brak logo

Maxbert s.c.

Warszawa

Opinie o Maxbert s.c.

admin 2015-08-19 15:16:43
Dlaczego warto zostać pracownikiem firmy Maxbert S.C.? Wypowiedz się na naszym forum.
tomke 2015-10-29 14:14:16
@admin mi sie wydaje, że taka praca daje przede wszystkim jakieś konkretne perpektywy rozoju i pracy, a w wiekszosci firm tego typu wykonuje się tylko swoje dane obowiżaki i nic wiecej. Mam nadzieje, ze teraz to się zmieni i tez u nich bedzie wiecej szkoleń i tego typu rzeczy dla własnego rozowju, bo to się przydaje.
forest 2015-10-29 14:14:50
Witam Was serdecznie. Powiedzcie mi jak w tej chwili wygląda sytuacja w firmie jeśli chodzi o waunki pracy, mianowicie chodzi mi o warunki zatrudnienia dla pracowników. Wiem , ze w tej chwili poszukują ludzi na stanowsiko logistyka. Podobno to tylko na zastępstwo ale zawsze to jakiś start w maxbercie
cgbhnm 2016-04-24 21:19:39
słyszałam @forest ze warunki w pracy sa dobre, bynajmnije jakiś czas temu były. Zawsze możesz sam sie przekonać aplikując do nich - szukaja przedstawicieli handlkowych d/s eksport do warszawy - warto sie tym zainteresować, podobno sa niezle warunki.
Zostaw swoją opinię o Maxbert s.c. - Warszawa
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maxbert s.c.