Opinie o Investment Trading Consulting Sp. z o.o. w Skarszewy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Investment Trading Consulting Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Investment Trading Consulting Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Investment Trading Consulting Sp. z o.o. w Skarszewy

Jem

Dyrektorów, kierowników i asystentów więcej niż pracowników, których się nie szanuje... Niedługo sami pójdą w swoje pole????

Znajoma

Dziewczyny opowiadały, że miały uczulenie, chociaż ja pewnie zbyt krótko to robiłam. Na polu też nie jest latwo, a potem z, powrotem na, metale albo wypowiedzenie.

Pamela

Jeśli podróżujesz transportem zbiorowym, to zacznij używać antyperspirantu oraz spreju do stóp, bo nawet kierowcy kręcą nosem.Jest to uciążliwe, nie tylko latem.Prosba do osobników, którzy, z racji pełnionych funkcji nie muszą nosić ubrań roboczych, aby wyposażyli się w szelki. Ponieważ, przy schylaniu i innych gwałtownych ruchach odsłania wam się pokaźna część dolnej parti plecow, a pracujecie z kobietami.

Alemap
@Pamela

Widać ktoś regularnie czyta, te opinie i wyszedł naprzeciw twoim oczekiwaniom Pamelo.Juz jeden z busów został wycofany. Ze swojej strony liczę, że w przyszłości wszystkie. Większość osób pracujących w firmie organizuje sobie transport we własnym zakresie, mając często znacznie dłuższa drogę z domu do pracy.Wam Pracodawca dopłaca do przejazdu a każde spóźnienie kierowcy to dla was pretekst aby nie zjawić się w pracy. Oprócz busa są inne alternatywy transportu z punktu a do b. Również muszę samemu organizować sobie dojazd do pracy i nikt mi nie dopłaca ani nie podstawia busa.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Investment Trading Consulting Sp. z o.o.?

@Angol

Komentarze ci się powieliły. Aplikując na dane stanowisko, posiadałem wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu. Obiecano mi wolną rękę a skończyło się ciągłymi wyczerpującymi tłumaczeniami z najmniejszych działań swoich oraz podległych osób. Stres, krytyka a wszystko uwieńczone wypaleniem zawodowym. Zasada była prosta od ciebie się wymaga a ty masz wymagać coraz więcej od zespołu. W oczach zespołu jako lider to ty jesteś ten niedobry a nie osoby, które wymagają od ciebie takich działań. Powierzone działania były wykonywane na bieżąco nie było zaległości, ale to cały czas zbyt mało, bo zawsze można więcej no nie?. Totalna kontrola micro manegement, zakaz rozmów między współpracownikami, cięcia kosztów, Zlecanie kilku czynności aby tylko żaden pracownik , nie stał bezproduktywnie, bo to ogromna strata dla firmy. Coś wie mnie pękło kiedy dowiedziałem się, że ci pomysłowi nie mają jakiegokolwiek doświadczenia a jedynie wymyślają i nigdy się pracą fizyczną nie skalali. Czego oczekiwać po takich bo chyba nie szacunku, którego nie kupi się za pieniądze. Braki w wychowaniu też ciężko uzupełnić w pewnym wieku. Fetysz kontroli i ciągłego wpatrywania okiem wielkiego brata to jakieś niezaleczone kompleksy?.Z okazji świat życzę Byłym Współpracownikom Niższego Szczebla Wszystkiego CO Najlepsze, bezproduktywnej reszcie więcej empatii, i pracy fizycznej, bo umysłowa jak widać powyżej może szkodliwa być.Zdejmijcie te (usunięte przez administratora) czerwone naklejki z białymi napisami, bo kojarzą się jednoznacznie.

JK Nowy wpis

Kiedyś pracowałam w tej firmie ale niestety się rozchorowałam. Dziewczyna z kadr zadzwoniła do mnie na służbowy telefon z pytaniem czy ja niedługo wrócę do pracy czy “zamierzam nadal być chora” bo ona wypłaty będzie przelewać i chce wiedzieć. Zero pytania jak się czuje, czy wszystko u mnie ok, jakiejś empatii. Kiedyś jedna z koleżanek w pracy ostrzegała mnie przed ta osoba, czyli pewnie kopała pode mną już wcześniej jakieś dołki. Po powrocie z chorobowego mój manager wezwal mnie do pokoju konferencyjnego, gdzie wręczył mi wypowiedzenie i rozwiązanie umowy za porozumieniem stron. Kręcił mi że firma musi się dalej rozwijać a ja jestem wg niego podobno za wolna. W mój ostatni dzień w firmie, szefowa księgowości zadała mi pytanie: czy ja mam gdzieś jakaś prace, co było bardzo dziwne. Po pracy w tej firmie podjęłam jedna decyzje: wyjechałam z kraju i nigdy nie wróciłam. Po kilku miesiącach koleżanka która przejęła w ITC w Skarszewach smsa że odchodzi z firmy. Nie wiem co tam się stało ale nie zdziwiłabym się gdyby również została zwolniona. Słyszę że się w Polsce pozmieniało przez te lata od czasu kiedy nie mieszkam w Polsce ale jednak mam traumę z życia zawodowego w kraju i chociaż bardzo chciałabym mieszkać w Polsce, to zostaje poza krajem bo bałabym się pracować w czyjejś firmie tam, jedyna opcja byłaby własna działalność, może ewentualnie w międzynarodowej korporacji na managerskim stanowisku, ale nigdy w takiej rodzinnej firmie jak ITC. Bardzo te firmę odradzam.

