MPM Group Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MPM Group Sp. z o.o.

Mnie zastanawia że ta firma od lat szuka pracowników. coś chyba jest nie tak ze nie maja pracowników

Wojtek

oni szukają ciągle bo co chwilę sie tam ktos zwalnia normy z kosmosu nawet spokojnie do wc nie mozna isc. Lepiej tam nie isc do pracy atmosfera nie jest fajna i praca za najnizszą krajową po 15latach ludzie mają 2tys na ręke i to z nadgodzinami .na elce sprawdz sobie ze co tydzien jest ogłoszenie szukają kogos non stop ,A i nadgodziny musisz zostac bo jak nie to wypad bo nie spełniasz ich oczekiwań .

Robert

Dajcie sobie spokój z tą firmą taka dobra rada, szkoda czasu

Śmiechu warte

Że co ja tam robię już 1.5 roku i wiem co się tam dzieje i robię od 6 do 15.30 A nie raz nawet od 5.30 do 15.30 i robię co mogę staram się głupi. Robię ponad normę w 8 godzi i to dalej dla nich mało tam musisz robić jak robot A zarobki śmiechu warte

Monter

Masakra gorzej

Tci goscie co jeżdza po ludziach w pracy powinni byc usunieci juz dawno to psychole i ćpuny taka jest atmosfera u was wszystkich co uważaja sie za rżądzących wywalic to firma odrzyje

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
John

Gdzie są te osoby, które były na rozmowach ? Hahahaha. UPADACIE!!! A wiecie dlaczego ? Przez ekipę rządzącą, nieszanujaca drugiego człowieka. Karma wraca ,,szanowny " panie.

Miki

Ta firma to same(usunięte przez administratora) nie polecam nikomu tam pracy temperatura latem w firmie to ponad 50 stopni ludzie mdleja pracowalem tam to wiem co pisze zarobki to sa smiechu warte , ci ktorzy chaca tam isc pracowac to sie zastanowcie BO BEDZIECIE RZALOWAC.

China

Przed oczami mam obraz Chinczykow pracujących jak roboty za dolara, tak wygląda praca w tej firmie.... Temperatura dochodzaca do 50°C latem.

Adik

Witam !Czy ktos z Was ma doświadczenie w pracy jako pomoc montera przy laminowaniu rur gfk w Aldenhoven?Pozdrawiam

Edward
@Adik

Jesteś zainteresowany pracą na tym stanowisku? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/mpm-group-sp-z-o-o,7169 prócz innych ogłoszeń rekrutacyjnych, jest także to, o które pytasz. Musisz posiadać doświadczenie w obsłudze elektronarzędzi i maszyn. Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, więc warto, żebyś zgłosił się na rozmowę kwalifikacyjną i sprawdził, czy ta praca ci odpowiada. Napisz jaką podejmiesz decyzję.

Do bambam

(usunięte przez administratora)Przypomina mi sie sytuacja z tamtego roku gdzie jeden z pracowników miał być dyscyplinarnie przeniesiony na inny wydział i co ? I jakoś się to rozeszło po kosciach robi do dziś tam gdzie robił a w środowisku pracowników uważany jest za wazeliniarza i nieroba wiec sami sobie odpowiedzcie. I jak tu pracować w takim zakladzie, trzeba sie chyba rozglądać po mału za inną praca.

@Do bambam

Zauważyłam, że w ostatnim czasie wiele osób zaczęło wypowiadać się o tym pracodawcy w sposób bardzo negatywny. I nie ukrywam, iż martwi mnie ten fakt. Słyszałam bowiem, że MPM Group jest niekwestionowanym liderem w branży metalowej i instalacyjnej. Dlatego też myślałam, iż stwarza się tam swoim pracownikom godne warunki pracy. A co powiesz o tamtejszym wynagrodzeniu? Jest ono na w miarę dobrym poziomie?

Zik

Świeta racja wypłata makabra , wstyd prezesowi i kierownictwu powinno być. Dorabiają się na(usunięte przez administratora) naszej pracy , później zdziwieni że zła opinia o zakładzie. Sami winni sa tej opini.

