Opinie o Imperial Tobacco Polska S.A. w Jankowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Imperial Tobacco Polska S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Imperial Tobacco Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperial Tobacco Polska S.A. w Jankowice

On nowy

Witam jaką pensję mają nowi operatorzy maszyn i czy zatrudniają przez agencję czy Imperial Tobacco

Lidia
@On nowy

@On nowy Widać, że jesteś na poważnie zainteresowany podjęciem pracy w Imperial Tobacco Polska. Jeśli złoży się jednak tak, iż nikt nie postanowi Ci tu odpowiedzieć, to z tego typu pytaniem możesz już śmiało zgłosić się bezpośrednio do nich: https://imperial-tobacco.pl/kontakt/ Zdecydujesz się na aplikowanie?

Ada
@On nowy

Przez firmę tylko mechanicy i elektronicy. Reszta wszyscy przez agencję

Lidia
@Ada

Nie jestem pewna, czy po takim czasie te informacje przydadzą się @On nowy - ale myślę, że innym na pewno tak. Warto byłoby jeszcze przy okazji poruszyć temat systemu wynagradzania oraz premiowania w Imperial Tobacco. Zrobisz to?

Kosztorys
@On nowy

Z początku będziesz pracować na 3 zmiany jako początkujący operator i zarobisz 2800brutto z premią (2400netto). Jak Cię poduczą trafisz na 4 brygady gdzie dostaniesz 2800 na ręke za prace we wszystkie piątki, światki i weekendy. Bardzo prawdopodobne ,że za dni dodatkowe Tobie nie zapłacą bo brygadzista zapomni zgłosić do agencji twoje nadgodziny i będziesz musiał pilnować i sprawdzać swoją wypłatę. Nadgodziny płacą co 4mc (w sumie co 5 ponieważ miesiąc wypłaty nadgodzin jest mc następnym po upływie 4).

@On nowy

na poczatku zatrudniaja przez agencje 2800 brutto jak sie sprawdzisz to imperial ale teraz zwalniaja nawet tyvh co przyjeli przez imperial

wald
@Ada

nie tylko mechaanicy i elektronicy.znam jedną maszynistkę której mąż jest mechanikiem i od razu została przyjęta przez imperial

Zikzakmakłin
@On nowy

Ja po prawie dziesięciu latach pracy mam niecałe sześć tysięcy brutto, więc szału nie ma. Z opowieści starszyzny wynika że w monopolu zarabiało się trzy razy więcej niż gdzie indziej. Teraz niestety się to wyrównało. Widać po spadku akcji jak imperial toczy się ku przepaści, chyba zawsze był gorzej zarządzany niż największa konkurencja Philippe Morris Niech się w końcu coś zmieni bo angole (usunięte przez administratora)na wszystko a Wojtas tylko przyklepuje

Szymon

Na rozmowie wstępnej było ok i wszystko szło ładnie i pięknie. Nawet gdy przyszedł chyba mój ewentualny kierownik, który był ZA. W momencie gdy jednak wspomniałem o tym, że z VW, a dokładniej Panopy, wywalono mnie dyscyplinarnie, to i sytuacja się całkiem zmieniła. Nie zmieniło faktu nawet to, że miałem wyraźnie na tzw. wypowiedzeniu, że zatrzymałem linię produkcyjną na 9min i artykuł 52 nie tyczy się tym samym złodziejstwa. Nie wzięli też pod uwagę tego, co na ten temat powiedziałem broniąc się przed ich mega podłą oceną, gdyż od razu zaczęły się pytania, czy czegoś nie wyniosłem. Mam poważny niesmak po tej rozmowie. Z perspektywy czasu, to jednak się cieszę. Cieszę się, bo z pewnością przy tej pracy miałbym problem z rzuceniem palenia, a tak to już biegnie kolejny miesiąc. Nie polecam! A! Nazywajcie rzeczy po imieniu, bo słowo "produkt" nie zmieni szkodliwości papierosów w ogóle.

Ggg
@Szymon

Wyleciałes za wynoszenie więc milcz.Watpie czy gdzieś dostaniesz pracę nieudaczniku.

Puls0
@Ggg

Nie obrażaj. Wyraźnie napisał że nie za kradzież. Pozatym kim jesteś żeby osądzać ludzi?

Chetny

Witam jak wyglada praca w firmie. Jakie zmiany,godziny, grafik jak wyglada. Pozdrawiam.

@Chetny

Praca ogólnie spokojna przynajmniej na pp zmiany 3 4 brygadówka lub 12 na 12 co 2 wek wolne piątek sobota niedziela jeden tydzień idziesz tylko środa czwartek a kolejny poniedziałek wtorek piatek sobota niedziela jako operator umowa przez agencje

Hej, czy w firmie Imperial Tobacco Polska S.A. płacą za nadgodziny?

