Transpak Copacking Sp. z o.o.

Żabno

Opinie o Transpak Copacking Sp. z o.o.

patrycja 2012-04-23 12:56:00
No bez jaj. Nie polecam najgorszy zakład jaki spotkałam, w życiu nie widziałam czegoś takiego co tam się wyprawia. Szczerze odradzam.
frytka 2012-06-22 20:13:52
Żenada jest w tej firmie nie polecam nikomu zarobki prawda niskie po przepracowaniu miesiąca 400zl po prostu [usunięte przez admina] pracownika. Odnoszenie się do pracowników jest karygodne brak zainteresowania właściciela pracownikami moim zdanie tym zakładem pracy powinien zainteresować się program UWAGA.
ktosik 2012-06-24 15:50:55
Faktycznie firma TRANSPAK COPACKING SP.z.o.o. to wykorzystywanie ludzi pracowników fizycznych którzy dla szefostwa się nie liczą są zmuszani do prac za grosiki na premię mogą liczyć tylko funkcyjni a nie zwykły robol my tylko możemy po marzyc.Odradzam pracy w takim zakładzie
p.s zimą umieramy z zimna a latem z gorączki padamy
zula 2012-06-24 18:53:56
ja pikole ty to chyba z biura piszesz a nie z hali wiec przestań głupoty wypisywać !!!!!
zula 2012-06-24 19:00:29
zgadzam się z innymi ta firma to wielkie nie porozumienie ludzi tam traktują jak tania siłę robocza dygaj dygaj a zarobek i tak nędzny tak ci obetną stawki odradzam ta firmę nie jestem pewna czy to firma czy [usunięte przez admina]
ktosik 2012-06-25 18:45:05
Tam to powinna komisja za komisja wlatywać ale nie zapowiadana wciąż się słyszy że kryzys ale kontrol i reszta funkcyjnych dostała więcej kasy samej premii dostają dużo a zwykły robal tylko 50zl.Pracownikowi jak na jednym podniosą to na drugim obetną i to jest sprawiedliwe.Szkoda słów..
M..... 2012-06-25 18:47:39
Te 50zl jak kto ktokolwiek dostanie wiec o premii można zapomnieć
etykieta 2012-06-28 10:56:10
Drogie kobiety to my zamiast druzo pisać powinęłyśmy się zmobilizować zgodnie do umowy dostać wynagrodzenie a nie [usunięte przez admina] w podpisywaniu wynagrodzenia wyrobionego akordowo .
k..... 2012-07-01 20:54:53
No właśnie powinnyśmy się zmobilizować i walczyć o swoje bo młody szef umie tylko nas wykorzystywać.My robimy na cały zakład a najmniej dostajemy to od nas zależy jakość a inni dostają premie itp Tylko by coś wymyślali a zapomnieli że pracujemy w akordzie (tylko oni chyba nie wiedzą co to akord) niby warunki miały się polepszyć a wypłata coraz mniejsza.
Stokrotka3 2012-07-04 09:30:56
Dziwne rzeczy piszecie - ludzie od 10 lat tam pracują i nie rezygnuja dlaczego ciekawe? Bo to [usunięte przez admina]? Ja próbowałam gdzie indziej wokolicy i wruciłąm.
???? 2012-07-05 12:02:53
Chyba za krótko pracujesz ponieważ pod koniec zeszłego roku tak zaczęło się dziać jak by było tak dobrze to nowi pracownicy by zostali a bardzo dużo ich odchodzi.
zaz 2012-07-06 20:29:38
etykieta - 2012-06-28 10:56:10

Drogie kobiety to my zamiast druzo pisać powinęłyśmy się zmobilizować zgodnie do umowy dostać wynagrodzenie a nie oszustwo w podpisywaniu wynagrodzenia wyrobionego akordowo .
:) racja
asia 2012-07-07 14:29:19
do sądu z nimi pracowałam tam od poczatku jak młody był jeszcze szczeniakiem on nie ma pojecia o firmie [usunięte przez admina]y to odpowiednia nazwa
sfdaw 2012-10-12 00:09:22
PRZEZ 2godz ZAROBILAM 2zł !!! serio!
2121 2012-10-24 21:18:25
Właśnie dla tego wr\"u\"ciłaś xD
..::Misia::.. 2013-04-11 17:22:17
patrycja - 2012-04-23 12:56:00

