Opinie o Agencja Handlu Reklamy i Consultingu Scan Duo Michał Trafiałek w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agencja Handlu Reklamy i Consultingu Scan Duo Michał Trafiałek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Agencja Handlu Reklamy i Consultingu Scan Duo Michał Trafiałek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Handlu Reklamy i Consultingu Scan Duo Michał Trafiałek w Kielce

Na jakie wsparcie w Agencja Handlu Reklamy i Consultingu Scan Duo Michał Trafiałek mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Była kandydatka Nowy wpis

Byłam na rozmowie o pracę w tej firmie na stanowisko grafika. Pan rekrutujący był miły i szczerze doceniłam to, że od razu powiedział bez owijania w bawełnę ile maksymalnie może dostać osoba z kwalifikacjami na rękę w tej firmie. Kiedy zobaczyłam sprzęt dla grafika nieco się przeraziłam - stary, zamulający laptop. Pod koniec spotkania Pan poprosił mnie o pomoc w pakowaniu pudełek, grzecznie odmówiłam (nie będę wykonywać za kogoś darmowej pracy, aby dobrze wypaść na rozmowie o pracę na zupełnie inne stanowisko) i wyszłam. Miał się ze mną skontaktować i dać mi decyzję czy mnie przyjmują. Nikt nie zadzwonił. Z jednej strony bardzo dobrze, bo i tak bym odmówiła, z drugiej to trochę takie traktowanie nie na poważnie drugiej osoby. Odniosłam wrażenie, że tam jakaś Januszerka leci, więc ogólnie to odradzam.

Jak się pracuje z ludźmi z Agencja Handlu Reklamy i Consultingu Scan Duo Michał Trafiałek?

Gość jakim jest Michał Trafialek to bufon !!!!przez duże B cwaniak i jeszcze raz cwaniak , myśli że jak jeździ ,,jaguar,, to Pan i władca ,arogancki a przede wszystkim nie liczący się z ludźmi chyba że mu ktoś spasuje. Człowiek który wydawało by się powinien być na poziomie a nosi krótkie spodenki , żal mi tego Pana

Ewelina
@Gość

w jaki sposób ten człowiek nie liczy się z ludźmi, co dokładnie robi ? bo to że go stać na dobre auto nie jest dla mnie żadnym argumentem

Grafik
@Ewelina

Ano może w taki, że wszystkich traktuje jak swoich (usunięte przez administratora). Zwala na nich winę za własne porażki. Zero komunikacji, zastraszanie, niewypłacanie pieniędzy, cwaniactwo, nie mówiąc już o wysokości zarobków. Kiedyś normą było płacenie pod stołem, a jak się nie spodobało, to wypłacił podstawę i reszta baj baj, bo przecież niczego na umowie nie ma. Wymogi z kosmosu, stanowisko pracy jak i oprogramowanie z jaskini, a do tego zero podnoszenia kwalifikacji. Odwalasz jakieś syfoulotki i pierdoły dla starych dziadków. Jego klasyczny cytat przy upomnieniu się o kasę "Jak cię prawnicy wezmą w obroty to ci majtki z (usunięte przez administratora)zerwę". Zresztą w Kielcach ten człowiek ma już wyrobioną opinię i nikt raczej nie chce mieć z nim nic wspólnego, tak samo z całym Scan Duo, które na rynku znaczy tyle, co nic. Sam Michaś jest chamski, wyniosły i napompowany jakby był niewiadomo jaką gwiazdą i celebrytą. Jakakolwiek rozmowa z tym człowiekiem nie istnieje, bo albo wydrze japę, albo będzie groził. Jak Dominik, albo Magda mieli iść do niego ze sprawą, to było sranie po gaciach jakby na audiencję do Putina szli. Firma krzak, omijać z daleka, bo nie szukają grafika, tylko fra**ra, który odwali byle (usunięte przez administratora) za śmieszne pieniądze. Kariery tam nie zrobicie. Dodatkowo graficzka, która była przede mną od razu powiedziała mi na wstępie "Uciekaj stąd, człowieku". Miała rację.

Karis Nowy wpis
@Ewelina

Byłam pracowałam, dobrze wspominam. Prezes nerwowy, zero szacunku do drugiego człowieka, na szczęście nie spędza się z nim zbyt dużo czasu. Dominik złoty człowiek (szef -marzenie) oaza spokoju, handlowiec pierwsza klasa, zawsze pomocny! Pomimo zlych opini o szefie, firma okej lecz za mało rąk do pracy. Wyplata zawsze na czas każdego 1miesiąca, premii brak.

