiary ptosić
ładowarka 2015-01-09 18:49:16
tak się składa że bardzo bym zależało na zatrudnieniu właśnie w Trade-Group, natomiast ponawiam pytanie poprzedniczki Lupki, jak dokładnie przebiega rekrutacja i rozmowa kwalifikacyjna w Trade-Group? bardzo mi zależy na ntakim info bo nie chciałabym się wstyfliwie wyłożyć i żeby nie zjadł mnie stresik
Mikun 2015-03-11 01:09:45
W zasadzie nie mogę znaleźć żadnych szczegółowych informacji jeżeli chodzi o usługi świadczone przez Trade-Group - czy oni aby na pewno działają na terenie Jarocina, czy na terenie jakiegoś innego miasta? Zastanawiam się czy można mieć jakieś większe wymagania na rozmowie rekrutacyjnej niż najniższa krajowa, bo nie jestem przekonany czy ta kwestia była poruszana...
martynka 2015-03-26 11:46:27
tez ostro szukałam info o ich usługach ale jakoś te poszukiwania nic mi nie dały szczerze mówiąc i dlatego tutaj na forum może w tym temacie poproszę was o pomoc, i też ciekawi czy obecnie można z nimi podjąć pracę na terenie Jarocina mojego kochanego rodzinnego miasta. natomiast nie chcę pracować za najniższa krajowa na dzieło
katy 2016-05-18 21:41:21
@martynka jeżeli jeszcze poszukasz i nic to podjedź do nich. Taka rozmowa na żywo to może nawet być lepsza niż mail
Zostaw swoją opinię o Trade-Group - Jarocin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trade-Group