Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.

Opinie o Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.

Danuta Łukasiewicz

Drodzy Państwo Szanuję opinię wielu osób na temat pracy w firmie Mavid. Każdy może mieć swoje odczucia i ugruntowane zdanie. Osobiście jestem bardzo zadowolona z rozmowy kwalifikacyjnej, którą przeprowadziła Pani Małgorzata. Gdybym nie miała doświadczenia w stosowaniu dystansu wobec różnych opinii, zapewne nie aplikowałabym na proponowane stanowisko. Ostatnio uczestniczyłam w kilku rozmowach rekrutacyjnych. Tę w firmie Mavit oceniam bardzo wysoko, zarówno pod względem merytorycznym, jak i atmosfery w trakcie spotkania. Jako osoba z zewnątrz dostrzegam potrzebę poprawy komunikacji pomiędzy Zarządem, który stara się zapewnić jak najlepsze warunki pracy, a personelem dla którego ważne są inne wartości. Niezależnie od wyników prowadzonej rekrutacji, proponuję spotkanie z pracownikami i ustalenie kierunku rozwoju. Nic nie motywuje bardziej niż wspólny cel dający korzyści obu stronom. W każdej firmie to właśnie ludzie i ich zaangażowanie stanowią fundament wzrostu i rozkwitu firmy.

Danuta Łukasiewicz

Drodzy Państwo Szanuję Waszą opinię na temat pracy w firmie Mavit. Każdy ma prawo do własnego odczucia i ugruntowanego zdania. Osobiście odniosłam bardzo pozytywne wrażenie podczas rozmowy rekrutacyjnej, którą Pani Małgorzata przeprowadziła w sposób niezwykle profesjonalny. Gdybym nie miała doświadczenia w zakresie zachowania dystansu do umieszczanych opinii, zapewne nie aplikowałabym na oferowane stanowisko. W ostatnim czasie odbyłam kilka rozmów rekrutacyjnych i tę w firmie Mavit oceniam bardzo wysoko, zarówno pod względem merytorycznym, jak również atmosfery podczas spotkania. Po analizie umieszczonych opinii, dostrzegam konieczność poprawy komunikacji pomiędzy Zarządem, który stara się zapewnić coraz lepsze warunki pracy, a personelem dla którego ważniejsze są inne wartości. Jako osoba z zewnątrz, niezależnie od wyniku procesu rekrutacji na oferowane stanowisko, proponuję zorganizowanie spotkania z pracownikami i ustalenie kierunku działania. Nic tak nie motywuje do pracy, jak wspólny cel, przynoszący korzyści dla obu stron. W każdej firmie, fundamentem rozwoju są ludzie, których zaangażowanie jest wyznacznikiem sukcesu i rozkwitu placówki.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.?

Była pracownica

To nie ma znaczenia, bo znaczną część wynagrodzenia w każdym rodzaju umowy zajmuje premia, którą mobbingujące szefostwo tnie z wyimaginowanych powodów. To odpowiedź praktyczna. Teoretyczną da Ci szefostwo????

Była pracownica
@Była pracownica

Nie postawiłam na końcu zdania znaków zapytania tylko szyderczy uśmiech.

@Była pracownica

W CM MAVIT oferujemy stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę. Jeśli którykolwiek z naszych Współpracowników preferuje, z różnych przyczyn, inną formę zatrudnienia, jesteśmy elastyczni i wówczas indywidualnie ustalamy wszystkie formalne kwestie. Prestiż oraz najwyższy poziom oferowanych usług wypracowaliśmy na przestrzeni 20 lat, dzięki wszystkim Współpracownikom – byłym i obecnym. Kapitał firmy i najważniejszy jej filar to ludzie. Cenimy ich wieloletnie doświadczenie i kompetencje zawodowe, zaangażowanie oraz codzienną opiekę i troskę o zdrowie Pacjentów. Słowa uznania jednak to nie wszystko. Naszych pracowników motywujemy i gratyfikujemy nagrodami uznaniowymi, które nie przekraczają 15% wynagrodzenia zasadniczego.

Agata

Bardzo dużo pracy za niewielkie pieniądze Atmosfera fatalna. Traktowanie pracowników z góry na porządku dziennym. Brak kompetencji u osób zarządzających. Pracodawca nie potrafi zatrzymać ciągle zwalniających się recepcjonistek i pielęgniarek .Nabór w Mavicie trwa.

