MPM Group Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MPM Group Sp. z o.o.

Spawacz

Witam. Parę tygodni temu miałem jechać jako spawacz tig do Rostock. Pani z rekrutacji mówiła że to umowa polska na jakąś kwotę , zgodziłem się po przesłaniu umowy okazuje że to umowa niemiecka na stawkę bardzo niską , więc poprosiłem o jakiś aneks żeby mieć pewność co do stawki którą otrzymam. Kontakt się urwał . Tak sami zdecydujcie czy warto? Pozdrawiam spawacz

Spawacz

Poszukują do Rostocku(Niemcy)spawacz TIG. Czy jest ktoś co tam pracował.Z tego co słyszałem praca na obiekcie.

@Spawacz

Słuchaj, czy oni tylko wysyłają do pracy za granicę, czy np. spawacz na miejscu w PL też dostanie u nich pracę? Jak wchodzę na stronę, to jest tylko nazwa w rogu i nic mi więcej nie wyświetla.

@Marta

Trzeba dzwonić i dopytać swojego czasu mieli oferty pracy PL.

wg mnie wszystko w porządku.

Zofia
@Andrzej

Tzn mówisz o pracy? A jakie stanowisko? Powiedz no coś więcej pls

Jaras
@Andrzej

Andrzej możesz się odezwać

@Jaras

Napisz czy tu pracujesz bo przydałaby mi się informacje o warunkach zatrudnienia

Witam czy firma jest godna polecenie

Masakra gorzej

Tci goscie co jeżdza po ludziach w pracy powinni byc usunieci juz dawno to psychole i ćpuny taka jest atmosfera u was wszystkich co uważaja sie za rżądzących wywalic to firma odrzyje

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Maks

Firma solidna i wypłacalna. Stawki na przyzwoitym poziomie. Możliwość rozwoju zawodowego a także miła atmosfera. Kierownictwo wymagające ale sprawiedliwe.

Zibi

Firma cały czas stawia na rozwój a to znaczy, że jest wymagającym ale jednocześnie dobrym pracodawcą. Nie każdy radzi sobie w takiej pracy.

Olek

Ale czy w momencie kiedy utrudnione są wyjazdy za granicę, firma normalnie załatwia pracę?

AlterEgo

Dla mnie jak najbardziej OK. Dobre mieszkania, umowa od średniej krajowej, busy na dojazdy do pracy lub zwrot za kilometrówkę, do tej pory co roku otrzymywałem zwrot z podatku z Niemiec, możliwość pracy w nadgodzinach, płatne urlopy. Dobry kontakt z dziewczynami z biura, a najważniejsze kasa zawsze na czas!!!(usunięte przez administratora)

Monter

Różnie to bywa jednym płaci innym nie płaci.Jak w jednym roku zapłacił to w następnym musisz ze swoich wybulić dwa razy więcej .

Monter

Właśnie mija termin i muszę wpłacić 1.300 euro podatku,który pracodawca powinien odprowadzić.Tak się kończy współpraca.Pozdrawiam

Rysiek
@Monter

Kontaktowałeś się z nimi w tej sprawie, bo mi pomogli z podatkiem.

Monter

Właśnie mija termin i muszę zapłacić 1.300euro podatku, który powinien odprowadzić pracodawca. Pozdrawiam

niedoszly pracownik

I właśnie miałem dzwonic ale nic z tego nie bedzie bo naprawdę się wystraszyłem .ani jednej pozytywnej opinii na temat tej firmy no niestety ale ja w takiej firmie pracowac niemogę.Pozdrawiam wszystkich tych co napisali prawde

Edward

Twoje zapytanie dotyczyło jakiego stanowiska pracy w firmie MPM Group? Ciekawi mnie też, dlaczego akurat do pracy w tej firmie aplikowałeś? Może słyszałeś coś, czego nie ma w tym wątku, dlatego chciałbym zachęcić Cię do udzielenia odpowiedzi.

Edward

W bardzo negatywnym świetle przedstawiłeś pracę w firmie MPM Group. Napisałeś również o rzekomym mobbingu, który tam ma miejsce. Zapewne zdajesz sobie sprawę, że jest to poważne przestępstwo, dlatego chciałbym, abyś potwierdził konkretnymi przykładami, że rzeczywiście takie zjawisko występuje. Chciałbym, abyś rozwinął wypowiedź również pod kątem tego, co napisałeś o nadgodzinach. Chciałbym wiedzieć, jak często się one zdarzają? Liczę na Twoją odpowiedź.

(usunięte przez administratora)Ludzi co raz mniej, roboty co raz więcej, nikt normalny tu nie przyjdzie robić (usunięte przez administratora) nadgodzin pełno, do tego robi się w 30-sto stopniowej gorączce, omijać szerokim łukiem (usunięte przez administratora)

Eryk

Praca ciężka na akord, gorąco na hali i magazynie zapewne, kiepskie zarobki, brak perspektyw na przyszłość nie polecam!!!

Szarda

Nie robisz nadgodzin to tydzień lub dwa i dostajesz wypowiedzenie plus głupie obgadywanie za plecami. Ogólnie nie masz życia gdy tam pracujesz. Jesteś traktowany dosłownie jak niewolnik.

@Szarda

Mam przez to rozumieć, że będąc osobą zatrudnioną w firmie MPM Group wymagane jest, aby zostawać po godzinach? Jeżeli tak jest, to może mógłbyś napisać, czy są one, chociaż odpowiednio rozliczane? Można liczyć na dodatkowe wynagrodzenia bądź możliwość ich odbioru? Jestem ciekaw, jak to wygląda.

Johnybea

Nie ma ani jednej pozytywnej opinii na temat tej firmy. Wszystko w temacie. Na marginesie. Pozwalniali się brygadzisci dlaczego dyrektor nic z tym nie zrobił? Jeśli nie zależy mu na brygadzistach to tym bardziej nie będzie mu zależało na pracownikach. (usunięte przez administratora) Kultury brak.

Firma i jej właściciele niewątpliwie maja się dobrze, czego nie można powiedzieć o pracownikach zarobki najniższa krajowa lub troszkę więcej, kompletnie nie adekwatne do pracy i warunków w jakich się ja wykonuje

Mnie zastanawia że ta firma od lat szuka pracowników. Coś chyba jest nie tak ze nie maja pracowników

Zostaw merytoryczną opinię o MPM Group Sp. z o.o. - Konin

• Jak się pracuje w MPM Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MPM Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPM Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MPM Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MPM Group Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MPM Group Sp. z o.o.