No tak a gdzie teraz jest dobrze. Człowiek musi tyrać za chlebem a tu jeszcze te pace tak marne że jak odbierasz wypłate to aż żal d... s....
Nowy Pracownik 2013-04-28 04:13:58
To akurat racja wszyscy obiecują złote góry a jak się zatrudnisz to po miesiącu i tak cie zwolnią.
piekna 2013-05-20 11:36:12
To jest karygodne. Oni nie rozumieja ze ludzie musza utrzymac rodzine. Majac umowe na ktorej ma sie 1500 dostaje sie jak dobrze idzie polowe tego.
M.... 2013-05-20 16:54:16
Powiem tak ludzie po części sami są sobie winni bo powinni się zgrać i po prostu walczyć o swoje.
sticer 2013-09-14 18:15:06
Wszyscy tak narzekacie ale dalej tam pracujecie. Jak wam się robić nie chce to zarabiacie po 200zł (na tydzień) ja tam pracuje długo i 1500 co miesiąc jest a w sezonie nawet 2500zł. jak ktoś ma dwie lewe to nawet do takiej prostej roboty się nie nadaje. Niektórzy to nawet podpisać się nie umieją. Kpina nie pracownicy.
pracownica 2013-09-15 17:36:27
Jak ktoś ma wybrana robotę to zarobi
gość1 2013-09-16 19:56:03
jak wybrana prace?? jak ktoś chce zarobić to nie zależnie od stanowiska pracy będzie pracować i da z siebie wszystko żeby zarobić. Każdy sądzi że idąc do pracy to się leży, naprawdę to nie te czasy, żeby zarobić trzeba się narobić. A jak chcecie zarobić "200 zł" to róbcie jak robicie ale przestańcie narzekać bo niektórzy naprawde tan dobrze zarabiaja i ciesza sie z tego ze maja jakakolwiek prace.
zuza 2013-09-19 13:00:19
1500 albo 2500 to zarobią tylko wybrane osoby na dużej hali na zestawach.ludzie pracują bo z pracą ciężko więc siedzą tam.1500 nie miałam nigdy,więc o czym tu rozmawiać:(.praca ok tylko towar i stawki marne-na dzień 36-43 zł i to nie zawsze.
NOMAD 2013-12-02 09:12:08
Hmm tak czytam i czytam i kurczę nie wierzę, też tam pracuje i jakoś nie odbieram 200 zł. Nie wiem czy każdy rozumie o co chodzi w tej robocie, zresztą każdy chce zarobić ten na górze i ten na dole. Tylko że ten na górze miał pomysł a reszta z tego korzysta. Jak nie pasuje to zrezygnujcie załóżcie własne firmę i zobaczymy czy z pracownikami będziecie się dzielić fifty-fifty. Jakby ktoś dawał mi takie warunki to od razu do niego przechodzę :-)
Grzechu 2014-03-06 12:51:41
Więc tak - pracowałem tam 2 miesiące. Na rozmowie rekrutacyjnej obiecywali złote góry, były dobre miny i sympatyczne uśmieszki. Nic bardziej mylnego... Po pierwszym dniu firma ukazała swoje lico i było to straszne - wyzysk człowieka TOTALNY. Pracowałem sporo w budowlance i zdarzało się robić i na akord... no ale sorry, z 2500 wypłaty z dobrą umową przerzucić się na 420 do 480 ze "śmieciową" za pełny miesiąc wprawnej pracy to na czynsz człowiekowi nie starczy a gdzie dalej. Firma liczy na ciągłość w obiegu, gdy po usłyszeniu stawki trzy-czwarte hali wychodzi bezpowrotnie wiem to, bo sam to widziałem, jednak zostałem, myśląc, że to chwilowy spadek. Firma to jakieś nieporozumienie całkowicie idąca po bandzie.

