Intermag sp. z o.o.

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Intermag sp. z o.o.

Dzień dobry, W naszej firmie jest szereg dodatkowych benefitów takich jak m.in: -prywatna opieka medyczna -dodatkowe ubezpieczenie na życie -wczasy pod gruszą -dofinansowanie do książek i okularów -dodatek świąteczny -dofinansowanie do kursów językowych -roczna premia Dodatkowo co roku mamy wyjazdy integracyjne, pikniki rodzinne, spotkanie mikołajkowe dla dzieci oraz wigilię firmową :) Jesteśmy również otwarci na pracę w systemie zdalnym. Pozdrawiamy Zespół INTERMAG

Bożena Nowy wpis

Hej, czy faktycznie na stanowisku przedstawiciela handlowego ciężko jest teraz z kasą? Ktoś podkreślał niskie płace i temat nagle się urwał. Może mi ktoś wyjaśnić na jakiej zasadzie mogą działać aktualne prowizje? to zwykły %?

Cześć, chyba nie widzę by ostatnio odnoszono się do pracy handlowca? Właśnie jest teraz poszukiwany i myślałem, że o zarobkach tu poczytam, ponieważ w tej bieżącej ofercie nie podano widełek… : ) poznam średnie wyniki z tego roku? jakie macie targety już zaplanowane i czy ogólnie polecacie próbować?

Sebastian Nowy wpis

Firma porażka, unikajcie jak tylko możecie. Niskie płace, ciągłe zwolnienia i chaotyczne zmiany

Nowy wpis

Aktualność
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.
Mała

Czy jest tu ktoś kto dojeżdża do firmy z Krakowa? Jest możliwość wspólnych dojazdów albo dopłaty do dojazdów? Czy finansowo to się opłaca?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Intermag sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Simba

Firma pozytywnie nastawiona na socjal i pracownika. Jest duzo kwesti proceduralnych do zapisania i wdrozenia w kilku dzialach. Polecam firmę osobom twórczym ..które chcą się zjednoczyc z pracownikami wyzszego szczebla oraz pracownikami produkcji. Spólka z przyszloscią dla wszystkich. Polecam z czystym sercem

@Simba

Hmm, czyli przed nowym pracownikiem stoi sporo nauki? A jeśli tak, to czy miałbym przydzieloną osobę, która miałaby czas mnie wdrożyć, czy jakoś inaczej jest to zorganizowane? I co z tym socjalem, z czego poza samą pensją można korzystać?

Aktualność
Wrzesień to intensywny miesiąc dla naszej firmy. Mimo tego, znaleźliśmy czas, aby czynnie uczestniczyć w lokalnych wydarzeniach i udzielać wsparcia. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Albik

O, jak to łatwo oceniać! Możesz sprecyzować swoje zarzuty, co konkretnie Ci się nie podoba?

Aktualność
Rozpocznij swoją zawodową przygodę z INTERMAG!

Dołącz do naszego programu rozwojowego i pracuj w międzynarodowej firmie!
Podczas 12-miesięcznego stażu będziesz mieć możliwość pracy pod czujnym okiem doświadczonego managera oraz w dynamicznym zespole.
Oferujemy Ci nie tylko płatne doświadczenie zawodowe, ale także szereg niezapomnianych możliwości do nauki i rozwoju.
Poznasz nasze narzędzia i standardy pracy, a także zdobędziesz cenne umiejętności, które mogą Cię wyróżnić na rynku pracy.

Nie musisz obawiać się rutyny - zapewniamy, że nie będziesz się nudzić!
Pracując nad projektami związanymi z agroproduktami, będziesz uczestniczyć w innowacyjnych badaniach i rozwoju. Twój wkład ma znaczenie, a my chcemy, abyś czuł/a satysfakcję z wpływu, jaki możesz mieć na przyszłość rolnictwa.

Nie czekaj dłużej - wyślij nam CV!
Rozpocznij swoją profesjonalną przygodę już teraz!

Chcesz dowiedzieć się więcej: http://www.programrozwojowy.pl

Karol

Chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć na temat pracy na stanowisku specjalisty ds. IT. Dysponuje ktoś wiedzą, ile da się zarobić, o jakich premiach i nagrodach firma pisze w zamieszczonym niedawno ogłoszeniu?