@Agata

Niestety wiele firm zmaga się z rotacjami Pracowników – również my. Czasami wiąże się to ze zmianą oczekiwań wobec pracodawcy, innym razem z chęcią rozwoju Pracownika w innych obszarach niż te, które rozwija obecny pracodawca. CM MAVIT nie zawsze ma możliwość zaproponowania Pracownikowi składającemu wypowiedzenie warunków, które spełnią jego oczekiwania, a co za tym idzie – zatrzymania go w firmie. CM MAVIT w trzech wysoko specjalistycznych ośrodkach współpracuje obecnie z nieomal 400 osobami, prawie połowa z nich jest z nami 5 lat i więcej. Wiele osób jest w firmie od samych początków jej istnienia, czyli od 19 lat. W 2019 r. CM MAVIT, co niezmiernie nas cieszy, zajęło zaszczytne 58 miejsce w rankingu najlepszych pracodawców w Polsce gazety Rzeczpospolita – w kategorii firm zatrudniających od 50 do 250 osób. Ponieważ stawiamy sobie poprzeczkę bardzo wysoko, zaniepokoiły nas doniesienia odnośnie „traktowania pracowników z góry”. To absolutnie nie jest standard współpracy, jaki staramy się realizować. Jeśli takie przypadki miały miejsce, chcielibyśmy im zapobiegać. Prosimy o kontakt na priv (np. na e-mail: cv@mavit.pl), wtedy może będziemy mogli wyjaśnić, co takiego zaszło i wdrożyć działania korygujące.

Matrix
@Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.

Zastanówcie się w końcu nad sobą, bo to nie ludzie są słabi (ludzi mieliście fantastycznych - jeden za wszystkich, wszyscy za jednego i tak to działało u tych którzy pracowali dłużej). Traktowanie z góry nie jest waszym standardem? Absurd. Szczytnie 58 miejsce w rankingu? Na 80 miejsc? To taki szczyt? (Coś tu nie gra. Piszecie nieomal 400 osób, a ranking jest do 250 osób. To prawie połowa zespołu jest zatrudniona w ramach innych umów niż umowa o pracę?)

Agata

Z powodu fatalnej atmosfery , w Mavicie trwa ciągły nabór personelu .Pracodawcy nie potrafią zatrzymać pracowników ,którzy odchodzą do lepiej płatnych placówek Zakres obowiązków olbrzymi pieniądze marne. Cieszę się że już nie muszę tam pracować

Krzysztof
@Agata

Jak długo pracowałaś w tej firmie? Wspominasz o fatalnej atmosferze, dlatego też ciekawi mnie, czy pracodawca starał się w jakikolwiek sposób ją poprawić? Niektóre firmy organizują spotkania integracyjne, aby pracownicy lepiej się poznali i dzięki temu lepiej współpracowali.

Matrix
@Krzysztof

Ja pracowalam ponad 5 lat, odeszłam jakiś czas temu i to były najgorsze lata mojego życia, poprawka życia tam nie było. Nigdy, nikt nie starał się poprawić tej atomosery.... Szczerze nie polecam. W firmach rodzinnych pracuje się dobrze pod warunkiem, że jest się rodziną. Może luxmed coś zmienił.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Aldona

Nie istnieje

@Aldona

W CM MAVIT staramy się stale rozwijać kompetencje naszych Pracowników, np. poprzez szkolenia dedykowane konkretnym zagadnieniom. Nowi Pracownicy przechodzą szkolenia z zakresu oferowanych usług – prowadzone zarówno przez przełożonych, jak i kadrę lekarską. Organizujemy również szkolenia z kompetencji miękkich dla działów obsługi Pacjenta. Prośby Pracowników dotyczące rozwoju kompetencji poprzez szkolenia zewnętrzne rozpatrywane są indywidualnie.

grzegorz

Witam , będę aplikował na stanowisko administracyjno techniczne , ktoś podpowie jakie są warunki finansowe , szefostwo ? Dziękuje za każdą podpowiedź

@grzegorz

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą, zachęcamy do zapoznania się z informacjami poniżej oraz wysłania swojej aplikacji.

kandydat

Witam , chciałbym aplikować na stanowisko techniczno-administracyjne . Czy ktoś mógłby się podzielić informacjami jakie są warunki finansowe oczywiście w przybliżeniu , atmosfera w pracy zespół . Czy ktoś wie jak wygląda rekrutacja ? Dzięki za pomoc