Droga "Stokrotka3" polecam Ci wrócić do szkoły, bo Twoja ortografia zabija i się ciesz, że w ogóle masz jakąś prace, ale realiów w polsce to Ty nie znasz - minimalna średnia krajowa na rękę to jakieś 1400. Odejmują Ci jedynke z przodu, ale co... to tylko jedynka nie ? Emeryci i renciści, to może pracują po 10 lat, bo im nie zależy, to tylko dodatek...

M.... ty (specjalnie pisze z małej litery) to chyba jakieś wysokie stanowisko masz albo p!@#$%^&*z nie wiedząc jak tam jest

sticer dobrze, że mi tego w twarz nie mówisz bo dopiero byś zarobił

gość1 szkoda tylko, że dając z siebie wszystko też nie zarobisz, chyba że 4 stówy to dla Ciebie pieniądz, ale dla mnie to śmiech nie wypłata.

NOMAD ty chyba jesteś szalony, więc nie wiem co robi NO w twoim nicku. To że pracodawca musi więcej zarobić bo i koszta ponosi to raszej wiadomo. Ale o jakich warunkach mówisz ? O bólach kręgosłupa od siedzenia na niewygodnych krzesłach ? O poceniu się na nieklimatyzowanej hali ? O umowie "śmieciowej", czy o tak samo dźwięcznym traktowaniu pracowników ?

Z niecierpliwością czekam na kolejne dowcipy pozytywnie wypowiadających się tu.

Więzień 644
ZouZa 2014-05-29 12:08:27
A ja pracuje w tej fimie już parę lat i zarabiam. A teraz się ciesze bo bedą zestawy i lekko ponad 2000 na rękę mam co lato na miesiąc.
ktoś 2014-06-03 22:41:26
Teraz sie cieszysz potem narzekasz
ćma 2014-11-05 05:02:57
jak nie masz pojecia o czym piszesz,to nie pisz. Wiesz wogole o kogo mi chodzi? Nie?? To siedz cicho i nie wypisuj tych bzdur.
narcyz 2014-11-05 05:34:06
Witam. Co za zbieg okolicznosci,ja wiem o ktora laske Ci chodzi. Siedze wlasnie w autobusie i jade do pracy, jest ten kierowca o ktorym piszesz. A "ONA" caly czas pisze do niego smsy i sie wdzieczy,lafirynda jedna. A ona wogole wie ,ze kierowca jest zonaty? A moze zone powiadomic co sie wyprwia. Z drugiej strony nie wiem co sobie laska wyobraza? Zeby zarywac do zonatego i moze nawet on ma dziecko. Wstydz sie kobieto! I uwazaj,bo jak dojdzie do jego zony to moze byc wesolo przy TRANSPAKU... i nawet ochrona nie pomoze... LAFIRYNDO JEDNA!
JA 2014-11-11 10:48:23
Ja tez wiem nie ładnie że tak opisujesz o znajoma z pracy zazdroscisz jej znajomosci. Moze sama jestes LAFIRYNDA jak masz taka odwage pisac takte bzdury to mi odwage podpisac sie wlasnym imieniem i nazwiskiem .Uważaj jak ja ciebie zdemaskuje to dopiero bezie ubaw .A od kierowcy to sie odczep poprostu jest uprzemy dla wszystkich.
JA 2014-11-11 13:14:26
Jestem postronna osoba ,a nie ta o ktorej piszesz kazdy jest jaki jest a moze i ty spojrzysz w lustro.Naucz sie czytac ze zrozumieniem.Żal to mi jest ciebie bo glupota nie grzeszysz.Do zobaczenia Ćma o ile jeszcze bedziesz tam pracować.
JA 2014-11-11 18:34:00
Żal mi Ciebie.KONIEC
kpina 2014-11-23 13:29:02
czytam to i śmieć mi się chce, groźby "skargi" jak w podstawówce... widać, że już z nikim rozmawiać nie można, bo ludzie Bóg wie co myślą. Widzę, może z mężatkami też nie powinno się rozmawiać i z ludźmi w parach, bo zaraz będzie, że kobieta kobietę podrywa hahahahahahaha. Och jakie to jest przykre, że ćma jest taka nudna, że zamiast zająć się sobą zajmuje się innymi. Godne pożałowania postrzeganie świata
dartew 2015-02-13 16:55:16
Hej, szukam pracy, czy istnieje szansa, że znajdę ją w tej firmie ? Interesuje mnie, ile mógłbym zarobić, odpowie ktoś? Mam też pytanie, co do sposobu rekrutacji, w jaki sposób wysyłaliście CV.. Na maila, czy może osobiście...Jak wygląda atmosfera w pracy i kontakty z przełozonym? podpowie ktoś doswiadczony..
NOMAD 2015-03-11 09:14:59
Grzechu - 2014-03-06 12:51:41