@Karol

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Jeśli chodzi o wynagrodzenie uzależnione jest od wielu czynników m.in. od wykształcenia, doświadczenia i posiadanych kompetencji. W firmie posiadamy system premiowy oraz program nagród pracowniczych.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Intermag sp. z o.o.?

Kobieta

Tak są organizowane wyjazdy, imprezy i spotkania. W tym roku w czerwcu odbył się grill firmowy, w październiku wycieczka, a w grudniu mieliśmy Mikołaja dla dzieciaków i Wigilię firmową. W ciągu roku jest tych wydarzeń naprawdę sporo.

Mama

Mikołaj dla dzieci był świetnym wydarzeniem. Dzieciaki w niebo wzięte.

Jacek
@Kobieta

Wygląda to konkretnie. Dobrze u Was chyba dbają o atmosferę. Co powiesz o zarobkach i pensji netto? Na rękę powyżej średniej krajowej, czy to zależne od stażu i stanowiska? Bo w wątku podawali ludzie, że jest szereg dodatków ale to ile wychodzi na rękę nikt nie podał.

Czy w Intermag sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Dzień dobry, w naszej firmie odbywają się rekrutacje wewnętrzne podczas, których jest możliwość zmiany działu i stanowiska w ramach rekrutacji. Pozdrawiamy Zespół INTERMAG

Praca

A czy jest praca dla Utrzymanie ruchu -mechanik KJ Laboratorium -przemysł gumowy Produkcja Magazynier Na tych stanowiskach mam doświadczenie. Uprawnienia suwnice, wózki, SEP do 1 KV, zwyżka, Office, Impuls

Laboratorium

Czy praca na stanowisku analityka może być praca dodatkową czy tylko etat?

@Laboratorium

Raczej etat.

Anne

Bardzo dobra firma, która daje dużo możliwości rozwoju - udziały konferencjach, szkolenia. Przyjazna atmosfera pracy.

Franciszek
@Anne

Firma finansuje te szkolenia? Jest możliwość zdobycia certyfikatów z tych szkoleń?

@Franciszek

Tak, szkolenia są opłacane przez firmę. Otrzymujemy również certyfikaty ze szkoleń.

Bboy

Wszystko co piszą tutaj o traktowaniu pracowników to prawda!!!!! (usunięte przez administratora) na porządku dziennym. Ludzie pracują tutaj bo boją sie ze nie znajdą innej pracy w okolicy, co z kimś rozmawiam to mówi że najchetniej by się zwolnił przez to jak kiepsko tu jest. A i wypłata to jakaś masakra, atmosfera do kitu. Jednym słowem, nie polecam!!!

@Bboy

Dziękujemy za Twoją opinię. (usunięte przez administratora) jest bardzo poważnym oskarżeniem i zarzutem wobec którego nie możemy pozostać obojętni. W naszej organizacji (usunięte przez administratora) jest absolutnie niedopuszczalny, pod żadną postacią. Przy tak poważnych zarzutach jakie znalazły się w Pana/ Pani opinii, bardzo łatwo o pomówienia dlatego zanim wyciągniemy ewentualne konsekwencję chcemy wyjaśnić i zbadać całą sytuację jaka miała miejsce. Uprzejmie prosimy o podesłanie na nasz adres mailowy (opinie@intermag.pl) dokładnego opisu zaistniałej sytuacji. Pozdrawiamy Zespół INTERMAG

@Bboy

Z całego serca polecam tą firmę, ja jestem bardzo pozytywnie zadowolona. Pracodawca potrafi docenić pracownika poprzez premie, wszelkie benefity czy podwyżki. Uważam, że osoby, które tutaj wypisują takie brednie to tylko chyba takie, którym się robić nie chce.

Czy w Intermag sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Kozak
@Pracodawca

Raczej nie ma się czym chwalić, takie benefity, a nawet lepsze, ma teraz prawie każda firma. Tutaj nie ma nawet karty sportowej a to ile dają gruszy to śmiech na sali - mogę sobie za to kupić co najwyżej bilet na autokar do Mielna. Myślałem, że Gowork to NIEZALEŻNY portal z opiniami, tymczasem pracodawca tu wpada, moderuje niewygodne komentarze i wypisuje jak to jest cukierkowo. No a co ma innego napisać? Sam fakt, że się odzywa i przypina pozytywne komentarze o czymś świadczy. CENNZURA. I szkoda słów.

