Opinie o DELHAN w Leszno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie DELHAN. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DELHAN na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DELHAN w Leszno

Tak to tylko w polsce .....

Witam, Posiadam duże doświadczenie w pracy, pracowałem a Polsce, Niemczech oraz Holandii obecnie Niderlandy. Za granicą bez problemu dostałem pracę tam były tylko trzy pytania co potrafię , od kiedy mogę zacząć pracę i czy chcę pracować !!!. Nikt nie negował i nie oceniał mnie poprzez pryzmat cv jak to zrobi firma Delhan. Tam liczyło się czy chce się pracować i umiejętności u nas ocenie się przez cv. Na rozmowie w w/w firmie nic konkretnego o pracy na danym stanowisku się nie dowiedziałem. Druga sprawa po co firma marnując mój czas i narażając mnie na koszty dojazdu (paliwo) zaprasza na rozmowę by ok. 2 godzin po jej odbyciu przysłać mi sms z odpowiedzią odmowną ???

Public Relations DELHAN
@Tak to tylko w polsce .....

Oceniamy kandydatów poprzez pryzmat ich doświadczenia, które wynika z cv, a rozmowa ma nam pozwolić zapoznać się z kompetencjami jakie zdobył w trakcie swojej kariery kandydat. Podczas rekrutacji mówimy o obowiązkach jakie wiążą się z danym stanowiskiem, w trakcie otwarcie odpowiadamy na zadawane pytania. Faktycznie każda osoba, która poświęca swój czas na (usunięte przez administratora) rozmowy rekrutacyjnej jest przez nas informowana o wyniku rekrutacji. Uznajemy za standard przekazanie informacji, także wtedy gdy decydujemy się, jak w przypadku rekrutacji w której Pan brał udział, zatrudnić inną osobę. Szanujemy czas osób biorących udział w procesie rekrutacyjnym - stąd szybkość podejmowania decyzji.

Kandydat magazyn
@Public Relations DELHAN

Tak mając i czytając cv kandydata jak coś nie pasuje to się go nie zaprasza na rozmowę wiedząc z góry że takiego kandydata się nie zatrudni. Dodatkowo narażacie ludzi na koszta dojazdu i czas poświęcony na rozmowę rekrutacyjna.Trochęto słabe i nie poważne z waszej strony.

Złe doświadczenie....
@Public Relations DELHAN

Ja mam bardzo złe doświadczenie z polskimi pracodawcami /Leszno i byłe woj. leszczyńskie/ o rekrutacjach nie wspomnę bo to oddzielny temat więc opinie sobie już wyrobiłem. Przy okazji pozdrawiam firmę Delhan z Leszna.

@Kandydat magazyn

Celem rekrutacji, spotkań z kandydatami jest wyłonienie najlepszej osoby na dane stanowisko. Natomiast zapraszamy oczywiście tylko osoby, których CV zostanie pozytywnie ocenione. Może Pan zawsze poprosić o rekrutację online.

@Złe doświadczenie....

Zapraszamy na kawę, zakupy jak Pan/Pani będzie w pobliżu :)

Czy pracodawca DELHAN organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Żenada

Piszesz Romku o szkoleniach wodza wizjonera?

Franz

O no masz, jak nie jak tak :-D

Public Relations DELHAN

W momencie zatrudnienia każdy pracownik jest przeszkolony do danego stanowiska. W DELHAN większość menagerów zaczynała pracę od najniższych stanowisk i rozwijała swoje kompetencje wraz z rozwojem firmy, każdemu ambitnemu pracownikowi zrobimy co w naszej mocy by pomóc się rozwijać.

Co jaki okres czasu w DELHAN można ubiegać się o podwyżkę?

???

Na krótko przed zwolnieniem...

@???

Jest to uzależnione od stanowiska pracy, a przede wszystkim od rozwoju kompetencji pracownika i jego zaangażowania.

Pytajnik

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na magazynie?

???

Poczytaj starsze wpisy ślepoto

Bez zmian
@Pytajnik

Po staremu. Rowy kopią za więcej pieniędzy.

@Pytajnik

W procesach logistycznych w firmie DELHAN pracuje kilkadziesiąt osób specjalizujących się w różnych obszarach pracy magazynu. Proszę kontaktować się z działem rekrutacyjnym, w zależności od ogłoszenia, poszukiwanego pracownika zostaną udzielone właściwe informacje.

Magazynier

STO PYTAŃ DO, CO JAK I DLACZEGO , NIE POLECAM !!!

ostatnie miejsce zatrudnienia , co jak i dlaczego

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Leszno
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierownik Działu Kontroli Jakości
Leszno
Dawtona Frozen Sp. z o.o.

Public Relations DELHAN

Jesteśmy zespołem szanujących wysiłek i prace innych. Komunikujemy się otwarcie i szczerze z wzajemnym szacunkiem i zaufaniem. Zapraszamy na kawę by poznać nas od wewnątrz ????

Opinia negatywna!!!