Czy w Investment Trading Consulting Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Atmosfera iście wzorcowa.Coraz więcej osób decyduje się złożyć wypowiedzenia, nie moc znieść tej sielanki.Ciągle zebrania, maile po godzinach pracy. Masz wymagać od podwładnych rzeczy niemożliwych bo ktoś obejrzał bardzo realistyczny filmik w internecie i tak ma być.Trudno współpracować z kimś kto czerpie pomysły rodem z kosmosu oraz yt. Chcesz to ganiaj ludzi i stosuj zakazane praktyki ale pod swoim imieniem.Zamiast obnoszenie się swoimi rodzinnymi dokonaniami na kortach tenisowych może czas popracować samemu w tym swoim grajdole.

Angol

Zebrania, maile po godzinach, praca w soboty za free. Znam to z autopsji.Wpisy cenzurowane, prawda bywa bolesna. Szkoda, że nikt z tych komentarzy, nie wyciąga wniosków.Wladza i mamona uderza do głów niczym woda sodowa.Kierowanie podwładnymi na zasadzie mikro zarządzania to był szczyt. Popularny kanał z filmikami to rzeczywiście prawdziwa skarbnica wiedzy, szczególnie dla teoretyków. Potem idź i wdrażaj to na podleglych.Wielka szkoda, że aktywni widzowie takich serwisow nie przejdą od słów do czynów.Skladajac wypowiedzenie, nikt nie zapytał o powody odejscia.Liczy się to co jest teraz pełny, etat, żadnych zmian, sobot, satysfakcja z wykonywanej pracy, i o wiele wiele lepsza gaża.

Angol

Zebrania, maile po godzinach, soboty za free.Znam to z autopsji.Promowanie mikro zarządzania na podwładnych.Popularny serwis z filmami to dla osób z wiedzą czysto teoretyczna prawdziwa skarbnica pomysłów.Potem idź do pracowników aby im odpowiednio to zobrazować.Sami pomysłodawcy nie chcieli przejść od słów do czynów. Składając wypowiedzenie, nikt nawet mnie nie zapytał dlaczego.Widać, że cenzura aktywnie działa. Władza w połączeniu i mamona uderza jak woda sodowa do głów. Nikt nie wyciąga wniosków. Składając wypowiedzenie od nikogo nie usłyszałem zwykłego dlaczego. Obecna posada daje mi ogrom satysfakcji, za o wiele wiele lepszą gażę, bez zmian, sobót, stresu.

Nick Nowy wpis
@Angol

Leszek M.

J/W Firma była by spoko jakby zarządzał ja ktoś kompetentny.Wiecznie nie zadowolony Pan wyglądający jak robol.Stróż z firmy miał większą kulturę osobistą niż ten Pan. Brak kompetencji oraz pod podejścia do ludzi.Wymiencie tego Pana a firma zacznie w końcu pracować i przynosić zyski bo powodem odejścia kilku osób jest ten Pan

Rino
@Leszek M.

Powodowanie różnych, skrajnych sytuacji w kontaktach z bliskimi współpracownikami.Prezentacja kłótliwej, awanturniczej postawy, aby finalnie pokazać, że to nie on jest agresorem.Brak obycia, dwulicowość wilka który udaje grzecznego baranka.

Angol Nowy wpis
@Leszek M.