@Kozak

Dziękujemy za opinię, weźmiemy pod uwagę dodanie benefitu w postaci karty sportowej w naszej firmie. Możemy Pana zapewnić, że nie moderujemy komentarzy, każda opinia, szczególnie ta negatywna, jest dla nas bardzo cenna. Pozdrawiamy Zespół INTERMAG

@Kozak

Prawie każda firma to nie każda...grusza może nie duża, ale są oprócz niej jeszcze inne benefity i dobrze że nie ma karty sportowej bo niewielu by z niej korzystało, ja na pewno nie i nie tylko ja. A tak to są świadczenia z których może korzystać prawie każdy. A już w pandemii karty sportowe to pomyłka.. brawo za pomysły....medal...

@pracownik

W zupełności się z Tobą zgadzam, często takich pakietów nie ma w okolicznych firmach. Dodatkowo jest roczna premia, kartki na święta które są spoko i wiele innych. Ludzie zawsze znajdą dziurę w całym i powód do narzekania...

@Kozak

Uważam że firma jest spoko, trzeba pracować i jak widać nie wszystkim to pasuje, zgodzę się że zarobki mogłyby być wyższe ale raczej nie odbiegają od zarobków w innych pobliskich firmach.

@Kozak

Jak ktoś chce się doczepić to zawsze znajdzie jakiś powód. Jak Ci coś nie pasuje to się zwolnij nikt Cię na siłę tu nie trzyma.

@Kozak

Właśnie dostaliśmy wczasy pod gruszą, myślę, że spokojnie starczy na bilet do Mielna w dwie strony ???? I jeszcze na dobrą rybkę starczy????

@Pracodawca

Potwierdzam, Pakiet socjalny jest na dobrym poziomie

@Kozak

Właśnie dostaliśmy wczasy pod gruszą myślę że to wystarczy na bilet do Mielna w dwie strony. A za resztę można zjeść dobry obiad.

Grzegorz

No jak cię wydoją fizycznie z jakiejkolwiek energii zyciowej w intermagu to nic dziwnego ze nie masz juz siły o siebie dbac np poprzez siłownię, basen, ale wielu ludzi doceniłoby taką kartę. Jak juz płacą takie smieszne pieniądze to niech chociaz benefity będą...

@Grzegorz

Wydaje mi się, że większość osób nie chciało karty multisport, wybrali za to opiekę medyczną. I patrząc na to co się dzieje obecnie to chyba bardziej się przydało.

Przyznam że chciałbym zarabiać więcej ale zdecydowanie zarobki są na podobnym poziomie jak w okolicy (a nawet trochę wyższym). Pracowałem w wielu innych okolicznych firmach i uwierz mi wcale nie było lepiej.

Jaka umowa obowiązuje w Intermag sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Z tego co wiem pierwsza umowa jest na okres 1 roku

Dzień dobry, Z reguły pierwsza umowa o pracę jest na okres 1 roku. Pozdrawiamy Zespół INTERMAG

Jaki system pracy na stanowisku laborant/analityk? I jakie wynagrodzenie?

W dziale R&D na stanowisku laborant/analityk jest podstawowy system pracy(możliwość elastycznych godzin pracy), nie ma konieczności pracy zmianowej. Jeśli chodzi o wynagrodzenie uzależnione jest od wielu czynników m.in. od wykształcenia, doświadczenia czy zakresu wykonywanych zadań. Pozdrawiamy Zespół INTERMAG

