Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Petit Forestier Polska Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Petit Forestier Polska Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2015-08-19 18:41:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Czy atmosfera w firmie Petit Forestier Polska Sp. z o.o. jest dobra? Jak wyglądają zarobki? Podziel się swoją opinią.
zdjecie uzytkownika
Misiek - 2016-01-01 16:58:06 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracuję tam 3 lata i uważam, że atmosfera pracy jest świetna, zarobki uczciwe a ekipa zgrana. Oczywiście wiadomo pracy jest dużo na pewno człowiek się tam nie nudzi ale tę pracę oceniam jako bardzo dobrą :)

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Petit Forestier Polska Sp. z o.o.!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Petit Forestier Polska Sp. z o.o.

Twoj email:
Wiadomość: