Intermag sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Intermag sp. z o.o.

Małgonia

Czy to prawda że Małgosia z mikro jest pośmiewiskiem całej produkcji? Doszły mnie takie słuchy ,a siedzę na biurach

kolo

Żenujące wpisy....co wejdę na opinie jakiejś większej firmy to wylewanie żali niespełnionych sfrustrowanych zazdrośników. Czy nie można wystawiać rzetelnych opinii o firmie a nie ubliżać ludziom? Tego typu komentarze powinny być usuwane przez administratora, godzące w czyjąś prywatną godność a nie wnoszące nic sensownego w opinie o pracodawcy. Smutny, nieszczęśliwy, sfrustrowany człowiek piszący takie rzeczy...

żona

Jeśli chodzi o wynagrodzenia to muszę przyznać, że całkiem niezłe są tu zarobki a zwłaszcza w sezonie. Wprawdzie praca wtedy po normalnych godzinach ale wszystko wynagrodzone odpowiednio. Każda nadgodzina zapłacona 50 albo 100%, wszystko rozliczone, do tego premia i robi się całkiem ładna wypłata. Męża trochę mniej w domu, to i kłótni mniej:) a można sobie podkurować budżet i jest za co odpoczywać po sezonie.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Intermag Sp. z o.o.?

AKA

Zatrudnienie na stałe zależy od stanowiska na jakie zostaje pracownik zatrudniony oraz od jego zaangażowania w pracę. Standardem jest pierwsza umowa na rok, a dalej wszystko zależy od pracownika:)

Czy pracodawca Intermag Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Sodoma

Raczej nie ma co liczyć na szkolenia. W niektórych działach np B+R nie ma nawet szkoleń stanowiskowych.

TOP 10

Tak organizuje szkolenia podnoszące kwalifikacje, dofinansowuje kursy językowe a nawet studia jeśli ktoś chce zdobyć wykształcenie, które przyda mu się w pracy.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Intermag sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Jarek

Podpowiedzcie jakie zarobki można w firmie osiągnąć oraz na jaką umowę na starcie można liczyć?

Prod
@Jarek

Jaki dział ?

@Prod

mnie interesowałyby zarobki w dziale badawczym/laboratoryjnym

@Anna

Najniższa krajowa a do tego (usunięte przez administratora) nadgodziny

zielony ludek
@Prod

Dr Green jest tańszy i owiele skuteczniejszy... a przedstawicele mają lepsze auta

obiektywny

W każdej firmie są plusy i minusy. Przykładowo w Intermag zarobki nie są wysokie( chyba ze ktoś ma znajomości ???? ) ale np. atmosfera nie jest najgorsza (zależna od działu i miejsca: Osiek lub Olkusz), mistrzowie, kierownicy, dyrektorzy często idą na rękę pracownikom-mają ludzkie podejście. Nie ma problemu z urlopami. Z rozwojem osobistym jest różnie - zależy od działu

ALA
@obiektywny

Jeśli chodzi o rozwój w firmie to jest tak, że np. jak masz studia to od razu lepszy start? Czy bardziej doświadczenie się liczy? A czy są jakieś premie? Lub jakieś inne formy motywacyjne?

Czy Intermag Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

AKA

Tak, można w Intermag sp. z o.o. odbyć staż/praktykę studencką. Uzależnione jest to jednak od dziedziny w ramach której student chciałby odbyć staż oraz terminu w jakim miałby się on odbyć.

majster

@jaro Czyżby konkurencja zainspirowała do napisania tych bzdur? Spoko firma tylko trzeba pracować.

jaro

kwaśna atmosfera na magazynie, podobno synalek kierownika terroryzuje współpracowników...

Kiko
@jaro

jaro to pewna informacja?

felix

Znajomy pracował w tej firmie ok.7 lat i z tego co wiem to zarabiał 2500 na miesiąc. Na warunki i prace która się tam wykonuje są to śmieszne pieniądze . Przede wszystkim powinno tam być płacone szkodliwe gdyż jest to zakład chemiczny

@felix

CHemiczny jak naj bardziej ,szczególnie osiek.Na wsi prościej z utylizacja odpadów.

@felix

Czy Twój znajomy, który pracował w firmie Intermag mówił może, czy poza podstawową stawką miesięczną wynagrodzenia mógł liczyć jeszcze na jakieś ewentualne dodatki? Występują inne świadczenia dodatkowe, które oferuje firma? Zastanawia mnie, jak to wygląda, wiec jeżeli wiesz coś na ten temat, to zachęcam do wypowiedzi.

felix
@Karolina

Z tego co wiem to jest dodatkowa 13 pensja na koniec roku pod warunkiem że się nie chorowało cały rok( ok1800)bony na święta(bodajże 500) i dla osób pracujących na etacie wczasy pod gruszą ( ok 400zl)

@felix

Mam pytanie do Felix i Misiek. Lepiej złożyć CV do zakładu w Olkuszu czy Osieku? Szykuja sie jakieś przyjęcia?

@Gość

Do olkusza kolego ALE PRZYJĘĆ NIEMA

Jacek
@Misiek

Macie może informację, czy osoby młode bez doświadczenia zawodowego również mogą ubiegać się o pracę w firmie Intermag? Czy może firma preferuje zatrudnienie tylko osób, które mają już doświadczenie na rynku pracy? Proszę o odpowiedź, jak to wygląda.

Bury
@Jacek

Pewnie mogą, ale przyjęć i tak teraz nie ma. Może po nowym roku coś się pojawi.