Ada

Jeśli koordynator dopilnuje przesłania do kadr info o nadgodzinach i ty tego też dopilnujesz to płacą. Ale to jest też co 3/4 miesiące wyrównanie za nadgodziny. Trzeba pilnować.

tak płacą lub są do wybrania zależy od potrzeby pracodawcy ale przeważnie są płatne

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Imperial Tobacco Polska S.A.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Neonatolog
Jankowice
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
Pan ciastek

Ostatnio byłem na rozmowie na operatora maszyn i się zawiodłem.....fabryka tytoniu co zarabia grube miliony oferuje operatorowi maszyn na początek 2800 brutto i zatrudnienie przez agencję pracy przez najbliższe 18 mc ? (A po kilku mc można przejść na 4-brygady i zarobić 400zł więcej?) Coś wam pokażę, zdjęcie poniżej z portalu pracy, który podaje średnią zarobków na tym stanowisku ze wszystkich ofert dla wielkopolski (3250-4497zł brutto). Ta fabryka daje stawkę poniżej średniej, jedną z najniższych na rynku pracy. https://files.tinypic.pl/i/00989/53wtwfyfs539.jpg

Wacław Pieniążek
@Pan ciastek

Panie coś Pan! Przecież co roku chwalą się nagrodami za jednego z pińcet najlepszych pracodawców w Polsce!

PAN ciastek
@Wacław Pieniążek

Ponieważ nie ma tam wytycznej wysokości zarobków, a jedynie ilość pracowników, ilość przyjmowanych pracowników (rotacja która nie jest dobra) itp... Amazon tez był na tej liscie... Nie chce mi w głowę wejść ten bonus 400zl za 4brygady! No bez jaj, pracujesz każdy piątek, świątek, większość weekend ów za 400 więcej? To dodatek rzędu 1000+ powinien być, co się dzieje z reszta tych przepracowanych dni za które powinni zapłacić?

Jobs
@Pan ciastek

W Mc'Donalds na dzień dobry przez pierwsze pół roku zarobisz 2464zł + premię, więc pytanie gdzie skromnie płacą, w Imperialu czy Mcdonalds :D Czy to może Mc'Donalds za dużo płaci ? :D https://pikio.pl/zarobki-mcdonalds-210319/

conrado moreno
@PAN ciastek

Reszta dni za które powinni zapłacić na 4brygadach (czytaj soboty) wydają jako wolne za sobote. Dlatego dodatku za 4 brygady wychodzi tylko 400zyla i co kwartał premia (jesli nie byles chory itp), za nadgodziny też placa co kwartał. Ta fabryka żywi się pracownikami z Kościana (+ukraincami), tam roboty jest mało i ludzie sie zgodza na kazde warunki ktore są juz i tak na pograniczu kodeksu pracy. Teraz kazdego przyjma do tej roboty. Plus tej firmy taki ze masz fajki za darmo.

Wacław Pieniążek
@conrado moreno

Czy to plus że papierosy za darmo? Nie zdają sobie sprawy, młodzi, którzy zaczynają na dobre palić, że lepiej dla nich byłoby nigdy do tej firmy nie trafić.

Mechanik

Dla przestrogi przychodzisz przez Worka twoje szanse że dostaniesz umowę przez imperial to 20% teraz nawet przez imperial jak dostajesz umowę to jej nie przedłużają po 15 MSC tak więc się zastanówcie 12h tryb pracy przerąbane ale 4 brygdowke jeszcze gorsza to jak wybierać między dżumą a cholerą.

Pracownik roku
@Mechanik

To bez różnicy w jakim okresie roku fiskalnego kończy się umowa to i tak 90% szans na brak kolejnej?

DJ kaka
@Mechanik

Albo jak między mąką a banderolą

Ta fabryka utrzymuje 90% ludności z Kosciana, gdy fabryka kiedyś upadnie to Kościan zniknie z mapy Polski haha ha

LoL

Zorganizowana grupa Kościańska, pozostałe 10% pracuje w sklepach spożywczych w Kościanie i dwie osoby na poczcie :D

Donosiciel
@LoL

A tego spod 5-ki nie było dzisiaj w pracy haha

Dziki wieprz

Nie przesadzaj człowieku. Jak by nie było to Poznań też jest dowożony. Czy ta fabryka czy inna wszystko jest poza miastem. Dziesięć kilometrów w tą czy w tamtą, bez znaczenia. Fabryki wożą ludzi w promieniu kilkudziesięciu kilometrów i tak już zostanie.

Witam. Czy ktoś może się wyrazić na temat atmosfery w administracji? W którym dziale jest ok, a z którego lepiej zrezygnować?

Kito

Witam ponownie! Czy jest możliwość złożenia CV osobiście w siedzibie firmy?

Zatrudniona

Taka super firma a rekruter nawet nie wysłał maila z podziękowaniem za udział w rekrutacji... słabo...