Magda

Ostatnio moja dobra koleżanka chciała tam wysyłać CV ale jej szczerze odradziłam i pomyślałam, że warto zostawić konstruktywną opinię na forum aby było jasne również dla innych jak ta firma traktuje ludzi. No więc, miałam tam wątpliwą przyjemność pracować przez okres jakichs 5 miesięcy (B+R, mikrobiologia). Potrzebowali wtedy dwóch osób, a na ostatnią chwilę zatrudnili jeszcze trzecią, a to aby 'przetestować' osoby i jedną od razu zwolnić. Dowodem na to jest m.in to, że byłam już w drugim dniu mojej pracy pytana czy aby chce mi się tu dojezdzać lub czy aby się nie musiałam przeprowadzic zeby tam pracować... no więc kwestią było czy spodobasz się (kryteria niejasne) szanownej koordynator badań mikrobiologicznych, która w strukturze organizacyjnej i na umowie była z tobą na równi, mimo to wszystkie sprawy z bezpośrednim przelożonym załatwiane były przez nią a ty ze swoim przełożonym nie miałeś okazji porozmawiać choćby raz przez cały ten czas. Przez cały okres mojej pracy, od pierwszych dni, miała miejsce cicha dyskryminacja mojej osoby bez żadnych przyczyn objawiająca się np tym, że były mi przydzielane gorsze zadania niż innym typu sprzątanie, mycie szkła laboratoryjnego, podczas gdy byłam zatrudniona na stanowisko Mikrobiolog. Z koordynator nie dało się normalnie porozmawiać, była to osoba pochopnie wysnuwająca wnioski nt. ludzi, wyników badań oraz brak komunikacji, ignorowanie. Miało się wrażenie, że nie rozumie ona co się do niej mówi oraz że brakuje jej podstawowej wiedzy , w labie też nie było jej widać. W przypadku spotkań zespołu z przełożonym, tylko ona brała w nim udział, więc nawet nie wiadomo było co się tam dzieje za zamkniętymi drzwiami i jakie manipulacje mają miejsce. Trochę jest do dla mnie nie do pomyślenia teraz z perspektywy czasu gdy pracuję już w o wiele lepszym miejscu gdzie rozmawiam z moim przełożonym codziennie. Nie wspomnę już o chaosie jaki tam panował oraz o niedociągnięciach w wielu procesach (np sterylizacji). Brak jakichkolwiek procedur czy instrukcji, wobec czego każdy robił badania 'po swojemu'. Brak wdrożonego systemu jakości mimo seryjnej produkcji. A wypowiedzenie zostało mi wręczone z dnia na dzień, w ostatni dzień przed 2tygodniowym urlopem (klasa). Każdy z którym rozmawiałam mówił, że nie spotkał się nigdy z czymś takim i to w XIX wieku. Jako uzasadnienie wypowiedzenia pani koordynator przed swoim i moim szefem wymyślała bajki nt tego co rzekomo robiłam źle, mimo że na każdą z tych rzeczy miałam argument mojej poprawnej i samodzielnej pracy oraz świadków - pozostałych członków zespołu, którzy również byli w szoku dlaczego zostało mi wręczone wypowiedzenie. Po czym na moje miejsce nie został nikt nowy zatrudniony. W skrócie - potrzebowali się kogoś pozbyć i zamiast zrobic to z klasą, wmawiali tobie, że źle pracujesz i zawalasz (mimo że pracowałeś sumiennie, na 100%). Gdybym pracowała tak źle jak to przedstawiła pani koordynator, to dlaczego nie zostałam zwolniona od razu tylko po pół roku, gdy już zrobiłam rzeczy które nikt inny nie chciał robić :) Dodam też że nigdy nie odezwałam się do tej pani albo do kogokolwiek z brakiem szacunku czy kultury (mimo że język non stop świerzbił). Na moje argumenty dot. braku zasadności oskarżeń o złą pracą, tj samodzielność, pracowitość, postępy w badaniach otrzymałam odpowiedż od pani koordynator: "Nie tego tutaj szukamy". Ciekawi mnie zatem czego od swoich ludzi szukają - można się tylko domyślać :) Dodam też, że gdy tylko poszła ta pani na swój wakacyjny urlop, w labie została odkryta przyczyna niezgodności, o którą była oskarżana przez koordynator produkcja przez dobrych parę miesięcy. Na tej podstawię, mysle ze pani ta blokowała postęp pracy. Wręczone mi wypowiedzenia zbiegło się w czasie właśnie z tą sytuacją, mimo że nie miałam z nią nic wspolnego, poniewaz tak jak wspomnialam nie były mi przydzielane poważne zadania. Przypadek? Z perspektywy czasu jestem wdzięczna, że już mnie ta nie ma, bo pracowałam juz w kilku miejscach i nigdzie nie spotkałam się z takim poniżaniem ludzi i z taką kiepską atmosferą. Niech mój komentarz będzie ostrzeżeniem dla innych przed podejmowaniem tam pracy, ja niestety nie miałam szczęścia żeby się tego dowiedzieć.