Im wyżej, tym większe prostactwo, mogę cię zapewnić.Żal mi ww jak i tej całej gromady. Ich wykładowcy ze studiów muszą być z nich dumni.Wiecej kultury i szczerości spotkało mnie tam właśnie od zwykłego robola.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Investment Trading Consulting Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Praca dla Stolarzy
IMS GmbH Hamburg
logo firmy Technik Utrzymania Ruchu
Skarszewy
Flize Gres Sp. z o.o. sp.k.
Pamela

Alemap
@Pamela

El
@Jem

Jak się posiada władzę oraz pieniądze to nie potrzeba mieć szacunku, szczególnie do podwładnych. Po co dać pracownikom zarobić, jeśli można zatrudnić kolejnego dyrektora, asystenta, kierownika, bez wiedzy, doświadczenia za to z zapędami do inwigilowania. Dajesz z siebie wszystko, ale ciągle słyszysz, że to zbyt mało. Otrzymujesz polecenie na drodze służbowej, a po czasie się okazuje, że nikt ci takowego nie wydawał??.Wyjście do toalety czy na papierosa było skrupulatnie monitorowane dlatego z mojej strony wyszło stanowcze Dość!.

si
@Jem

Skończyło się szycie, zaczęło prawdziwe życie i praca.

si
@El

Za ciężko było przy plantacji?.

El
@El

Zmiana otoczenia, dobrze mi zrobiła. Już dawno jestem ponad tym wszystkim. Teraz mam lepsze, mniej stresujące a przede wszystkim lepiej płatne zajęcie, a praca nie przychodzi ze mną do domu, jak wcześniej kiedy cierpiało moje życie rodzinne a nastrój udzielał domownikom. Szala goryczy przelała się kiedy oczekiwano ode mnie większej kontroli nad osobami mi podlegającymi. Kuriozalnym pomysłem było aby mieć wpływ na ograniczenie konwersacji wśród niższego szczebla. Realizowanie kogoś chorych aspiracji to nie moją baśń .Od razu na myśl przychodziły mi lata 30-40 ubiegłego wieku gdzie pewien jegomość z kolegami chcieli ustawiać innym życie.

Kot w butach
@El

Gorszego (usunięte przez administratora) jeszcze w życiu nie zaznałem. Ostatnimi czasy portal skarszewskie ogłosił wielkie info o możliwości pracy w tak cudownym zakładzie. Po tym czasie przybyło oaz 0 osób. Nie ma co się dziwić... Szef oraz kierownik ma ludzi za nic promując książkowy przykład jak prawidłowo (usunięte przez administratora) w środowisku pracy. Pracując z niższym szczeblem widząc co się dzieje w tym obozie podjąłem chyba jedna z najlepszych decyzji nie pracując już wśród tych ludzi.

Znajoma

Jak wygląda sprawa grafiku w Investment Trading Consulting Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Jery

Wystarczyło kilka dni, aby rozeznać się w sytuacji.Przychodzi kierownik, daje tobie pracę podobno na cały dzień, po czym za pół godziny przychodzi i zabiera do czegoś innego. Po jakimś czasie inny kierownik przychodzi zdziwiony oraz oburzony tym co robię i zabiera do innych zajęć. Wysoko wykwalifikowana kadra kierownicza nie ma co...

asd
@Jery

W większości tego typu firm tak jest: na umowie dostajesz stanowisko np. operator maszyny takiej i takiej, po czym kilka razy dziennie jesteś wysyłany do zadań typu rozładunek samochodu, itp. Nikogo nie interesuje, że nie wyrobisz się z tą pracą, którą sobie zaplanowałeś - za nadgodziny masz płacone tylko te, które bezpośrednio wynikają z polecenia kierowniczego. Za nadgodziny które wynikają "tylko" z przeszkadzania w pracy, nikt nie zapłaci - bo to nadgodziny "nielegalne" (taki nowy fajny termin w Polsce - na nadgodziny musi być zgoda kierownika, lidera, brygadzisty czy jak mu tam, tylko wtedy są legalne i płatne). Zresztą co byś nie robił, i tak po roku, dwóch się żegnasz z pracą - bo nie tak jak trzeba na kogoś spojrzałeś, bo podniosłeś głos na kogoś, bo byłeś za spokojny albo za nerwowy, itp.

asd

We wszystkich tego typu firmach tak jest. Praca tych ludzi polega głównie na ciągłych negocjacjach z klientami, ciągłym ustalaniu szczegółów, itp.

Wiecie może, czy w Investment Trading Consulting Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

ktoś

czy nadal w tej firmie działa system akordowy tak jak kiedyś, czy już wszyscy zap...dalają za minimum krajowe???

@ktoś

Tak nadal za najniższą ????

@Jem

I mimo to wciąż tu pracujesz? Czemu? ;p Są jakieś ukryte nagrody?

@Ilona

A gdzie jest napisane ze jeszcze pracuję

@Jem

Noo pod Twoim nickiem. Zadeklarowałeś się jako pracownik, więc miało prawo mnie to zmyli? ;)

@ktoś

Prośba do ciebie i tobie podobnych. Nauczcie się pisać bez wulgaryzmów, merytorycznie i przede wszystkim pozytywnie o firmie. To , że zostałeś zwolniony/zwolniona lub samemu się odeszło, to nie powód do posługiwania się takim językiem.

