MPM Group Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o MPM Group Sp. z o.o.

Ostrzeżenie

Chłopie nie jedź tam ! Znajdź inna agencje lub pracuj w Polsce jak masz chęci, ta firma to dno i wyzysk człowieka . Co innego opowiadają w biurze a co innego na miejscu.

Grzesiek

Czy ten brak aktywności na forum to wynik bardzo dobrej pracy? Szukam pracy i liczyłem na wasze opinie.

@Grzesiek

@Grzesiek, zawsze warto pytać o konkretne rzeczy na forum, na pewno osoby zatrudnione w MPM GROUP KONIN udzielą Ci satysfakcjonującej odpowiedzi. Piszesz, że szukasz pracy - a jakim stanowiskiem jesteś zainteresowany? Na stronie internetowej firmy w zakładce "Praca" znajdziesz kilka ciekawych ofert: http://www.mpm-group.pl/index.php?page=praca

bonzo

Szczerze ,nie polecam Oni mało co wiedzą co sie dzieje na budowach .

Wilk
@bonzo

Bonzo odezwij się mam pytanie do cb

Weronika

@Tomasz, długo już współpracujesz z tą firmą? Co jeszcze możesz powiedzieć o tym pracodawcy? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w MPM GROUP KONIN? Czy ktoś z Was podjął niedawno współpracę z tą firmą? Zachęcam do podzielenia się swoją opinią!

Monter

Masakra gorzej

Tci goscie co jeżdza po ludziach w pracy powinni byc usunieci juz dawno to psychole i ćpuny taka jest atmosfera u was wszystkich co uważaja sie za rżądzących wywalic to firma odrzyje

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Tomasz

Polecam ! Firma na rynku jako posrednictwo pracy najlepsza Wszystko na czas

Weronika

@Bolo, masz inną opinię o firmie niż Elektryk. Czy zakwaterowanie załatwiła Ci firma i zostało wliczone do wynagrodzenia, czy płacisz osobno? Ja wyglądają warunki mieszkaniowe? Piszesz, że nie miałeś problemów z pójściem na urlop, może obecnie coś się w firmie zmieniło? Jak wygląda sprawa z dodatkami do wynagrodzenia? Możesz liczyć na premie, czy pakiet socjalny? Dodawajcie swoje opinie o pracodawcy, pomaga to innym zainteresowanym pracą w aplikowaniu.

Weronika

@Elektryk, opisujesz własne doświadczenia w tej firmie? Jak to nie ma urlopu? Każdy pracownik po przepracowaniu określonego czasu, nabywa do niego prawo. Być może się o niego nie upomniałeś? Kodeks pracy powinien być przestrzegany w każdej firmie. Powinieneś porozmawiać o tym z przełożonym. Dodaj, na jakim stanowisku pracowałeś i co należało do Twoich obowiązków?

Bolo
@Weronika

Coś ten Elektryk ściemnia. Ja tam pracowałem i urlop miałem, Normalna robota, żaden krzak. Niektórym to nic nie pasuje.

Weronika

@Rr udzielają się na forum nie należy używać obraźliwych słów. Wyrażając swoją krytykę należy to robić w sposób kulturalny i konstruktywny. Odsyłam Cię do regulaminu http://Https://www.gowork.pl/regulamin. Wpisy niezgodne z jego postanowieniami będą usuwane.

tomaszo

Witam a jak można się dostać do pracy w tej firmy czy wymagane są jakieś szczególne umiejętności

Hektor
@tomaszo

Jak dostać się do konkretnej firmy? Wysłać cv, zadzwonić, czy podjechać osobiście? Co rozumiesz przez szczególne umiejętności? Na przykładzie spawacza, czy dana osoba spawa płoty czy może konstrukcje pod wodą?...

Rr
@tomaszo

Tak umiejętnie lizać tyłek

Weronika

@bonzo, możesz zaprezentować swoje całe doświadczenie wynikające ze współpracy z MPM GROUP KONIN? Każda Twoja merytoryczna uwaga dotycząca tej firmy będzie istotna dla osób, które chciałyby w przyszłości zacząć współpracę z nią.

autobus

niestety nie polecam a szkoda. po miesiacu wpadl na kwatere polsko niemiecki tkz koordynator i stwierdzil ze jest zjazd na tydzien do polski . z tygodnia zrobilo sie trzy. zero odzewu a ni normalnej rozmowy z biurem. zwykla agencja pracy. dobra zeby sprobowac bo jesli beda mieli front robot to ok bo placa. ale na poczucie stabilnosci nie liczcie. zapowiadalo sie lepiej. duza rotacja. ja pracowalem miesiac to sie przewinelo z 5-6 osob. kwatery bardzo slabe. brak neta.dojazdy to jak ktos zabierze to jedziesz jak nie to autobus jesli jest. (usunięte przez administratora)brak jakichkolwiek narzedzi . w zdecydujecie. ale rozmowa w biurze a warunki faktyczne to dwa inne swiaty

Czyli polecacie wyjazd z mpm?

Weronika

@autobus, jesteś zadowolony z warunków pracy jakie zapewnia Ci MPM GROUP KONIN. Zgodnie z Twoim wpisem, wychodzi na to, że pracodawca ten wspiera swoich pracowników. Czy tak samo dba on o ich rozwój i podwyższanie kompetencji zawodowych? Czy zdecydowałbyś się na wypowiedź w tej kwestii, na tym forum? Inni użytkownicy chętnie się z nią zapoznają.

autobus

Zacząlem niedawno tu pracowac. wyplata bez zarzutu,potrzebna zaliczka- nie ma problemu. W mieszkaniach wszystko co trzeba. umowa na srednia krajowa karty ekuz dane. kontakt z biurem zawsze. tylko pracowac .

Info

Nie polecam. Stracilem tylko czas. Brak organizacji. Infrormacje podane w biurze calkowicie roznia sie od rzeczywistosci na budowie. Slabo, ale zrobicie jak uwazacie.

Witam, wie może ktoś jak tam wyglądają w Niemczech próbki spawalnicze ?

Hektor
@anonymous

Jak mogą wyglądać? To już zależy od wymagań konkretnej firmy i co w danej firmie produkują. Może wystarczyć podolna, może być pion z dołu do góry a możesz i trafić, że wymagać będą pozycji sufitowej...

Hicias

Witam chcialem sie dowiedziec ile euro daja monterom na godzine. Pracuje juz 12 lat jako monter ze znajomoscia rysunku izometrycznego

Czy to możliwe żeby agencja nie miała aktualnie ofert pracy?

Firma ok, na budowach trochę bałagan, ale kasa na czas, warunki mieszkaniowe ok. Po raz pierwszy chyba nie musiałem czekać na wypłatę.

Weronika

Zapytam po raz kolejny o te dobre warunki oferowane przez MPM GROUP KONIN @Michał. Wcześniej nikt nie odniósł się do moich pytań ale może Ty zechcesz wyszczególnić na jakich zasadach odbywa się w firmie zatrudnienie?

Zostaw merytoryczną opinię o MPM Group Sp. z o.o. - Konin

• Jak się pracuje w MPM Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MPM Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MPM Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MPM Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MPM Group Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MPM Group Sp. z o.o.