Tom
@Magda

Idź do Sądu nic nie tracisz

@Magda

Dziękujemy za opinię. Jesteśmy otwarci na konstruktywna krytykę i merytoryczny dialog zarówno z obecnymi jak i byłymi pracownikami. Odpowiedź zwrotna od nich jest dla nas zawsze cennym doświadczeniem, z którego możemy wyciągać wnioski. Pragniemy jednak zaznaczyć, że nikogo nie zatrudniamy tylko po to by kogoś przetestować, a następnie zwolnić. Każda rekrutacja i zatrudnienie jest mocno przemyślane, gdyż przywiązujemy dużą wagę do stabilności zatrudnienia. Każdy proces rekrutacji traktujemy perspektywicznie i zatrudniamy tylko wówczas, gdy jest możliwość rozwoju danego działu czy stanowiska, chyba że jest to zatrudnienie na zastępstwo, ale wówczas kandydat jest o tym informowany w trakcie rekrutacji. Pozdrawiamy Zespół INTERMAG

kandydat
@Tom

Moim zdaniem z powyższego opisu nie ma podstaw, aby iść do Sądu, sprawa z góry przegrana. Można się zgodzić, że trochę zawiodła kultura zwolnienia...

@Magda

Poniżanie, kiepska atmosfera - masz jakieś dowody, przykłady. Jakoś ciężko mi uwierzyć. Niedopasowanie się a (usunięte przez administratora) to różnica. Tobie było źle komuś może być dobrze.

@Tom

Super rada - nie ma co!!!

Pracownik_123
@Magda

Witam, Nie mam najmniejszego zamiaru negować słów Koleżanki Magdy (chociaż właściwie, chyba nie mieliśmy okazji się poznać). Uważam tylko za bardzo niesłuszne, że wyrażane przez Nią opinie odnoszą się do całej firmy i jej funkcjonowania. To, że spotkała się z takim a nie innym traktowaniem/sytuacją, czego zresztą nie zamierzam oceniać, ponieważ nie znam dokładnie tematu, nie oznacza wcale że ma to miejsce w jakichś pozostałych niż wymieniony, działach firmy, czy w jakimkolwiek z nich. Ogólnie, nie jest tutaj tak źle, można by powiedzieć, że raczej pozytywnie:) Oczywiście, zdarzają się lepsze i gorsze dni, czy sytuacje, podejmowane są bardziej lub mniej trafne decyzje, ale wydaje mi się, że to normalność zdarzającą się w każdej firmie. Tutaj jednak, z ogromną większością Pracowników można się normalnie dogadać, współpracować, relacje typu Pracownik-Przełożony również są ok. Raczej nie wypowiadam się na tego typu forach, ale w powyższym przypadku jednak się zdecydowałem, z racji opisanej sytuacji. Podsumowując, wydaje mi się, że wpis Magdy powstał na podstawie Jej doświadczeń w pracy w bardzo wyizolowanej grupie Naszej firmy i tak naprawdę odnosi się do pracy jednej czy dwóch osób i jak wspomniałem, uważam że niesłuszne jest wiązać go z całą Firmą. Jest to tylko moja osobista i prywatna opinia, jako pracownika.

Pracownikk

ogólnie firma spoko, duży plus za godziny pracy - dodatkowo praca pon- pt, ja mam blisko do pracy więc też dodatkowy plus, że nie traci się pieniędzy na paliwo... spoko ludzie i atmosfera.. co do zarobków z tego co mi wiadomo są zróżnicowane w zależności od stanowiska - jak wszędzie zresztą...

Zostaw merytoryczną opinię o Intermag sp. z o.o. - Olkusz

• Jak się pracuje w Intermag sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intermag sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intermag sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 13 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Intermag sp. z o.o.