Xvz

A dlaczego "przedewszystkim pozytywnie"? Tu się daje opinie , każdy ma inną.

@Xvz

Pewnie nie miał tego tak dosłownie na myśli, bo co jak co ale masz rację. Ogólnie czytając je sam już sobie jakąś wyrobiłeś? Bo widzę, że chyba kandydujesz?

Xvz
@Ilona

Odpada, a tak wogóle to ciekawe czy jakikolwiek pracodawca przeczytał kiedyś opinie na temat swojego zakładu, a jeśli tak to czy wyciąga wnioski...

Sbj

Widać admin usuwa komentarze więc napiszę jeszcze raz... Cały zakład to jeden wielki (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora)!!!

@Sbj

No wiesz, bez powodu się to nie dzieje. Nie możesz w razie czego jakoś bardziej merytorycznie ubrać to w słowa? wtedy chociaż jasność by była a nie...

Karakan

Czy Siwolec jeszcze tam pracuje?.

uczeń Mistrza
@Karakan

Podobno już nie pracuje. Bezkompromisowy, wymagający od innych, ale przede wszystkim od siebie. Człowiek, który niejednego młodego adepta nauczył trudnej sztuki Kierowniczego Rzemiosła. Dziękujemy Mistrzu!!!!.

@uczeń Mistrza

Skoro tak to z jakiego powodu tego Pana już tu nie ma? Będzie miał adekwatne zastępstwo w takim razie?

Jak się pracuje z ludźmi z Investment Trading Consulting Sp. z o.o.?

Byla

Nawet nie można było spokojnie wyjść na dymka. Od razu zjawiali się kawalerowie do wzięcia. Jeden pochodził widocznie z rodziny królewskiej, ponieważ drugi chyba jego giermek wyglądający jak ludzik z reklamy opon zwracał się do niego czule księciunio. Dowcipkowali, częstowali skręconymi fajkami, nie przeszkadzało im, że jestem w formalnym związku. Giermek uśmiechał się dolnym uzębieniem, ponieważ z przerażeniem stwierdziłam, że górnych nie posiada.

nimda

Z cyklu Andrzej Zawadzki dzieła wybrane: "jak korzystacie z łazienki, to nie woda na pełen regulator, oszczędzajcie tą wodę, TO SĄ WASZE PIENIĄDZE". Tak, akurat nasze. Bo akurat właściciel odda pracownikom zaoszczędzoną na wodzie kasę, już to widzę. Wszystkie zyski dla siebie, jak to w kapitalizmie.

@nimda

Mówisz, że wasza kasa podobno? :( Może nie zwróci nadwyżki ale co jak wam z wynagrodzenia zaczną ciąć po przekroczeniu jakiegoś progu z mediów? A jakie jeszcze przejawy kapitalizmu tutaj panują?

Były

Upokorzyła mnie jedna z wypowiedzi p. Zawadzkiego: "W tej chwili zmiany kadrowe u nas są już minimalne. Na początku było inaczej, ale załoga, którą zatrudniamy w tej chwili, to są ci najlepsi". Czyli wszyscy, którzy pożegnali się z firmą przez ostatnie 25 lat to lenie i nieroby, tak panie Zawadzki?

Seb

Jeśli osoba omyłkowo nazywana przełożonym z tzw. wyższym, porozumiewa się językiem elementu z podwladnymi to taka współpraca nie dla mnie. Dochodzi do tego irytacja bez powodu, nerwowość a przed szefem ty odpowiadasz a nie przełożony który wydaje polecenia. Intrygi i porozumienie w zespole wychodziły tej osobie wzorowo.Brakowalo jeszcze żeby każdy po pracy dał sobie po razie. O wolne czy jakieś zaświadczenie trzeba było prosić.

Jagoda

Najgorszy pracodawca z jakim miałam okazję współpracować - wymagań przez bycia ogrodnikiem, sprzątaczką, osobą od marketingu, fachowcem od wszystkiego. Kierownik ma Cię centralnie w (usunięte przez administratora) wiecznie obrażony, leń. (usunięte przez administratora)

admin

Pracowałeś w firmie Investment Trading Consulting Sp. z o.o.? Opowiedz o tym na naszym forum. Twój komentarz decyduje o karierze wielu osób.

Zostaw merytoryczną opinię o Investment Trading Consulting Sp. z o.o. - Skarszewy

• Jak się pracuje w Investment Trading Consulting Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Investment Trading Consulting Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Investment Trading Consulting Sp. z o.o.?

Investment Trading Consulting Sp. z o.o.