Tonik

@Ronnie Nie przesadzaj z tym niesprawiedliwym traktowaniem, każdy ma to na co zasługuje!

@Tonik

O nie, tu kolega roni miał racje akurat, gdyby każdy miał to na co zasługuje byłoby odwrotnie niż sytuacja która opisał. Polać mu !

Kito

Witam! Jestem zainteresowany pracą na produkcji, czy warto złożyć CV? Jaka atmosfera, zarobki, czy są stabilne warunki zatrudnienia? Z góry dziękuję za informację!

Ronnie
@Kito

Skłądaj CV przyjmą Cię, robota jest spoko (rękawów sobie nie po urywasz), musisz się dużo uczyć jedynie w pracy, atmosfera jest przyjazna, pracują ludzie bardzo w porządku ale większość to nygusy. Warunki są stabilne , chyba, że okażesz się amebą intelektualną i mimo nauki nie nauczysz się nic to Ci podziękują (Albo będziesz paczki tytoniu rozdzierał wtedy). Zarobisz od 2400-3000. Posiłki masz na stołówce prawie darmo, 117zł na mc dofinansowania.

Ronnie

Troszkę krytyki wobec koordynatorów oraz pracowników, uwaga: -Panuje nie równe traktowanie pracowników przez koordynatorów, nie doceniają tych pracowników którzy są w pracy co dziennie i na każde zawołanie o pracę w dni dodatkowe (bo fabryka odrabia straty) ,w nadgodziny (bo fabryka potrzebuje wsparcia ze względu na usterki które i tak ma gdzieś - pracownik naprawi ) i gdy taki pracownik potrzebuje dzień wolny to musi się o niego prosić kilka razy, ponieważ koordynator albo zapomni 3 razy, albo Ci nie da po większość pracowników ma gdzieś prace i idzie na tydzień na L4, wróci na tydzień do pracy i idzie na opiekuńczy, wraca z opieki gdzie tydzień popracuje i w koncu stwierdzi ,że mu ciężko bo jest za dużo nowych osób i musi iść na L4 (W końcu pracuje tu od roku w górę i czuje się doświadczony z zmeczony nauką nowych ?) . - Do wywalenia taki pracownik, Ukraińcy nasi są już bardziej sumienni. - Gdy coś musisz załatwić pilnego to potrzebujesz od tego 3-4 koordynatorów, bo jeden zapomni, drugi Cię odeśle do poprzedniego, poprzedni pojdzie na urlop, zastępca ma gdzieś twoje sprawy bo jest z innego działu i jest nie decyzyjny (jedyne co go interesuje to pytania o usterki maszyn których i tak nie rozumie). Dezorganizacja LEVEL: EXPERT

KAPITAN BANDEROLA

Gdy Ci smutno... Gdy Ci źle... Nie załamuj bracie się.... ...i pamiętaj o tym ,że .... ...zawsze możesz w mące unorać banderoleee....!

Młynarz OTP
@KAPITAN BANDEROLA

Bez mąki nie jadę!

Banderołlen

Tyle mąki w całym mieście, nie widziałeś tego jeszcze...popatrz,ooo oo

Sensei maszyn

W życiu można osiągnąć wszystko, wystarczy odpowiednia ilość mąki....

Romeło

Zajumali nam premie gdzie przestój produktywny fabryki był z ich winy i chcą abyśmy jeszcze więcej pracowali dodatkowo w weekendy....powinni zabrać tym u góry, którzy organizowali przejście kodowania i nie przygotowali technologicznie maszyn.

Coder-2

Pracuję w fabryce od krótkiego czasu jako operator maszyn i muszę przyznać, że fabryka jest całkiem przyjemna dla pracownika. Pracowałem wcześniej w ogromnych fabrykach jak Duni, Bridgestone i mimo większych tam zarobków nie spotkałem się jeszcze z tak przyjaznym środowiskiem pracy. Pracownik otrzymuje: - papieroski do testowania - dofinansowanie do posiłków - kulturę i bardzo pozytywną atmosferę w pracy - pracę w której człowiek rękawów raczej sobie nie powyrywa, pracownik musi się nauczyć jak technciznie pracują maszyny na linii produkcyjnej i nauczyć się utrzymać je w ruchu (dodając do nich materiały lub redukowanie ich błędów pracy ) Wcześniej w wyżej wymienionych fabrykach operator maszyn pracował cięzko i ścisle wyszkolony w działaniu programów, tutaj pracownik uczy się technik mechanicznych oraz współpracy zespołowej. Ciekawa fabryka, osobiście polecam. Pracę znalazła mi agencja pracy Randstad.

Mario

Jak wygląda praca jako operator maszyn? Dobrze tam płacą poprzez agencję? I jaka atmosfera w pracy?