Szalony nie szalony ale powiem Ci że jak pracowałem w Unilewerze to nie było wiele lepiej dalszy dojazd rekompensowała nieco lepsza praca ale też umowy śmieciowe bo tam tylko przez agencje zatrudniają. Krzeseł przy taśmie w ogóle nie było więc wyobraź Sobie ból nóg zamiast kręgosłupa i dodatkowo że przez agencję to nie wiedziałem czy następnego dnia będe miał pracę czy nie a jak miałem wolny dzień to mogli zadzwonić i powiedzieć że jednak pracuję i jak odmówisz 3 razy w takiej sytuacji to żegnaj Genia świat się zmienia i już w ogóle nie zadzwonili.
krzychu 2015-04-09 22:35:04
Jeśli chcesz tam pracować to musisz być desperatem albo sprzedawcą z zawodu.jak można robić po 8 godz dziennie nie mając minimalnej
!!! 2015-07-27 15:50:30
A kim ty jesteś szefem ? ,że tak piszesz
:* 2015-08-11 06:30:20
A co to Cie obchodzi kim on jest? Prawde pisze,w Transpaku pracuja zdesperowani ludzie bez wyksztalcenia z malych wioch,bez zadnej perspektywy na lepsze zycie. Laski wredne i falszywe,niektóre to zwykle latawice tak jak Paulina i jej przyjacióleczka Agnieszka. Lataly obie za kierowca,obgadywaly i próbowaly życie zniszczyc. SZOK!!! Zdesperowana Paulina której nie chce zaden facet,bo kto by taka chciał ,prócuje podrywać żonatego! Skandal!!Takie osoby powinny zostac zwolnione natychmiast!!
gość 2015-08-11 16:12:11
szukając dochodowej pracy sezonowej pomiń tą firmę
kocica 2016-09-18 16:23:23
zatrudnią cię od razu
Gość 2016-10-09 22:23:50
Ludzie moja żona pracowała w Transpacu 9 lat i w połowie sierpnia się zwolniła bo to co się tam wyprawia to tylko podlega pod prokuratora i zamknięcie tej dziadowskiej firmy, wszyscy ci którzy tam pracowali dobrze wiedzą o czym pisze a innych uświadomię.W tym dziadowskim zakładzie jest tak że osoby które mają umowę na czas nieokreślony a nie wyrobią normy a Pan G. prześle im na konto tą najniższą krajową czyli tak w granicach 1300 a kobieta wyrobi 900 to różnice musi wypłacić z konta i mu oddać.WIEM ŻE TO BRZMI NIEPRAWDOPODOBNIE A TAKA JEST PRAWDA,Trudno jest temu ZŁODZIEJOWI coś udowodnić bo skur........yn! wszystkie dokumenty dobrze wyczyści .Tylko że znajdę jakiś sposób żeby się tam zatrudnić a że
są bardzo łakomi na ludzi z grupami inwalidzkimi i rentami a takie mam więc dostanę się tam z ukrytą kamerką i wtedy zobaczymy Panie G. co się będzie działo.Z największą przyjemnością doprowadzę ten zakład do zamknięcia za te wszystkie lata co moja żona musiała zwracać wbrew prawu pieniądze.ZACZNIJ SIĘ BAĆ ZBIGNIEWIE I BARTOSZU G. Prokurator,TVN-Uwaga i lokalne media niedługo tam zawitają.
Gość 2016-10-14 19:56:20
Co będzie w porządku??? przestanie ludzi okradać? czy zwiększy stawki z 0,05 grosza na 1 grosz? a może zamiast 100 zł. premii za przepracowany cały miesiąc da 100 zł.05grosza? tak jak ostatnio ściemniał na zebraniu a na pytania pracowników co do płacenia postojówek nie potrafił głąb odpowiedzieć.I to jest pracodawca?Od początku roku odeszło z firmy ponad 30 pracowników niektórzy tacy co pracowali od kilku i kilkunastu lat,wszyscy mają dość tego złodziejskiego