Status Nieruchomości

Opinie o Status Nieruchomości

Jarek

Admistrowanie nieruchomościami to duże wyzwanie. Tysiące spraw i setki ludzi z problemami dla których każdy z nich jest najważniejszy i pierwszej kolejności. Obiektywnie patrząc to firma Status daje radę na każdej płaszczyźnie ale zadowolić wszystkich z osobna to już inna para kaloszy.

Krasnal z lasu
@Jarek

Kto pracował ten wie co się w tym środowisku liczy. Jak w każdej korpo wyścig szczurów i jako pracownik nie licz na stuprocentową szczerość w tym gronie. W końcu i tobie się to udzieli.

Martyna

@tomek 8 lat to strasznie dużo. Czy po tylu latach awansowałeś na wyższe stanowisko?

Wojtek

Firma z wieloletnim doświadczeniem, mająca dobre opinie w internecie jak również na forum pracowniczym. Chyba się komuś firmy pomyliły.

Witold

Nawet najlepsza firma pracująca w tej branży ma wielu "życzliwych" i zawsze znajdzie się powód żeby oskarżać.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Administrator - Zarządca nieruchomości w firmie Status Nieruchomości? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Paulina

@anonim powiedz dokładnie o atmosferze i braku możliwości rozwoju. To są bardzo ważne informacje dla osób poszukujących pracy. Czy ktoś ma podobne odczucia związane z pracą w Status Nieruchomości Mieszkaniowe?

JZ
@Paulina

Paulina czy ty nie widzisz ze "anonim" i post powyżej "ojojojkk" to sa to dwa takie same posty, identyczne, więc pisze jedna osoba w ilu postaciach ? Ja pracuje w Statusie w dziale księgowości i nie przypominam sobie aby była jakaś kierowniczka działu. Miałam nie pisać bo zaraz ktoś powie, ze pewnie mi za to płacą - ale dwa posty to wielka bzdura. Jak widać nawet nie wiedzą jaka jest struktura firmy, czyli nie pracowali w firmie - Wymyślone, tylko po co ludzie to robią. Ja pracuje ok roku i jestem zadowolona, jak człowiek chce pracować i robić to solidnie to każda firma to docenia.

status20182019
@JZ

a ty Paulina jednak jesteś na usługach tej firmy, wytęż pamięć i skup się a przypomnisz sobie kto jest kierownikiem w tej firmie-)) i nie zabezpieczaj się pisaniem marnych wytłumaczeń w stylu "że ci pewnie płacą" , bo pewnie płacą - tacy już są...ci....właściciele....

Paulina

@JZ nigdy nie ma pewności jak nie widzimy numeru IP czy to jest ta sama osoba. A możesz powiedzieć dlaczego Ty jesteś zadowolona z pracy w Statusie Nieruchomości Mieszkaniowe Sp. z o.o.? W jaki sposób firma docenia Twoją pracę? Czy jest to jakaś premia, podwyżką czy może jakieś benefity?

Paulina

@anonim mówisz, że w firmie nie ma jakiejkolwiek możliwości rozwoju?

ala

anonim' licza sie tak naprawde umejetnosci i dowiswiadczenie, jezeli byles ambitny i dobry to moze ktos ze stalych pracownikow poczuł się zagrozony ze kogoś wygryziesz?

iwona
@ala

tak się wypowiada były pracownik tej firmy

pracowałam w tej firmie w księgowości. Praca na ilość nie na jakość. Kierowniczka działu księgowości dwu ulicowa. Trochę chaos tam panuje, brak możliwości rozwoju. Atmosfera taka sobie. Kierownictwo "czyje się bardzo ważne i patrzą na Ciebie z góry"

ojojojkk

BD

Miła atmosfera oraz profesjonalizm jest wielkim atutem tej firmy . Jako były pracownik polecam .

Były Pracownik

Praca w tej firmie dużo uczy i daje sporo doświadczenia . Polecam wszystkim tego pracodawcę .

Kowalska

W branży zarządzania nieruchomościami rotacje administratorów są duże, więc jest sporo takich, którzy pracowali we wszystkich większych firmach na rynku. Mnie zdarzyło się pracować w Statusie ponad 2 lata - od asystenta po samodzielnego administratora. Praca ciężka, ale atmosfera w firmie naprawdę dobra. Miło wspominam. Jeśli ktoś spyta, czemu w związku z tym zmieniłam - odpowiem krótko - to praca dla emocjonalnych twardzieli. Zmieniłam po prostu branżę. Ale jak ktoś lubi pracę z ludźmi, z niemilknącym telefonem i tysiącem maili dziennie - polecam.

do Marion

Ta firma niczego nie sprzedaje i nie wynajmuje. Ludziska siedzą w tym internecie, ale żeby chociaż poczytać ze zrozumieniem, to nie. Ale do komentowania pierwsi.