@Mario

Jak lubisz tyrać po 12h lub w systemie 4 brygadowym to ta praca jest dla Ciebie. Dodatkowo mataczenie i kombinowanie jak płacić mniej lub wcale za nadgodziny,wieczne kombinowanie z nagrodami rocznymi itd. Do tego idiotyczny system WorkDay(urlopy,odcinki płacowe,PITy itd) i wieczna spychomania na nasze plecy. Więc jaką możesz mieć tu atmosferę??? :)

Worker
@Imperialny terminator

Na jakim dziale robisz? Ja sobie akurat chwale te 12h.

@Worker

Jak jesteś kawaler bez obowiązków to może Ci pasować. Produkcja.

Worker
@Imperialny terminator

To jak jest tam tak tragicznie to dlaczego ciągle tam jesteś?

@Worker

Cały czas etap poszukiwań :)

@Mario

Wynagrodzenie przez agencje na dzien dobry to tak 2700 2800 2900 ( chyba że posiadasz jakieś kompetencje które niezbednie są potrzebne ) zł brutto pózniej z kolejnymi miesiącami podstawa rośnie Dodać trzeba różne dodatki do pensji . Po 18 ms przechodzi się na umowe z firmą - pensja rosnie . Praca jako opreator maszyn polega na tym że sie operuje maszynami jak w nazwie . Nie jest to wybitnie ciężka praca lecz trzeba mieć smykałke do techniki i trochę cierpliwości "trochę" . Trzeba sie przygotować na dosyć powiedzialbym chaotyczny grafik pracy - ale idzie się dostosować . Koordynatorzy bardzo sympatyczni ludzie , kierownik tak samo . Lecz no wiadomo - są na stanowsikach kierowniczych a nad nimi jest ktos wyżej wiec trzeba miec swiadomośc że niektóre pomysły pracownikom mogą sie nie podobać ale to nie jest ich wina .Jako tak wysokorozwinięty koncern trzeba być gotowym na to że jesteśmy cyfrą z numerem ID i podwyższamy słupki na wykresie w czasie gdzie sport , bycie fit jest bardziej popularne niż degustowanie w papierosach. Warto dodać różne systemy pracy w zależnosci od obszaru w którym sie pracuje - powiedzą Ci pierwszego dnia.

@Worker

Dobrze płacą za czasami siedzenie na tyłku

WALD
@Mario

A JAK TAM MASZYNISTKA MĘCZĄCA. Z WIOCHY ZA KOŚCIANEM ? TRZYMAJA JA TAM JESZCZE?

@WALD

Jak ktoś jest cymbał to jest dla niego męcząca. Nic do niej nie mam. Kilka razy pracowałem z nią na maszynie i miło wspominam. Wesoła dziewczyna,można pożartować i się powygłupiać i ze spokojem ogarnąć maszynę. Ale jak widzę jakie tu idiotyzmy na nią piszą to ręce opadają. Jak ktoś jest cielę i nie ogarnia tematu,to nie dziwię się że ktoś pogania. A takich talentów niestety przyjmują ostatnio coraz częściej. Sam bym to robił bo nie pracuje za dwóch. Albo ktoś jest ponurakiem i podejście niektórych osób im nie pasuje.

@Mario

1,5 roku albo krócej i tracisz pracę, szukaj raczej pracy bez pośredników.

JACEK
@Imperialny terminator

PAMIETAM JAK PRZYSZŁA TO DO TRZECH NIE POTRAFIŁA POLICZYĆ A TERAZ WYMAGA OD INNYCH PO DWÓCH DNIACH ZEBY WSZYSTKO WIEDZIELI.

De_dust2
@Imperialny terminator

Witam was, Jakie pieniążki netto może zarobić nowe operator maszyn na 4brygadowce? Jak wygląda układ dni wolnych do pracujących na 4brygadowce? Pracownik może wybrać jakiś system zmianowy czy jest on narzucony ?

Imperialny Terminator
@De_dust2

Masz narzucone. I tak spaprane że o weekendach możesz zapomnieć. Masz praktycznie ustawowo 1 niedzielę wolną w miesiącu. A potrafią tak ustawić że trafia się po nocce,więc pół i tak prześpisz... Jedyny plus że zmienili zasady wynagradzania. Kiedyś było to stałe chyba 520 brutto za pracę w tych dziwnych systemach pracy(4,,6 brygad lub 12h). Obecnie wychodzi to trochę korzystniej,bo liczone jest za każdy dzień weekendowy w pracy. Zarobki nawet nie wiem ile teraz dają nowo przyjętym.

Minton

Kontrolują bilety. To chyba tłumaczy bardzo wiele :)

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial Tobacco Polska S.A. - Jankowice

• Jak się pracuje w Imperial Tobacco Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Imperial Tobacco Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imperial Tobacco Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Imperial Tobacco Polska S.A.