Agencja Handlu Reklamy i Consultingu Scan Duo Michał Trafiałek prowadziła rekrutację na stanowisko MENAGER SPRZEDAŻY MOTOCYKLI. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy Agencja Handlu Reklamy i Consultingu Scan Duo Michał Trafiałek organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Dla grafika na początku tylko i wyłącznie pensja podstawowa i ani grosza więcej. Na rozmowie rekrutacyjnej po zaproponowaniu większej kwoty niż podstawa od razu odpowiedź "Nie mamy o czym rozmawiać". Może być większa pensja przy zapisaniu się na staż... Tłumaczenie się że branża poligraficzna w Kielcach to słabe zarobki...

nell2
@Gość

No tak, na rozmowie kwalifikacyjnej pracodawca powinien zaproponować pensje z górnej półki. Może najpierw trzeba pokazać co się potrafi, a potem ustalać czego się chce? Najlepiej aby wszyscy o wysokiej samoocenie od razu założyli swoją działalność gospodarczą - zaplacili za lokal, media , ZUS. podatki, pensje , urlopy , zwolenienia pracowników - i zatrudnili na najwyższych stawkach wszystkich zainteresowanych. Rynek małych firm pustoszeje - zatem do roboty mądralo. Przepis już znasz - . Powodzenia

Edyta
@nell2

a to myślisz że jak już się pokaże swoje umiejętności to można liczyć na jakieś podwyżki?

@nell2

Według pracodawcy, najlepiej dać minimalną krajową, robić na maksa, siedzieć cicho i nic nie wymagać. Potem jak pracodawca zobaczy że możesz zrobić dużo za niską pensję, to po co podwyższać skoro możesz to samo zrobić za mniejszą pensję. "Zapłacić urlopy"... No przecież jak można płacić komuś skoro nie pracuje, najlepiej niech idzie na bezpłatny urlop. Skoro chce się zatrudnić pracowników, to trzeba zapewnić miejsce pracy i płacę na odpowiednim poziomie. Szanujący się pracownik umie wycenić swoje umiejętności.

Thegrubi

Zero jakości, brak kontaktu, zlecone i zadatkowane zlecenie nie wykonane, nierzetelna okropna firma , nie polecam .

nero1
@Thegrubi

rozumiem że to samoocena piszącego - brak kontaktu, słabo opanowana zdolność do współpracy

Edyta
@nero1

czemu samoocena, jakiś duży konflikt się tu rozegrał?

Hatamoto

Eleganckie wnetrza i miły personel ‚ rzetelny klient wychodzi zadowolony ‚ Krytykanci to zapewne byli pracownicy o skromnych umiejetnosciach i wielkich ambicjach placowych’. Najlepiej jak pokażą sztukę i sami zostaną pracodawcami . To leczy z roszczeń. Firma w porządku , polecam

@Hatamoto

ten komentarz to chyba sam Trafiałek napisał - jest do tego zdolny i nic wiecej -firma kręt nie polecam.

mysz2021

Konkretne rozmowy, czytelne informacje na temat usług i towarów. Nowocześnie życzliwa atmosfera polecam

Iwo

@Thegrubi Nie rozumiem dlaczego ten wpis znalazł się na wątku pracowniczym skoro uwaga jest skierowana do firmy?

Jacek

Każdy stawia swoje warunki brzegowe więc przynajmniej sytuacja jest jasna, co nie zmienia faktu, że firma jest ok!

Wiktoria

Czyli raczej nie szukac tu przyszłości?

Kamil

Rzadko piszecie na forum i zastanawiam się jaka jest tego przyczyna?

Jakub

@Piotr, Jeżeli Twoja opinia o firmie jest negatywna, warto ją odpowiednio uargumentować. Krótkie opinie są często postrzegane jako mało wiarygodne przez innych czytających. Czy możesz opisać jakąś sytuację, która ją potwierdzi? Jaki aspekt pracy w firmie Scan Duo oceniasz negatywnie, a jaki pozytywnie?

Grzesiek
@Jakub

Może podstawą opinii niech będzie, że pan prezes owej firmy to znany w Kielcach (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora), który traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) Pracowników podobnie i potrafi wyjechać do nich z(usunięte przez administratora) błędy firmy zwala na pojedyncze osoby. Gdyby nie stare układy i kolesiostwa to ten człowiek jako agencja reklamowa nie zarobiłby złotówki na wolnym rynku.

Lepiej omijać szerokim łukiem :(

James

Nie polecam tej firmy oszusci

Nikita Chrurżczof

A Ci ludzie pracujący miesiącami bez umów ?

Normalny

To jak to w końcu jest jesteś ich klient czy podwykonawca ? Bo jak dla mnie to ty jako podwykonawca dałeś ciała z terminem i za to wycięli cię z listy dostawców i zapłacili tak samo solidnie jak ty wykonałem robotę .Nic dziwnego samo życie .Pilnuj terminów to nie będziesz płakał.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Handlu Reklamy i Consultingu Scan Duo Michał Trafiałek - Kielce

Agencja Handlu Reklamy i Consultingu Scan Duo Michał Trafiałek