Firma nie poważna i nie dziwi duża ilość negatywnych opinii !!! Zapraszają na rozmowę wcześnie analizując wysłane cv po to tylko by 30 min po rozmowie przesłać SMS że nie zatrudniają tym samym narażając osobę na koszty dojazdu 40 km. Po prostu nie poważni.!!!

@Opinia negatywna!!!

Szanujemy czas osób biorących udział w procesie rekrutacyjnym, a szybkość podejmowanych decyzji uważamy za pozytyw.

Delhan wrażenia z rozmowy

Ja akurat byłem coś załatwić w Lesznie wiec akurat przypadł mi dzisiaj dzień rozmowy rekrutacyjnej w firmie Delhan. Pojechałem z czystej ciekawości (prace już mam w innej firmie zaczynam od przyszłego tygodnia). Przebieg rekrutacji w firmie Delhan standardowo sto pytań do kandydata (a mieli cv więc mogli przeczytać) , powierzchowne odpowiedzi o pracy na danym stanowisku, brak informacji o rodzaju umowy, godzinach pracy, benefitach itp. Zapewne po przedstawieniu mi warunków umowy a przede wszystkim zarobków pracy bym nie przyjął nawet gdybym dostał odpowiedz pozytywną. Zastanawia mnie jedno po co każą przyjeżdżać na rozmowę wiedząc że wyślą i tak sms z odmową. Druga sprawa że jechałem na rozmowę z mieszanymi odczuciami czytając wcześniej same negatywne opinie o firmie na Gwork.

@Delhan wrażenia z rozmowy

Rozmowę prowadzimy z kandydatem opierając się na cv, rozmowa mam nam pozwolić się poznać. Zawsze pytamy kandydata czy ma jakieś pytania, kwestie które chciałby poruszyć i z chęcią otwarcie udzielamy odpowiedzi. Każda osoba, która poświęca swój czas na (usunięte przez administratora) rozmowy rekrutacyjnej jest przez nas informowana o wyniku rekrutacji. Uznajemy za standard przekazanie informacji, także wtedy gdy decydujemy się, jak w przypadku rekrutacji w której Pan brał udział, zatrudnić inną osobę. Szanujemy czas osób biorących udział w procesie rekrutacyjnym - stąd szybkość podejmowania decyzji.

Xxxx

Co chwilę inni ludzie jednych zwalniają nawet nie wiadomo dlaczego a zatrudniają gorszych , problem jest taki że nawet jak człowiek by chciał pracować dłużej powiedzą że przedłużamy umówe a po chwili się okazuje że jednak dziękujemy za współpracę, radzę traktować wszystkich równo i ludzi nie zwalniać

@Xxxx

Przykro nam że poczuł się Pan nie równo potraktowany. Przykro nam także, że osoby zatrudniane przez DELHAN uważa Pan za gorsze. Staramy się z powagą i należytym szacunkiem podchodzić do każdej osoby, każdego pracownika.

Andrzej L.

Śmiać mi się chce ,znowu szukaja pracowników na magazyn dali ogłoszenie na elka.pl. Od ładnych paru lat na te same stanowiska szukają czyzby nikt nie chciał u nich pracować ??? co musi być na rzeczy .

@Andrzej L.

Panie Andrzeju, firma powiększa się nam :) Jesteśmy firmą prorodzinną stąd nasze braki na magazynie. Ale proszę się nie martwić, na pewno znajdziemy odpowiednią osobę na to stanowisko.

Stop dyskryminacji

Zastanawiam się czy nie pozwać firmę DELHAN LESZNO o dyskryminację na drodze sądowej konsultuje to aktualnie że swoimi prawnikami. Oraz zadać odszkodowania.

@Stop dyskryminacji

Bardzo smuci nas ta wiadomość. Nasza firma przestrzega wszystkich zasad życia społecznego. Dla nas wszyscy są równi i wszyscy mają prawo do równego traktowania. W którym momencie poczuł/a się Pan/Pani dyskryminowany/a? Zamieszczony komentarz w naszej ocenie jest bezzasadny i ma znamiona zniesławiania.

nowa090

Chciałam złożyć CV, bo widziałam ogłoszenie na Elce ale jednak rezygnuje. Dziękuje za opinie

@nowa090

Cieszymy się bardzo że może pan przebierać w ogłoszeniach, ważne aby znaleść coś dla siebie, życzymy sukcesów w przestrzeni biznesowej :)

Leszczynianin
@nowa090

Bardzo dobrze postąpiłaś nic nie tracisz firma mało poważna jeśli chodzi o zatrudnianie i traktowanie pracowników a komentarze mówią same za siebie. Druga sprawa jak ktoś od kilku lat ciągle szuka pracowników i to na te same stanowiska to musi być coś nie tak. Pozdrawiam

@Leszczynianin

Z powagą i należytym szacunkiem podchodzimy do każdej osoby. Niestety nie mamy wpływu na komentarze i jest nam przykro, że dziś tak łatwo ludzie piszą negatywnie, a tak rzadko wyrażają opinie pozytywne. Na przestrzeni ostatnich lat DELHAN wraz z rozwojem i inwestycjami podwoił zatrudnienie i zrobimy co w naszej mocy by dalej rosnąć.