lion

Delno, chyba ci się epoki pomyliły. To w PRL-u zawali ciepłe posadki, w których się nie narobiłeś. Nie wiem, czy znasz specyfikę pracy administratora, ale w niej musisz się bardzo przejmować. Stabilność i dobra płaca zależy w dużej mierze od tego, czy jesteś sumienny i pracowity. Jeżeli zarząd wspólnoty jest zadowolony z twojej pracy, to firma która cię zatrudnia, na pewno będzie chciała z tobą długo współpracować i dobrze ci zapłaci. A jak się będziesz obijał i robił fuszery, to wylecisz, zanim się obejrzysz. Poza tym administrator powinien być komunikatywny, a to chyba nie jest twoja mocna strona, bo na dobrą sprawę nie wiem, po co tu piszesz. Starałeś/ starasz się o pracę w Statusie?

z_zarząduWM

A no właśnie, mieszkańcy oceniają firmę przez pryzmat administratora właśnie i nie ma się co dziwić, bo z nim najczęściej się ma do czynienia. Pozostaje mi współczuć, że Wam się trafił ktoś bez charyzmy. My mamy szczęście do bardzo kreatywnego, młodego administratora, który sam wychodzi z inicjatywą i któremu się dużo chce. I piszę to dlatego, bo dobre słowo za dobrą pracę się należy. A nie tylko wylewanie żalów (tych uzasadnionych i tych mniej).

Mieszkaniec

Ja mogę ocenić Status przez pryzmat osoby wytypowanej do administrowania naszym budynkiem. Niestety niewiele da się załatwić, nigdy nie ma czasu na rozmowę, po wszystko trzeba kilka razy wydzwaniać, odsyła do zarządu wspólnoty która tak samo olewa mieszkańców. Jest niesłowna, nie ma wiedzy, nie potrafi podjąć decyzji ani załatwić sprawy. Wszystko na przeczekanie, może klientowi się odechce, może się zmęczy i odpuści. PS. faktycznie niektóre wpisy brzmią jakby sobie sami wpisywali poematy pochwalne co moim zdaniem potwierdza ich słabość.

z_zarząduWM

Masz rację z jednym, mieszkanko, wiele złego we wspólnotach dzieje się z winy samych mieszkańców, którzy nie interesują się sprawami wspólnoty. Do tego stopnia, że nawet nie chcą przyjść raz do roku na zebranie i dowiedzieć się, jak ich pieniądze są wydatkowane. Nieprzegłosowane uchwały przez rok? Pewnie dlatego, że mieszkańcy mają gdzieś karty, które się im dostarcza. Wiem coś o tym, bo jestem w zarządzie swojej wspólnoty i na głowie trzeba stawać, by zebrać wymagane podpisy. A co do samej firmy Status, to tu akurat się z Tobą nie zgodzę. Świetnie administrują, dzielą się cenną wiedzą i szybko reagują na zgłoszenia mieszkańców.

mieszkaniec

Nie pracuję w firmie Status, więc co do warunków pracy się nie będę wypowiadać, bo ich nie znam. Ale mieszkam na jednym z osiedli kiedyś zarządzanych przez Status. Panowie z zarządu wspólnoty, czyli moi sąsiedzi - niestety, tak bardzo chcieli wywalić tę firmę i odciąć od zarządzania, opowiadali jak to firma kradnie, wypisywali o Statusie opinie na forach i udało im się odwołać firmę, bo ludzie uwierzyli, A wiecie co się potem stało? Zarząd wspólnoty wyprowadził kilkadziesiąt tysięcy kasy z konta wspólnoty. Po to było szkalowanie Statusa i odwoływanie, żeby mogli się nakraść i żeby ich nikt nie kontrolował. Nie wierzcie oszołomom i hejterom, bo oni mają niecne plany. Status pewnie przebolał stratę jednej wspólnoty, ale mieszkańcy tej wspólnoty długo jeszcze się za swoją głupotę nie pozbierają - tyczy się to też mnie.

ex-banderii

Wydoili i co poszli do Sadu ? bo gdyby ktoś mi tak wydoił tyle pieniędzy to raczej głupi by nie poszedł. Wierzysz w takie cuda, firma istnieje 15 lat na rynku zarządzania i jak widzę żaden zarząd czy wspólnota nie pochwaliła się wyrokiem sadu. ludzie są bezczelni.

Bartek

A ja znam Panią Iwone Brodzik - nie z rekrutacji, ale prowadzi u nas wykłady z zarządzania. Super babka, aż trudno uwierzyć co tu sie wypisuje. Studenci są zadowoleni, zawsze ma dla nas czas, prowadzi zajęcia na luzie, coraz wiecej osob zapisuje sie do niej. Jejku a może są dwie takie Panie ? Ja chcialbym z nią pracować i chyba nie tylko ja :)

Zostaw merytoryczną opinię o Status Nieruchomości - Warszawa

• Jak się pracuje w Status Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Status Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Status Nieruchomości?

Status Nieruchomości