@kandydat

Dzień dobry, cieszymy się, że nasza oferta spotkała się z Pana zainteresowaniem. W firmie cenimy umiejętność pracy w grupie, samodzielność, odpowiedzialność oraz dbałość o dobrą atmosferę pracy. Sama rekrutacja przebiega w 3 etapach: • W pierwszej kolejności, po przesłaniu aplikacji przez Kandydata (CV wraz z uzupełnionym kwestionariuszem), jest ona analizowana przez osobę nadzorującą dany pion organizacyjny. Sam kwestionariusz zawiera m.in. kilka pytań doprecyzowujących i opisujących aplikującego pod kątem umiejętności, doświadczenia zawodowego oraz cech charakteru, które predestynują do dołączenia do zespołu CM MAVIT. (Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia). • W przypadku pozytywnej oceny kandydatury na podstawie przesłanego CV oraz formularza, zapraszamy Kandydata na wstępną rozmowę rekrutacyjną. Rozmowa prowadzona jest przez koordynatora/kierownika danego pionu organizacyjnego. • Po pozytywnej ocenie pierwszej rozmowy, Kandydat zapraszany jest na drugą, podczas której doprecyzowywane są ewentualne warunki zatrudnienia. Po tej rozmowie podejmowana jest decyzja i wybranemu Kandydatowi/Kandydatce zostaje złożona propozycja zatrudnienia. Zachęcamy do wysłania aplikacji.

kandydat

Witam chciałbym aplikować do f-my na stanowisko techniczno-administracyjne . Czy ktoś mógłby podpowiedzieć jakie są warunki pracy atmosfera, na jakie pieniążki można liczyć, może jak wygląda rozmowa rekrutacyjna . Za pomoc dziękuję

@kandydat

Dzień dobry, cieszymy się, że nasza oferta spotkała się z Pana zainteresowaniem. W firmie cenimy umiejętność pracy w grupie, samodzielność, odpowiedzialność oraz dbałość o dobrą atmosferę pracy. Sama rekrutacja przebiega w 3 etapach: • W pierwszej kolejności, po przesłaniu aplikacji przez Kandydata (CV wraz z uzupełnionym kwestionariuszem), jest ona analizowana przez osobę nadzorującą dany pion organizacyjny. Sam kwestionariusz zawiera m.in. kilka pytań doprecyzowujących i opisujących aplikującego pod kątem umiejętności, doświadczenia zawodowego oraz cech charakteru, które predestynują do dołączenia do zespołu CM MAVIT. (Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia). • W przypadku pozytywnej oceny kandydatury na podstawie przesłanego CV oraz formularza, zapraszamy Kandydata na wstępną rozmowę rekrutacyjną. Rozmowa prowadzona jest przez koordynatora/kierownika danego pionu organizacyjnego. • Po pozytywnej ocenie pierwszej rozmowy, Kandydat zapraszany jest na drugą, podczas której doprecyzowywane są ewentualne warunki zatrudnienia. Po tej rozmowie podejmowana jest decyzja i wybranemu Kandydatowi/ Kandydatce zostaje złożona propozycja zatrudnienia. Zachęcamy do wysłania aplikacji.

Wieslaw

Lubię atmosferę w Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. za: Ani dobrze ani żle.Zabiegi są efekty takie sobie.Bardzo długo trwa kuracja.Ale może tak musi być.

zxc

Coraz więcej wartościowych ludzi odchodzi z firmy, a Zarząd wydaje się nie wyciągać z tego wniosków. Szkoda.

@zxc

Na zmianę pracy przez pracownika narażona jest każda firma, również my. Niestety nie zawsze mamy możliwość zaproponowania Pracownikowi składającemu wypowiedzenie warunków, które spełnią jego oczekiwania, a co za tym idzie – zatrzymania go w firmie. Cieszy nas jednak fakt, że na rynku pracy Pracownicy CM MAVIT są cenieni ze względu na profesjonalizm i umiejętność pracy w grupie.

Przepływ informacji w firmie jest bardzo słaby, a przez to pracuje się ciężko.

@anonymous

Jako firma wciąż się rozwijamy, a tym samym mamy przed sobą nowe wyzwania komunikacyjne. Pracujemy nad lepszym przepływem informacji między działami, a także w działach. Jesteśmy świadomi, że wciąż jest to obszar, w którym mamy możliwość wprowadzenia usprawnień.

ktoś

W firmie obowiązuje zasada: "Jak masz swoje zdanie lepiej zachowaj je dla siebie, tu nikogo ono nie interesuje".

@ktoś

Opinia sformułowana w ten sposób jest uogólnieniem i dotyczy nieistniejącej w CM MAVIT zasady. Staramy się zachęcać Pracowników do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami. Wiemy, że najlepsze rozwiązania są wypracowywane na polu konstruktywnej dyskusji, jednak nie oznacza to, że każda propozycja może zostać przyjęta.

jaToJa

Nie polecam.