Leszczynianin

Nie wiem kogo oni szukają do pracy skoro praktycznie nikt im nie odpowiada skreślają kandydatow już na samym pierwszym etapie rekrutacji nie znając osoby i jej kompetencji.

@Leszczynianin

Przykro nam, że nie mogliśmy Panu zaoferować pracy, podczas procesu rekrutacji zatrudniamy najczęściej jedną osobę.

zainteresowany praca magazyn

Czy jako kandydat do pracy na magazynie (posiadam doświadczenie oraz wszystkie uprawnienia) zarobię w firmie Delhan na magazynie 4500 zł/netto ??? ( tyle aktualnie zarabiam ale zmieniam miejsce zamieszkania) .Proszę o rzetelną odpowiedz z góry dziękuję.

@zainteresowany praca magazyn

Odpowiedź na to pytanie uzyskać Pan może podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Niedoszły kandydat

Szkoda ze nie traktują ludzi którzy by chcieli u nich podjąć praekaeekacę poważnie. Rekrutacja przeprowadzana mało profesjonalnie moim skromnym zdaniem kandydata a szkoda ale cóż. Później dziwią się ze ludzie im wystawiają negatywne komentarze. Firma jako handlowiec na allegro ma fajny towar (sam tam wystawiam już od 20 prawie lat). Ogólnie położenie firmy DELHAN takie sobie droga dojazdowa to tragedia reszta bataki po remoncie plus parking i nowa hala magazynowa to ma plus.

@Niedoszły kandydat

Do każdego z kandydatów podchodzimy profesjonalnie. DELHAN faktycznie cały czas inwestuje w związku z tym także zwiększa zatrudnienie, cieszy nas że Pan to zauważył. Niestety droga należy do Miasta Leszna i nie mamy wpływu na jej stan.

Czy pracownicy DELHAN mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Public Relations DELHAN

Oczywiście. Mamy spotkania integracyjne, jak i imprezy firmowe. W dobie pandemii niestety wiele z tych spotkań musieliśmy przełożyć, odwołać. Nawet w 20-lecie DELHAN nie udało się nam zorganizować WIELKIEGO świętowania ☹

Jestem obiektywny i neutralny

Szkoda ze taka firma jak Delhan ma tyle negatywnych komentarzy. Ale myślę że nie są jedyni w Lesznie widocznie coś musi być na rzeczy.

@Jestem obiektywny i neutralny

Zawsze staramy się z należytym szacunkiem zwracać do każdej osoby. Niestety nie mamy wpływu na komentarze i jest nam przykro, że dziś tak łatwo ludzie piszą negatywnie.

Dzisiejsza rozmowa o pracę przeprowadzona w sympatycznej atmosferze. Sympatyczny właściciel firmy DELHAN jak i pani rekrutująca wszystko szegółowo przedstawione.

@Zainteresowany

Staramy się, aby wszystkie nasze rekrutacje były na jak najwyższym poziomie. Bardzo dziękujemy.

Bardzo dobry pracownik

Szkoda ze firma odzurzuca kandydatury /cv/ rzetelnych kandydatów którzy mają doświadczenie i chcą pracować. Widzę że firma DELHAN cały czas daje ogłoszenie że zatrudni magazyniera ogłoszenie ukazuje się po raz kolejny od paru ładnych lat czyli z tą firmą jest coś nie tak że nie mogą nikogo znalesc wystarczy poczytać opinie gwork same negatywne!!!

@Bardzo dobry pracownik

Nasza firma ciągle się rozwija. Poszukujemy pracowników z różnymi kwalifikacjami. Przykro nam że został wybrany inny kandydat.

Edward

Witam. Jak oceniacie firmę, pod kontem kultury pracy, finansów i nastawienia właścicieli do czasu pracy. Chciałem aplikować do tej firmy jako PH

Roman
@Edward

Mam nadzieję że niedługo ktoś wypowie się na ten temat, też mnie to ciekawi. Jeśli już wybierzesz się na rozmowę kwalifikacyjną, to koniecznie daj znać jaki był jej przebieg. Takie informacje zawsze są cenne.

Na szczęście były
@Edward

Jeżeli nie masz noża na gardle i nie umierasz z głodu daj sobie spokój, szkoda zdrowia i nerwów...

@Edward

Cześć, mamy tutaj bardzo zgrany zespół, normalnych ludzi i fajną atmosferę. Finanse wiadomo zawsze mogą być wyższe, bo kto by nie chciała więcej zarabiać w dobie ciągłych podwyżek ;) Czas pracy 8h, ale jeśli coś się dzieje to też nie ma z tym problemu. Kwestia dogadania. Liczą się rezultaty.

Tak to tylko w polsce .....

Zostaw merytoryczną opinię o DELHAN - Leszno

• Jak się pracuje w DELHAN?

Zobacz opinie na temat firmy DELHAN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DELHAN?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DELHAN?

Kandydaci do pracy w DELHAN napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DELHAN