zakładu nikogo już nie interesują ulotki o pracy w tym zakładzie,no chyba że ktoś chce pracować cały etat a umowę mieć na pół etatu albo osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności pieniądze na konto z którego za kilka dni muszą wypłacić i oddać Szanownemu Panu G. Na zebraniu synalek właściciela pierdyknął takie hasło że macie zarobić 1400 zł. to nie trzeba będzie oddawać pieniędzy, TYLKO JA SIĘ PYTAM PANIE BARTKU CZY PRZY TAK ZAJEBI......YCH STAWKACH DA SIĘ W OGÓLE TAKIE PIENIĄDZE ZAROBIĆ??? wydaje mi się że doba musiała by trwać 36 godzin to może wtedy by się coś koło tego wyciągło.POWIEM TAK, GDYBY GŁUPOTA BYŁA LŻEJSZA OD POWIETRZA TO WŁAŚCICIEL JEGO SYNALEK I TA PERFIDNIE NIEPRZYJEMNA KIEROWNICZKA PANI ANIA FRUWALI BY POD SAMYM DACHEM HALI
Gość 2016-10-15 23:19:39
Twierdzisz że to wymyślone zarzuty? Proszę bardzo przyjmij się do tego zakładu i za jakiś czas napisz tutaj czy ja to sobie wymyśliłem.Ja zdaję sobie sprawę z tego że to wszystko brzmi nieprawdopodobnie ale niestety prawda jest taka jak opisałem,z punktu widzenia kogoś kto tam nie pracował lub nie ma kogoś z rodziny kto tam pracuje lub pracował to nie dziwię się że jest bardzo trudno uwierzyć w to co opisuję bo jak w dzisiejszych czasach można zarabiać pieniądze i je oddawać pracodawcy,Tego kolego to nawet za komuny nie było.Szkoda że się nie znamy bo przedstawiłbym Ci kilka dowodów które już zgromadziłem między innymi nagrania osób które (za ich zgodą) nie zgadzały się na oddawanie pieniędzy i niestety musiały się pożegnać z tym zakładem.A czy według Ciebie jest to w porządku praca na popołudniówce zaczyna się o godź. 14.30 i kończy o 22.30 ale na liści pracownik podpisuje że pracuje od godź. 14.00 do 22.00 więc np. o 22.15 nie powinno być już pracowników na terenie zakładu,na szczęście jak dotąd nic nikomu złego się nie stało ale nie daj Boże gdyby nastąpił jakiś wypadek w pracy w pomiędzy 22.00 a 22.30 co wtedy? Pytam się kto wtedy ponosił by winę? Pracodawca? NIE! wyparł by się że pracownik zgodził się zostać dłużej a po drugie jak by nie patrzyć to te pół godziny zalicza się już do godzin nocnych za które pracownik powinien mieć dodatek.Tak więc kolego jedź sobie pod Transpac i zobacz o której pracownicy zaczynają pracę i o której ją kończą zagadaj do któregoś z nich to Ci powiedzą jak jest pięknie w tym zakładzie.Uwierz mi że gdyby w okolicy był jaki zakład gdzie przyjmowali by osoby z grupami czy rentami to na Transpacu wisiał by już napis ZAMKNIĘTE ,niektórzy są zmuszeni żeby tam pracować bo mają trudną sytuację i nie dla wszystkich jest praca w innych zakładach innym zaś nie chce się szukać bo mają blisko do domu narzekają psioczą ale dalej robią a innym brak chęci na szukanie czegoś innego.Ci co się zmobilizowali i powiedzieli DOŚĆ WYZYSKOWI to mają już inną pracę,ja nie mówię że praca jest tam zła tylko to jak postępuje szefostwo z pracownikami jak pracownicy są okradani i traktowani to jest ZŁE!! Później się dziwią że część załogi ucieka na chorobowe no cóż jaka płaca taka praca ludzie wolą być na chorobowym i mają większe pieniądze niż jakby pracowali .
