Zarządca Sp. z o.o.

Opinie o Zarządca Sp. z o.o.

marcinfz 2012-04-17 11:46
Firma rodzinna, w której prezes, swoich klientów, pracowników i nawet żonę traktuje jak szmaty. W upały pracowników terenu każe kranówką poić, najchętniej wynagradzałby pracę talerzem cienkiej zupy, o [usunięte przez moderatora] Większej łajzy w całym swoim zawodowym życiu nie spotkałem.
[usunięte przez moderatora] presja, chora atmosfera. Poszukiwani wykonawcy robót, gdy dowiadywali się, że dzwonię od \\\"Zarządcy\\\" odmawiali współpracy.
Nikomu nie polecam, do dziś mam nerwicę i problemy z kręgosłupem po rocznej przygodzie z [usunięte przez moderatora]
JAKOWLEW 001 2012-09-01 15:17
Dokładnie to samo i ja mam do powiedzenia. Ten typo to jakaś pomyłka. Dziwi mnie to, że zarządy tolerują takie postawy. Gdzie indziej widząc co się dzieje, pokazali by mu gdzie jego miejsce-za ogrodzeniem osiedla... HHHaaaaaa

Zarządca-NIE POLECAM
tbs 2014-08-06 17:34
NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
jkk 2016-04-19 19:05
@duracz zgadzam się z tobą, że atmosfera jest bardzo ważna. Firma aktualnie poszukuje Administartora niruchomości do Krakowa - trzeba mieć wykształcenie średnie techniczne, ale widze takze że oferują umowę o prace, co na pewno na plus. Zarobki od 2500zł
Zostaw swoją opinię o Zarządca Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zarządca Sp. z o.o.