Witam po ostatniej wypłacie stwierdzam że czas najwyższy zmienić prace, po 2 latach pracy w systemie cztero brygadowym wypłata powinna być rosnąca a nie z miesiąca na miesiąc malejąca i w dodatku doszły te eski niepłatne,taką wypłate dostane w każdej innej firmie a praca od poniedziałku do piątku,wypadało by zrobić strajk ale wiadomo jak przyjdzie co do czego to nikogo nie ma,a jak karte zarobkową dostaną to wyklinają wszyscy bez wyjątku,powiem tak kręćcie więcej ton w mniejszej obsadzie a z wypłatą będzie coraz gorzej

Damian

Radzę omijać bardzo szerokim łukiem, mam nie miłe doświadczenie z tą firmą i widać nie tylko ja.

Andre

Szczerze odradzam,już na samym początku przy rekrutacji widać jak się tam szanuje człowieka.Jedyny chłopak stara się być użyteczny(usunięte przez administratora)

Nowicjusz

Co powiecie o pracy w tej firmie. Głównie chodzi o pracę w Niemczech papenburg stocznia. Dzięki z góry

@Nowicjusz

Na forum znajdziesz całkiem sporo informacji odnośnie specyfiki pracy w tej firmie. Zachęcam Cię do tego, żebyś sobie przejrzał posty poniżej. Ale oczywiście nadal czekamy na nowe opinie. Widziałam, iż MPM Group aktualnie poszukuje: Montera rurociągów, Montera rur GFK, Elektryka i Spawacza 135. Wszystkie oferty dotyczą pracy w Niemczech, a szczegóły znajdziesz tu: http://www.mpm-group.pl/index.php?page=praca Daj znać, jak zdecydujesz się na podjęcie konkretnych kroków. Powodzenia!

Monter

Dziwi mnie dlaczego starzy pracownicy nie informuja mlodych o przekretach z odprowadzaniem podatku w niemczech.Płacą na czas,to fakt,tylko gdy przychodzi rozliczyć się z podatku,jedną pensje musisz oddać.Za niektórych płaci pół na pół i są zadowoleni.Gorzej gdy już nie pracujesz a trzeba oddać ok.2 tys.Euro.Wielu się na to godzi jednak nie powinni ukrywać tego tak istotnego faktu oszustwa

Elektryk

Byłem tam niedawno na rozmowie na stanowisko elektryka rozmowa jak na przesłuchaniu jakimś , czepianie się szczegółów z CV , oczywiście firma duża a jedno tylko miejsce chętnych z 15 osób tak jak zwykle 1 dostaje pracę. 14 znowu bez pracy nic takiego wielkiego ta firma

On

39 stopni na hali woda plus dodatkowa przerwa i nic więcej. Jeszcze o te przerwy trzeba się prosić

Jan

Napisałeś, że z każdym rokiem w Twojej ocenie zwiększa się liczba obowiązków dla pracowników pracujących w firmie MPM Group. Skoro brakuje nowych osób, to zastanawia mnie, czy pracodawca wynagradza odpowiednio osoby, które na chwilę obecną pracują u tego pracodawcy? Proszę, abyś wyjaśnił, jak to wygląda.

Meg

Najgorszy zakład pracy !!!bawi się ludźmi nie słowny jedno obiecują co innego robią zwalniaja bez powodu i logicznego uzasadnienia !!!(usunięte przez administratora)

Nie polecam

Nie polecam. Slabe zarobkim Wstyd. Spawanie jeszcze ok, jakies umiejętności trzeba mieć , ale montaż ?? Ludzie , żeby kręcić śrubki nie trzeba żadnych umiejętności , żadnych szkoleń , żadnych uprawnień. Kazdy kto przyjdzie prędzej czy później nauczy się tych czynności , pozna detale i będzie kręcił.

Ewelina
@Nie polecam

Rozumiem, że dla Ciebie wysokość zarobków, jakie osiągasz w MPM Group jest za mała. Możesz być jednak pewien, iż znajdą się i takie osoby, dla których takie wynagrodzenie może okaże się wystarczające. Czytałam na stronie firmy, iż wszystkim pracownikom zapewnia się tam zakwaterowanie. Co zatem powiesz o warunkach zamieszkania: są w miarę dobre? Namawiam Ci do dalszego uczestniczenia w dyskusji o tym pracodawcy, ponieważ w taki sposób pomagamy osobom, które szukają o nim rzetelnych informacji.

Zostaw merytoryczną opinię o MPM Group Sp. z o.o. - Konin

• Jak się pracuje w MPM Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MPM Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPM Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MPM Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MPM Group Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MPM Group Sp. z o.o.