Pozdrawiam.
gość 2016-10-22 13:47:33
To wszystko prawda. Moja mama pracowała tam 4 lata. Kosztowało ją to zdrowie i masę stresu. Ta firma to czyste ZŁO! Człowiek robi gorzej niż za miskę ryżu i to w Europie w XXI wieku! Bardzo współczuję ludziom, którzy muszą tam pracować bo mają problemy z dojazdem np do Poznania do innej pracy - bardzo współczuję.
Nawet inspekcje są opłacane chyba bo to nieprawdopodobne ze nikt jeszcze nie zamknął tego miejsca.
Stawki 0.015 grosza na akordzie to jakaś abstrakcja a jest totalną transpakową rzeczywistością.
Żal.
Mamrot 2016-10-25 17:43:52
Takie rzeczy się dzieją w tym kraju? Pod sąd z takim złodziejem!!! Taki śmieć nie powinien prowadzić żadnej
firmy,jak jeszcze wyczytałem że ten zakład ma status ZAKŁADU PRACY CHRONIONEJ, jak można w ten sposób traktować ludzi niepełnosprawnych,tam powinien wkroczyć prokurator bo jestem ciekaw gdzie są pieniądze co dostaje z Pfron-u na zatrudnienie osób niepełnosprawnych. Co za paskudny kanciarz!!!!
kks 2016-11-27 16:14:03
witam mam pytanie-widziałam ogłoszenie że poszukują szefa produkcji-warto startować?
Gość 2016-11-27 21:15:27
Owszem,potrzebują na szefa produkcji,ale uwierz mi to co piszą to jest jedna wielka ściema ogłoszenie na OLX jest ciągle odświeżane.Jak myślisz gdyby naprawdę taka była pensja i taka premia jak oferuje Pan Leszek to poprzednia osoba by się zwolniła? chyba nie! Jedynie co dobrze wychodzi Panu Leszkowi to robienie ludzi w konia!!! . Ten Pan z wykształcenia Piekarz w tym zakładzie jest człowiekiem odpowiedzialnym za przyjmowanie ludzi do pracy taki niby "kierownik" bez odpowiedniego wykształcenia i pieczątki,ale że cały włazi w d......e szefostwu więc jest tym kim jest.No i tak na koniec jak popierasz mobbing i jesteś wredną osobą dla innych TO TAK TO STANOWISKO JEST WŁAŚNIE DLA TAKICH OSÓB!!!.
Taka jest szczera prawda o tym zakładzie.Jesteś pewnie wykształconą i na poziomie osobą odpuść sobie ten zakład,to jest taka moja rada a jeżeli już tam pójdziesz to napisz tutaj za jakiś czas czy nie miałem racji.
Pozdrawiam.
kks 2016-11-28 13:23:31
Bardzo się cieszę ze otrzymałam odpowiedź na moje pytanie.Ogólnie to nie mam presji żeby zmieniać pracę-poprostu pomyślałam że warto spróbować a potem ewentualnie się zastanowić. A czym się w t ranspaku zajmuje taki szef produkcji?i jaka jest jego pensja?chodzi na dwie zmiany?na rozmowę ponoć jestem umowiona z szefem
Your nick your fick 2016-12-02 12:40:29
Ściema taka, firma jak wiele innych robią co robią, ale daja pracę ludziom i ostatecznie cały zakład jest pełen ludzisków. jak komu nie pasuje to ma inne opcje. Siłą w dyby nie zakuwają i tam nikogo nie trzymają.
Wierszokleta 2016-12-02 13:02:20
Można by powiedzieć że na hali anarchia nowy ład stanowi a centrum nie służy za spoiwo. Co te baby na hali robią to ludzkie pojęcie przechodzi.
Zostaw swoją opinię o Transpak Copacking Sp. z o.o. - Żabno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Transpak Copacking Sp. z o.o.