Oświecony

Żeby udowodnić mobbing trzeba mieć bardzo mocne dowody, więc napiszę "tylko", że w Mavicie bardzo źle traktuje się pracowników. Czy szpiegowanie, podsłuchiwanie, permanentne w każdej sytuacji obserwowanie za pomocą monitoringu, krzyczenie na podwładnych, odnoszenie się do nich bez szacunku jest mobbingiem oceńcie sami. Wszystkie wymienione sytuacje są w Mavicie na porządku dziennym. Ponadto wydawanie niejasnych, pokrętnych poleceń, a następnie wypieranie się i robienie z pracownika głupiego. Natomiast dobrze widziane i promowane jest lizusostwo i donoszenie. Już to, że w tej firmie trwa nieustająca rekrutacja powinno dawać do myślenia. Odradzam.

@Oświecony

Tak, jak pisałam wcześniej. Jesteśmy otwarci na rozmowę. Zapraszam do kontaktu na priv.

Hanna

@Oświecony, mobbing jest to działanie, którego skutkiem jest poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie lub wyeliminowanie z zespołu pracowników. Czy takie traktowanie dotyczyło bezpośrednio Ciebie? Nawet jeżeli nie miałeś dowodów, to czy próbowałeś interweniować w tej kwestii u kierownictwa?

Mała mi

Praca w Mavicie jak każda inna. Raz lepiej,raz gorzej. Ogólnie praca z ludźmi tu...z pacjentami łatwa nie jest. Ale na szczęście są osoby wśród recepcji z którymi dobrze się pracuje.(usunięte przez administratora) Wiec jeśli chcesz bo to w sumie kwestia chęci, ogarniesz. Ja nie narzekam. Fajnie jest tylko tam gdzie nas nie ma:)

Kandydatka

Piszę ponownie, ponieważ część mojej opinii, która ani nie była obraźliwa ani nie naruszała niczyjej godności została usunięta. Skasowane fragmenty były merytoryczne i mogły być pomocne potencjalnym pracownikom. Więc jeszcze raz : Osoby przeprowadzające rekrutację nie są do tego przygotowane i nie potrafią tego robić. Rekrutacja na stanowisko kierownicze to pogawędka. Kandydat nie miał zbyt wiele do powiedzenia bo go nie pytano. Część pytań zawarta w ankiecie jest niezgodna z przepisami. W dobrym tonie jest i dobrze świadczy o firmie jeśli odpowiada się wszystkim kandydatom, również nieprzyjętym. Zwłaszcza jeśli się to obiecuje. Nie polecam. Szkoda czasu. Żałosne i żenujące jest to, że Państwo zamiast wyciągnąć wnioski i zająć się naprawą stosunków w swojej firmie, a także zadbać o profesjonalizm osób odpowiedzialnych za kontakty z potencjalnymi pracownikami zajmujecie się tropie iem i usuwaniem merytorycznych opinii.

@Kandydatka

Szanowna Pani, Bardzo nam przykro, że wyniosła Pani z rekrutacji w naszej firmie tak niekorzystne wrażenie. Proszę nam wierzyć, że robimy wszystko, żeby dbać dobre stosunki wśród członków naszego zespołu i dlatego staramy się dobierać do zespołu osoby, które do niego przystają (zarówno merytorycznie, jak i charakterologicznie/osobowościowo). W każdej naszej ofercie zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, ale jeśli już jakaś osoba została zaproszona do kolejnego etapu rekrutacji, to pozostajemy z nią w kontakcie aż do jego zakończenia, nawet jeśli ostatecznie ta osoba nie zostanie wybrana do zatrudnienia. Zatem jeśli nie skontaktowaliśmy się z Panią po zakończonej rekrutacji to musiało to być wyłącznie przeoczenie i jeśli tak było to za to przepraszamy.

mavit

Firma, która stosuje mobbing. Tyle i aż tyle. Odradzam

@mavit

Witaj, niestety nic nam o tym nie wiadomo. Jeśli rzeczywiście takie przypadki mają miejsce chcielibyśmy im zapobiegać. Powiesz nam, proszę, na czym ten mobbing polegał? Najlepiej proszę o kontakt na priv (np. na e-mail: cv@mavit.pl), wtedy może będziemy mogli wyjaśnić co takiego zaszło i wdrożyć działania korygujące.

Hanna

Piszecie o niskim poziomie procesów rekrutacyjnych, które jak wiadomo są Waszym pierwszym zetknięciem z danym pracodawcą. A co możecie powiedzieć pozytywnego o Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o? Czy firma dba o rozwój pracowników poprzez różnego rodzaju szkolenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o.