Jacek
@Bury

Czyli obecnie nie ma żadnych wolnych miejsc w firmie Intermag? Wiesz może, w jakim okresie najczęściej pojawiają się nowe oferty pracy? Czy może nie jest to w żaden sposób do przewidzenia i trzeba po prostu na bieżąco śledzić stronę internetową pracodawcy?

żebrak

Od 2 lat masakra podwyżki po 70 groszy najgorsza firma w okolicy

Misiek

Słabiutko mistrzom idzie nie ogarniają naklejek doklejek itd.Płaca na zleceniu dobra na etacie nie wim Zawszystkim trzeba sie nabiegać słabo z kierownikami i mistrzami.

@Misiek

Zechciej proszę podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami, jak dokładnie wygląda płaca osób, które zatrudnione są na podstawie umowy zlecenia w firmie Intermag? Czy pracownik ma możliwości samodzielnego wyboru, na podstawie jakiej umowy ma pracować? Od czego jest to zależne?

@Misiek

Umowa zlecenie jest narzucana .Ale niema tak żeby umowy nie było.Pozatym po sezonie zrywają umowe i dostajesz wypłate bardzo słabą bo im nie zależy. Pomimo ze robiłeś cały miesac tak samo taki mały wyzysk.Praca ciężka. Mistrzowie powini czuć oddech przełożonych nad sobą myśle że było by lepiej.

@Misiek

A co wtedy, gdy w przyszłym roku sezon zaczyna się od nowa? Firma Intermag kontaktuje się z osobami, które pracowały w poprzednim sezonie i proponuje dalszą współpracę, czy może poszukują całkiem nowych osób na wolne stanowiska? Sprecyzuj, jak to dokładnie wygląda.

@Karolina

Częściowo te same osoby,przeważnie emeryci.Nowi co roku to raczej studenci. Chodzi oto że są to osoby czasowe, umowa zlecenie im wystarcza.Nowi przychodzą i pracują nie pytając się o stawki,bywalcom trzeba by podnieść stawki.Ot całe wyjaśnienie.

@Misiek

Czyli można w sumie wywnioskować, że w trakcie sezonu nie ma szans, aby otrzymać urlop wypoczynkowy, jeżeli chodzi o pracę w firmie Intermag? Wracając jeszcze do warunków na umowie zlecenie, to rozumiem, że pracodawca rozlicza się z pracownikami na podstawie przepracowanych godzin? Czy może w inny sposób? Zachęcam do dalszej dyskusji.

@Karolina

Tak na zasadzie godzin.Ale praca jest w akordzie ,czyli w określonych godzinach wykonujesz odpowiednią ilość palet.Wolał bym aby placili mi za palete zrobionego produktu.Produkt jest lepszy do zrobienia i gorszy norma godzinowa jedna.Płaca godzinowa taka sama zarabiasz jeżeli masz dużo godzin.

Proszę, aby opinie dotyczące Intermag jako pracodawcy pochodziły bezpośrednio od osób zatrudnionych w tej firmie lub byłych pracowników. Ważne, żeby to forum było rzetelnym i wartościowym źródłem informacji o tym pracodawcy dla innych użytkowników.

bbb

znajomy robi od miesiąca, 16zł brutto i umowa zlecenie, premia do 10% , informacja pewna

@Obserwator, warunek finansowy, o którym wspominasz w swoim komentarzu niekiedy jest najważniejszym czynnikiem decydującym o ewentualnym zatrudnieniu w wybranym miejscu pracy. Czy Twoim zdaniem niski poziom rotacji w Intermag Sp. z o.o. może być związany z finansami oferowanymi przez tego pracodawcę? Jakie jeszcze Twoim zdaniem walory ma ta firma, które mogą skłaniać do ubiegania się o współpracę z nią?

@Karolina

Z moich informacji wynika, że za godzinę pracy na najniższym szczeblu płacą 16,50zł. Stąd moje stwierdzenie, że dobrze płacą. Niski poziom rotacji wynika z tego iż zatrudniają tyle osób ile im jest potrzebnych.

@Obserwator

16,50zł kwota netto oczywiście.

luk
@Obserwator

znajomy po kilku latach na magazynie ma 2500zł, z nadgodzinami/sobotami wyjdzie ponad 3000zł z tym, że to tylko możliwe na wiosnę, obecnie nowym dają 16zł brutto i umowę zlecenie - na produkcji podobno płacą trochę mniej

ja12

witam ma ktos info o zarobkach ?

waldi
@ja12

podobno 15zł brutto i umowa zlecenie, na rękę wychodzi jakieś niecałe 11zł... niech ktoś potwierdzi

ooo
@waldi

Tak mało? Bez jaj nikogo nie znajda

@ja12

Dobrze płacą. Nie ma dużej rotacji pracowników. Obserwuje około 3 lat co się u nich dzieje.

vvv

pojawiło się ogłoszenie że szukają magazyniera, ktoś coś więcej może napisać? ile zmian, zarobki?

teaching

no niestety te oferty nie są już do obsadzenia, ktoś nas uprzedził i już je objęto, pewnie była długa rekrutacja, ponieważ naprawdę mieli sporo chętnych, nie dziwi mnie to, bo dbają o pracownika i szkolą go również

admin

Wiesz czy dobrze się zarabia w firmie Intermag Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią z użytkownikami, Twój komentarz jest ważny!

Zostaw merytoryczną opinię o Intermag sp. z o.o. - Olkusz

• Jak się pracuje w Intermag sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intermag sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intermag sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 13 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Intermag sp. z o.o.